Page 98 of 106 FirstFirst ... 488896979899100 ... LastLast
Results 2,038 to 2,058 of 2213

Thread: CAFENEAUA - "La taclale microbiste"

  1. #2038
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Sa fim de acord. Becali e cretin
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2039
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Lasa-l, ma, sa-si gaseasca motive, fie si inchipuite, sa-si taie venele cu coaja de pâine uscata! Ce sa spun, il doare la zgârci de naționala u20. Pai, aia au batut Polonia acum 4 zile. Si Cehia acum o luna. Au si luat cateva omoruri, dar e o echipa experimentala, poate fi vazuta mai mult ca un barometru al fotbalului romanesc. Tragedie e ca imputitul asta de rațoi nu s-a calificat dintr-o grupa cu tineretul Islandei, Armenia si Macedonia. Ce vreti, ba, mai mult, o grupa cu Slujitorul, Ieftinie si echipa lu' Vasi, aia intrata cu mare rupere de pulă pe regulamente?

    Pai, baaa, de la voi s-a raspandit cancerul care mananca ficatii fotbalului, baa! De la cumetrii, parandaraturi, echipe satelit, mese verzi, steroizi in cur, nași, fini, vopseli, corpuri de balet. Concurenta neloiala, bani la punga. V-ati adus 5 echipe satelit in prima liga, v-ati organizat intr-un sindicat mafiot care are ca unic scop nu performanta sportiva, ci prostitutia. Ati parazitat echipa nationala la toate nivelele. Mai alea gunoiul ala blatist de la Ovidiu are 1000 de jucatori pe la toate loturile, care se fac de căcat, de căcat, de cel mai mare căcat. Daca nu ai stampilat răjele pe penix, nu esti selectionat. Daca nu esti impresariat de clanul fekali si gastile asimilate mizeriei fekaliote, nu esti selectionat. Liga, comisia cal de mop deaconu, eternele mizerii aservite celor mai mai mari mizerii, fekaliotii.

    Fotbalul romanesc va renaste atunci cand nu va mai fi by-pasat de toate aceste gasti de interlopi. Cand va fi fiscalizat , nu va mai fi spalatorie pt camatari, salvatori, tot felul de dubiosi intrati la ciubuc si vopseli. Si, desigur, cand va incepe sa munceasca, nu va incepe abc-ul cu tatuaje si flatulatii.

  3. #2040
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Am râs, parol! 😂😂😂
    Mi s-au umezit fleoșcii cand am citit abdicarea emoționala a regelui Mapeț. Ceva clasic la varsta gradinitei, dar des intalnita la oiști, sa iti iei lopatica si sa fugi cu mucii amestecati cu nisip, mustind spre buric, pana la ciorapi. Or fi ei semper de superiores in cv-uri, dar adn-ul de poporean oist isi cere drepturile.

  4. #2041
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    A revenit Petrea

  5. #2042
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    pe margine se incalzesc Teja si Vintila.
    Bogdan Arges Vintila
    granita la Orsova!

  6. #2043
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    E recunoscut ca apara bine, presa de Becali dar si pe Becali de presa.
    E ceva de genu "Patronul face ce vrea el, eu fac ce vreau eu, cat timp vrea si patronul."
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2044
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Puscariasul de Gigi Bec vinde scarboasa de fcsb puscariasului Mustata, ia jucatorii si se muta la o alta echipa din liga I, echipa care nu a fost nominalizata. Ei bine, aceasta va fi fcsb, continuatoarea ? Cu ei vor tine Duba and co?
    sau cea care ramane cu numele imposibil fscb ??
    Sustinatori de oi puscariase, ne explicati ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  8. #2045
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Scoate unghia din gat frustratule! Mars la retrogradata ta, care s-a milogit la Burleanu sa mareasca numarul de echipe pentru a ramane in prima liga. Mai ceva ca pe vremea lui ceasca, cand Sportul a scapat la fel printr-un astfel de abuz. Sictir!
    Last edited by Duba; 17th November 2021 at 14:12.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #2046
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Mai bacterie plina de prostie, chestia cu sictir s-o behai anticomunistului
    Cat despre retrogradare te rog sa retii ca eu sustin Dinamo, nu Politehnica Iasi... Ai citit si tu ceva pe tema asta dar n-ai inteles nimic. Asa se intampla daca la scoala ai carat acordeonul in spinare in loc de ghiozdan
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #2047
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Ce rama din dosul sasiului de la bicicleta i-a varat Cala lu Dubel in freza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #2048
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cretinul de Ionica pana nu-l linge pe scrot pe mizeria de Calandrinon, cel cu mana-ntinsa la Burleanu, nu se lasa. Sictir, ma mamelucilor!
    Last edited by Duba; 17th November 2021 at 19:56.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #2049
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Ce ti se pare delpasat? Unghierul tau o face tot timpul cu altii.
    Nu-ti place cand la randul tau esti tratat la fel? Impokimen! Adica ipocrizie!
    Last edited by Johnny D; 17th November 2021 at 16:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #2050
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Gata! Nu mai are niciun rost sa ma implic emotional in fotbal, in sport in general.
    Bah, asta minte mai mult decat politicienii valahi!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #2051
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    La cum se comporta zici ca Steaua lui e PNL-ul, Dinamo e PSD-ul iar Becali e Iohanis+Basescu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #2052
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    @user Duba, te-am mai rugat acum ceva timp sa incetezi cu asemenea epitete. E ultima oara.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  16. #2053
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    mama mama ce de treaba aveti...

  17. #2054
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    @user Duba, te-am mai rugat acum ceva timp sa incetezi cu asemenea epitete. E ultima oara.
    ramane pt mine un mister cum reusesc unii (aparent cerebrali) sa aiba atata "rabdare" (n-am gasit alt cuvant, ca-s bozgor borat) cu altii care sunt in % acela al euro-barometrului care au raspuns chestionarului ca sunt convinsi ca dinozaurii au disparut pt ca oamenii i-au sacrificat de craciun. ("mami, mami...cum il cheama pe dinozaurelul acesta? "sangerete" - sa-i citez pe cei de la epic show).
    si asta unde? nu la o bere, sau la o dezbatere intre prieteni, ci pe un forum handicapat, in virtual.

    pffff...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  18. #2055
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Suntem pe fotbal si in plus pe sectia "taclale" deci ... ceva libertate la limbaj si intentii la "dialog"

    Dar daca ne gandim bine, regulamentul are o logica totusi. Nu numai ca interzice atacuri la persoana in scopul de a evita situatii de conflict deci de a evita stari de inconfort intelectual , dar evita ca dialogul sa ajunga in balarii si protagonistii sa treaca drept prostii satului. Da, aici s-a ajuns pe thd asta.

    Eu am incercat sa readuc un subiect important dpdv sportiv si intelectual. Voi tot il evitati. Subiectul e revenirea lui Petrea la FCSB
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #2056
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Suntem pe fotbal si in plus pe sectia "taclale" deci ... ceva libertate la limbaj si intentii la "dialog"

    Dar daca ne gandim bine, regulamentul are o logica totusi. Nu numai ca interzice atacuri la persoana in scopul de a evita situatii de conflict deci de a evita stari de inconfort intelectual , dar evita ca dialogul sa ajunga in balarii si protagonistii sa treaca drept prostii satului. Da, aici s-a ajuns pe thd asta.

    Eu am incercat sa readuc un subiect important dpdv sportiv si intelectual. Voi tot il evitati. Subiectul e revenirea lui Petrea la FCSB
    delaparis,fotbalul nostru e atat de jos incat Petrea la FCSB sau aproape orice alt subiect este automat de luat in ras.

    Un fotbal amator poate fi doar o caterinca.

  20. #2057
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    @user Duba, te-am mai rugat acum ceva timp sa incetezi cu asemenea epitete. E ultima oara.
    Cat de ipocrit esti Calandrinone!!!! Ipocrit batarn cu floci la cur!!! Auzi la el se plange, dupa ce el incepe cu jignirle/epitetele. Tipic mimamovist.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #2058
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    sigur esti suparat pentru faptul ca ai carat acordeonul la scoala. bacterie plina de prostie este o glumitza nevinovata

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •