View Poll Results: Rapid - Chiajna

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    8 47.06%
  • X

    3 17.65%
  • 2

    6 35.29%
Page 21 of 24 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 421 to 441 of 488

Thread: Baraj; Rapid - Chiajna

  1. #421
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Amice, pe toate subiectele cu Rapid și Dinamo este plin de steliști care scriu la greu în afara subiectului, să se afle în treabă. Deci, repet întrebarea lui Tyler de mai sus: cine sunt în realitate frustrații??
    Amice si pe threadurile Stelei e la fel o gramada de rapidisti , dinamovisti, timisoreni. De frustrarile unuia sau altuia iti dai seama din ce scrie, nu de locul unde o face, ca pana la urma putem sa postam unde vrem

  2. #422
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce mai Calandrin, ti s-a sculat limba????

  3. #423
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Si nu-i asa ca frustrarea e un brand care ocoleste orice stelist, in virtutea faptului ca el a fost atins de gratia divina si tine cu icoana facatoare de minuni a fotbalului romanesc?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #424
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    in mare parte da

  5. #425
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Revenind la meci, cred că Ionuț Chirilă va reuși să facă la Chiajna o echipă interesantă care probabil va și promova sezonul următor. Despre el se zvonește că în trecut avea obiceiul să dea jucătorilor suplimenți nutritivi neadmiși în lumea sportului.

    Rapidul va avea mult de tras sezonul ăsta, echipa este abia formată, mulți jucători tineri și nici pregătirea nu s-a făcut cum trebuie, cu tot balamucul ăsta din jurul echipei. Va fi un sezon foarte, foarte greu pt echipă! În plus, Pancu ar trebui să se retragă, mai mult încurcă pe teren.

  6. #426
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nayram View Post
    in mare parte da
    De ce nu ma mira...Sunteti o cauza pierduta, la fel ca salvarea porcului mignon.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #427
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    stelisti,chill.domnisoara leodacin a iesit la vanatoare de useri stelisti.da sanctiuni intr-o veselie.hingherul e de vina

  8. #428
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    si pe mine ma rupe. Cica am pocit numele rapidului voit. WTF ?
    As spune ca mi-a placut meciul de aseara da' nu l-am vazut si nu mi-a placut comentariu. Ilie Dobre s-a jmecherit,acu' e realizator
    retired.

  9. #429
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Duba, tu esti fata ?
    Nu, doar *****.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  10. #430
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Nu, doar *****.



    Tu ce crezi ca a intrebat alambicatul ala de Cala?

  11. #431
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Bine ai revenit, Datenshi!

  12. #432
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Ce bucurie pe voi ca a ramas rapidul in prima liga printr-o manevra demna de vremea comunistilor absolut savuros

    Curva virgina si-a dat arama pe fata

  13. #433
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Buna ziua Dragi stelisti, extrageti-va unghiile din gat, in acest fel evitati sugrumarea. Rapidul trece cu brio peste un moment crucial din istoria sa. Ramane in liga 1, ramane in joc. Pt ei urmeaza Zodia Masonului.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  14. #434
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    ce ma bucur ca scarboasa sufera, iar clona lor imputita a fost trimisa la matineu... Multumesc, Rapid !
    Cu multa placere! Anul asta astept si de la voi sa scoateti macar un egal cu ea, altfel degeaba ne-am mai apucat!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu ma eu doresc sa se joace fotbal pe teren
    Tu poti sa-ti dai 2 palme, ca habar n-ai ce-nseamna echitate!
    Primul principiu de lucru e acela a egalizarii sanselor, pe urma jocul pe teren!
    Ori joaca toti pe teren stimulati financiar, ori se joaca dupa sansa tragerii la sorti a tintarului, altfel echitatea se duce dracului cu totul.
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bleach!
    Un superanime! Dar presupun ca nici de-asta n-ai habar! Daca vrei sa ai, da un click pe semnatura mea.
    Last edited by Johnny D; 14th July 2013 at 16:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #435
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    E bine ca ati ramas, acum aveti ocazia sa retrogradati impreuna cu tovarasii blanosi la anul.

  16. #436
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    Ce bucurie pe voi ca a ramas rapidul in prima liga printr-o manevra demna de vremea comunistilor absolut savuros
    A fost o manevra strict pe baza capitalista, puterea banului a decis contrar traditiei, sa ofere sanse egale primei retrogradete sportiv cu primei retrogradete economic. N-am pretentii de la tine sa te apropii de notiunile corecte, n-ai avut in viata ta nevoie a-ti folosi creierul pentru orice ratiune ce depaseste un necesar de IQ de peste 80, nu m-as astepta tocmai acum sa-ti depasesti conditia, ar fi fost incredibil d.p. meu d.v.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #437
    manager
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A fost o manevra strict pe baza capitalista, puterea banului a decis contrar traditiei, sa ofere sanse egale primei retrogradete sportiv cu primei retrogradete economic. N-am pretentii de la tine sa te apropii de notiunile corecte, n-ai avut in viata ta nevoie a-ti folosi creierul pentru orice ratiune ce depaseste un necesar de IQ de peste 80, nu m-as astepta tocmai acum sa-ti depasesti conditia, ar fi fost incredibil d.p. meu d.v.
    Respira v-ati umplut de kko la faza asta cu barajul

  18. #438
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Buna ziua Dragi stelisti, extrageti-va unghiile din gat, in acest fel evitati sugrumarea. Rapidul trece cu brio peste un moment crucial din istoria sa. Ramane in liga 1, ramane in joc. Pt ei urmeaza Zodia Masonului.
    Ne bucuram ca le-am stricat concediile, ne bucura pentru ca pungile cu urina nu se reporteaza, ne bucuram pentru sunt niste tinte atat de pufoase.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #439
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ne bucuram ca le-am stricat concediile, ne bucura pentru ca pungile cu urina nu se reporteaza, ne bucuram pentru sunt niste tinte atat de pufoase.
    Ati stricat concediile recasului si ceahlaului, inca o candidata la evitarea retrogradarii. Stelistii sunt din alta liga, superioara, UCL , nu au treaba cu ultimile locuri

  20. #440
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Normal ca ei sunt la alt level, dovada ca se zvarcolesc ca niste râme pe gratar pe acest thread. V-ar fi convenit inca o echipa lipsita de identitate in Liga 1, inca o pseudo-echipa inscrisa la Cupa Prietenilor Stelei.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #441
    sport legend
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    481
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Normal ca ei sunt la alt level, dovada ca se zvarcolesc ca niste râme pe gratar pe acest thread. V-ar fi convenit inca o echipa lipsita de identitate in Liga 1, inca o pseudo-echipa inscrisa la Cupa Prietenilor Stelei.
    Sezonul trecut ati fost mai prietenosi decat ei, au mai pus si probleme in teren, nu doar pipi si brichete.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •