PDA

View Full Version : De ce joaca rezervele Stelei atat de slab?



Timm
7th November 2005, 17:30
deschid acest subiect avand in vedere ca eu zic ca, totusi, jucatori ca Dumitru, Oprita sau Cristea nu sunt, totusi, jucatori atat de slabi.
De ce oare joaca atat de slab? Ce parere aveti?
Sa fie din cauza ca nu joaca suficient?
Sa fie din cauza accidentarilor?
Ce se intampla cu ei?

dede
7th November 2005, 18:37
joaca slab din cauza ca joaca rar...atat
ca valoare, nu este mare diferenta intre titulari si rezerve

Timm
7th November 2005, 19:31
joaca slab din cauza ca joaca rar...atat
ca valoare, nu este mare diferenta intre titulari si rezerve

Deci Protasov greseste ca nu roteste jucatorii mai mult?

SORENSEN
7th November 2005, 22:22
nu ca stau pe bara , asta e valoarea lor de moment

dragos_popa17
8th November 2005, 09:13
Care jucatori de rezerva? Ca Steaua are vreo 3 acuma.

Timm
8th November 2005, 09:42
Care jucatori de rezerva? Ca Steaua are vreo 3 acuma.

E adevarat. Alta problema este si numarul lor redus. Dar chiar si asa, aia care sut, joaca foarte prost. Dar inainte, nu de mult, erau jucatori buni chiar foarte buni (vezi Oprita si Dumitru). Ce o fi cu ei?

don_denver
8th November 2005, 11:14
joaca slab..pt asa au ajuns...de ce naibii mai faci antrenamente..daca pe teren tot varza esti?....mai trebuiesc oameni..asta e clar

dede
8th November 2005, 11:53
pai daca Protasov foloseste aceeasi echipa meci de meci, cum sa n-avem rezerve slabe...si un copil de 5 ani stie echipa Stelei pe de rost...

SORENSEN
8th November 2005, 13:38
Mourinho a spus ca atunci cand echipa pe care o foloseste pe teren o stie oricine inseamna a s-a apropiat de perfectiune....

dede
8th November 2005, 13:44
bine bine, da daca se accidenteaza careva...intra rezervele...si rezervele ce fac?...nimic

don_denver
8th November 2005, 13:45
bine bine, da daca se accidenteaza careva...intra rezervele...si rezervele ce fac?...nimic
se departeaza de perfectiune....

uti2102
8th November 2005, 22:16
Pe hartie nu-s chiar rai. Evolutzile lor lasa insa de dorit. Shi sa nu mai uitam un aspect : de obiecei intra pe teren atunci cand titularii nu prea mishca in front (vezi Iacob la CFR)...pai daca nici titularii nu prea mishca in front noi ne ashteptam ca Dumitru, Cristea, Dinitza, Opritza sau Baciu sa aduca ceva nou in joc ?! Mai ales ca sunt ieshitzi din forma...
In acest moment in afara de unshpele de baza + Lovin (care a jucat cel mai des dintre rezerve) nu prea ne putem ashtepta la multe realizari...

dragos_popa17
9th November 2005, 09:17
Si asta nu-i vina lui Protasov.

Timm
9th November 2005, 10:22
Si asta nu-i vina lui Protasov.

Nici eu nu cred dar totusi ar fi bine daca ar roti mai mult jucatorii (macar in meciurile mai slabe de acasa, daca mai exista asa ceva).
E greu de spus, oricum.

don_denver
9th November 2005, 10:26
clar ca ne mai trebuiesc niste jucatori noi...BUNI...

Timm
9th November 2005, 10:43
clar ca ne mai trebuiesc niste jucatori noi...BUNI...

Asta daca mai avem loc pe piata (vezi dinamo si Poli)

don_denver
9th November 2005, 10:44
da....ce mey timm...pai numai in Romania e piata??!!

Timm
9th November 2005, 11:05
da....ce mey timm...pai numai in Romania e piata??!!

Corect don_denver. Uitasem. Scuzele mele. Intr-adevar, dar sa nu ne apucam sa luam rebuturi de afara. Pana acum, ce sa zic, au luat jucatori bunicei cand au luat. E clar ca iarna asta ne trebuie intariri. Eu speram la mazilu, sincer, da nu cred ca poate sa concureze cu Gigi Poli (din pacate pt steaua). Asta e.

don_denver
9th November 2005, 11:07
sa vedem..ce-o fi la iarna..poate totusi iau si ei ceva bun...sau asteapta superoferte gen gratis ca IAcob...hmmm

Timm
9th November 2005, 11:10
sa vedem..ce-o fi la iarna..poate totusi iau si ei ceva bun...sau asteapta superoferte gen gratis ca IAcob...hmmm

Ai idee? Exista la ora actuala astfel de jucatori? M-as mira ca smecherul de Siman sa aiba vreunul. Poate Argesul?

don_denver
9th November 2005, 11:16
nu cred..ca vor fi superoferte iarna asta....ceva de la siman din curte..mazilu...ar fi o idee...insa...si inca vreun mijlocas bun...

Timm
9th November 2005, 11:22
nu cred..ca vor fi superoferte iarna asta....ceva de la siman din curte..mazilu...ar fi o idee...insa...si inca vreun mijlocas bun...

Prepelita?

don_denver
9th November 2005, 11:23
nush..acum...e o idee....stai sa treaca si etapele astea..

Baresi
9th November 2005, 21:55
ar putea fi si balan tiberiu si mazilu poate si prepelita oriqm peste cativa ani o sa va dati palme k nu ati luat anumiti juniori de la national! NATIONAL 4EVER