View Poll Results: Este adevarata povestea?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da, e veridica, Mutu e in stare de orice

    51 35.17%
  • Nu, este o inventie grosolana

    94 64.83%
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 148 to 168 of 186

Thread: Mutu a lovit un bucatar la Constanta cu ranga!

  1. #148
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    e penibil rau grosu asta, ce am observat eu, ca seamana cu dezbracatu, dar mai gras... poate ii pun sa faca o emisiune impreuna
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #149
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    om mai penal ca Gigi Grosu asta n-am pomenit

    "Abia astept sa-i iau cascavalu lu Mutu".

    "Am visat-o pe bunica mea care e moarta si mi-a zis sa ma duc sa-mi fac dreptate ca daca nu iese ea din mormant."

    "Ii doresc lui Mutu sa joace bine si sa ii iau cascavalul."

    "O sa il bag la puscarie" la Poarta Alba pe Mutu, Contra, Tamas si o sa joace acolo table si 6-6."

    "Il astept pe Mutu la Constanta sa ma bat cu el".



  3. #150
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Parca zici ca sunt declaratziile lui Vadim ...

    PS: Corneliu Vadim Tudor .
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  4. #151
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Cred ca toata lumea si-a dat seama in ce "cercuri de prieteni" se invarte Mutu si de ce a intrat in atat de multe scandaluri, de-a lungul carierei. Si nu cred ca s-au terminat.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #152
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Sorine,trezeszte-te domne' Adrian este nevinovat. Adrian este nevinovat 100% . Nici acum nu ti-ai dat seama cä cineva voia sä facä show pe seama unui jucätor? ce sä mai vb, asa sunt unii, mai intäi aratä cu degetul in loc sä analizeze de la un capät la celälalt.

    Cum spun romänii: Grosu, lasä-neeeeeeeeee lasä-neeeeeeeeeeeeeee

  6. #153
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Cred ca toata lumea si-a dat seama in ce "cercuri de prieteni" se invarte Mutu si de ce a intrat in atat de multe scandaluri, de-a lungul carierei. Si nu cred ca s-au terminat.
    Dupa tine orice s-ar intampla de vina e tot mutu. Cred ca ai un fix cu Mutu asta omule...toata lumea vede ce penibil e Grosu' ala, defapt unii dintre noi am stiut de la inceput ca nu e decat un ratat, dar tu o tineai tango' ca saracu' om, ce l-a batut mutu. uneori e bine sa judeci mai bine unele lucruri inainte sa arunci cu vorbe si sa faci acuzatii.

  7. #154
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Prefabricate 05 Modelu'...

  8. #155
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    cu apucaturile astea,mutu ar trebui sa treaca pe la Modelu sa-si ia portia de bataie.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #156
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eu cred ca ranga aia e prefabricata :ras-plans: la fel povestea asta... auzi, mutu modelu'
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #157
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    da,se pare ca ranga e un model pt domnul prefabricat mutu
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #158
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Un subiect de discutie foarte ''interesant''. Din nou se dovedeste ce presa jalnica avem.Verificati, bai, stirile, nu mai scrieti toate zvonurile. Asa pot sa zic si eu ca o ''sursa demna de incredere sin interiorul nationalei'' a declarat ca dupa aia ''l-au bagat pe Gigi ala intr-o camera si l-au chinuit pe rand toti jucatorii. Chivu l-a batut cu prosopul ud, Contra i-a rupt fashul, Lobont l-a ars cu tigara, Ganea l-a injurat de toti sfiintii si i-a dat capete in gura, Fl. Petre l-a electrocutat, Nicolita i-a smuls unghiile, iar Dica l-a batut cu ciomagul de shepherd primit de la Gigi.Dupa aia l-au stropit cu benzina si ii ranjeau cu bricheta in mana.Initial trebuia sa participe si Pitzi si sa arunce in el cu niste zaruri imense de fier, dar n-a mai ajuns. Si ca sa fie completa tortura, l-au pus sa urmareasca cateva ore ultimele 10 minute din meciul cu Bulgaria, la repeat.Totul pe fond de manele, ca sa fie jucatorii mai in vana''
    Misto!M-ia placut. Mai ales partea cu finalul cu bulgarii pe slow si cu fond muzical! Totusi adevarul este pe undeva pe la mijloc. O altercatie o fi avut loc, pe Mutu nici pe departe nu il consider inger, dar de aici pana la ranga .....Cred ca este o "bomba" lansata si umflata de un ziar citit doar de cei care mai cumpara cate ceva ambalat in el de la piata de vechituri.

  12. #159
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Gigi Grosu a apraut azi la Pro Tv si a spus ca l-a sunat Mutu si l-a injurat ... Ca sa-l ierte pe Mutu , Gigi Grosu vrea sa-l provoace pe Mutu la un fotbal tenis ...
    E NEBUN Grosu asta ...
    a aparut imbracat intr-un tricou al echipei steaua ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  13. #160
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    ? Nu este intreg. Toatä povestea cu ranga este o minciunä

  14. #161
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    Gigi Grosu a apraut azi la Pro Tv si a spus ca l-a sunat Mutu si l-a injurat ... Ca sa-l ierte pe Mutu , Gigi Grosu vrea sa-l provoace pe Mutu la un fotbal tenis ...
    E NEBUN Grosu asta ...
    a aparut imbracat intr-un tricou al echipei steaua ...
    sigur nu era la "Mondenii" ???


    Ieri citeam in Libertatea ca s-au impacat si ca Mutu va veni la nunta lui Grosu

  15. #162
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Numai prostii.... nu mai inteleg nimic.

  16. #163
    incepator GooR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    diferenta este ca Maradona a fost si fotbalist (unii spun cel mai bun din toate timpurile) pe cand mutu e doar vedeta de presa si fotbalist mediocru un Europa
    Lasa bah k noi avem o ekipa de mediocri da makar sa n mandrim k ea nu sa n facem d kko cu tot felu d scandaluri kare nusi au rostu. Cine ai vrea sa joace la nationala bah steaua kare face egal ku vasluiul?
    Sau poate vei fi tu un pui de ronaldinho si nu stim noi inka de tine. Nu vreau sa jignesc p nimeni da am vazut p forumu asta niste oameni kare nau altceva mai bun de facut decat sa comenteze aiurea si sa aduca jigniri unor persoane p care le stiu doar de la tv, p care nu le cunosc si nu stiu c l poate capu. nu o fi mutu usa de biserica da atata timp kat da goluri si ROMANIA merge mai departe din partea mea sa mearga p strada ku ranga in mana si sa dea in cap la toate jegurile kare ii deranjeaza statutul d "star"
    Last edited by GooR; 5th October 2006 at 14:02.

  17. #164
    incepator GooR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Cool

    Nu stiu dak ati auzit sau nu, eu nu mai stiu exact p c forum am citit k nush c fost culturist kare locuieste in constanta afirma k el l-a batut p g.g ala din cauza k g.g. ala ii injura familia din taxi k matuse-sa lu culturistu asta (nu mai stiu kum il keama) o parkat masina aiurea p strada si nu putea g.g. sa treak si sa ajunga la servici. Culturistu nostru s-a enervat cand a auzit d mamasa din gura jegului d g.g. si la dat jos din taxi aplicand-ui cateva directe

  18. #165
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    da nici tu n-ai prea fost pe la scoala

  19. #166
    incepator GooR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Talking

    si d aia nu mai poti tu?
    c t doare p tine d mine? nici nu ma cunosti!!!

  20. #167
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    ok, da-mi adresa ta sa-ti trimit o tastatura noua, K vad K la asta care o ai nu-ti merge tasta C

  21. #168
    incepator GooR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Cool

    ba merge da ii prea mare lenea
    ui: "c"
    ii mai bine akum?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •