View Poll Results: pronostic

Voters
72. You may not vote on this poll
  • 1

    23 31.94%
  • x

    17 23.61%
  • 2

    32 44.44%
Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 691

Thread: Etapa 30: Unirea Urziceni - Steaua

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    am o presimtire nasoala, deci bate Steaua...

  2. #23
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    "Sper ca Dan Petrescu să o lase mai moale sîmbătă. Oricum, îl știu, e băiat bun și va face el o echipă strîmbă, o tactică greșită care să ne permită nouă să marcăm cel puțin un gol" - declara gb duminica seara in studioul emisiunii repiza a 3-a .


    2... aviz pariorilor!

  3. #24
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    si daca a declarat asta ce? sunteti atat de "inteligenti" incat sa credeti ca asa va fi? Sau sa spun altfel, credeti ca daca Petrescu nu ar face echipa "stramba" ar spulbera Steaua?

  4. #25
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    si daca a declarat asta ce? sunteti atat de "inteligenti" incat sa credeti ca asa va fi? Sau sa spun altfel, credeti ca daca Petrescu nu ar face echipa "stramba" ar spulbera Steaua?
    La Urziceni nu a reusit sa castige nici Dinamo, nici CFR! E recunoscut faptul ca aia de la Urziceni dau tot ce pot in toate meciurile, mai ales in cele de acasa. Si asta se vede ca nu au mai primit gol cam de 9 etape. Daca o sa vedem ca la meciul cu Steaua jumatete de echipa o sa doarma si nu o sa alerge, atunci totul e cat se poate de clar...

  5. #26
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DSNT View Post
    Sincer vreau victoria indiferent prin ce mijloace se va obtine...si cu un blat as fi super multumit...sa ii mai vad putzin suparati pe coposel,razvanel pui de ciorara si cioara Nr.1 ganitza...
    esti chiar oligofren.marsh d'aici gunoiule.
    Last edited by Tyler Durden; 1st May 2007 at 12:22.

  6. #27
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    bate urziceniu .. asta in caz ca nu se umbla la jucatori

  7. #28
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Mi-e frica de meciul asta , pentru ca o sa jucam in centrul defensivei cu Baciu si Ov.Petre
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  8. #29
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DSNT View Post
    Sincer vreau victoria indiferent prin ce mijloace se va obtine...si cu un blat as fi super multumit...sa ii mai vad putzin suparati pe coposel,razvanel pui de ciorara si cioara Nr.1 ganitza...
    cei ce dadeau pseudo-lectii de morala plang acum dupa un blat cu super puterea fotbalistica din urziceni
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #30
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    "Sper ca Dan Petrescu să o lase mai moale sîmbătă. Oricum, îl știu, e băiat bun și va face el o echipă strîmbă, o tactică greșită care să ne permită nouă să marcăm cel puțin un gol" - declara gb duminica seara in studioul emisiunii repiza a 3-a .


    2... aviz pariorilor!
    in urma declaratilor astora eu as deschide o ancheta la fel ca in italia, si mai ales la steaua

  10. #31
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    asta e diferenta dintre a citi si a vedea ce zice. Eu am vazut declaratia lui jiji la TV si printre doua cuvinte, facea o pauza de 5 secunde in care radea cu hohote...

  11. #32
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DSNT View Post
    Sincer vreau victoria indiferent prin ce mijloace se va obtine...si cu un blat as fi super multumit...sa ii mai vad putzin suparati pe coposel,razvanel pui de ciorara si cioara Nr.1 ganitza...
    Asa...

    nici nu mai trebuie sa zic altceva .

    Asta va fi cel mai sigur meci pentru pariori
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  12. #33
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Urziceniul vine dupa o serie aproape impresionanata de rezultate pozitive. E o echipa buna, una dintre cele mai bune din aceasta primavara.
    Insa nu cred ca la meciul cu steaua vor fi deosebit de motivati ca sa castige.
    Bate Steaua, nu mai are rost sa discutam.

  13. #34
    senior Florinelu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Nu pierde urziceniul meciul asta...
    [B][COLOR="Blue"] Bate Gloria... se bucura vampriri! [/COLOR][/B]

  14. #35
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    asta e diferenta dintre a citi si a vedea ce zice. Eu am vazut declaratia lui jiji la TV si printre doua cuvinte, facea o pauza de 5 secunde in care radea cu hohote...
    nu e doar asta problema... dupa ce Gg a zis ce a zis, Petrescu a zis clar ca a inteles gluma lui GG dar ca nu se va da la o parte si echipa va juca corect, dar declaratia asta s-a pierdut in eter

  15. #36
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Florinelu View Post
    Nu pierde urziceniul meciul asta...
    Daca punem in balanta ce au aratat cele 2 echipe pe teren in ultima perioada afirmatia e corecta.....Steaua are neaparata nevoie de un egal in acest meci, ialomitenii sunt lipsiti de griji iar un egal pt. ei e sinonim cu o victorie, sa vedem ce va fi.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #37
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    desi ma doare inima... cred ca o sa pariez pe steaua in toate meciurile pana la final. ca e gata...clar, sunt rezolvate toate.
    Dan Petrescu e om de onoare, si nu va accepta nimic...dar vor accepta jucatorii
    Go Unirea

  17. #38
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    gigi i`a zis lui petrescu ca daca bate urziceni sambata, nu`l mai primeste la steaua...si are tot interesu sa se lase, pentru ca va juca alaturi de steaua in UCL :ras-plans:
    cata nesimtire...pff .

    mai zicea ca`i ultimul meci la care are emotii...cand le ai toate pregatite, ce emotii sa mai ai ?

  18. #39
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Florinelu View Post
    Nu pierde urziceniul meciul asta...
    Forza Urziceny
    https://t.me/pump_upp

  19. #40
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    gigi i`a zis lui petrescu ca daca bate urziceni sambata, nu`l mai primeste la steaua...si are tot interesu sa se lase, pentru ca va juca alaturi de steaua in UCL :ras-plans:
    cata nesimtire...pff .

    mai zicea ca`i ultimul meci la care are emotii...cand le ai toate pregatite, ce emotii sa mai ai ?
    si care e problema ta mah k sunt aranjate???anu trecut ce ati facut q cefere???

  20. #41
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    ce-ati facut voi in meciul cu Sportul, Vaslui sau Farul.

  21. #42
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    jocurile de culise sunt inca prezente in campionatu romaniei dar nu mai este nimeni atat de retardat ca becali sa strige in gura mare....

    copos umbla la arbitrii, borcea la jucatori etc etc...singura sansa sa se curateazca campionatul ar fi detronarea dinozaurului mitica !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •