Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 103

Thread: Capete de acuzare - bilant trist

  1. #22
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    imi amintesc ca pe mine mine ma sanctiona si daca dadeam buna ziua pe pinguini...
    Intrai incaltat in casa sau de ce?

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Intra cu unghiutele lui ca de obicei, si nu toata lumea zice "ce dulce-i", ci "ce se duce" poate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Intrai incaltat in casa sau de ce?
    pe atunci era casa stelista,n-ai de unde sa stii ca erai prea tanar...
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vrei sa spui ca ati plecat din cauza lui Yoyo si ati revenit datorita mie ?
    nu vorbesc in numele celorlalti,dar daca e sa ma intrebi pe mine...da,de ce nu...ceea ce nu te scuteste de acuza ca ai luat-o razna in ultimul timp...
    Last edited by cip; 25th April 2019 at 23:09.
    granita la Orsova!

  4. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Adica ?
    Iar vrei un post a lui Sevilla ?

  5. #26
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    te incapatinezi aiurea...parerea mea.
    si asa am mai ramas putini pe aici...
    granita la Orsova!

  6. #27
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Incapatanat unde? Ce subiect ?

  7. #28
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Cip, gata pregatirile?

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    te incapatinezi aiurea...parerea mea.
    si asa am mai ramas putini pe aici...
    Cand a fost Paul, acest argument n-a functionat.
    Sau a functionat pana cand un gunoi l-a banat iar fara motiv.

    Daca ar fi sa respectam itinerarul lui Paul si cu Sevilla, cineva ar trebui sa-l elibereze si pe urma Delaparis sa ne spuna la toti "Nu-l va prinde infloritul copacilor!" si sa se tina de cuvant! Copacii au inflorit deja asa ca poate o alta metafora similara.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Am zis una pe zi:
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    b. acum 3,4 ani cand Leuloltean (ca tot ai incercat ieri sa-l pui intr-o lumina favorabila ... ce jenant trebuie sa fie pt tine, vaaai!) agresa useri la gramada, fara noima, chicoteai pe RP-uri precum o fetita cu deficiente, neluind masuri de aplanare a conflictului; ba chiar incurajai atitudinea acestuia/ Damages for OLS - Iceman si inca un user ce posta din america (oare vrei sa-ti amintesti? ''secu risti, secu ristii, secu risti'' posta prietenul tau Leul)/ au plecat oamenii vazand ca asa zisa autoritate a OLS este partinitoare si are partypriuri cu tombroanele umane ale comunitatii)
    Ce pumn in gura meriti mocofan ce esti. Pacat ca omul ala a zis ca nu mai intra apoi e om de cuvant. Nu ca ... vrei un post a lui Sevilla?
    Pacat ca nu mai intra sa-ti dea peste botul ala mincinos si spurcat cu adevarul.
    Leul, am mai zis, a plecat din cauza ca l-am sustinut pe Dario la un moment dat cand era in conflict. Avea dreptate dar eu nu m-am referit la acea situatie ci la faptul ca Dario are in palmares o activitate remarcabila pe acest forum. Am tinut cont de asta si am explicat. Leul nu a inteles, s-a suparat si a plecat. Oltean fierbinte
    Iceman nu stiu de ce a plecat. In orice caz vorbeam cu el fara probleme, l-am propus moderator si a fost pus. A avut conflict tare cu Hingherul la un moment dat Am aflat ulterior ca avea ceva probleme private care nu au nicio legatura cu forumul. Din respect nu zic mai mult.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #31
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Ei bine, nu a fost chiar asa, supermoderatorul uita ca totul a plecat de la rp uri de pe sectiunea politica. Fara detalii care nu-si mai au rostul acum, am considerat ca banul direct de o zi este mai eficient decat punctul sau punctele din regulamentul ala pe care si acum il consider de rahat. Daca bine-mi aduc aminte a fost un ban "la pachet", dat unui grup de useri. Tot de atunci, domnule supermoderator delaparis, ai doi dinti impotriva mea, ca nu respect regulamentul si alte alea. Si tot de atunci, domnule supermoderator, am cam renuntat la moderare, dragoste cu sila nu se poate.
    Last edited by delaoltenia; 27th April 2019 at 08:47.

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Nici la Patriarhie nu e asa coada la spovedit ca aici. Daca e asa atunci recunosc si eu ca DA, am plecat de aici din cauza abuzurilor fatise ale Irinei care ii apara pe pinguinii anemici si insipizi. Din pacate dincolo am dat de unul mai ciudat(Tudose) asa ca am hotarat sa ne intoarcem. Asta a fost acum multi ani, intre timp si grupul nostru s-a dezintegrat dar ma bucur daca pe unii ii ustura si acum bataitza primita atunci.

  12. #33
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Ei bine, nu a fost chiar asa, supermoderatorul uita ca totul a plecat de la rp uri de pe sectiunea politica. Fara detalii care nu-si mai au rostul acum, am considerat ca banul direct de o zi este mai eficient decat punctul sau punctele din regulamentul ala pe care si acum il consider de rahat. Daca bine-mi aduc aminte a fost un ban "la pachet", dat unui grup de useri. Tot de atunci, domnule supermoderator delaparis, ai doi dinti impotriva mea, ca nu respect regulamentul si alte alea. Si tot de atunci, domnule supermoderator, am cam renuntat la moderare, dragoste cu sila nu se poate.
    Imi place ca eu vorbesc de ce a plecat Leul iar tu vorbesti de tine. Deci, repet, a plecat din motivul exact pe care l-am precizat. Mi-a spus clar pe PM.
    Ce ai facut tu atunci sau ce faci acum nu e in discutia lui Novac, daca ne permiti.

  13. #34
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Nu -mi prea place cand se baga cate unii in seama si vorbesc despre mine. A fost doar dreptul la replica, din cate stiu si cred ca si tu stii informatia trebuie "extrasa" din cat mai multe surse.

  14. #35
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Care surse? Informatia o am eu deoarece doar mie mi-a spus Leul ce mi-a spus. Sau vrei sa te intreb pe tine ce mi-a spus Leul mie?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Paste fericit, Leul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Care surse? Informatia o am eu deoarece doar mie mi-a spus Leul ce mi-a spus. Sau vrei sa te intreb pe tine ce mi-a spus Leul mie?
    Bingo, ti-a reusit numarul, esti amuzant!

    Leul, am mai zis, a plecat din cauza ca l-am sustinut pe Dario la un moment dat cand era in conflict.
    Dupa cum am spus a fost doar dreptul la replica. Daca o dai in diverse sa pari mai interesant este problema ta.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Repet, Leul a plecat din cauza ca l-am sustinut pe Dario la un moment dat cand era in conflict.
    Replica la ce? Cine? Tu?

    Era vorba de Leul ... care a plecat din cauza aia.
    Nu prea inteleg ce vrei aici, sincer. Nu vorbeam de tine sau de dreptul nu stiu cui la replica


    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Hristos A Inviat! Acum sa ne spuna DLP cum se zice asta in franceza

  19. #40
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    ba sa avem pardon,eu si altii ca mine am fost mai intai pe ols,mai apoi ne-am mutat pe 365,daca bine-mi amintesc din cauza de Yoyo si abuzurile ei...imi amintesc ca pe mine mine ma sanctiona si daca dadeam buna ziua pe pinguini...
    Shaormarule
    Interesante femeile astea de pe OLS.
    Asa pateam eu cu Leo.

    Cum era aia? Femeia are o perioada in fiecare luna cand este irascibila si imposibil sa-i intri-n voie, iar perioada dureaza in medie 30 de zile pe luna?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #41
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Hai ca te-am scos de pe ignore. care ziceai ca a fost motivul real pt care a disparut leul ca nu esti clar!?!


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #42
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Am scris acolo. Ce nu e clar?
    Esti tampit ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •