PDA

View Full Version : O problema arzatoare



Expertul
13th November 2005, 08:38
Pt. cei care au vazut meciul dintre Mauresmo si Sharapova :

Ati putea va rog sa-mi spuneti daca s-a ajuns la egalitate(deuce) in ultimul game al meciului ? Daca stiti sigur acest lucru, lasati-mi un mesaj (poate ati vazut sau veti vedea la stirile sportive).

Este foarte important pt. mine, deoarece e foarte posibil sa am un litigiu cu o casa de pariuri...Am pariat pe egalitate (deuce) in ultimul game o suma mare. Tipii de la acea agentie gresesc destul de des cand claseaza pariurile, dar dupa ce-i sun si daca am dreptate remediaza problema...

Nu am vazut meciul dar am urmarit comentariul live pe site-ul Eurosport; stiu doar ca Sharapova conducea cu 30 - 0 pe serviciul lui Mauresmo iar game-ul a durat peste 3 minute,Mauresmo cast*gandu-l in final, deci am toate motivele sa cred ca ar fi fost egalitate...

Deci daca vedeti la stiri ( de obicei, dau ultimele mingi din meciuri) ...v-as ruga, transmiteti-mi si mie...

Merci anticipat !!!

ady51a
13th November 2005, 09:06
Eu nu am vazut dar vad ca la 14 25 astazi, duminica Eurosport programeaza meciul in reluare!

Expertul
13th November 2005, 10:46
Ady, te rog mult, daca ai putea sa-ti faci timp pt. a vedea ultimul game ar fi f. imp. pt. mine (daca s-a ajuns la 40-40 sau nu). Am nevoie de o informatie sigura...








Interesant ar fi si in celelalte game-uri ale celui de-al doilea set pe serviciul lui Mauresmo, dar as fi f. multumit si doar cu rez. ultimului game...Daca Ady nu are timp, i-as fi recunoscator oricui ar face treaba asta.

ady51a
13th November 2005, 19:57
Ady nu a avut timp. Am fost plecat si am ajuns acum seara acasa. Imi pare rau!

_Razvi_
13th November 2005, 21:26
de la 0-30 la meci .. direct..

Expertul
14th November 2005, 06:24
Stiu, stiu, in momentul in care am citit aici aflasem deja informatia de la un alt membru al forumului, iar dupa aceea am si vazut ultima minge pe site-ul Eurosport...Merci oricum.Din pacate chestia asta mi-a scos din buzunar o suma deloc de neglijat, mai mult decat am castigat in acest weekend s-a dus intr-un risc ce poate nu merita asumat...

Sa va faceti doar o imagine, priviti doar cele 5 attachmenturi postate de mine in ziua de care ziceam ca mi-a fost perfecta si ganditi-va ca in acea zi am castigat 8 bilete din 8, dar nu am avut loc sa atasez decat 5. In ziua meciului, am aplicat un Martingale clasic pe serviciu sau break la 40...