PDA

View Full Version : Dusmani



b3bito
6th November 2005, 17:14
aici ar trebui sa ne dam fiecare cu parerea despre care sunt dusmani nosri

Seahawk
6th November 2005, 18:43
dusmani? Eu cred ca ai gresit forumul...

tchibos
6th November 2005, 19:41
dinamo unic dusman adevarat (cel putin pentru mine) si asta datorita personajelor care s-au adunat acolo -> nu suport ipocrizia... sa faci magarii si dupa aia mai ai nesimtirea sa mai vezi si paiul din ochii altora

Steaua -> la fel datorita ciudateniilor care par pe post si fac tot felul de declaratii hilare, nu dau nume ca se cunosc, insa pot sa il nominalizez pe cel ce a avut nesimtirea de a lovi un suporter dar daca era o lupta parte o manca de nu se stia din ce familie face parte

bahaus_84
12th February 2007, 00:02
si pt mine dinamo ramane dusmanul numarul 1 din cauza marsaviilor si a oamenilor care sunt acolo...e singura echipa pe care nu voi putea vreodata sa o apreciez,indiferent de circumstante

Kooler
12th February 2007, 01:29
Poli Timisoara datorita arogantei suporterilor.

Laur_Farul
12th February 2007, 09:31
dINAMO este cel mai mare dusman al nostru urmat de pOLI si vASLUI !

dorryn
12th February 2007, 14:25
bucurestiul

trotica
12th February 2007, 17:40
Poli Timisoara datorita arogantei suporterilor.:D S-ar putea să treceți și voi prin asta, nu zi hop până n-ai sărit pârleazul, vorba aia... Eu nu v-o doresc... :o:

Uite ce scriam mai demult pe un alt topic:

Nu pot spune ce e mai nociv, sa ai bani mai multi si sa faci ca gaina în gramada de graunte, sau sa ai bani mai putini si sa te descurci cum poti. Nu pot spune ce e mai nociv, sa ai multi suporteri divizati de mofturile induse de bani, sau sa ai putini dar mai uniti datorita "saraciei" si mai devotati culorilor clubului. Nu pot spune ce e mai nociv, ca clubul sa aiba un patron care nu se pricepe da-si vâra nasul peste tot, sau unul care nu se pricepe si-i lasa pe altii. In ce ma priveste, cred ca "saracia" de la voi asigura un "climat" mai sanatos, mai curat, moral vorbind, mai onest, decat cel din curtea multor altor cluburi cu bani.

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1019402&postcount=177

tchibos
12th February 2007, 17:46
eu chiar nu am nimic cu Poli, poate am avut cu cate un suporter de la Poli dar nu exista padure fara uscaturi. Din fericire trotica da exemplu de decenta si modestie, dar mai ales de intelepciune. Cati dintre noi ar fi raspuns, la un mesaj in care cineva ar spune ca Farul e dusmanul lor, cu un mesaj ca cel pe care trotica l-a postat mai sus. Personal ii multumesc lu' trotica ca stie sa nu se bage in conflicte si ca este un exemplu pe forumul asta. Un exemplu bun, iar noi faristii ar trebui sa ne simtim onorati de prezenta lui pe sectiunea Farului.

kerosene
12th February 2007, 19:14
nu-i vorba de un anumit suporter sau de altul.doar ca se laudau cam mult.atata tot.

Laur_Farul
12th February 2007, 22:22
Cine Nu E Cu Noi .. E Impotriva Noastra !!!

ULTRAS_TAVY
12th February 2007, 22:37
vaslui...dupa mn...au demonstrat

trotica
13th February 2007, 01:15
Merci pt. cuvinte, Tchibos :)

Nici n-aveam de ce să mă cert cu Kooler sau să mă supăr, pentru că știu foarte bine [cât de aprinse sunt] discuțiile și dezbaterile pe tema asta, a aroganței, chiar la noi pe forum :cry:

Laur_Farul
13th February 2007, 23:00
P.S : Trotica simpatizezi Farul ca te vad activ pe aici :D ?

ciorbicafaristu
13th February 2007, 23:08
he he...rapid cfr

tchibos
14th February 2007, 08:16
P.S : Trotica simpatizezi Farul ca te vad activ pe aici :D ?

e fan Panduru :ok:

Laur_Farul
14th February 2007, 08:31
E bine atunci :ok: !

tchibos
14th February 2007, 08:51
sper ca nu se supara ca am raspuns in numele lui.. poate o fi si simpatizant Farul.. oricum semnatura lui spune totul

Laur_Farul
14th February 2007, 11:16
Daca e fan Panduru nu o sa se supere :ok: !

trotica
14th February 2007, 12:54
:) :ok: :bere:

danny del corco
17th February 2007, 19:18
sper ca nu se supara ca am raspuns in numele lui.. poate o fi si simpatizant Farul.. oricum semnatura lui spune totul

Simpatizant "feroce" al lui Panduru, achidistant in aprecieri, de multe ori a vazut mai bine, lucrurile ce priveau Farul, din exterior, decat noi cei ce eram implicati direct. Mie personal mi-a facut placere sa citesc cele scrise de el.:ok: :bere:

tchibos
17th February 2007, 21:03
si mie.. chiar daca poate nu am citit chiar tot, pot spune ca multe din lucrurile pe care el ni le-a aratat pe forum mi-au prins bine si mi-au format o parere despre cine e cu adevarat Panduru

Laur_Farul
18th February 2007, 01:25
De acord cu danny si tchibos, ne-a invatat destule despre Panduru trotica, Multumim :ok: !