Results 1 to 18 of 18

Thread: Florinel Coman

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1

    Florinel Coman

    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    https://forum.onlinesport.ro/threads...Florinel-Coman

    Coman are deja un thread. Nu stiu ce treaba ai tu pe aici.
    Iar astia ce scriu articole pe ols sunt niste incompetenti care nu isi semneaza "articolele" de rusine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    M-a sunat Becali
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Iar fabulezi ?
    q.e.d.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Citate din alte thd pe forum. Amestec de subiecte, scos din context, marca Sevilla.
    quod erat demonstrandum
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Atata poate el, sa amestece trecutul in prezent, nedand nici un credit prezentului de-a se elibera catusi de putin de trecut.
    Probabil dupa ce-a citit cartea, ori mai degraba a vazut filmul "Mizerabilii", s-a indragostit de Javert si dogma sa ce nu permite schimbarea nimanui.

    Pe de alta parte nu cred ca e capabil sa se-ndragosteasca de vreo notiune catusi de putin morala.
    Daca s-ar fi indragostit de acea dogma, nu-l mai gaseam pe forum la ora asta, cand s-a aruncat Javert in apa intelegandu-si eroarea dupa care si-a construit intreaga viata, se arunca si el de la etaj!

    Paul are inima puternica, nu poate fi-nvins de astfel de coropishtiritze ca el sau Unghieru'.
    Last edited by Johnny D; 8th October 2019 at 09:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    O sa ma hazardez probabil cand zic asta dar Coman ca talent este acolo sus cu toti fotbalistii romani din istorie.

  8. #8
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    "M-a sunat Becali" este definitia lui "a fabula".

    A imagina fapte, intamplari etc., prezentandu-le ca reale sau posibile. 2 (Pex) A minti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #9
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    O sa ma hazardez probabil cand zic asta dar Coman ca talent este acolo sus cu toti fotbalistii romani din istorie.
    Nu te hazardezi, spui prostii uriase, izvorate din frustrarea care te-a cuprins. Performantele uriase ale Stelei, comparativ evident cu ale celorlalte echipe romanesti, te fac sa fii atat de frustat si sa spui astfel de prostii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Hilarious! Cu Dubel nu te-ntelegi nici cand esti de acord cu el! O sa vina sa te ia la pumni ca de ce te-ai lasat prea usor convins!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Hilarious! Cu Dubel nu te-ntelegi nici cand esti de acord cu el! O sa vina sa te ia la pumni ca de ce te-ai lasat prea usor convins!
    Da, aici ai dreptate. Am inteles pe dos. Scuze lui Numero Dieci! Probabil ca era prea dimineata si cafeaua nu-si facuse efectul.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #12
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Sau pur si simplu nu te duce capul.

    Mai degraba.

  13. #13
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Fara golul din offside si alte cateva blaturi in familie, astazi vorbeati despre R Ion și Șut, adica Pele si Garincha din Clinceni intre coceni, care la anu' vor declansa egemonia mult asteptata a poporenilor. Singurul merit al tiganului e ca i-a calificat pe Guimaraes, dupa ce a tras ca mocofanul in bara si a marcat cateva goluri in competitia neoficiala numita, **** mea, nu mai stie nimeni cum se numeste de fapt aceasta pseudocompetitie. O molusca fara creier, are o fenta mare si lată la care pun botul toti mediocrii din liga 1. Daca printul Anus a plecat pe doua mil jumate - s-au anuntat, pompos, 5; ba au refuzat chiar 10, ce jeguri! -, prostanul asta va pleca pe doua opt sute, maximum (cu bonusuri, bineinteles, irealizabile ) Mai mult nu face, desi se vopseste cu spor la el si se jură pe sfintele moaste ca nu mananca lebede. Nu, doar le frige si trage fumul pe nas, ca are multe vitamine

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Tu n-ai vazut cum s-a bucurat la gol ciuperca aia cu dementza avansata de MeMel Stoica?
    Ziceai ca cineva tocmai i-a razbunat mama cand v-a egalat Perpelea! Inca putin si se kk pe el de eliberare din cazanul cu smoala!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Singurul merit al tiganului e ca i-a calificat pe Guimaraes, dupa ce a tras ca mocofanul in bara
    +1 la cate trofee importante si calificari in grupele europene a adus pentru FC FCSB!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Mai mult nu face, desi se vopseste cu spor la el si se jură pe sfintele moaste ca nu mananca lebede. Nu, doar le frige si trage fumul pe nas, ca are multe vitamine
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cestor e lent, Burca e lent, Cicaldau e prost ca nu da goluri etc. Nu e de mirare ca Fecali a zis bogdaproste cand Mimi si-a anuntat retragerea din functia de consigliere, sperand ca va fi intors din drum cu rugaminti si branza. Acum se gudura ca prostul pe la toate posturile, demonstreaza teatral atasamentul fata de culorile galben-albastre ale poporenilor, doar-doar or asterne o farfurie si pt el, fie macar si intr-un colt de masa. Insa Fecali nu mai are control asupra clubului si a trupului. Cand il afuma Tudor cu tămâie aromată langa sfantul smochin in care s-a suit Luțu, Dumnezeire curata, uita de toate cele lumesti si, Doamne, iartă-mă, il cam doare in pulă de Stoica Mimisor

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cestor
    Pai asa am zis si eu si Leo a sarit la mine ca Unghieru' la Paul, ca de ce pocesc!
    Eram ferm convins ca-l cheama Sestor si-am scris eu gresit, cand colo, am anticipat foarte bine!

    Incep sa cred ca-i place prea mult de mine si nu se poate abtine, gaseste orice scuza, oricat de slaba doar sa sara la mine!

    OT:
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    il cam doare in pulă de Stoica Mimisor
    Acolo ne cam doare pe toti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    In ianuarie e la Sporting pe 8 milioane minim cu salar barosan gata sa umileasca Liga Primeira cu Ioana la brat.

    Haters gonna hate.

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Sa te tii minte doar ce-ai zis acum, aici!

    Pana la urma eu n-am nimic cu omu, doar ca e imbeciloid sa te faca aia tigani cand cel mai de vaza jucator al lor e un tigan!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •