View Poll Results: Va reusi Steaua sa bata pe Lyon la Bucuresti?

Voters
147. You may not vote on this poll
  • Da, Steaua bate la Bucuresti

    68 46.26%
  • Meciul se va termina la egalitate

    32 21.77%
  • Steaua va fi invinsa acasa de Lyon

    47 31.97%
Page 23 of 39 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 463 to 483 of 807

Thread: Steaua - Lyon

  1. #463
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce doresc ? 1-0 Steaua
    Ce cred ? 0-2 ...
    M-am inselat un pic ...

    Carlos m-a tradat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. 27th September 2006, 00:26
    Reason
    9 din 15 ...

  3. 27th September 2006, 00:27
    Reason
    9 din 15 ...

  4. 27th September 2006, 00:27
    Reason
    9 din 15 ...

  5. #464
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Felicitari Lyon si mai ales felicitari minunatului public prezent pe Ghencea.Lyon a fost o nuca prea tare pentru Steaua azi careia nu ia iesit nimic ,total opus fata de meciul cu Kiev.Asta este, speram in continuare!
    Lupta Steaua.
    Free Sevilla!!!!

  6. #465
    incepator Rochetti's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Tot Steaua e campioana sufletului meu.

  7. #466
    Romān*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tedybear View Post
    Steaua putea scoate un 0-0 daca nu era maimutzoiul ala in poarta. dar si Lyon putea sa mai dea 5 daca vroia in situatia de dupa primul gol. Lovin e varza... cotonogar, Bostina a fost inexistent, Nicolita e in picaj. Steaua are valoare dar nu de Lyon sau Real. abia astept sa o vad in primavara alaturi de Dinamo si Rapid in Cupa UEFA.

    HAI RAPID SI DINAMO!!! HAI ROMANIA!!!
    ce optimist esti ....cred ca va fi singura in europa, in primavara ! dinamo si rapid nu trec de grupe , asa cred eu !

  8. #467
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Forza Steaua Forza Steaua Eee Eeeeeeee !

  9. #468
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red-Castorryy View Post
    si daca juca cu CS BUILDING VINJU MARE spunea acelasi lucru
    ce tare!!!!!!!!!!

  10. #469
    junior
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Cred ca a fost primul meci din acest sezon in care s-a simtit lipsa unui jucator de calitatea lui Radoi la mijloc. Cand joci cu echipe din top10 mondial, trebuie sa ai jucatori de top10 pe posturi. Cu un Paraschiv nerefacut si un Lovin apatic, cu mijlocasii de banda somati de Olaroiu sa fie atenti in special la aparare, tinea de noroc ca Steaua sa reuseasca ceva.

    PS: Un mare, mare plus pentru suporteri. Au fost momente in care nu mi-a venit sa cred ca e un meci jucat in Romania. Bravo, jos palaria! Sper ca, asa cum echipa Steaua a dat exemplu celorlalte echipe romanesti ca se poate intra in Europa cu capul sus, tot la fel suporterii romani sa ia exemplul stelistilor din tribune de la acest meci.
    "Talk sense to a fool and he calls you foolish."
    Euripides, Bacantele

  11. #470
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Pentru suporterii lui Rapid si Dinamo:

    In Liga Campionilor se respira alt aer. Cand o sa ajungeti si voi acolo o sa va dati seama. Pana atunci, rabdare si tutun.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  12. #471
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    super suporteri, mi-a placut atmosfera, imi pare rau ca n-am fost si eu acolo... pana una alta, bine ca ne-am trezit cu lyon, daca jucam azi, si nu stateam cu batu'n fund, puteam sa facem egal. sper ca la urmatoarele meciuri o sa vad mai multa determinare, mai multa incredere. pana una alta, am pierdut pe mana noastra, deci le-am facut fata, doar greselile ne-au tradat. nu e asa de rau. HAI STEAUA!!!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  13. 27th September 2006, 00:37
    Reason
    9 din 15 ...

  14. #472
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    De ras e rapidu tau bai obositule....ma faci sa trimit la origini...ai grija

    PS intertoto e prea tare pt voi...nu mai spera asa departe.
    Free Sevilla!!!!

  15. #473
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    lasa-i sa se bucure, macar de insuccesele noastre, daca nu de succesele lor. eu una as fi mai rezervata dupa meciul cu super echipa nacional madeira. macar noi am jucat cu lyon, bai!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #474
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brandon View Post
    Rapidul o sa joace in CL cand o sa fie pregatita.Noi nu vrem sa ne facem de ras ca Steaua.Mai bine jucam in Intertoto cand stim ca nu putem face fatza in competitiile importante.Imi pare rau ca te oftici,dar asta e adevarulSteaua s-a facut de ras astazi si cred ca nu a fost o intamplare victoria de la kiev(aia era valoarea alora).Valoarea stelei s-a vazut in meciurile cu Rapid,Dinamo si cu Lyon.Imi pare rau !
    aaaa
    inca ceva.....tot nu pot sa ma opresc din ras CE VARZA E STEAUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Sper ca aceasta este o opinie singulara, si ca nu toti rapidistii impartasesc sentimentele tale fata de echipa. In Intertoto zici? Asta inseamna ca nu-ti doresti ca Rapid sa joace in Cupa UEFA, ca se face de ris. Poate asa se explica si locul vostru in campionat acum. Fugiti de primele locuri sa nu cumva sa va faceti de ris daca ajungeti sa jucati in CL sau UEFA.
    Halal suporter. Eu daca as fi in locul suporterilor rapidisti te-as renega.

  17. #475
    ministru h0va's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    Pentru suporterii lui Rapid si Dinamo:

    In Liga Campionilor se respira alt aer. Cand o sa ajungeti si voi acolo o sa va dati seama. Pana atunci, rabdare si tutun.
    la cate bashini in capul jucatorilor din CL e foarte probabil sa ai dreptate

    Steaua a facut un meci mare azi..carlos a fost de departe cel mai bun om de pe teren..a scos o multime de suturi periculoase insa a gafat la primul gol..una peste alta a avut o prestatie buna..
    [SIZE="1"][B]Baietzi, shtitzi bancu' cu patrula?[/B][/SIZE]

  18. 27th September 2006, 00:43

  19. #476
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    din pacate atmosfera de pe ghencea a fost penibila o trista amintire a vremurilor cu Villareal, Valencia etc

    cu oameni din fierbinti, manaciu, etc, oameni trecuti de 40 de ani nu faci atmosfera

    pacat

    au vrut bani din bilete ??? n-au avut ultrasi pe stadion
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  20. 27th September 2006, 00:44

  21. #477
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Rad prostii,da.Esti jalnic ...lol .."hahalero" folosesti cuvinte "grele" ...esti peste media zburatoarelor de sub pod.Felicitari si tie!
    Free Sevilla!!!!

  22. 27th September 2006, 00:47

  23. #478
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by afonlafotbal View Post
    nu crezi ca ar trebui sa iti dai un avertisment ptr trolling ? sau tu poti sa zici orice?

    Tu esti sanatos sau afon la fotbal ?

    Ce trolling ? ... stai jos ... am zi pentru cei care cunosc regulamentul

    Da o privire si vezi ca Malouda era off la plecarea fazei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  24. #479
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    hai, certati-va pe privat, nu aici macar acolo nu va luati puncte (iulian si celalalt ) delaparis, ce pazesti?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  25. #480
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Foarte tari francezii...Si iar postari pe aici cam ciudate .... Sa spui ca steaua a fosta varza e cam exagerat... Nu au valoare sa joace d ela egal la egal cu echipe de talia OL. SIMPLU !! Dar nu s-au facut de ris... ca anul trecut cu Boro!!!
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  26. #481
    ministru h0va's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    Da o privire si vezi ca Malouda era off la plecarea fazei
    malouda nu a atins mingea..
    [SIZE="1"][B]Baietzi, shtitzi bancu' cu patrula?[/B][/SIZE]

  27. #482
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by brandon View Post
    Rapidul o sa joace in CL cand o sa fie pregatita.Noi nu vrem sa ne facem de ras ca Steaua.Mai bine jucam in Intertoto cand stim ca nu putem face fatza in competitiile importante.Imi pare rau ca te oftici,dar asta e adevarulSteaua s-a facut de ras astazi si cred ca nu a fost o intamplare victoria de la kiev(aia era valoarea alora).Valoarea stelei s-a vazut in meciurile cu Rapid,Dinamo si cu Lyon.Imi pare rau !
    aaaa
    inca ceva.....tot nu pot sa ma opresc din ras CE VARZA E STEAUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Am mai spus asta. Singurele voastre bucurii sunt produse de Steaua. Cand va vor face fericiti si propriile echipe?
    Si inca ceva: Stii fabula cu vulpea si strugurii? Daca nu, ar fi momentul cel mai potrivit s-o citesti.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  28. #483
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Sper ca aceasta este o opinie singulara, si ca nu toti rapidistii impartasesc sentimentele tale fata de echipa. In Intertoto zici? Asta inseamna ca nu-ti doresti ca Rapid sa joace in Cupa UEFA, ca se face de ris. Poate asa se explica si locul vostru in campionat acum. Fugiti de primele locuri sa nu cumva sa va faceti de ris daca ajungeti sa jucati in CL sau UEFA.
    Halal suporter. Eu daca as fi in locul suporterilor rapidisti te-as renega.
    Tine minte! Daca jucam intr-o competitie inseamna ca meritam si suntem pregatiti sa jucam in cadrul ei!Daca anul asta jucam in UEFA,inseamna ca avem fatza de UEFA!Nu-mi amintesc s-o fi luat in ultimul timp in Uefa cu mai mult de 2 goluri diferentza!Stai linistit,ca stiu ce spun!Te ingrop,ba baiatule,si in facultati si in ce vrei tu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •