Page 1651 of 2205 FirstFirst ... 6511151155116011641164916501651165216531661170117512151 ... LastLast
Results 34,651 to 34,671 of 46287

Thread: Offtopic pentru STELISTI si prieteni

  1. #34651
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    au si moderatorii oua?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #34652
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    unii mai mult, unii mai putin
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #34653
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    ...de exemplu?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #34654
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    si unii deloc

  5. #34655
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    aia au fost castrati...ma abtin sa dau nume,poate iau ban. :
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #34656
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Nastase cate mai are?

  7. #34657
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    'na seara bai

    Am trecut oleaca pe la voi sa va salut si sa va urez Sarbatori Fericite

    Bine ai revenit novac
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  8. #34658
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    multumim mamico, paste fericit si tie!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #34659
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    PASTE FERICIT stelistilor din toata lumea.
    Hristos A Inviat!
    Last edited by Dario; 3rd April 2010 at 21:35.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #34660
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Paste Fericit stelistilor
    Bafta, Reghe!

  11. #34661
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Paste Fericit tuturor!

  12. #34662
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Nu am mai trecut pe aici de cateva luni bune

    HRISTOS A INVIAT!

    PASTE FERICIT tuturor! Multa bucurie, speranta si pace in suflet si in gand!
    http://www.bloguez.com/uploads/img_1...uses_paque.gif
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  13. #34663
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Imi cer scuze fata de cel mai bun moderator de aici ca sunt off topic, dar in ziua de Paste chiar si Mr. H poate face o exceptie.
    Doua lucruri pentru prietenii mei de pe forum (si nu sunt putini ):
    1. Va rog sa nu ratati filmul Identitate pe AXN la 21.20. Finalul este absolut naucitor.
    2. Cine nu este in stare chiar si in ziua invierii Domnului sa renunte la ranchiuna, cred in modul cel mai sincer ca ARE O PROBLEMA. Subiect inchis.

    PS. Hinghe , pe unde mai este Des ? Incepe sa-mi fie dor de meciurile noastre ! promit solemn ca nu se va mai repeta ceea ce a fost odata. Sunt alt om asa cum te-ai convins si tu si altii care au bun simt.

  14. #34664
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Bai Paule,cine esti tu de fapt?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #34665
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Smile

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Bai Paule,cine esti tu de fapt?
    E simplu Dario : sunt un om putin mai... "special" (urasc mediocritatea), traiesc mai mult in lumea mea din zona lui 10.000m, sunt absolvent al fac. electronica si tc/ sectia aviatie/avionics), am iq=134 certificat pe bune, imi iubesc copilul mai mult decat orice lucru de pe lume, urasc de moarte cuvantul niciodata (singurul din dex care ma sperie cu adevarat ), tin mult la Faulkner, Dostoievski, Hemingway, Hawkins. Cred ca ma repet, dar stiu ca stiti ca Hemingway s-a sinucis cu arma sa de vanatoare, din cauza acestui cuvant!
    Singura mare problema care m-a tradat si pe aici : sunt uluitor de vulnerabil la rautate !
    Ajunge Dario !
    Si tie si la toti ai tai din suflet Paste Fericit !

  16. #34666
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Iti multumesc pentru urari,aceleasi si din partea mea.
    Tot ce mi-ai insirat mai sus imi este cunoscut,intrebarea pusa de mine in postul anterior ma ducea cu gandul la cu totul altceva.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #34667
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    UREZ LA TOTI: UN PASTE FERICIT, SANATATE SI TOT CE VA DORITI!

    http://sorenson.haipa.ro/files/paste_avatar.jpg
    Dar totusi si dinaxxvistilor un paste fericit, ca alte bucurii nu o sa mai aibe in sezonul asta
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  18. #34668
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Paste fericit si masa indestulata tuturor (except jiji)!:ciolan



    Ref. la discutia de mai sus nu prea vreau sa comentez (astazi) dar sunt sigur ca asta-i de cel putin 10 ori mai defect ca Lordu, parol! :lmao

    EDIT. Discutia este foarte offtopic....
    Last edited by Novac; 4th April 2010 at 11:21.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #34669
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Iti multumesc pentru urari,aceleasi si din partea mea.
    Tot ce mi-ai insirat mai sus imi este cunoscut,intrebarea pusa de mine in postul anterior ma ducea cu gandul la cu totul altceva.
    Ar mai fi ceva ceea ce nu as fi vrut s-o spun, dar acest lucru poate explica comportamentul meu pe aici ( azi este ziua marturisirilor oricat de groaznic ar fi ele ). Adevarul pur Dario este ca nu stiu cat timp mai am.
    Cu cativa ani in urma, in timp ce lucram la intretinerea curenta a unui radiolocator de avion s-a intamplat ceva cu tubul emitator si am fost grav IRADIAT. Orice om rezista in mod normal la un camp electromagnetic de 3 microwati/squarecm. Eu am primit o doza de 100 ori mai mare. De atunci am probleme specifice (durerile sunt la limita suportabilului, nu exista tratament pentru acest gen de iradiere). Asa a fost sa fie!
    Ceea ce este groaznic este ca nu stiu cum va fi si cand va veni end-ul. Este ca in romanul american "Cu sange rece" in care autorul a intervievat un condamnat la moarte care i-a marturisit ca nu moartea in sine il ingrozeste ci faptul ca nu stie cand va avea loc executia. Si asta este perfect adevarat : niciun condamnat la moarte in SUA nu stie cand va fi executat.

    PS. Te rog mult sa-mi spui la ce ai vrut sa te referi punandu-mi intrebarea din postarea ta. Multumesc!
    PS.2. Iarta-ma Hinghe din nou.
    Last edited by Paul Atreides; 4th April 2010 at 11:26. Reason: Type error

  20. #34670
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    O sa-ti spun dar nu acum.In primul rand iti doresc multa sanatate si sa te bucuri de sarbatori alaturi de cei dragi tie.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #34671
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    O sa-ti spun dar nu acum.In primul rand iti doresc multa sanatate si sa te bucuri de sarbatori alaturi de cei dragi tie.
    Multumesc.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •