Page 30 of 33 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 610 to 630 of 686

Thread: Noul Stadion Ion Oblemenco

  1. #610
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    La ultima, cea cu rezolutie mai mare, se vad clar multe locuri goale. Sunt peste tot, dar mai ales in zonele selectate de mine:

    23632434_1594456327267285_5735309519802675239_o.jpg

    Am selectat zone in care sunt zeci de scaune goale. Daca sunt multe la un loc, se vad bine. Locurile goale individuale se vad mai greu.

    Trebuie rezolutia mai buna sa le vezi pe toate, iar in partea de sus nu poti sa vezi bine din cauza fumului de la artificii.
    Dar in partea de jos se vad multe scaune goale.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #611
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cica sunt asteptati vreo 50.000 de juveti la urmatorul meci... Iubita rau clona asta pesedista de catre asistati si pomanagii, ce sa mai
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #612
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    La ultima, cea cu rezolutie mai mare, se vad clar multe locuri goale. Sunt peste tot, dar mai ales in zonele selectate de mine:

    23632434_1594456327267285_5735309519802675239_o.jpg

    Am selectat zone in care sunt zeci de scaune goale. Daca sunt multe la un loc, se vad bine. Locurile goale individuale se vad mai greu.

    Trebuie rezolutia mai buna sa le vezi pe toate, iar in partea de sus nu poti sa vezi bine din cauza fumului de la artificii.
    Dar in partea de jos se vad multe scaune goale.
    pixelul albastru

    sevi,hai sa fim seriosi! pozele nu sunt facute toate in acelasi timp.iar locurile libere nu sunt de ordinul miilor.
    iti raspund pentru ca meriti dupa efortul depus.

  4. #613
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Cica sunt asteptati vreo 50.000 de juveti la urmatorul meci... Iubita rau clona asta pesedista de catre asistati si pomanagii, ce sa mai
    la asemenea idiotenie varsata de clovnul olsului,ce sa mai zici!
    il lasi sa se reproduca in voie.cu atragerea batjocorei de vigoare.

  5. #614
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Voi ca suporteri ar trebui sa cereti sa faca peluzele ok,asa cum este orice stadion normal.
    Pacat de banii care s-au cheltuit repet transmisia si unghiurile de transmisie foarte slaba.

    Microfoanele de fond sunt mai jos acolo numai o continuarein jos celor doua peluze ar rezova problema,in rest nu stiu de ce ca prezentare generala parca esti in Giulesti.

    Poate ca si transmisia este neprofesionista,repet am vazut Romania:Franta pe TF1 pe National Arena o transmisie profi de cealalta parte TVR in genul cam ce se intampla la Craiova.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #615
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Voi ca suporteri ar trebui sa cereti sa faca peluzele ok,asa cum este orice stadion normal.
    Pacat de banii care s-au cheltuit repet transmisia si unghiurile de transmisie foarte slaba.

    Nu inteleg. Ce legatura transmisia cu stadionul si pomul de Craciun?
    Last edited by delaparis; 19th November 2017 at 00:24.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #616
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Faptul ca peluzele din spatele portilor sunt foarte inalte,pe microfoanele de fond de la tv (care sunt la nivelul gazonului),nu se aude cine stie ce in transmisia tv.Asta are legatura cu arhitectura stadionului,nu s-a vrut o continuare de cativa metri mai aproape de gazon desi se poate si in momentul de fata.

    A doua problema transmisia (cadrul general) se face dintr-un unghi nepotrivit,eu nu am fost la tribuna centrala sa imi dau seama care este problema.
    Poate sa fie o problema de arhitectura a stadionului,prea inclinat,poate camerele de transmisie amplaste prost etc nu stiu.

    Asta are legatura cu stadionul chiar si transmisia tv;la Petrolul este o placere sa privesti,pe National Arena s-a remediat intre timp cel putin in formatul UEFA.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #617
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,467
    Reputatie
    1
    Gazon de 2 lei.

    Felicitari.

  9. #618
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cu sau fara pixelul albastru,stadionul new ion oblemenco,plin la inaugurare.30 000 de suporteri!
    se vede clar si tribuna 1 a .
    nu-mi prind mintea cu un fecesebist.dar scot in evidenta minciunile lor! dar si invidia lor!

    https://www.youtube.com/watch?v=068-pm9Yv10

    ps se va rezolva si cu gazonul!

  10. #619
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Daca la umilinta se strang 30 de mii de juveti, la victorie cred ca e omor. Cel putin 60000 de suflete vandute pesedeului se strang la hardughia facuta din ciordeala publica
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #620
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    INVÍDIE ~i f. Sentiment de nemulțumire egoistă provocat de succesele, situația sau calitățile cuiva;

    aceasta insusire prezenta din plin la fecesebistii olsului sau de aiurea.
    te-am mai intrebat,stadionul finei cu ce bani a fost facut?

    hingherule,ai primit eject de la parizian pe politica?
    sau te pregatesti de transferul ca postac pe ziare.com?
    daniele,daniele!

  12. #621
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    daniele,daniele!
    Daniel Pancu, tu esti?!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #622
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    astia suntem noi.suporterii UNIVERSITATII CRAIOVA!
    am asteptat 2 ani ca sa nu intoarcem ACASA!

    https://www.youtube.com/watch?v=Jok00jVUxX0

  14. #623
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    ps se va rezolva si cu gazonul!
    in sfarsit recunoaste ca e o problema cu gazonul
    A fost pus prost sau e de calitate proasta. Pe NA s-a pus gazon pe 20 august iar pe 23 s-a jucat cu Sporting. Portughezii nici nu au facut antrenamentul oficial pe NA pentru a proteja gazonul. S-a jucat la 3 zile dupa ce a fost pus si a rezistat. Pe Oblemenco a fost pus gazon prost, degeaba tot spuneati ca-i adus din Austria.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #624
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Pai e prost tocmai ca e din Austria. Gazonul cel mai bun din Europa se pare ca se pregateste in Olanda. Sau trebuie insamantat direct si atunci iti trebuie timp si gradinar englez.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #625
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    feisbucistul fecesebist in cautare de pixelul albastru: si da-i si da-i!

    a cata oara a fost pus gazonul pe stadionul finei?

    ps.iarba se va prinde bine in primavara.pana atunci gazonul este relativ bun.doar gigisport si fecesebistii sunt nemultumiti.

  17. #626
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ultimul gazon era din Ungaria, de-aia a fost schimbat. Daca era din Olanda...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  18. #627
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E problema de clima desertica din oltenia. Parerea mea e ca tot niste praz autentic era mai bun.
    Oricum fotbal nu prea se joaca in cotetul ala facut din bani publici ciorditi dar macar aveau aia 30 de milioane de spectatori ce sa manance. Ca in baza Olgutei si a pesedeului le numeri coastele

    Lordliv deja se uita cu subinteles dupa maestrul Yoda din colectie. Parca vad ca ii taie urechile de Ignat
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #628
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    hingherule,ti-am mai spus.ai licenta pentru a fi clovnul forumului. ca sa ma exprim elegant! nici pe intern nu poti fi moderator...

    cine te mai tine pe aici,greseste.dar daca asta nu este activitatea de baza? si doar o anexa a altora?

    ps pariziene, sa nu zici ca nu am observat-o si pe asta!

    la inceputul paginii pe 18 nov am 11694 de postari.dupa 2 zile de postari am tot 11694.asta daca vorbim de scara ierarhica a lui tyler.
    Last edited by Lordliv; 20th November 2017 at 21:50.

  20. #629
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    stiu ca retinusem cifra asta acum vreo 2 zile...

    oricum nu are importanta.
    ne auzim vineri dupa meciul cu moldovenii!

  21. #630
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E clar ca cineva iti fura vizualizarile
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •