Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 379 to 399 of 425

Thread: Copa Del Rey - 2012-2013

  1. #379
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Uite la ei. Mingea l-a lovit clar in picior pe Juanfran si toata banca realului sare si protesteaza, inclusvi Di Maria. Frumos

  2. #380
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Ce milogi penibili!
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  3. #381
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Aruncara 3 mingi in teren, ce caterinca.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  4. #382
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Felicitari, Atletico!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #383
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ce bucurie in tabara lui Atletico.
    Felicitari Falcao! Felicitari Atletico!

  6. #384
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Mou pleaca de la Real ... si vine la Chelsea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #385
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Ce milogi penibili!
    dupa rosul la CRetin toti jucatorii Realului cadeau secerati da de arbitru da unul afara si de la Atletico

    maimutele au ramas fara trofeu. nu ii inghit pe cei de la Atletico, au avut si bulan cu caru, dar nu poti sa nu te bucuri
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  8. #386
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Felicitari Atletico! Chiar nu ma asteptam...pacat de Real. Nici cupa, nici campionat...

  9. #387
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Bravo Atletico. Real are nevoie de o schimbare sezonul viitor. Nu mai merge treaba in felul asta.

  10. #388
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Madridu' lu peste nu a luat decat o cupa, un campionat si o supercupa in 3 ani, cu tot cu galacticii de 9999999999999999 de milioane + SPECIALUL

    Si inca o dovada ca frustratii astia nu stiu sa piarda. Ba cu Barcelona, ba cu Atletico, ba cu Villareal in campionat etc. Lista e lunga.

  11. #389
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Daca-s prosti...cum sa ratezi in halul asta ? Cu Dortmund la fel , in loc sa fie 3-0 in minutul 20 a ramas 0-0...aici la fel.

    2 trofee pierdute din cauza unor ratari de curtea scolii.

    ^Da , dar toate 3 in fata voastra.

    In campionat am mers prost la inceput...din cupa v-am scos...iar in CL am fost la un gol de finala...voi la 8.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  12. #390
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Atleti campeon!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  13. #391
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Felicitari Atletico! Chiar nu ma asteptam...pacat de Real. Nici cupa, nici campionat...
    pacat de Real

    Mourinho, un singur trofeu important la Real in 3 ani si ala un campionat manjit
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  14. #392
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razor View Post

    In campionat am mers prost la inceput...din cupa v-am scos...iar in CL am fost la un gol de finala...voi la 8.
    am mers, v-am scos, am fost. la revedereeeeee
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  15. #393
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    pacat de Real

    Mourinho, un singur trofeu important la Real in 3 ani si ala un campionat manjit
    E jale...sezonul viitor o sa ai de 10 ori mai putine posturi pe sectiunea asta odata cu plecarea lui Mourinho...sper sa se duca la Chelsea , sa mai innebunesti lumea si in alta parte.

    ^Eu faceam o comparatie intre Real si Barca sezonul asta...dupa ce iti iei 7-0 in semifinalele Champions League ar cam trebui sa iti tii gura.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  16. #394
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  17. #395
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    E jale...sezonul viitor o sa ai de 10 ori mai putine posturi pe sectiunea asta odata cu plecarea lui Mourinho...sper sa se duca la Chelsea , sa mai innebunesti lumea si in alta parte.
    excelent. tusea si junghiul
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  18. #396
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Eu nu stiu ce sunteti unii asa bucurosi ca a pierdut Realul asta-seara. Sincer...si Barcelona o putea face la fel de lata asta-seara cu Atletico in forma asta si foamea de un trofeu.
    Eu dupa dubla cu Bayern din semifinale...cand au sters practic pe jos cu Barcelona nemtalaii...nu ma bucur cand pierde o echipa oricat de antipatica mi-ar fi. Rar mi-a fost dat sa traiesc un sentiment mai urat de cand tin cu Barcelona dupa ce a facut Bayern instructie in ambele manse. Realul a fost la un pas de a juca finala. Barcelona a luat campionatul in tur...in retur s-a vazut clar ca s-a terminat benzina.
    Faza e, ca atat Real cat si Barcelona trebuie sa faca schimbari importante in vara, altfel sezonul viitor o sa fie iar chin.

  19. #397
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    E jale...sezonul viitor o sa ai de 10 ori mai putine posturi pe sectiunea asta odata cu plecarea lui Mourinho...sper sa se duca la Chelsea , sa mai innebunesti lumea si in alta parte.

    ^Eu faceam o comparatie intre Real si Barca sezonul asta...dupa ce iti iei 7-0 in semifinalele Champions League ar cam trebui sa iti tii gura.
    Nu e nimic ca ne-am luat 7-0. Am avut un antrenor care a tot avut probleme cu cancerul si a lipsit 2-3 luni + cel mai bun jucator din lume accidentat. Messi n-a mai fost cu adevarat pe teren de la accidentarea cu PSG.

    E cam rusinos sa iei 3 trofee in 3 ani, cu tot cu cele 3912853920583029583209850239853209853209853205890 mil ale Realului + marele SPECIAL.

    Courtois e genial, Tito ar trebui sa faca orice sa il ia. Diego Costa a fost foarte bun azi.
    Last edited by Xaviesta; 18th May 2013 at 01:26.

  20. #398
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Eu nu stiu ce sunteti unii asa bucurosi ca a pierdut Realul asta-seara.
    e ceva normal, probabil tu ai ceva la tartacutza
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  21. #399
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    E cam rusinos sa iei 3 trofee in 3 ani, cu tot cu cele 3912853920583029583209850239853209853209853205890 mil ale Realului + marele SPECIAL.
    Se exagereaza in continuare aici...singurul mare transfer esuat a fost Kaka.DiMaria si Ozil au meritat banii , Benzema s-a descurcat acceptabil desi anul asta nu a mai marcat atat de des , iar Khedira si Alonso au facut o pereche perfecta la mijloc mai ales anul trecut cand am luat titlul.

    Ar mai fi si Coentrao care nu merita 30 de milioane nici in ruptul capului...dar asta e , mai face lumea si greseli.Voi ati luat jucator de 80 si ceva de milioane si l-ati dat dupa 1 sezon.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •