View Poll Results: pronostic

Voters
61. You may not vote on this poll
  • 1

    27 44.26%
  • x

    10 16.39%
  • 2

    24 39.34%
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 211 to 231 of 256

Thread: Etapa 11: Universitatea Craiova - "U" Cluj

  1. #211
    Hingher
    Join Date
    May 2003
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Dar mai ai timp...
    ______________________________________________________
    2 chestii am in sange, dragostea pt Craiova si ura pt dinamo

  2. #212
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Aha,de ce sa nu pice sluga lui dinamo,u cluj?! hai,rossi,las-o moale.U Cluj momentan e echipa de liga a 2 a.
    chelule este Badea sau Borcea sponsor la U Cluj cum e ciobanul la buzau? NU!

    merge Turcu sa dea indicatii in spatele bancii tehnice la U Cluj si ordoneaza schimbarile cum face mizeria de cioban la Buzau? NU !

    cine a declarat : cum sa ma incurce buzaul pe mine? eu platesc.sa incurce pe Dinamo si rapid ! Berbecali !

    si atunci ce dreaq aberezi ca ***?????????

    intre fanii universitatii Cluj este o veche relatie de prietenie cu cei din Sudul nostru si cu DOW din PCH da tu ce dreaq sa stii...
    Last edited by Aurel.D; 20th October 2007 at 15:06. Reason: atentie la limbaj1
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #213
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    [QUOTE=delaparis;1633761
    Apropos , cum se vede stilul lui Napoli in jocul Craiovei ?


    [/QUOTE]

    cum sa se vada mai stilul dupa cateva zile la echipa???? tot ce se vede e matineul!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #214
    Hingher
    Join Date
    May 2003
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Vezi ca o iei pe aratura. Stiu ca la voi cand nu sunt argumente se incep injuraturile.

    Pentru moderatori, eu stiu ca e normal sa aveti o ingaduinta deosebita pentru olteni, e de inteles, dar totusi...

    Baiatul asta sare calu..
    Prima si ultima oara cand fac asta: Scuze, imi retrag cuvintele.
    ______________________________________________________
    2 chestii am in sange, dragostea pt Craiova si ura pt dinamo

  5. #215
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    clubul U Cluj nu are nici o relatie de "prietenie" cu Dinamo...faniii poate , insa nu si conducerile....spre deosebire de steaua-buzau, steaua-farul,steaua-bacau, etc.etc.

    oricum, amandoua universitatiile au jucat slab, sper sa nu cada nici una din echipe in B.....iar fanii creaioveni care in timpul meciului erau pe forum......ciocul mic......
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  6. #216
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    BAKule exact asta am zis si eu Cluburile(conducerile) NU ! FANII DA ! punct .

    remember bannerul : "Respectul nostru pt Voi ! Adevarati Caini de Razboi ! "
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  7. #217
    sport legend gorefest's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    cum sa se vada mai stilul dupa cateva zile la echipa???? tot ce se vede e matineul!
    mah baiete , delaparis a fost diplomat si a incercat sa schimbe subiectul sa nu ne mai certam aici ca nebunii , tu chiar esti dus pe camp ? a intrebat ceva , ce naiba ? nu stii sa dai un raspuns obiectiv ? incerci sa dai un raspuns etalandu-ti dorinta ta , si aceea de a cadea Craiova in B .... raspunde concret la ceva
    delaparis jocul lui napoli inca nu a demonstrat nimic .. ramane de vazut ...avand in vedere ca a luat echipa de putin timp nu ai cum sa-ti formezi o idee clara despre ce tactica are de gand pe termen lung

  8. #218
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sorry eu nu sunt diplomat eu calc pe cap
    ontopic la intrebarea lui delaparis : da se vede "catenacio"unde "stalpul" este banica
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #219
    Hingher
    Join Date
    May 2003
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Bakkt
    ______________________________________________________
    2 chestii am in sange, dragostea pt Craiova si ura pt dinamo

  10. #220
    Hingher
    Join Date
    May 2003
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    sorry eu nu sunt diplomat eu calc pe cap
    ontopic la intrebarea lui delaparis : da se vede "catenacio"unde "stalpul" este banica
    sa nu calci in ce am scris mai sus
    ______________________________________________________
    2 chestii am in sange, dragostea pt Craiova si ura pt dinamo

  11. #221
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    marii ultrasi ai craiovei prezenti pe forum ... nu pe stadion

    I'auzi cine vorbea ?!!...cati ani aveai in 1981 , atunci cand presupui ca ai fost in tribuna din Groapa , la meciul Dinamo - Inter Milano ??

  12. #222
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    @gorefest: oki ... vroiam sa stiu si asezarea in teren ... 4-4-2 etc ...
    Sunt curios ce aplica italienii in campionatul nostru deoarece incep sa fie multi ...
    Poate ne schimba fizionomia jocului in curand in liga I si in perspectiva CE 2008 conteaza oarecum ...
    Eu o sa urmaresc cu atentie echipele antrenate de italieni , gasesc un anumit interes peste rivalitatile inter-cluburi etc ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #223
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leevyou View Post
    sa nu calci in ce am scris mai sus
    nu cred ca ajung in uratenia aia de Craiova prea curand

    seara buna domnilor....ma rog e un paradox sa urezi seara buna celor de la u crv care se indrepata spre matineu
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #224
    sport legend gorefest's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    sorry eu nu sunt diplomat eu calc pe cap
    ontopic la intrebarea lui delaparis : da se vede "catenacio"unde "stalpul" este banica
    calci pe dreac` ..precis esti unu` din marii eroi ce se ascunde dupa tastatura .....cunosc specimene din astea .. fi mah baiete fair play si rezuma-te la o discutie strict sport , nu te mai apuca sa jignesti oamenii

  15. #225
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by San Cristobal View Post
    cati ani aveai in 1981 , atunci cand presupui ca ai fost in tribuna din Groapa , la meciul Dinamo - Inter Milano ??
    aici discutam despre penibila voastra echipa , care nu a jucat nimic si care de la anul o sa joace in liga secunda ...
    ps: daca esti chiar asa curios ... aveam 8 ani ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  16. #226
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    BAKule exact asta am zis si eu Cluburile(conducerile) NU ! FANII DA ! punct .

    remember bannerul : "Respectul nostru pt Voi ! Adevarati Caini de Razboi ! "
    Astia de la U se prostitueaza cu toate echipele care vin in gruia. Nu cu mult timp in urma U-istii au mers in galeria stelei si au strigat in continuu "M*ie Dinamo", apoi au mers in galeria lui Poli Tm, unde au strigat acelasi lucru si apoi v-au alintat pe voi cu bannerul ala. Cam sadic, nu crezi?

    Oricum, dupa parerea mea cluburile astea 2 (U si Dinamo) ar trebui sa se infrateasca si la nivel de conducere, pt ca au foarte multe lucruri in comun. Amandoua echipele au "ultrasi" patimasi care isi taie venele in peluza si in acelasi timp nu reusesc sa adune mai mult de 2000 de oameni la meciurile cu alte echipe din provincie (exceptie CFR si Poli).

    OT: Napoli nu prinde iarna la Craiova.

  17. #227
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    @ CFR1907
    daca esti chiar asa curios sa stii de ce bucurestenii simpatizeaza cu U Cluj si nu cu CFR .... U Cluj este echipa romanilor , in schimb CFR-ul este echipa bozgorilor ....
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  18. #228
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    aici discutam despre penibila voastra echipa , care nu a jucat nimic si care de la anul o sa joace in liga secunda ...
    ps: daca esti chiar asa curios ... aveam 8 ani ...
    aici discutam de tot fotbalul romanesc , nu numai de Craiova ...

  19. #229
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    @CFR1907 : eu nu vb de fatalai aici....de toti pistruiatii ce cred ca sunt cool dc striga azi una maine alta....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  20. #230
    manager optifight's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    @ CFR1907
    daca esti chiar asa curios sa stii de ce bucurestenii simpatizeaza cu U Cluj si nu cu CFR .... U Cluj este echipa romanilor , in schimb CFR-ul este echipa bozgorilor ....
    iar ati luat-o razna ,cainilor , mai incetut ca nu va aud de unde sunteti numai stiu 6,7 ,si ramaneti la topic ,acum doi ani ultrasii de la U au fost in galeria lui Dinamo ,la meciul cu CFR ,asa ca uuuuooooo sovinilor,nici un ungur nu este la CFR .Meciul de azi a demonstrat doar realitatea , si anume ca ,banii cluburilor nu merg in totalitate pt. jucatori si performanta nici la U nici la Stiinta ,se fura la greu acolo si cu investitii mici , fotbal canci.Aia nus jucatori de divizia A.(Liga 1),ne rade Europa.

  21. #231
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    cata galceava de la un simplu meci de fotbal...boala grea forumatu' asta ...merg sa beau o bere ...poate mai prind deschis...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •