Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 232 to 252 of 264

Thread: Moderator Suporter Craiova!

  1. #232
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ blue

    stiu ca te simti nedreptatit,daca-mi permiti sa-ti spun, esti parfum pe langa cipri,te apreciez pentru dragostea ta fata de echipa,dar si tu ca si cipri ai fost supus la un mic test:
    cum reactionezi cand intrusii sdr ( fara r, tyler) intra pe sectiunea craiovei si provoaca prin declaratiile lor malitioase ...nu l-ai trecut...sry!

    acest lucru il cerem de la moderator,sa ne asigure libera discutie pe suporter craiova,fara perturbari sdr-iste ( fara r,tyler),adica sa le taie microfonul
    si cerem SI un moderator pe intern!

  2. #233
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Lordliv, ati avut N sanse, ai avut si tu sanse. Asa la teorie toti suntem buni, ne omoara practica.

  3. #234
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Lordliv, ati avut N sanse, ai avut si tu sanse. Asa la teorie toti suntem buni, ne omoara practica.
    vadime,problema mea este ca la practica sunt mai bun ca la teorie

  4. #235
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu zic nu, dar aici nu s-a vazut. Ai obtinut un post de moderator de pe care puteai arata. Dar ce ai aratat? Ca ti-au zis prietenii tai cine stie ce si te-ai cerut afara?

  5. #236
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ sorine,cica nu mai ai loc pentru mesaje private!

    fa-ti curat acasa, si pe urma pe sectiune
    Last edited by lordliv; 25th March 2009 at 20:39.

  6. #237
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Nu zic nu, dar aici nu s-a vazut. Ai obtinut un post de moderator de pe care puteai arata. Dar ce ai aratat? Ca ti-au zis prietenii tai cine stie ce si te-ai cerut afara?
    corect vadime,la mine functioneaza spiritul de solidaritate!
    eu am intrat pe acest forum,citind postarile lui zece ( sau cum se numea atunci ),craioveanu,edmond sau inter...sunt conservator ,desi liberal in suflet!

    chestia asta cu " ce-ai aratat " nu mi se pare convingatoare!

    vadime,eu sunt prea fanatic suporter al UNIVERSITATII CRAIOVA,ca sa fi fost moderator...vorba parizianului ,sunt cea mai mare gresita incercare a lui de pe acest forum.
    asa ca lasa-ma pe mine!

    ps. te rog, spune-i lui yo yo sa nu se mai implice in numirea unor moderatori pe craiova...nu are noroc!
    Last edited by lordliv; 25th March 2009 at 21:06.

  7. #238
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    corect vadime,la mine functioneaza spiritul de solidaritate!
    Si solidaritatea asta e cu dus intors. De exemplu cand o oaie sare in prapastie si toate sar dupa ea, solidaritatea nu foloseste la nimic. Stiu cum e spiritul de gasca, toti pentru unul si unul pentru toti. E ok, dar cred cam fortat pentru ca totusi viata e pe cont propriu si cand mori esti singur, nu mai e nimeni solidar cu tine. Solidaritatea dupa mine este artificiala si apanajul celor slabi ca sa supravietuiasca pentru ca nu pot singuri.

  8. #239
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Si solidaritatea asta e cu dus intors. De exemplu cand o oaie sare in prapastie si toate sar dupa ea, solidaritatea nu foloseste la nimic. Stiu cum e spiritul de gasca, toti pentru unul si unul pentru toti. E ok, dar cred cam fortat pentru ca totusi viata e pe cont propriu si cand mori esti singur, nu mai e nimeni solidar cu tine. Solidaritatea dupa mine este artificiala si apanajul celor slabi ca sa supravietuiasca pentru ca nu pot singuri.
    Cand ai un anumit nivel de dezvoltare materiala si spirituala iti permiti sa fii si solidar cu prietenii
    Si poti sa influentezi evenimentele ca sa te faca numai invingator

    ps. Alt exemplu decat cel cu oile, nu ai gasit?! Stii ca noi astia de pe sectiune nu le suportam!

  9. #240
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,917
    Reputatie
    1
    Lordliv, nu sunt de acord cu ce ai zis acolo ... "ca sa te faca numai invingator" cand ajungi sa pui astfel de afirmatii mai degraba te deconectezi de realitate ... nu exista "numai invingator" in viata, din fericire !
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #241
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    @ blue

    stiu ca te simti nedreptatit,daca-mi permiti sa-ti spun, esti parfum pe langa cipri,te apreciez pentru dragostea ta fata de echipa,dar si tu ca si cipri ai fost supus la un mic test:
    cum reactionezi cand intrusii sdr ( fara r, tyler) intra pe sectiunea craiovei si provoaca prin declaratiile lor malitioase ...nu l-ai trecut...sry!

    acest lucru il cerem de la moderator,sa ne asigure libera discutie pe suporter craiova,fara perturbari sdr-iste ( fara r,tyler),adica sa le taie microfonul
    si cerem SI un moderator pe intern!
    Demagogie ieftina...uiti ca eu nu am ajuns la nici un test nefiind moderator nici macar timp de o secunda...daca iti aduci bine aminte am renuntat singur pentru ca am fost sustinut de toti in afara de tine...iar situatia asta nu mi-a convenit si am renuntat!Nu vroiam sa ajung moderator si sa fie vreun fan al Universitatii care nu doreste asta...daca spui ca nu e asa,minti
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  11. #242
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lordliv, nu sunt de acord cu ce ai zis acolo ... "ca sa te faca numai invingator" cand ajungi sa pui astfel de afirmatii mai degraba te deconectezi de realitate ... nu exista "numai invingator" in viata, din fericire !
    mda...daca respecti niste principii,esti mereu invingator

  12. #243
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    Demagogie ieftina...uiti ca eu nu am ajuns la nici un test nefiind moderator nici macar timp de o secunda...daca iti aduci bine aminte am renuntat singur pentru ca am fost sustinut de toti in afara de tine...iar situatia asta nu mi-a convenit si am renuntat!Nu vroiam sa ajung moderator si sa fie vreun fan al Universitatii care nu doreste asta...daca spui ca nu e asa,minti
    faptul ca tot perorezi pe aici pe subiectul asta,dovedeste ca-ti pasa

    asa este ,nu mi-a convenit nici mie nici prietenilor mei veterani ca m-ai contrazis intr-o stire legata de echipa!

    esti multumit?

  13. #244
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    Demagogie ieftina...uiti ca eu nu am ajuns la nici un test nefiind moderator nici macar timp de o secunda...daca iti aduci bine aminte am renuntat singur pentru ca am fost sustinut de toti in afara de tine...iar situatia asta nu mi-a convenit si am renuntat!Nu vroiam sa ajung moderator si sa fie vreun fan al Universitatii care nu doreste asta...daca spui ca nu e asa,minti
    Asta e egal cu faptul ca iti da demisia dela servici pentru ca din 40 de colegi nu te plac 10. Hai sa fim seriosi.

  14. #245
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    Cand ai un anumit nivel de dezvoltare materiala si spirituala iti permiti sa fii si solidar cu prietenii
    Si poti sa influentezi evenimentele ca sa te faca numai invingator

    ps. Alt exemplu decat cel cu oile, nu ai gasit?! Stii ca noi astia de pe sectiune nu le suportam!
    Nu cred ca asa ai iesit invingator. Te-ai solidarizat cu unii care au injurat si si-au pus palma in fund si au plecat. Unde e castigul aici? Castigatori sunt aia care raman, de aia care pleaca nu mai aude nimeni.

    Ti-am dat exemplul cu oile solidare tocmai pentru a exemplifica faptul ca nu e nici o legatura intre solidaritate si victorie. Sau nu mereu.

  15. #246
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    din punctul meu de vedere ,ma solidarizez cu niste prieteni reali si virtuali care iubesc universitatea craiova!

    de cand nu ai mai fost la un meci de fotbal?

    yoyo nu s-a solidarizat cu ulysses ,cel care l-a injurat cum a vrut el pe zece,provocandu-l pe acesta la o reactie pe care sunt sigur ca a regretat-o ?!

  16. #247
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Zece era moderator si putea foarte simplu la un buton sa faca lucrul care trebuia si aia era. Era si 'razbunat' si curat si tot. Ti-am zis, cum vad eu treaba si cum am incercat de la inceput pe forum, a fost sa nu fie injuraturi pe aici, iar ca sa faci asta trebuie in primul rand sa ai lideri care dau exemplu. Nu poti tine lideri care ies din tipar, pentru ca maine ar deveni aici o cusca de injuratori. Publicul de sport roman e infocat si e greu de discutat de multe ori civilizat, pentru ca se trezeste unul sa arunce o piatra in balta si 100 se ineaca incercand sa o recupereze.

    Eu il stiu pe zece ne-am vazut o data cred si nu pare si sigur nu e omul care sa injure ca la usa cortului. Atunci de ce o face pe forum? Inter e un tip la randul lui plin de umor, familist si asa mai departe are multe calitati pe care eu i le pun mai presus decat ca mi-a dat mie o teapa. De ce nu se limiteaza pe forum la a-si arata calitatile, mai ales cand stiu cativa oameni care il pot ajuta usor sa depaseasca fara sa raspunda cu aceeasi moneda unora care ii insulta?

  17. #248
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ blue

    delaparis:mai tu intelegi ca trebuie sa te impui aici ? ... serios ... de ce ce ai tendinta sa te tarasti pe burta ?

    lordliv:mie nu-mi convine blue ca moderator!
    a dat dovada astazi de mult servilism fata de stelisti

    iti mai amintesti?

  18. #249
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    vadime,iti impartasesc dorinta de a face un forum curat,in care sa nu ne mai jignim!
    trebuie insa sa intelegi un singur lucru,nu noi jignim primii!

    sorin,ar putea sa-ti spuna cateva lucruri despre mine,ca sa-ti dai seama ca nici eu nu sunt iubitor de invective la adresa interlocutorilor!

  19. #250
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Tocmai asta e ca nu se face unconcurs care e primul. Si primul si al doilea sunt la fel de vinovati, iar ca moderator din start.

  20. #251
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Tocmai asta e ca nu se face unconcurs care e primul. Si primul si al doilea sunt la fel de vinovati, iar ca moderator din start.
    daca nu ar fi primul,nu ar fi si al doilea fapta asta este clara

  21. #252
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    @ blue

    delaparis:mai tu intelegi ca trebuie sa te impui aici ? ... serios ... de ce ce ai tendinta sa te tarasti pe burta ?

    lordliv:mie nu-mi convine blue ca moderator!
    a dat dovada astazi de mult servilism fata de stelisti

    iti mai amintesti?
    Imi amintesc foarte bine...acuzatii scotocite in wc-ul public fara nici o dovada in spate.
    Cat despre faptul ca imi pasa...hmmm,imi pasa altceva nu ca nu am fost moderator,imi pasa ca se tot speculeaza ca unii nu pot,ca unii sunt servitori si tot felul de jigniri ale caracterului fara sustinere...pai tu poti sa spui de mine ca dau dovada de servilism cand eu merg meci de meci cand jucam acasa si la 1/3 din deplasari de vreo cativa ani buni?De asta am insistat pe subiect pentru ca m-am simtit jignit fara motiv si acum am vazut ca au ajuns si altii sa fie luati la... cum am fost luat si eu fara motive!In concluzie nu aveai nici un drept sa ma jignesti cu chestia aia...nu am fost deranjat ca ai fost impotriva ci am fost deranjat de motivul tau...oricum acum nu mai are nici un rost,eu doar am vrut sa spun asta pentru ca vad ca zilele trecute au fost si altii in situatia mea!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •