PDA

View Full Version : Gamebookers are nevoie de opinia voastra: A fost bara la Zicu?



GBoficial
5th November 2005, 16:50
Salut

Cei de la Gamebookers Londra vor sa va ceara opinia. Ideea e ca gamebookers.com a propus un pariu special, daca Dinamo da bara la Sofia anumite pariuri (care satisfac niste conditii) sunt anulate.

Toata chestia trebuia sa fie haioasa, nicidecum un capat de tara.

Cum e o mare dilema daca Zicu a lovit (sters) bara in minutul 44, gamebookers.com nu vrea sa transforme totul intr-o mare frustrare: de aceea gamebookers.com nu are nici o problema in anula toate pariurile speciale cu bara, insa dorim sa aflam si opinia voastra: a fost sau nu bara? Va rugam sa vizionati filmuletul atasat si sa va spuneti parerea.

Daca aveti posibilitatea sa puneti filmulete mult mai sugestive (din pacate cel pe care il avem noi, trimis de un utilizator, nu este foarte edificator), ar fi foarte bine.

Sondajul de opinie se vrea pur si simplu o comunicare cu clientii, din cate stiu eu gamebookers re-analizeaza situatia si va anula oricum pariul (se va considera bara).

Multumim pentru opinii :)


Pentru a vedea/salva filmuletul accesati http://www.onlinesport.ro/downloads/DinamoLevski01_chunk_1.wmv

Paul
5th November 2005, 18:07
bara foarte clara din punctul meu de vedere

Shogun
5th November 2005, 18:19
Mie din acea reluare nu mi se pare a fi bara. Mingea pare sa se duca drept, fara sa loveasca nimic... In a doua reluare s-ar fi vazut bine, insa cei de la TVR se uitau dupa porumbei si nu au prins si mingea...

archaeus
5th November 2005, 18:46
dupa ce vad, mingea isi modifica traiectoria, adica loveste bara :)

Liliak
5th November 2005, 19:40
Vorbesc ca om care pariaza. Nu vreau sa fiu subiectiv si sa spun daca am pariat sau nu pe oferta lui Gamebookers legata de barele lui Dinamo in acel meci. Insa eu cred ca a fost bara, desi nu e clar din reluari. Un ochi foarte fin poate intui ca mingea a fost deviata. La momentul meciului am urmarit pe onlinesport transmisia live, iar acolo nu scrie ca ar fi fost bara. Totusi, din imaginile video, as spuna ca totusi a atins bara, iar pariorii merita sa isi ia banii chiar numai pentru ca planeaza o mica incertitudine. Daca este vorba de imaginea unei case de pariuri, atunci aici se vad diferentele.

Paul
5th November 2005, 20:41
atentie:
Nu se paria pe bara , ci doar era o oferta

Daca da dinamo bara , atunci primiti banii inapoi , daca ati pierdut pe acest meci.

Mai ero odat o oferta: Daca da Radoi gol primiti bani inapoi.

Dupa ce a luat gamebookers tzapa cu golurile lui Radoi (ROsenborg si Valerenga) , a dat`o pe bare ...

sonicstar
5th November 2005, 21:35
Nu a fost penalti.

Paul
5th November 2005, 21:40
mah , e vorba de bara nu te penalty :))

sonicstar
5th November 2005, 21:46
Bara... Am scris gresit.

ady51a
5th November 2005, 23:35
Si eu cred ca a fost bara.

GBoficial
8th November 2005, 12:30
Multumim pentru voturi si pentru parerile exprimate aici. Desi dupa vizionarea casetei meciului gamebookers.com nu are motive solide sa creada ca a fost bara, totusi nu e cazul sa stricam un pariu care s-a dorit a fi vesel. De aceea, gamebookers a anulat pariurile care satisfaceau conditiile.

babyfat
9th November 2005, 17:09
"De aceea, gamebookers a anulat pariurile care satisfaceau conditiile". Mai exact? Lumea care a pus bara si-a luat banii?

PS: am vazut si eu filmuletul. Nici vorba de bara. Nu stiu unde ati vazut voi bara acolo.

iuli
10th November 2005, 22:47
a fost bara clar....am fost la meci si am vazut...nu doar eu,ci toti suporterii dinamovisti prezenti la meci