View Poll Results: Pronostic Arges - CFR

Voters
59. You may not vote on this poll
  • 1

    7 11.86%
  • X

    13 22.03%
  • 2

    39 66.10%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 128

Thread: Etapa 29: FC Arges - CFR Cluj

  1. #64
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    vlad pulica taci in slbz ca esti paralel

  2. #65
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    vlad pulica taci in slbz ca esti paralel


    hai ca mai e putin si marcheaza cefereul nu devia de la subiect
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #66
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Egal nemeritat... ambele echipe ar fi meritat sa piarda
    Daca nici cu Arges... Rapid si Dinamo o sa va macelareasca!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #67
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Egal nemeritat... ambele echipe ar fi meritat sa piarda
    Daca nici cu Arges... Rapid si Dinamo o sa va macelareasca!
    Asta ramane de vazut, nu? Au jucat fara 4 titulari, era normal ca combinatiile sa mearga mai slab.
    Meci urat, slab... sper ca CFR sa-si revina etapa urmatoare, meciul cu Rapid devine crucial pentru acest final de campionat... Oricum, nu e cine stie ce problema, Steaua nu va face mai mult de un punct cu Otelul

  5. #68
    junior locomotiva07's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    un sut pe poarta !!! dani cred !!! sunt fericit !!!!
    2007, anul viitoarei campioane - CFR !!!

  6. #69
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    supermegagalactici din cluj iar au fost blatuti sa nu joace la adevarata lor valoare....RUSINE !

  7. #70
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    supermegagalactici din cluj iar au fost blatuti sa nu joace la adevarata lor valoare....RUSINE !
    Stai sa vedem ce a face si stiaua diseara

  8. #71
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    supermegagalactici din cluj iar au fost blatuti sa nu joace la adevarata lor valoare....RUSINE !
    Si aici apari tu? Du-te la thread-urile despre blaturi si fa comentarii penibile acolo.

    Cat despre meciul acesta nu prea am ce sa zic...

  9. #72
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    facem pariu ca nu scoateti mai mult de-un egal cu Argesu megagalacticilor?

    v-am dat peste bot...numai blaturi visati, voi nu vedeti ca nu sunteti in stare sa bateti argesu si va lamentati c-ati jucat prost cu Steaua, Bah baieti asta e valoarea voastra !
    Last edited by Zax; 29th April 2007 at 17:24.

  10. #73
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    v-am dat peste bot...stati sa-mi caut declaratia cand am zis ca sunteti asa penibili incat o sa scoateti cel mult egal cu argesu
    Auzi, nu te duci mai bine sa postezi la thread-ul steaua-otelul? E chiar urat modul in care ne provoci.. si nu vreau sa ma apuc sa-ti pomenesc familia de la burebista incoace.. suntem destul de suparati. lasa-ne in pace

  11. #74
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    pai va provoc pt ca nu stiti decat sa denigrati si sa acuzati! pana mai devreme erati toti convinsi ca Cfr-u a blatuit meciu cu Steaua in loc sa va vedeti valoarea reala !

  12. #75
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Dupa scandalul si cearta inutila deja traditionala, la noi, a fost un meci in care nu s-a jucat mai nimic, cu exceptia a 10-15 minute la inceputul reprizei 2.
    CFR-ul n-a jucat mai bine fara cei 4 "blatisti", si asta in fata unei echipe care are deja asigurat locul in liga 2. Unica pata de culoare a fost pustiul ala, Deac. A fost printre putinii care s-au zbatut.

    Concluzia trista ar fi ca nici nici Steaua, nici CFR, nici Rapid nu prea au ce cauta prin CL, daca judecam dupa ce au aratat fiecare pe teren. Bine, daca ar fi s-o zicem pe aia dreapta, nici o echipa romaneasca n-ar trebui sa apuce CL, fiindca mai mult de "locul 3 cu mari emotii" n-au cum sa reuseasca.

  13. #76
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    pai va provoc pt ca nu stiti decat sa denigrati si sa acuzati! pana mai devreme erati toti convinsi ca Cfr-u a blatuit meciu cu Steaua in loc sa va vedeti valoarea reala !
    Da un search, istetule pe threadul ala cu blatul si vei vedea ca de 2 ori m-am pronuntat ca nu a fost nici un blat acolo. Si lasa tu valoarea CFR-ului, au jucat fara 4 titulari in meciul cu FC Arges... E o echipa construita in foarte mare masura campionatul asta si indiferent cine va termina pe locul 2 este laudabil ca au fost atat de aproape... Uita-te mai bine la steaua, care are aceeasi echipa practic de vreo 3 ani si uita-te cum joaca... Dupa aia uita-te la un meci de-al lui Dinamo sau de-al Rapidului ca sa vezi si ceva faze de fotbal

  14. #77
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    WOW!! Nu-mi vine sa cred ca am urmarit un meci CFR CLUJ (2) - FC ARGES (16) !!! *******ul de Surdu nu are ce sa mai caute pe teren, asta-i a 10ea ratare din fata porti in ultimele 3 meciuri! Din pacate nici pe Bergodi nu-l poate felicita nimeni... dupa 80 de minute il schimba pe Florin Dan, unul dintre cei 3 jucatori care au avut un sut la poarta? Ba Bergodi de 3 meciuri n-am bagat nici un gol, SI TU TOT PE ACEASI INCAPABILI II PUI IN ATAC?!?

    Pacat, credeam ca ardeleni-s ceva mai pragmatici, dar vad ca tot ne-am inecat la mal. Daca scapam cu 0-2 de la Rapid ar fi mare minune.

  15. #78
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    WOW!! Nu-mi vine sa cred ca am urmarit un meci CFR CLUJ (2) - FC ARGES (16) !!! *******ul de Surdu nu are ce sa mai caute pe teren, asta-i a 10ea ratare din fata porti in ultimele 3 meciuri! Din pacate nici pe Bergodi nu-l poate felicita nimeni... dupa 80 de minute il schimba pe Florin Dan, unul dintre cei 3 jucatori care au avut un sut la poarta? Ba Bergodi de 3 meciuri n-am bagat nici un gol, SI TU TOT PE ACEASI INCAPABILI II PUI IN ATAC?!?

    Pacat, credeam ca ardeleni-s ceva mai pragmatici, dar vad ca tot ne-am inecat la mal. Daca scapam cu 0-2 de la Rapid ar fi mare minune.
    Apararea a mers totusi bine .. Poate scoatem un 0-0

  16. #79
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Nu pot sa fiu suparat, desi rezultatul acesta e nasol! Nu inteleg de ce pitestenii au tras de timp! Oare ei nu ar fi avut interesul sa castige? Teoretic au mai avut sanse sa scape de la retrogradare! Hotoboc astepta 1-2 minute pina degaja, aruncarile de la margine tot asa!
    Oricum vom ramane pe 2 si dupa aceasta etapa, dar poate e ultima etapa pe 2! Pacat ca lucruri murdare sunt si in fotbal!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  17. #80
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Da un search, istetule pe threadul ala cu blatul si vei vedea ca de 2 ori m-am pronuntat ca nu a fost nici un blat acolo. Si lasa tu valoarea CFR-ului, au jucat fara 4 titulari in meciul cu FC Arges... E o echipa construita in foarte mare masura campionatul asta si indiferent cine va termina pe locul 2 este laudabil ca au fost atat de aproape... Uita-te mai bine la steaua, care are aceeasi echipa practic de vreo 3 ani si uita-te cum joaca... Dupa aia uita-te la un meci de-al lui Dinamo sau de-al Rapidului ca sa vezi si ceva faze de fotbal
    eu am recunoscut ca Steaua joaca jalnic, am spus deja ca in meciul cfr-steaua ambele echipe au jucat ca 2 cizme...voi va dadeati echipa invincibila care n-are cum sa joace prost, doar daca o fi umblat cineva la jucatori

  18. #81
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    Am vazut meciul; blat clar... franarii au jucat mult sub adevarata lor valoare.
    Dati-i afara pe toti si bagati juniorii in meciul urmator

  19. #82
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Acu` e Rapidu` iara mare echipa ? De cand?
    Muzzwrinka

  20. #83
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Nu pot sa fiu suparat, desi rezultatul acesta e nasol! Nu inteleg de ce pitestenii au tras de timp! Oare ei nu ar fi avut interesul sa castige? Teoretic au mai avut sanse sa scape de la retrogradare! Hotoboc astepta 1-2 minute pina degaja, aruncarile de la margine tot asa!
    Acuma si tu.. Argesul tragea de timp dintr-un motiv lesne de inteles.. 100.000 euro de la oier daca impiedica Clujul.. se pare ca banii astia sunt mai importanti decat ramanerea in prima liga

  21. #84
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Acuma si tu.. Argesul tragea de timp dintr-un motiv lesne de inteles.. 100.000 euro de la oier daca impiedica Clujul.. se pare ca banii astia sunt mai importanti decat ramanerea in prima liga
    de ce sa cumpere toata echipa Argesului cand poate sa cumpere 4 franari?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •