Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 148 to 168 of 177

Thread: N.h.l. '07

  1. #148
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Teemu Selanne cred ca va mai ramane un an,dar JS cred ca va pleca...Nu ca n-as avea incredere in Bryz dar trebuie sa vina un portar valoros in schimb

    O situatie interesanta e la Sabres care ar putea ramane fara capitanii ei...
    If you get in trouble, just go back in time!

  2. #149
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Eu m-as retrage daca as fi in locul lui Selanne . Am castigat cupa Stanley si cred ca asta e cel mai frumos moment sa te retragi. In fine ,daca el mai vrea sa dea o noua incercare pentru o noua cupa Stanley , foarte bine ...

    Ati putea sa-l luati inapoi pe Gerber de la noi , il dam free numai sa scapam de salariul lui astronomic pentru un portar de rezerva
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  3. #150
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Am fost ieri la Fan Celebration si Selanne nu prea pare tentat sa se retraga. A zis ca ultimele 2 sezoane au fost cele mai faine din viata lui si sa se retraga acum ar fi foarte greu desi si-a dorit tot timpul sa se retraga cat e inca la top. Nici despre J S G nu is asa de convins ca o sa plece...mai ales ca numele lui a fost scandat de fani cel mai des si s-a vazut ca l-a impresionat. Si GM-ul de la Ducks, Burck, a zis ca vor face tot posibilul sa-l faca sa semneze iar iar impresarul lui J S G a declarat ca jucatorul vrea neaparat sa ramana. Vom afla in 3 saptamani.

  4. #151
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Ar fi frumos pt el sa se retraga in plina glorie,dar mi-a parea foarte rau pt ca e jucatorul meu preferat de la echipa...

    mark te invidiez!
    If you get in trouble, just go back in time!

  5. #152
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by effect View Post
    Ati putea sa-l luati inapoi pe Gerber de la noi , il dam free numai sa scapam de salariul lui astronomic pentru un portar de rezerva
    Esti amabil ,dar Anaheim il are pe Bryz ca portar de rezerva si e un competitor bun pt JS...

    Ottawa ar face bine sa il puna pe liber pe Gerber si sa ii dea bani mai multi lui Emery ca sa nu il fure Toronto...
    If you get in trouble, just go back in time!

  6. #153
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by markcj View Post
    Am fost ieri la Fan Celebration si Selanne nu prea pare tentat sa se retraga. A zis ca ultimele 2 sezoane au fost cele mai faine din viata lui si sa se retraga acum ar fi foarte greu desi si-a dorit tot timpul sa se retraga cat e inca la top. Nici despre J S G nu is asa de convins ca o sa plece...mai ales ca numele lui a fost scandat de fani cel mai des si s-a vazut ca l-a impresionat. Si GM-ul de la Ducks, Burck, a zis ca vor face tot posibilul sa-l faca sa semneze iar iar impresarul lui J S G a declarat ca jucatorul vrea neaparat sa ramana. Vom afla in 3 saptamani.
    Am auzit ca ati fost cam putini .

    Pai trebuie sa scapam de Gerber , Preissing pleaca, Comrie pleaca mai mult ca sigur , sa vedem si ce aducem

    Il vreau pe Hartnell

    Cica Gomez spre Flyers
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  7. #154
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Au fost 17000....si mie mi s-au parut putini

  8. #155
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Check this out!!!!!!!!!!!! Cea mai tare care am vazut-o pana acum!!!!!!!!!Era sa uit sa va zic de introducerea asta senzationala!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=ZRh5Sz__32c

  9. #156
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    wow...ce spectacol frate!am ramas fara cuvinte
    Abia astept sfarsitul lui septembrie...planuiesc sa ma duc la Londra pt primele 2 meciuri din sezonul urmator.It's a once in a lifetime chance to see the champs!
    If you get in trouble, just go back in time!

  10. #157
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Hmm , nimic neobisnuit
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  11. #158
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    pai tie nici nu avea cum sa iti placa,doar prezenta infrangeri ale Senatorilor...
    If you get in trouble, just go back in time!

  12. #159
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Sa-mi zica si mie cineva unde vad o prezentare mai tare decat asta...sa fie de la orice echipa din NHL..nu ma intereseaza. Sugestii???????????

  13. #160
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Canada- patria hocheiului , Ottawa-capitala Canadei

    California
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  14. #161
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Cu atat mai mult e mai importanta victoria celor de la Ducks!
    intr-adevar,canadienii sunt de departe cei mai buni
    If you get in trouble, just go back in time!

  15. #162
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    California?............E statul vedetelor si al banilor.....si stii si tu ca din pacate banii cumpara tot...inclusiv valoarea!

  16. #163
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Inca o chestie......Nu vi se pare de kkt ca campionatul mondial de hochei se disputa in timpul playoffurilor si cei mai buni jucatori lipsesc de la echipele lor nationale?

  17. #164
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by markcj View Post
    Check this out!!!!!!!!!!!! Cea mai tare care am vazut-o pana acum!!!!!!!!!Era sa uit sa va zic de introducerea asta senzationala!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=ZRh5Sz__32c
    parca ziceai ca ai belete la finala... n-ai vazut-o live ?

    Quote Originally Posted by markcj View Post
    Inca o chestie......Nu vi se pare de kkt ca campionatul mondial de hochei se disputa in timpul playoffurilor si cei mai buni jucatori lipsesc de la echipele lor nationale?
    Au o sansa si celelate tari sa castige, altfel ar castiga Canada tot timpul... nu ca altfel n-ar face-o

    La Olimpiade mai ratam, speram ca peste 3 ani la Vancouver sa fie un succes, again.

    Quote Originally Posted by effect View Post
    Canada- patria hocheiului , Ottawa-capitala Canadei

    California
    Capitala politica, dar nu a ice hokey... asta ar fi or Toronto unde este Hochey Hall of Fame, unde se decerneaza anual "oscarurile" NHL, sau poate Montreal care are echipa cu cele ami multe cupe castigate, si ultima castigata de o echipa canadiana in '94.

    p.s. mi-ar place si mie sa traiesc in California Republic dar nu 100% sunt convins de asta
    Last edited by TheIceMan; 15th June 2007 at 04:30. Reason: completari
    beleafer

  18. #165
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Vroiam sa subliniez ca iubirea fanilor pentru hochei este una nemarginita in Ottawa,ca de altfel in mai toate orasele canadiene , spre deosebire de California, unde se cumpara valoarea pe lovele multe, dar nu exista o asa mare patima pentru joc . Mark e o exceptie evident
    Ahh , nu mai vine 1 Iulie
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  19. #166
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Am fost doar la Game 2 ca la celelalte 2 nu am putut sa merg si a trebuit sa vand biletele....imi cam dau lame ca nu am putut merge la game 5 dar asta e...merg la anul

  20. #167
    junior markcj's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Anaheim
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Intradevar nu se compara cu nebunia din Canada dar sa stii ca Ducks au fani destui. Citeam zilele trecute un articol din presa canadiana despre Ducks...din pacate nu il mai fasesc pt ca l-au luat de pe siteul respectiv...in care si jurnalistul recunostea ca atmosfera de la Honda Center e comparabila cu cea de pe arenele din Canada, zicea de cele 35 de sellouts consecutiove si de faptul ca s-a doborat un record pe NHL: fiecare fan Ducks a cumparat produse cu insemnele echipei in valoare de 24.70$ la game 5. Recordul era detinut de Detroit din 2002 cu 17$\fan.

  21. #168
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Sa fie asa in toate orasele americane si o sa fiu cel mai fericit.
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •