Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 162

Thread: Cum sa te lasi de aparate ?

  1. #106
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    am citit aparate si am zis ca e vorba de sala de forta. scuze
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  2. #107
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    astea doar iti dezvolta musculatura mainii )))))))
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #108
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    Am luat jackpot-ul ieri !!! am intrat in sala si m-am gandit o secunda sa bag sa nu bag...si am bagat si a la 3 mana a cantat aparatul si l-am luat in bet de 50 2 milioane jackpot-ul mic...

    apoi m-am dus pe alte aparate si am prins baieti in speciala la carti si am facut 60 de ron dupa ce bagasem vreo 40 din alea 2 miliaone si mai dadusem 30 unui prieten

    apoi am prins bilele dar nu prea a facut plata...am scos 40 de ron i-am mai dat lu ala 20...am bagat apoi 50 la scoici si am prins 4 scoici si am facut 60 de ron ...si apoi am dat la saptari si am prins 4 in 50 deci 1 milion ...

    am platit o datorie 50 de ron ....

    si am zis sa bag la x-uri si i-am dat intr-o 100...prind x3 asta inseamna un milion....pe alt aparat

    apoi mai dau la saptari 4 harbuzi intr-o 100 ...40 ron si cu ce aveam pe el 80 ...si am plecat cu 200 ron acasa ...ca am mai dat la 2 prieteni 40 de ron

    deci tu doc+preist faci d-astea?
    retired.

  4. #109
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    nu sunt doc inca...e vorba de independenta....am facut si bani de ce sa nu recunosc....
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  5. #110
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    La curve mergeti?
    N-am fost niciodata, nici nu am degand.
    N-am degand nici sa ma apuc de fumat sau sa-mi placa alcoolul.
    Multumita lu Dumnezeu, desi multe s-au schimbat, gustul de rahat al alcoolului nu s-a schimbat, mi-a ramas la fel ca-n copilarie!
    La aparate nu bag (ruleta e si ea tot aparat), doar cu pariurile imi pierd nervii si banii, dar o data si o data tot le caftesc eu!

    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    nu e taranca din Dorohoi ...si e de lux am zis....faci dus inainte
    Ei asta ar fi chiar culmea, sa vina ea la tine sa-ti zica spala-te ca puti!
    Asta ar trebui sa fie culmea rusinii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #111
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    azi am prins 4 saptari in 500 si 2 linii de struguri ! Asta inseamna sa fii mafiot
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #112
    Адриан Михай liverpool-kid's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bicaz-Neamt
    Posts
    2,108
    Reputatie
    1
    deci cei din parohia lordului, nu dati bani la pomelnice dati-i jetoane sa le bage la aparate

  8. #113
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    azi am prins 4 saptari in 500 si 2 linii de struguri ! Asta inseamna sa fii mafiot
    keep walking!

  9. #114
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by liverpool-kid View Post
    deci cei din parohia lordului, nu dati bani la pomelnice dati-i jetoane sa le bage la aparate
    cand am sa am parohie nu mai bag ca nu cade bine...am sa ma dedic cu totul misiunii spirituale
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #115
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-am fost niciodata, nici nu am degand.
    N-am degand nici sa ma apuc de fumat sau sa-mi placa alcoolul.
    Multumita lu Dumnezeu, desi multe s-au schimbat, gustul de rahat al alcoolului nu s-a schimbat, mi-a ramas la fel ca-n copilarie!
    La aparate nu bag (ruleta e si ea tot aparat), doar cu pariurile imi pierd nervii si banii, dar o data si o data tot le caftesc eu!



    Ei asta ar fi chiar culmea, sa vina ea la tine sa-ti zica spala-te ca puti!
    Asta ar trebui sa fie culmea rusinii!
    nu bei, nu fumezi si te uiti la animeuri
    aye, sound's like lots of fun
    retired.

  11. #116
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Lots! Anime-urile cele mai bune sunt de zeci de ori mai tari ca cele mai faine filme si seriale din istoria cinematografiei! Unele din ele sunt "carti in imagini"! Ma uit iar la "Little princess Sara", mult mai dramatic ca cele mai dramatice 10 filme ever combined!
    Si ce e distractiv la alcool si tigari!? Au gust de rahat si mai si sunt scumpe ca dracu, e ca si cum as plati pe cineva sa-mi arunce lame subtiri in gura, stomac, ficat si plamani! Cei care au asta ca distractie, cred ca si-au ratat mai mult decat viata fizica, si pe cea psihologica!
    Last edited by Johnny D; 7th September 2015 at 19:53.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #117
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    alcoolul are gust?
    retired.

  13. #118
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    degand ... asta, decand?

  14. #119
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    azi am prins 4 saptari ...
    cand te aud cu SAPTARII aia mi se scoala paru` in cap.
    scrie dracu corect ca te inveti asa si o sa invete numai prostii babele de la tine cand o sa le behai slujbe prin biserici

  15. #120
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    alcoolul are gust?
    De lame de ras dupa cum am scris, impropriu spus gust, dar cei cu nivel mediu de inteligenta au inteles.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cand te aud cu SAPTARII aia mi se scoala paru` in cap.
    Crezi ca nu stie? Daca asa-i place omului, ce-ai tu cu viata lui!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #121
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    cand am sa am parohie nu mai bag ca nu cade bine...am sa ma dedic cu totul misiunii spirituale
    Nu, ca pui aparate la intrare, langa vanzatoarea de lumanari.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #122
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    De lame de ras dupa cum am scris, impropriu spus gust, dar cei cu nivel mediu de inteligenta au inteles.



    Crezi ca nu stie? Daca asa-i place omului, ce-ai tu cu viata lui!?
    ma tu nu suporti vinul?

    hai ca mai inteleg daca nu-ti plac chestiile cu 30 grade+ dar ..un vin macar, o bere astea sigur nu au gust de lama de ras.
    retired.

  18. #123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Berea e ok dar pot sa ma lipsesc, nu ma satisface neaparat, eu prefer sa fiu drogat cu luciditate decat cu ameteala, e mai valoroasa!
    Vinul dupa ce-l beau simt o jena in stomac cateva minute cel putin ca si cum as fi baut acid de baterie diluat... ce sens are!?

    PS: Nu-mi plac cei care fac intentionat pe prostii chiar daca sunt departe de-a fi. Prefer prostii onesti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #124
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    incearca sa bagi la aparate sa vezi cum este ....daca te prinde e nasol...prima oara oricum iti face plata
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #125
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    O singura data am apasat pe aparatu vietii la dublaj c-a zis unu ceva de norocu incepatorului sa-l ajut, nu fu cazu si nu m-a atras deloc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #126
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    la dublaj e alta poveste....e grelut...dar daca inveti dublajele pe de rost si nu iti tremura mana te poti ridica frumos...tin minte ca de la 200 de puncte am ajuns la 4000 cu 4 dublaje consecutive
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •