PDA

View Full Version : Vadime, la treaba!



Toshiro
4th April 2007, 15:03
Vadime,

Inteleg ca tu, delaparis si DiabLo sunteti un fel de “police des polices” singurii abilitati sa sanctionati moderatorii. Cum de d+D m-am convins cat de obiectivi sunt, ma intreb daca acele calitati pe care le clamai in diverse postari sunt valabile si in aceasta situatie.
Asadar, iata o serie de perle de la mare...

Pitagora tu sa iti verifici fuduliile tale

sa nu crezi ca am vreo retinre sa te dau afara de pe forum, .. scapa de opsesie si inscrie-te in PNG ca o tot tii pe aia cu comunistii

...aiureaza saracu'...

Lasa ca dupa ce se termina sezonul nu voi mai fi moderator si iti arat eu ce insemna jignire.

Bau

Discutia o vom continua dupa ce nu voi mai fi moderator ca sa pot cobora la nivelul tau.

Initial am crezut ca se adreseaza unui alt user, Pitagora, dar am remarcat ca indicatia de natura adriannastaseasca (sau nastasica?) era pentru mine. Ce zicea regulamentul de pocirea numelor userilor?

Seria de insulte proferate prin fularul care-i acopera gura nu m-a mirat, ii e caracteristica. Precum faultarea repetata a bietei limbi romane... Asa cum caracteristice ii sunt si imbatosarile de atotputernic manuitor de guillotine... Drept care, satisfactia i-a tasnit prin toti porii cand a reusit sa scrie aceasta mica opera de arta:

Toshiro ban 3 zile pentru jigniri repetate si trolling intens. Sa faca sarbatorile linistit si sa nu mai faca valuri pe forum.

In consecinta, as aprecia un raspuns din partea ta. Sper sa nu fie ca precedentul, promis si asteptat de luni de zile.

Linistit in vederea sarbatorilor pascale si incapabil de a mai face valuri,
Toshiro, trollul jignitor

Lordul
5th July 2007, 23:10
eh ,sa speram ca s-a rezolvat situatia

Kainsashiki
5th July 2007, 23:13
Lordule, ai fost banat pentru spam, iar ceea ce faci tu aici se numeste tot spam. Te rog sa incetezi, pentru ca e posibil sa ajungi sa nu mai poti posta nici pe Valea Plangerii.