Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 76

Thread: Steaua fara atacant

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    il avem pe gigi,ne mai trebuie atacant?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #23
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Asta nici daca am catalogao ca gluma nu ar mai fi nostima la cati nervi ne a facut ciobanu in ultima vreme
    Bafta, Reghe!

  3. 17th January 2010, 22:03
    Reason
    spam

  4. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Steaua are nevoie de 2 inaintasi de mare valoare. Actualul Kapetanos nu ar prinde echipa daca ar juca intr-un campionat din vest, oricare ar fi acesta !
    Regret dar asta e adevarul gol si pur .

    Paul

  5. #25
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    tu de unde ai aparut ba?

  6. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pe cand tu te nasteai eu eram suporter C.C.A. Sper ca ai inteles....ba.....de unde am inteles. Exprima-te civilizat mai nenorocitule pentru ca nu te costa nimic. Cate clase ai ...ba "io cineva"!!

  7. #27
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    fanule...

  8. #28
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce nu al incearca pe Rusu de la Steaua 2...ce au de pierdut daca al testeaza?

  9. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Rusu a mai fost incercat la echipa I de doua ori si nu a confirmat. Poate peste 1-2 ani. Dar acum poate le va da cineva mintea de pe urma sa aduca acel varf promis de Becali de 4-5 mil. euro daca reuseste nu stiu ce afacere!

  10. #30
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    a fost testat la meciul cu Poli Tm din finalul campionatului trecut si in pregatirea din iarna trecuta foarte putin...
    in pregatire nu stiu cat de mult a fost folosit....
    daca tu l-ai vazut in mai multe meciuri din liga 1 sau de pregatire eu spun ca te inseli...

  11. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    S-ar putea sa ma insel. Dar l-am vazut si nu este de Steaua. Este si sub modestul Kapetanos.

  12. #32
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Sunt de acord cu Muad`Dib aici ... Singurele echipe din Liga 1 la care ar putea juca in primul 11 sunt cele de la coada clasamentului... In cazul lui, poate ar fi util sa fie imprumutat un an - doi la o echipa fara pretentii, sa aiba niste meciuri in picioare...

  13. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Salut un suporter CFR Cluj pe acest forum. Eu iubesc Clujul de care ma leaga ceva special dar marturisesc ca ,dupa Steaua, tin cu U Cluj inca de pe vremea cand era antrenata de Titi TEASCA unul din marii antrenori romani.

    PS> Ai grija mare, Kighwish, la meciul din etapa 2 (daca nu ma insel) CFR-STAUA in care ,eu cred, ca se va juca titlul!!

  14. #34
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Voi avea grija, in sensul ca voi fi prezent pe stadion

  15. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Te sfatuiesc cu mare prietenie si respect sa ramai acasa. Durerea scorului (1-2) va fi suportata mai usor. Eventual incearca o palinca !

  16. #36
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Te sfatuiesc cu mare prietenie si respect sa ramai acasa. Durerea scorului (1-2) va fi suportata mai usor. Eventual incearca o palinca !
    Keep on dreaming, Paul Muad`Dib ... Voi fi la meci si voi asista la victoria cu 2-0 a CFR-istilor . Dupa aia voi sarbatori cu bere sau vin ( palinca nu servesc )

  17. #37
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Modestul Kapetanos e golgheterul campionatului in turul asta de campionat
    Bafta, Reghe!

  18. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Un golgheter intr-un campionat submediocru cu 9 goluri marcate ! Vai de mama lui de golgheter! Poate Pepe Moreno sa mai shimbe ceva.

  19. #39
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    Pepe Moreno este acelasi profil cu Kapetanos decat ca se misca mai mult decat acesta ,in sensul ca joaca si fara minge facand culoare pentru coechipieri...
    la valoare sunt la fel...

  20. #40
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    @Paul: Ceilalti atacanti "valorosi" din Liga I nu au marcat atatea goluri ma rog tie ti s a pus pata pe el asa ca nu prea cred ca pot sa ti schimb parerea fiecare cu parerea lui oricum
    Bafta, Reghe!

  21. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu mi s-a pus nicio pata pe Kape. Doar spun ca nu este ce ne trebuie pentru ca sa luam locul I.

  22. #42
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Posibil sa ai dreptate,dar altul nu avem.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •