Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 155

Thread: Nastia Liukin

  1. #43
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    Sper sa am ocazia. Sala e mare, practic nici n-am observat-o pe Nastia decit la vreo juma' de ora dupa ce ajunsesem acolo.
    De la parintii ei nu e bine? Pe ei ii vad mereu si mama ei e o persoana foarte calda si prietenoasa.
    Am vazut pozele, sint foarte reusite.
    Ba da, eu il apreciez foarte mult pe Valery... este extraordinar ce a reusit sa faca in viata.... noi ne-am intilnit de 2 ori dar.... sint o persoana prea rusinoasa.......
    sper sa nu fie deranjat..... in ultimul timp probabil doar asta a facut, o fi plictisit

  2. #44
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    din cite stiu eu Nastia isi schimba coreografia perioada asta, o romanca o ajuta, poate va intilnitii...... sincer te invidiez, as dori si eu o experienta de vreo 3-4 luni in sala lor. academia W.O.G.A? asa este numele???

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    WOGA se numeste, adica World Olympic Gymnastics Academy.
    Romani sint doar sotii Ponoran (din pacate el are acum probleme de sanatate, sper sa-si revina cit mai curind) din cite stiu eu.
    Coregrafia o face Natalia Marakova, m-as mira sa fi adus pe altcineva.
    Valeri are mereu un aer foarte serios, chiar dur, este exact genul de antrenor pe care mi-l imaginez cind ma gindesc la gimnastica.

  4. #46
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    WOGA se numeste, adica World Olympic Gymnastics Academy.
    Romani sint doar sotii Ponoran (din pacate el are acum probleme de sanatate, sper sa-si revina cit mai curind) din cite stiu eu.
    Coregrafia o face Natalia Marakova, m-as mira sa fi adus pe altcineva.
    Valeri are mereu un aer foarte serios, chiar dur, este exact genul de antrenor pe care mi-l imaginez cind ma gindesc la gimnastica.
    personal nu mi se pare dur, dar serios este, cu toate ca nu tot timpuldoar la 2 concursuri am avut ocazia sa-l intilnesc dar de fiecare data cind am vb am ris
    pe scurt este genul de antrenor preferat de mine
    Da pe sotii Ponoran ii stiu, de mult....
    Adriana, [coregrafa de care vorbeam] nu sta in america, dar stiu sigur ca ea o ajuta pe Nastia la coregrafia pt spectacole

  5. #47
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Ramona, e vorba de Adriana Pop?

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    S-ar putea... Eu ma gindeam la antrenori romani angajati acolo. N-ar fi imposibil, stiu ca au mai avut cel putin o colaborare cu Adriana Pop. M-as bucura sa fie asa, eu sint fan Adriana Pop.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ramonica View Post
    personal nu mi se pare dur, dar serios este, cu toate ca nu tot timpuldoar la 2 concursuri am avut ocazia sa-l intilnesc dar de fiecare data cind am vb am ris
    pe scurt este genul de antrenor preferat de mine
    Da pe sotii Ponoran ii stiu, de mult....
    Adriana, [coregrafa de care vorbeam] nu sta in america, dar stiu sigur ca ea o ajuta pe Nastia la coregrafia pt spectacole

    Da, si mie imi place stilul lui. Exact asa un antrenor mi-as dori si eu... dac-ar fi sa ma nasc din nou.

  8. #50
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Ramona, e vorba de Adriana Pop?
    Da, ea
    si mie imi place, FOARTE mult

  9. #51
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Vad ca Nastia se tine de modelling . Oricum, poza e superba
    http://www.popcrunch.com/wp-content/...stialiukin.jpg

  10. #52
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ramonica View Post
    Da, ea
    si mie imi place, FOARTE mult
    Sunt de acord, mi-au placut cam toate coregrafiile facute de ea.

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Faina poza. Chiar vroiam sa spun ca in realitate Nastia e mai frumoasa, nu e fotogenica. Bross are atela pe toata lungimea piciorului, cred ca o sa aiba un exercitiu bun la paralele dupa toata povestea asta.

  12. #54
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Da, chiar frumoasa poza. Cu exceptia sandalelor negre, care mi se pare ca stau ca nuca in perete Si parul mi se pare cam lung, la suvitele din fata ma refer, mai ales ca are capul lasat pe spate. Insa poza in sine e frumoasa, imi plac fotografiile de genul asta. Au mai fost pictoriale reusite cu ea, ma intreb daca se ocupa cineva in mod special de asta.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  13. #55
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    Bross are atela pe toata lungimea piciorului, cred ca o sa aiba un exercitiu bun la paralele dupa toata povestea asta.

    Oare mai avea nevoie ? Fara gluma, ce desprinderi inalte are fata asta !Si o iesire ...super!
    Vad o echipa americana tare in urmatorii ani.

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Dupa accidentare n-are de ales. Decit sa stea pe tusa se antreneaza la paralele. Cred ca Valeri are mare merit in toata treaba cu paralelele, e punctul lui forte.
    Sint curioasa cine vine la WOGA Classic, e peste o luna.

  15. #57
    sport legend mesteritza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Timisoara/Caransebes
    Posts
    549
    Reputatie
    1
    hihi poza draguta
    Attached Images Attached Images
    zambeste si lumea va zambi cu tine...

    Promotia 2009 Automatica si Calculatoare
    "Vom ramane in suflet alb-violeti! Poli suntem noi!"

  16. #58

  17. #59
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1

  18. #60
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nastia arata foarte bine in toate aceste poze..parca e cu totul alta persoana decat cea din sala de gimnastica!
    www.fangymnastics.com

  19. #61
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Exact! E cu totul altceva, nu ma pricep la fotografie, dar sunt superbe pozele si foarte bine realizate din punct de vedere artistic. O prinde foarte bine, ce-i al ei, e-al ei!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  20. #62
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    tvr nu a transmis momentul decernarii medaliilor la individual compus (beijing). cunoasteti un link unde se poate vedea?

  21. #63
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Lory, vezi aici: http://www.youtube.com/watch?v=HPR3iPn9zQg Calitatea sunetului e foarte slaba din pacate, insa altceva nu am gasit.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •