Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 133

Thread: CM 2022 Grupa D: Franța Australia Danemarca Tunisia

  1. #106
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Double Win pentru Franta.

    1. Castiga grupa si evita Brazilia in drumul spre finala.
    2. Pot odihni jucatori in ultima etapa.

    Putin 1/6 ptr Danemarca, dar cred ca vor castiga cu Australia si se vor califica !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #107
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Asta cu odihnitul jucatorilor in ultimul meci din grupa e cu dus si intors, isi pot iesi din maine si sa dureze pana reintra in aceeasi forma
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #108
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Aveam oretentii de la Danemarca, am vazut-o ca pe o echipa inchegata care poate sa produca surpriza aici, din pacate m-am inselat, chiar daca calificarea e la mana ei nu a demonstrat parcursul prfect din preliminarii.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  4. #109
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Doctorii de la Real l-au "reparat" pe Benzema și ii acuza pe francezii ca au mințit, de fapt accidentarea nu a fost una grava. Teoretic el se poate întoarce în Qatar sa joace, dar cred ca francezii nu îl vor. Am înțeles ca mulți jucători s-au bucurat când au aflat ca Benzema a plecat acasă.

  5. #110
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E normal, omul a fost implicat intr-un santaj sexual cu un coleg de nationala
    E normal ca nimeni nu il suporta si nu vrea asa subspecie in vestiarul campioanei mondiale. El trebuia sa fie la puscarie, in celula cu infractori ca meme, porcea si gigi fekali, nu la campionatul mondial.

  6. #111
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Danemarca si-a complicat situatia, teoretic Franta le poate da o palma dupa ce danezii i-au scos din Nations League, acum francezii ar putea juca un meci al „prieteniei” cu tunisienii caz in care danezii si cu o victorie impotriva socceros nu ar fi siguri de calificare și golaverajul ar face diferenta.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #112
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Tunisia :
    Dahmen - Ghandri, Meriah, Talbi - Kechrida, Skhiri, Laïdouni, Maâloul - Ben Slimane, Ben Romdhane - Khazri (c).

    Franta :
    Mandanda – Disasi, Varane (c), Konaté, Camavinga – Veretout, Tchouaméni, Fofana – Coman, Kolo Muani, Guendouzi.

    Deschamps a pus echipa de chelneri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #113
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tunisia :
    Dahmen - Ghandri, Meriah, Talbi - Kechrida, Skhiri, LaĂŻdouni, Maâloul - Ben Slimane, Ben Romdhane - Khazri (c).

    Franta :
    Mandanda – Disasi, Varane (c), Konaté, Camavinga – Veretout, Tchouaméni, Fofana – Coman, Kolo Muani, Guendouzi.

    Deschamps a pus echipa de chelneri
    Initial am crezut ca nu e nici un alb, dar apoi l-am zarit greu pe Veretout
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #114
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ghendouzi!
    On aime Ghendouzi!


    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Initial am crezut ca nu e nici un alb, dar apoi l-am zarit greu pe Veretout
    Zece negrii mititei, la propriu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #115
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Doar intreb pe d nul delaparis, fratujii joaca in alb?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #116
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Nu. Aia in alb sunt africani

  12. #117
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    4 echipe de căcat, sper sa nu se califice niciuna mai incolo de optimi.

  13. #118
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu. Aia in alb sunt africani
    am inteles , ptr mine nu conta culoarea cat modul de exprimare in dreptunghiul verde. si totusi ...amintind culoarea in mesajul domniei voastre, doar intreb, sunt fratiorii domnului ionel_m'aitza_delazalau?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Aia-s zecesebisti, aia care canta "Steaua e numai una" dar divizata-n doua.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #120
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Gol Tunisia dupa a 14-ea greseala a lui Fofana. E complet pierdut, trebuie scos urgent.

  16. #121
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    fofana de la Cluj?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #122
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Africanii Frantei, de mana a 2-a (strict fotbalistic) vad ca dau meciul fratilor tunisieni.

    Momentan danezii se fac de ras grav !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #123
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Danemarca gloaba turneului, nimic în 3 meciuri.
    Franța are niște rezerve de tot râsul. Oricum cred ca voiau sa ii ajute pe tunisieni.
    Performanta remarcabila pentru canguri.

  19. #124
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Danezii s-au sufocat pe caldura din Qatar

    Franta a vrut sa ii ajute pe tunisieni dar nu a fost de ajuns
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #125
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Danezii, la fel ca si nemtii, erau preocupati de rainbows, sau sa joace cu emblema aproape invizibila !

    Fotbalul...mai putin...
    OUT si ultimul loc cu ei !

    La fel ar fi patit si Germania, daca nu o gafau grav Japonezii in meciul cu Costa Rica...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #126
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cate am auzit despre aceasta mare ekipa a Danemarcei, n-am maini sa ma sterg la cour cu atata papirus 🤣

    Exemplara Australia. O echipa de Anglia liga 3, care s-a asezat cuminte in 22 si a respins in Bahrain toate centrarile. Jos palaria!

    Blatul ordinar intre echipele africane a fost in zadar. Rezerve-rezerve, dar asta a fost recital de pantomima. O rusine si o mizerie, sper ca fotbalul sa pedepseasca lipsa de caracter a jegosilor 👍

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •