Page 114 of 148 FirstFirst ... 1464104112113114115116124 ... LastLast
Results 2,374 to 2,394 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2374
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Baga posirca de-aia frantuzeasca in el si se crede Napoleon.
    Pana se zbarleste Dario la el de nu mai stie pe unde sa scoata batista alba s-o falfaie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #2375
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Asta e declaratia zilei ... bis
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #2376
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Ion Vlădoiu a dezvăluit că a luat parte la un meci aranjat în perioada în care a jucat pentru Steaua (n.r. actuala FCSB). Fostul atacant al Stelei, lui Rapid si Dinamo sustine că "ros-albastrii" au oferit două puncte Gloriei Bistrita în sezonul 2000-2001, când Victor Piturcă era antrenorul Stelei.

    "În sezonul 2000-2001, la un meci cu Bistrita, ni s-a spus că nu trebuie să câstigăm. Am rămas socat. Eu am dat bară si la două minute am fost schimbat", a declarat Vlădoiu pentru Gazeta Sporturilor.

    https://www.digisport.ro/special/vla...chimbat-544638

  4. #2377
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    "Trebuie sa fim fericiti ca nu am luat gol,dar nici nu am dat"...
    Rednic dupa Chiajna-Dinamo 0-0...asta ar merge si la perla zilei...
    granita la Orsova!

  5. #2378
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1


    Un gol in 5 etape. Eu as fi zis ca s-au obisnuit pana acum
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #2379
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    da,din ciclul sa stam drept si sa judecam Stramb...
    granita la Orsova!

  7. #2380
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Stai ca stiam una in genul asta.

    - Scuzati-ma, daca merg drept ajung la gara?
    - Nu domne, poti sa mergi si cocosat ca tot acolo ajungi.

    Morala: Clau, Strambu sau Bratu duc toti in aceeasi directie
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #2381
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Radoi
    La cum vad ca se intampla lucrurile acolo, nu cred ca voi reveni prea curand
    https://www.onlinesport.ro/fotbal/li...olo-nid-131816

    Cum "se intampla lucrurile"?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #2382
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Tatarusanu: “Am aparat cu ochiul”
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #2383
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    "Foarte urâtă atitudinea lui MM Stoica... Să vină cu scuza că s-a pierdut campionatul din cauza lui Alibec. Când a fost antrenat de Sumudică sau de Reghecampf, Alibec a jucat exceptional. E lipsă de caracter ca să zici asa ceva", a scris Boldrin pe retelele sociale.

  11. #2384
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  12. #2385
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu ascund că mi-as dori să lucrez cu Gigi Becali, că e un om care investeste. As vrea să-l dovedesc prin experienta mea profesională. N-are nicio legătură cu trecutul meu. Sunt un antrenor profesionist si îmi doresc să fac performantă.

    Nu am spus că vin la FCSB sau la Steaua. Eu sunt sub contract încă un an si jumătate. Sunt discutii să-mi prelungesc contractul. Încă o dată o spun că Gigi Becali e un subiect atractiv, care-si doreste performantă, ceea ce-mi doresc si eu.

    Cred că as fi în stare să pot să port o discutie cu acest om si să-l fac să înteleagă ce e bine si să facem rezultate împreună.


    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/gen...sb-556080.html




    Na-ti-o p-asta Ionete Sumi e gata sa indoaie un genunchi in fata tronului de la palat
    Chit ca pierdem titlul inca doi ani de acum incolo, vreau sa vina Sumi si sa se stearga Becali cu el la cur, cu acest simbol rapidist.
    Last edited by Sevilla86; 24th December 2018 at 11:48.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #2386
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Chit ca pierdem titlul inca doi ani de acum incolo, vreau sa vina Sumi si sa se stearga Becali cu el la cur, cu acest simbol rapidist.
    Iti dai seama ce problema ar fi daca castigati?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #2387
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Na-ti-o p-asta Ionete Sumi e gata sa indoaie un genunchi in fata tronului de la palat
    Chit ca pierdem titlul inca doi ani de acum incolo, vreau sa vina Sumi si sa se stearga Becali cu el la cur, cu acest simbol rapidist.
    Vorbe spuse de vina familiei, simte ca si-a neglijat familia pentru Rapid si acuma are aceasta faza mentala in care se poate si prostitua sa faca un ban pentru familia sa, numind aceasta prostitutie "profesionism". Il iertam, ii va trece.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #2388
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Aha, deci este pura ipocrizie, atunci
    Toti sunt curve, mai putin ai vostrii. La ei dispare misterios dupa o perioada de timp.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  16. #2389
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Pai stai un pic, ca el n-a facut. Vorba si fapta nu sunt una si acelasi lucru. E confuz, atata tot. Pana cand a facut, eu unul nu-l acuz de nimic, vorbe sunt destule si ca "te ucid", ca "ti-o trag pe cur", etc. Nu inseamna ca omul care le spune e si vinovat de savarsirea lor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #2390
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Stii cum se spune, intentia conteaza.

    Si totusi, daca ajunge antrenor echipa lu' Becali, este curva sau nu?
    In opinia voastra, astia antistelisti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  18. #2391
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Mircea Rednic vrea sa scape de ei, dar se tin tare! Ce jucatori nu vor sa plece de la Dinamo!

    Dinamo trece prin cel mai negru sezon din istoria sa, iar antrenorul Mircea Rednic s-a aratat dezamagit de mai multi jucatori in acest sezon. Rednic a decis sa se desparta de mai multi jucatori pe care nu ii mai avea in plan. Pe langa cei opt jucatori care au parasit-o deja pe Dinamo, tehnicianul mai vrea sa renunte la Georgios Katsikas, Mircea Axente si Daniel Popa, insa cei trei nu se gandesc la acest lucru.

    "In ultima vreme am avut multe probleme. Au fost patru sau cinci antrenori in doi ani, 10-15 fotbalisti, nu a fost deloc stabilitate la Dinamo. Ceea ce are nevoie Dinamo acum, cred, e mai multa stabilitate", a spus Katsikas la Digi Sport.

    Mircea Axente considera ca nu a primit destule sanse la Dinamo si crede ca poate arata mai mult la formatia din Stefan cel Mare: "Nu am primit suficient de multe sanse. Eu cred ca pot ajuta Dinamo", a declarat jucatorul.

    Atacantul lui "cainilo", Daniel Popa, este si el vizat de antrenorul lui Dinamo si poate pleca la orice echipa este gata sa ofere 200.000 de euro pentru el: "Eu mai am contract cu Dinamo inca patru ani. Stiu ca se cere suma de 200.000 de euro pe mine. Orice echipa mapoate transfera daca da acesti bani, insa eu vreau sa raman la Dinamo, sunt tanar. Mi-am pierdut increderea din cauza situatiei echipei. Si eu sunt vinovat pentru aceasta situatie, insa o vom scoate la capat", a spus Daniel Popa.

    Last edited by cip; 28th December 2018 at 16:03.
    granita la Orsova!

  19. #2392
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Doar atat? De cei care vor sa cumpere clubul, nimic?

  20. #2393
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Nimeni nu vrea sa cumpere mizeria aia de club.

    Prin mizerie ma refer evident la o afacere proasta nu la identitatea clubului sau fani sau blaturi sau asa ceva.

  21. #2394
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Doar atat? De cei care vor sa cumpere clubul, nimic?
    doar atat,daca era deschis acolo la dinamovisti si prieteni ziceam mai multe,dadeam si titlu,de ex "de ce nu mai vor cainii sa stea la asa club de traditie"...asa insa,ma limitez...
    cine vrea sa cumpere clubul?
    Last edited by cip; 29th December 2018 at 17:45.
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •