View Poll Results: Se dopeaza Dorinel?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da

    32 22.07%
  • Nu

    113 77.93%
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 150

Thread: Se dopeaza Dorinel Munteanu?

  1. #22
    manager Blu3red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    Bah e ciudat sa discutam despre asa ceva.Dar totusi daca e asa de curat precum pretinde,ce naiba chiar ii e greu sa se pi.. intr-o sticla si sa le inchida la toti gura???Probabil are ceva de ascuns...
    Ai perfecta dreptate !!!

  2. #23
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Bai, dar daca esti (erai) leader al ligii I inseamna ca nu te poti dopa? Dar de ce nu isi facem naibii, controlul ala ca sa ne inchida gura la toti? Ori isi prea rade de astia si ii lasa sa se perpeleasca, ori e dopat si asteapta sa pise mult ca sa treaca efectele. Ce, numai cu EPO te poti dopa? Daca il gasesc astia cu ceva, desi ma indoiesc, pentru ca imediat o sa apara dragomir si o sa ne povesteasca cum il trata el pe Munti cand acesta delira: "imi pare rau pentru corner, imi pare rau pentru corner...". La noi exista mereu presupunerea ca nu. Sa se supuna controlului si gata. Rezolva orice acuzatie. Si atunci sa te tii.

  3. #24
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    Bah e ciudat sa discutam despre asa ceva.Dar totusi daca e asa de curat precum pretinde,ce naiba chiar ii e greu sa se pi.. intr-o sticla si sa le inchida la toti gura???Probabil are ceva de ascuns...
    E dupa el? Sunt niste reguli, jucatorii pot fi alesi aleatoriu, din cate stiu, dupa meci.

  4. #25
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    Bah e ciudat sa discutam despre asa ceva.Dar totusi daca e asa de curat precum pretinde,ce naiba chiar ii e greu sa se pi.. intr-o sticla si sa le inchida la toti gura???Probabil are ceva de ascuns...
    Daca tie ti-ar spune militianul de la colt ca parerea lui e ca ai un IQ <= 80 ai merge imediat sa-ti faci un test de inteligentza si sa-l cauti in toate intersectiile ca sa-i arati rezultatele + diplomele de facultate?
    Daca un prost arunca o piatra, chiar trebuie 10 intelepti sa sara in balta dupa ea? chiar nu vad de ce ne mai pierdem vremea pe acest forum-thread inutil!
    Un picior in fund... un pas inainte!

  5. #26
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Duru2000, nu o lua chiar asa... se discuta, poate apar idei si opinii.

  6. #27
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca Dorinel se dopeaza, nu prea cred, insa va spun cu mana pe inima ca la meciul inaugural al primei ligi pe o caldura sufocanta am spus cu voce tare ca sunt suspecti de proaspeti clujenii in meciul cu Otelul. Formularea nu a fost "proaspeti" ci ceva legat de dopaj.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #28
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu stiu cum se face dar cum apare un om serios in fata, cum i se da in cap si se face tot posibilul sa i se pateze imaginea. In schimb toate leprele au mare lipici la publicul larg.

    suspecti de proaspeti auzi
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #29
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Nu stiu daca Dorinel se dopeaza, nu prea cred, insa va spun cu mana pe inima ca la meciul inaugural al primei ligi pe o caldura sufocanta am spus cu voce tare ca sunt suspecti de proaspeti clujenii in meciul cu Otelul. Formularea nu a fost "proaspeti" ci ceva legat de dopaj.
    Era primul meci si veneau din vacanta? Comparatia se facea cu echipa care e la fundul clasamentului acum si ciuca batailor
    Un picior in fund... un pas inainte!

  9. #30
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Am mai zis ... Dorinel e un sportiv adevarat cum rar se vede in fotbalul romanesc. Tine piept cu jumate din betivii de jucatori din liga I si de aceea il acuza unii nestiutori de sau rau intentionati de dopaj ...

    Desigur , Mutu nu va alerga ca Dorinel la virsta de 37 de ani !!!
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #31
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1

    Piturca s-ar risca cu un dopat la nationala?

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Duru2000, nu o lua chiar asa... se discuta, poate apar idei si opinii.
    Vadime, nu o iau prea in serios, fiindca ultimul atac la Dorinel e doar o diversiune, si cum spuneai si tu - controalele antidoping sunt aleatoare, nu poti sa te auto-inscrii la pipi dupa bere !
    Sper sa beau si eu o bere dupa meciul CFR cu Poli, ca doar nu degeaba am facut facultatea la Cluj !!! desi cum zice si taica-meu "mama te iubesc, dar nu ca pe 'U' !"
    Un picior in fund... un pas inainte!

  11. #32
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by duru2000 View Post
    Era primul meci si veneau din vacanta? Comparatia se facea cu echipa care e la fundul clasamentului acum si ciuca batailor
    Fundul clasamentului acum?! Suntem pe locul 7 vad ca nu stii clasamentul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  12. #33
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Fundul clasamentului acum?! Suntem pe locul 7 vad ca nu stii clasamentul.
    Scuze, nu am nimic cu Otelul ! a avut un start ezitant si nu se poate compara cu cel al CFR.
    Parerea mea e ca inca o echipa din Ardeal nu ar strica, iar Brasovul ar echilibra situatia, dupa ce bineinteles ca protejatii lui Mircea Sandu (Pandurii) vor retrograda a doua oara ...
    Nu ar f bun un Dorinel cu 5 ani mai tanar la nationala? ca un Hagi mai trebuie sa asteptam 5 ani sa apara... 1970 - Dobrin 1980 - Balaci 1990 - Hagi 2000 zau ca nu l-as pune pe Mutu
    Un picior in fund... un pas inainte!

  13. #34
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Iar eu nu am nimic cu Brasovul, dar jur ca mor de curiozitate sa vad pe "U" Cluj si pe CFR Cluj in prima liga. Si sa te tii

  14. #35
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tuxie View Post
    Iar eu nu am nimic cu Brasovul, dar jur ca mor de curiozitate sa vad pe "U" Cluj si pe CFR Cluj in prima liga. Si sa te tii
    Se pare ca in sfarsit banii care colcaie prin Cluj (Caritas, Banca Transilvania, Ardaf, Astral) sunt directionati si spre fotbal. 2 echipe sunt cam mult totusi in liga 1, dar daca se ofera Timisoara sa ofere locul ... (cele 3 puncte pe care le va pierde in etapa asta cu CFR vor fi hotaratoare la retrogradare )
    Un picior in fund... un pas inainte!

  15. #36
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Intrebarea s-ar putea pune asa: au existat sau exista dopati in campionatul romanesc? Eu zic ca au fost, sun si vor mai fi. Chiar daca Dorinel este dopat, iar eu cred ca este, asta nu e cauza jocului bun al echipei CFR Cluj. Am avut cunostinte printre sportivi, nu fotbalisti, care participau la concursuri de cel mai mare nivel, Golden League, de exemplu, si chiar si acolo se dopau de le cadea seringa printre degete. In plus mai mult decat 100% sunt convins ca ia sustinatoare de efort cu polonicul. Bun, astea nu se cheama substante dopante, dar la un moment dat nu mai faci diferenta. Nimeni nu a zis ca s-a dopat si, de obicei, nu sportivii de 2 bani se dopeaza, ci aia pe care ii aplauda toata lumea.
    Dorinele:
    http://www.google.ro/search?hl=ro&q=...g_en%7Clang_ro

  16. #37
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    eu cred ca iacov si los platanos sunt niste dopati.........

  17. #38
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Dupa 2 power bar-uri si eu alerg (la 31 de ani) de nu ma vad in timpul unui meci de amatori. Mai un Gatorade si 45 de minute sunt OK, chiat ca in timpul saptamanii pierd vremea in fatza calculatorului. Noroc ca "e" unii care ma plateste totusi pentru asta!
    Eu cred ca Dorinel joaca din placere, si pentru asta nu ai nevoie de anabolizante, ci doar de o amanta focoasa - doar nevasta lui e in Germania ! Rau sunt azi, aproape ca am luat si un Warning de la un moderator cand am grsit un F cu un W mai devreme ... deh tastele erau apropiate !!!
    Un picior in fund... un pas inainte!

  18. #39
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Intrebarea s-ar putea pune asa: au existat sau exista dopati in campionatul romanesc?
    problema nu e romaneasca, e universala. daca s-ar face controale antidoping serioase in futbol, cred ca ar fi jale. nu prea exista interesul insa.

    Quote Originally Posted by duru2000 View Post
    Rau sunt azi, aproape ca am luat si un Warning de la un moderator cand am grsit un F cu un W mai devreme ... deh tastele erau apropiate !!!
    domnule, sunt si taste mai apropiate. n-as vrea sa dau exemple.

    Quote Originally Posted by BAK View Post
    eu cred ca iacov si los platanos sunt niste dopati.........
    si eu cred la fel. altfel nu se explica prostiile lui iacov (ma refer la cele indreptate impotriva propriului club) si nici disparitia celor de la los platanos, candva in urma cu vreo 8-9 luni.
    Last edited by krapulax; 15th September 2006 at 21:52.

  19. #40
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    eu cred ca iacov si los platanos sunt niste dopati.........
    gresit, Iacov va fi mancat de Dumitru Dragomir pe paine si va retrograda cu echipa lui de reshapatzi + galeria care incape intr-un trabant !!!
    Un picior in fund... un pas inainte!

  20. #41
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    toti cei care sunt invidiosi pe performantele clujului au votat da

  21. #42
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by duru2000 View Post
    galeria care incape intr-un trabant !!!
    da, si numai pe bancheta din spate. hahhahaha, ce glume bune facem noi, domnule duru 2000. am putea sa le luam locul lui tociu si palade.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •