PDA

View Full Version : racheta tenis



rokambole
7th April 2007, 21:25
salut tuturor iubitorilor de tenis. cei care iubiti atit de mult acest sport va rog sa-mi recomandati sau sa-mi propuneti ptr. vinzare doua rachete una ptr. fete si una ptr. mine. am citit un mesaj pe forum despre cineva care avea 10 rachete la vinzare. il rog sa-mi lase o adresa de contact, eventual sa-mi spuna marca si pretul. multumesc

rokambole
7th April 2007, 21:26
:no:
salut tuturor iubitorilor de tenis. cei care iubiti atit de mult acest sport va rog sa-mi recomandati sau sa-mi propuneti ptr. vinzare doua rachete una ptr. fete si una ptr. mine. am citit un mesaj pe forum despre cineva care avea 10 rachete la vinzare. il rog sa-mi lase o adresa de contact, eventual sa-mi spuna marca si pretul. multumesc

Optimistul
7th April 2007, 21:55
Hai ca esti haios ! E ca si cum ai intra intr-un magazin de incaltaminte si ceri vinzatorului o pereche pt.barbati si alta pt.femei fara sa dai alte detalii.Tu ce-ai face in locul vinzatorului ?
Trebuie sa dai multe detalii pt. a avea cit de cit o idee despre rachetele care ti s-ar potrivii.Dupa aceea trebuie sa te duci la magazine sa ceri demo-uri(rachete care se pun gratuit la dispozitia clientilor pt.teste) si sa le testezi.
Daca vrei ceva ieftin cumpara la mina a doua ,dind un anunt pe acest forum .
Daca mai vrei ajutor solicita-ne ...

Ca sa te pot ajuta cit de cit spune-mi macar :
-virsta
-nivelul tau de jucator
-stilul tau de joc
-prizele pe care le folosesti la lovitura de dreapta si rever

akybo
13th June 2007, 16:28
Sunt in aceeasi situatie ca si deschizatorul topicului.Caut o racheta la mana a 2-a.Cel care vindea 10rachete Head microgel vad ca nu mai intra pe forum.
Am 26 de ani,joc de placere dar sunt cam "bolnav" dupa rachete si de asta le prefer pe cele profesionale.Stilul de joc...ce sa spun,am priza semivestica din cate am vazut si de asta joc cam liftat si foarte lung(cam prea lung zic eu)numai ca serviciul e dimpotriva,flat,reverul si cu o mana si cu doua il dau la fel de prost :) depinde de cum ma asez la minge.
In sfarsit,daca are cineva rachete sh de vanzare,il rog sa lase aici un mesaj sau pe privat.
-sunt din Iasi-