Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 203

Thread: Oltenia4all vs. Bumbescu ... preliminarii

  1. #85
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    am obosit sa tot explic in stanga si in dreapta ... am obosit sa tot dau bani sa se faca lumina ... cam asta e
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #86
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    A trebuit sa citesc toate paginile...nu stiam de ce balaci a postat primul post insa apoi mi-am dat seama. Totusi, de ce a disparut dupa ce au venit acuzele? Si inca ceva, cat de incapabil mintal sa fii ca sa spui ca te-a injurat cineva pe pm, dar sa nu iti dai seama ca se poate verifica acest lucru, prin screenshot sau prin Vadim.

    Offf...totusi, eu nu cred 100% ca este balaci, dar daca este, e vai de el, nu cred ca ar mai avea vreun cuvant de spus pe aici, nu ca avea pana acum dar nah...
    .

  3. #87
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    intrebatil pe El Ciu ca el stie tot doar e prieten bun cu balaci

  4. #88
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Sper sa ne lamurim azi, maine.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #89
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu pot sa dezvalui cum functioneaza sistemul pentru ca au cazut multi in plasa si vreau sa mai cada. Credeti-ma pe cuvant ca e asa. Daca e barbat recunoaste si el, daca e carlig de rufe nu.

  6. #90
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    carlig de rufe

  7. #91
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Stie cineva de unde pot cumpara un parasolar?

  8. #92
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Eu sunt convins in proportie de 99% ca e balaci.
    1. A dovedit de-a lungul timpului o dorinta as putea spune patologica de a iesi in fata, fiind gata inclusiv sa minta.
    2. Posturile de aseara ale lui oltenia ala erau multprea cretine, oricat ai fi de idiot nu poti sa scrii asa ceva
    3. Din cand in cand totusi mai strecura/scapa cate un cuvant ce in mod normal nu avea cum sa faca parte din vocabularul unui analfabet
    4. faza cu shadow, pe care unul cu 50 de posturi nu avea cum sa o stie
    5. In ultima vreme parea in criza, provocand in stanga si-n dreapta in arena, amenintand cu dezvaluiri

    E totusi trist, pt ca intr-o anumita masura chiar aveam o parere buna despre el.....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #93
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Parasolare, chiar nu stie nime?
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post

    E totusi trist, pt ca intr-o anumita masura chiar aveam o parere buna despre el.....
    Oamenii reactioneaza diferit in conditii normale si conditii de stres. Cat timp nu a fost atacat a reactionat "normal", dupa ce l-ai supus unui tir concentrat a clacat. Asa ca ... regretele sunt tardive.

  10. #94
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Bine, atunci va spun eu sigur: Oltenia4all este clona lui Balaci si conturile au fost unite.
    Mare greseala ai facut, Vadim. Pe oltenia4all il cunosc inca din scoala generala...

  11. #95
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    hopa

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    oltenia 4all e balaci ? Asta din cate stiu a votat si la Moldoveni vs olteni, iata varianta josnica prin care oltenii "au castigat" acea "lupta" din arena

  13. #97
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Nu Cristi, oltenia4all NU este balaci. Sunt doua persoane diferite, ii cunosc pe amandoi.

  14. #98
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ei ii cunosti... doar incerci sa-l scoti pe balaci... parerea mea e ca balaci mai are si un laptop ca deh, e delegat si pe compul obisnuit intra cu balaci, iar pe laptop cu oltenia4all

  15. #99
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Parasolare, chiar nu stie nime?Oamenii reactioneaza diferit in conditii normale si conditii de stres. Cat timp nu a fost atacat a reactionat "normal", dupa ce l-ai supus unui tir concentrat a clacat. Asa ca ... regretele sunt tardive.
    Nu e vorba de nici un regret, cel putin nu pt vreo actiune de-a mea, mai ales ca ieri mi-a sarit aiurea la beregata.....a, pot spune ca imi pare rau ca tipul e asa bolnav....

    Segio: spunea Hard ceva in legatura cu un cont de care se foloseste si balaci.
    Dar oricum, tu confirmi toate nebuniile alea cu snlo, bautele cu condescu, traseismul politic, grandomania patologica a lui oltenia asta?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #100
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Dar oricum, tu confirmi toate nebuniile alea cu snlo, bautele cu condescu, traseismul politic, grandomania patologica ale lui oltenia asta?
    de SNLO, bautele lui Condescu si traseismul politic nu stiu nimic pentru ca nu am urmarit mesajele lui. Grandomania "patologica"? Da, e stilul lui oltenia4all de a se amuza pe seama unora de pe OLS.

  17. #101
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Prostii....e clar, nu incerci dacat sa-l salvezi pe balaci....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #102
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Mare greseala ai facut, Vadim. Pe oltenia4all il cunosc inca din scoala generala...
    Da? Si avea note bune?

  19. #103
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Ce treaba am eu cu balaci? Eu doar am semnalat o greseala. Ii cunosc si pe balaci si pe oltenia4all si mi se pare normal sa va anunt de greseala facuta, si anume unirea celor doua conturi.

    Vadim, ai unit doua conturi doar pe baza unor prezumtii, eu iti spun sigur ca balaci si oltenia4all sunt doua persoane diferite in viata reala...

  20. #104
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    era sef de promotie mai

  21. #105
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Asta numesti tu "stil"?

    bAI VIRGINULE esti ofticat ca eu oltenia4all nu am timp sa postez pe forum pentru sunt mai tot timpul plecat prin delegatii prin toata lumea si ca venitul meu depaseste cu mult valoarea femeii visurilor tale? in afara ceasului pe care il vezi la calculator nici nu iti poti da seama cum e sa fluturi la mana un Jaeger-LeCoultre. Daca vrei sa incerci asta mai bine las-o balta ca eu am platit cat nu faci tu in 7 vieti de negru pe plantatie multinationala in Bucuresti! Asa ca Bumbescule mai bine la varsta pe care o ai mergi de fa niste bani si ia-ti o ****re din Moldova ca esti vai de upload-ul tau!!!
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •