Page 51 of 52 FirstFirst ... 4149505152 LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1092

Thread: Stadionul "Dr. Constantin Radulescu"

  1. #1051
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by svu View Post
    noi tragem in alte echipe???
    Eu ce sa inteleg din "E frustrant sa tragi atatea sfori, sa platesti arbitri si membri din FRF pentru niste titluri si cupe " ???

  2. #1052
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Eu ce sa inteleg din "E frustrant sa tragi atatea sfori, sa platesti arbitri si membri din FRF pentru niste titluri si cupe " ???
    A spus ceva neadevarat??? Vezi cazul fundasului Bilica... A declarat si in presa din Turcia ca a fost contactat de conducatorii clubului din gruia pentru a tranti meciul.
    Viata asta tin cu "U"!

  3. #1053
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    La noi in Romania daca iei un trofeu insemna ca ai furat iar daca nu castigi un meci te-au furat arbitrii lol

  4. #1054
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    La noi in Romania daca iei un trofeu insemna ca ai furat iar daca nu castigi un meci te-au furat arbitrii lol
    habar nu ai pe ce lume traiesti...
    Viata asta tin cu "U"!

  5. #1055
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Hai, gata, discutati despre stadioane. Mai sunt si alte sectiuni in care puteti vorbi de alte cele.
    Am zis!

  6. #1056
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zebe View Post
    Hai, gata, discutati despre stadioane. Mai sunt si alte sectiuni in care puteti vorbi de alte cele.
    Ne scuzati domn Zebe
    Viata asta tin cu "U"!

  7. #1057
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    E frustrant sa tragi atatea sfori, sa platesti arbitri si membri din FRF pentru niste titluri si cupe, si sa vezi ca tot un 0 barat ramai cu o mana de suporteri reali si ca tot ce faci nu are nici un ecou in comunitate. Se mai agata si ei acum de ce pot, acum ca mai au maxim 2-3 sezoane de Liga I de disputat, apoi arivederci ragazzi sau cum ar zice arpi sziasztok
    Esti pur si simplu penibil, gandesti ca un copil de 5 ani, de ce vorbesti despre lucruri despre care habar nu ai si nici macar nu le poti sustine, cum o fac toti ciumpalacii de pe site-urile de sport prin comentarii la diferite stiri, care nu au mai mult de 13 ani. Vorbesti despre frustrare, dar in acet comentariu tu iti arati FRUSTRAREA. Toti au atacat CFR-ul "au furat, au dat bani la arbitrii, au dat mita la federatie, la liga, la alti jucatorii" dar NIMENI nu a venit cu argumente concrete si sustinute, cu dovezi, au atacat pentru ca FRUSTRAREA si CIUDA este MARE, toti mafiotii din Liga 1 au stat la panda dupa banii din Champions Leage ca sa-i bage in buzunar, din punctul meu de vedere cei de la CFR merita tot RESPECTUL pentru ca au un management si o mentalitate mult diferit fata de ce e in mocirla asta numita Liga 1. Cine a mai fost in stare sa bage peste 30 de milioane de Euro intr-un stadion, NIMENI pentru ca toti asteapta sa vina banii in buzunar dar fara nicio investitie.

  8. #1058
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Jeleule tu n`ai auzit ce o zis Zebe ?
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  9. #1059
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Care-i problema ? Uita-te cea-ti facut cu o pagina in urma, ti se pare ca sunt mesaje ON TOPIC ?
    Gata cu OFF Topic.

  10. #1060
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Bun

    Quote Originally Posted by Jeleul View Post
    Esti pur si simplu penibil, gandesti ca un copil de 5 ani, de ce vorbesti despre lucruri despre care habar nu ai si nici macar nu le poti sustine, cum o fac toti ciumpalacii de pe site-urile de sport prin comentarii la diferite stiri, care nu au mai mult de 13 ani.
    Io vad doar ca BBB se distreaza si voi va enervati

    Vorbesti despre frustrare, dar in acet comentariu tu iti arati FRUSTRAREA. Toti au atacat CFR-ul "au furat, au dat bani la arbitrii, au dat mita la federatie, la liga, la alti jucatorii" dar NIMENI nu a venit cu argumente concrete si sustinute, cu dovezi, au atacat pentru ca FRUSTRAREA si CIUDA este MARE, toti mafiotii din Liga 1 au stat la panda dupa banii din Champions Leage ca sa-i bage in buzunar, din punctul meu de vedere cei de la CFR merita tot RESPECTUL pentru ca au un management si o mentalitate mult diferit fata de ce e in mocirla asta numita Liga 1. Cine a mai fost in stare sa bage peste 30 de milioane de Euro intr-un stadion, NIMENI pentru ca toti asteapta sa vina banii in buzunar dar fara nicio investitie.
    Parca era o carte publicata de clubul Cfr in care se povestea cum premiau unele echipe . Era si pe youtube o declaratie a scroafei, dar vad ca o disparut.
    De arbitrii nu zic nimic, dar zic de primu` titlu unde Bistrita a jucat pe viata si pe moarte cu Steaua si o venit cu echipa a-II-a la Cfr , tot atunci in semifinalele cupei o jucat cu Vaslui unde arbitrajul a fost foarte straniu. Dupa ce a plecat francezul ala de la "U" (Budarene sau cum il chema) o declarat ca au primit unii bani de la Cfr sa o lase mai moale in ultima etapa.
    De finala cu Timisoara ce mai zici, dar de supercupa cu Urziceni de pe Giulesti ?

    De meciul Cfr - Unirea Alba Iulia si Cfr - International Curtea de Arges ?

    Si sa nu-mi zici ca o bagat Arpica 30 de milioane in stadion ... din cate stiu tribuna o fost 15 mil de euro si inca nu cred ca`i achitata suma in intregime .
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  11. #1061
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Viata asta tin cu "U"!

  12. #1062
    sport legend
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Razvan T.;3343232]Bun






    Parca era o carte publicata de clubul Cfr in care se povestea cum premiau unele echipe . Era si pe youtube o declaratie a scroafei, dar vad ca o disparut.
    De arbitrii nu zic nimic, dar zic de primu` titlu unde Bistrita a jucat pe viata si pe moarte cu Steaua si o venit cu echipa a-II-a la Cfr , tot atunci in semifinalele cupei o jucat cu Vaslui unde arbitrajul a fost foarte straniu. Dupa ce a plecat francezul ala de la "U" (Budarene sau cum il chema) o declarat ca au primit unii bani de la Cfr sa o lase mai moale in ultima etapa.
    De finala cu Timisoara ce mai zici, dar de supercupa cu Urziceni de pe Giulesti ?
    De meciul Cfr - Unirea Alba Iulia si Cfr - International Curtea de Arges ?
    CFR n-a aplicat decat ceea ce a invatat de la echipele bucurestene steaua si dinamo in special. Acu cativa ani, in 2007/2008, cand au luat locul 3, a fost intrecuta de steaua desi aveau vreo 8 pcte avans la mijlocul returului. Steaua a batut tot inclusiv acel 3-1 cu cantec din meciul direct de la cluj. Sezonul urmator CFR a bagat carbuni serios, arbitrii, ceva aranjamente si a resusit titlul cu ajutorul lui dinamo care i-a batut pe steaua. Cat priveste ultimul titlu, acesta a fost mai curat, ceva avantaje din partea fluierasilor, dar s-a gresit si impotriva lor plus greselile suspecte la alde iliev si vieira pe final de campionat cand nu le mai iesea nimic.
    CFR nu inventat roata si a obtinut titlul la fel cum au facut-o si celelalte in 90% din cazuri. Chiar si urziceniu, campioana meritorie de altfel, a beneficiat de cateva greseli de arbitraj pe final de campionat in meciurile cu dinamo (1-0) si timisoara (2-1). Poate otelul daca castiga acuma sa fie campioana 95% la suta curata.
    Asta cu arbitrajele sau aranjamentele, sunteti copii.. pai se fac cam peste tot, deschideti TV la meciuri din spania sau italia sa vedeti ce arbitraje au real madrid sau barcelona, aia primesc penalty la orice cazatura, iar in italia ti-e si sila, milan, inter, juventus au murdarit fotbalul italian in ultimii 10 ani

  13. #1063
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Ceva informatii noi despre stadion?

  14. #1064
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Ceva informatii noi despre stadion?
    cam ce ai vrea sa afli nou?
    Viata asta tin cu "U"!

  15. #1065
    Modelator RunRun1730's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Earth
    Posts
    2,006
    Reputatie
    1
    s-au pus suruburile 3 ce lipseau la gardul exterior acolo la intrare?
    puneti si voi ceva poze cu ele daca s-au montat...
    Dacia Unirea Brăila - Alb-Albastru

  16. #1066
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by svu View Post
    habar nu ai pe ce lume traiesti...
    Stiu foarte bine pe ce lume traiesc si niciodata nu acuz fara sa am probe. Si nici nu ma iau de persoane pe care nu le cunosc. As putea sa spun si eu ce imi trece prin minte despre tine dar ar insemna sa vorbesc fara sa fiu in cunostinta de cauza. Te rog frumos sa nu mai vorbesti despre persoana mea din moment ce nu ma cunosti.

  17. #1067
    manager svu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Stiu foarte bine pe ce lume traiesc si niciodata nu acuz fara sa am probe. Si nici nu ma iau de persoane pe care nu le cunosc. As putea sa spun si eu ce imi trece prin minte despre tine dar ar insemna sa vorbesc fara sa fiu in cunostinta de cauza. Te rog frumos sa nu mai vorbesti despre persoana mea din moment ce nu ma cunosti.
    Viata asta tin cu "U"!

  18. #1068
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razvan T. View Post
    Bun



    Io vad doar ca BBB se distreaza si voi va enervati



    Parca era o carte publicata de clubul Cfr in care se povestea cum premiau unele echipe . Era si pe youtube o declaratie a scroafei, dar vad ca o disparut.
    De arbitrii nu zic nimic, dar zic de primu` titlu unde Bistrita a jucat pe viata si pe moarte cu Steaua si o venit cu echipa a-II-a la Cfr , tot atunci in semifinalele cupei o jucat cu Vaslui unde arbitrajul a fost foarte straniu. Dupa ce a plecat francezul ala de la "U" (Budarene sau cum il chema) o declarat ca au primit unii bani de la Cfr sa o lase mai moale in ultima etapa.
    De finala cu Timisoara ce mai zici, dar de supercupa cu Urziceni de pe Giulesti ?

    De meciul Cfr - Unirea Alba Iulia si Cfr - International Curtea de Arges ?

    Si sa nu-mi zici ca o bagat Arpica 30 de milioane in stadion ... din cate stiu tribuna o fost 15 mil de euro si inca nu cred ca`i achitata suma in intregime .
    Razvan, CFR a facut ceea ce trebuia sa faca pentru a castiga ultimul titlu. Dupa cum U Cluj a facut ceea ce trebuia sa faca pentru a promova in Liga1. Niciuna dintre cele 2 echipe nu a inventat roata si sa nu-mi spui ca Walter e un tip mai onest decat Arpi. Amandoi sunt rechini pentru care scopul scuza mijloacele.

  19. #1069
    sport legend ady18 sibiu's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Sibiu
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RunRun1730 View Post
    s-au pus suruburile 3 ce lipseau la gardul exterior acolo la intrare?
    puneti si voi ceva poze cu ele daca s-au montat...
    Nu s-au pus nici acum... Firma care a castigat licitatia pentru 2 din cele 3 suruburi a fost contestata de nea Nelu "Potcovaru" de pe Lemnului, nr. 34 ofensat de culorile alb-negru in care urmau sa fie vopsite noile fileturi...

  20. #1070
    Banned
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    871
    Reputatie
    0
    Vad ca strugurii sunt acrii pt. unii. Razvane, ati ajuns pasalac dinamovist, cu un print pe post de sef, cu un AG format numai din moldoveni. E bine, inceputul pentru voi e promitator.

  21. #1071
    junior tomahok77's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bogdan_nj View Post
    Ceva informatii noi despre stadion?

    o sa apara pe 14 aprilie dupa meciul cu U Cluj, s-a gasit si cheia de 16 necesara
    [B][COLOR="Black"]Toata viata alb si negru ![/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •