PDA

View Full Version : Fuera del tema [Off Topic]



Pages : [1] 2

Nixx
2nd November 2005, 15:50
Edit by Catalanul:

De multe ori se intampla ca, din diverse motive, pe unele threaduri sa deviem de la subiect :) De aceea deschid acest thread, pentru a posta aici orice mesaj care nu are nici o legatura cu unul din threadurile care momentan alcatuiesc subforumul Spania. Un exemplu bun ar fi discutia de azi dintre Thanya si Nixx, pe care o puteti vedea aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=647&page=215) :)

Asa ca, aici putem afla mai multe despre noi :P De cand tinem cu echipa favorita, de ce tinem cu ea si multe alte lucruri de acest gen si nu numai. In orice caz, va rog sa nu depasiti masura, va reamintesc ca nu ne aflam pe subforumul dedicat Off-topicului ci pe Spania :)

Acestea fiind spuse, sa-i dam drumu' la treaba http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/4.gif. Pentru inceput voi muta cateva mesaje care nu au fost postate la locu' lor.


La ce adresa?

Catalanul
2nd November 2005, 17:06
Hmm, nu e asa de ushor la inceput dar am sa incerc sa iti explic.

In primul rand trebuie sa downloadezi programele prin intermediul carora vei putea vedea meciurile. Ele sunt:
PPLive (http://www.pplive.com/), QQLive (http://www.qqlive.com/) si PPStream (http://www.ppstream.com/). Ar mai fi si Tvants (http://www.tvants.com/) dar eu nu l-am folosit deloc.

Dupa ce instalezi aceste programe cauti streamuri pe net. Eu unul le iau de pe acest site: TVMIX (http://www.tvmix.net/inicio.php?ver=agenda.html) (vezi in partea dreapta lista meciurilor)

De exemplu, in aceasta seara, daca nu ar juca Barça, m-as uita la Juve - Bayern. Cum as reusi sa fac acest lucru? E simplu, caut meciul pe TVMIX si dau clik pe el, apoi ma conectez la programul care va transmite meciul (in acest caz PPLive ---> ATV Asia)

Juventus - Bayern (http://www.tvmix.net/inicio.php?ver=/2005/11/2-11-2005-57697-1.html).

Si inca ceva, trebuie sa ai conexiune buna la internet pentru a vedea meciurile fara intrerupere :)

Nixx
2nd November 2005, 21:20
O sa incerc, dar azi nu cred ca merge ca internetu abia de rasufla:headbang: . Nu stiu ce upgrade ii fac astia si de o saptamana imi vine sa arunc calculatorul pe geam:mad: . Oricum, mersi...

Catalanul
2nd November 2005, 21:23
Meciurile din CL nu le dau in direct, cel putin in grupe... nu am putut sa vad niciunul :rolleyes: Azi am noroc ca aici il dau pe TVE.
Poate ca incepand cu optimile vor da toate meciurile Barçei :)

Thanya
3rd November 2005, 22:40
@Nixx
Exact...hai ca incepi sa te dai pe brazda!!Totushi trebuia sa foloseshti un masculin aici :P

Catalanul
3rd November 2005, 22:45
Cat despre injuratul....ar trebui sa fi cu echipa si la bine si la rau :ok:...nu doar atunci cand castiga :D

repet, alde' Paul, catalinalexe si mai stiu eu cine nu sunt suporteri adevarati ai Barçei asa cum suntem eu, Nixx sau Alejandro :ok: asa ca critica ta nu-si are rostul.

Thanya
3rd November 2005, 22:51
Da` tu de cand eshti cu Nixx?Aici e ceva putred....ce interese ai Catalane ?:D

Thanya
3rd November 2005, 23:01
Shi despre Valencia ce se mai aude?Umpleti shi thread`ul asta cu lucruri neinteresante? :drak:

Catalanul
3rd November 2005, 23:02
mda, nuestra culpa :P ce zici , ar fi mai bine sa facem un thread dedicat off-topicului ? :P :)

Nixx
3rd November 2005, 23:05
:)

Catalanul
3rd November 2005, 23:09
ok, Nixx a fost de acord :), cu comul am vb pe mess. astept parerea don'soarei Casillas :drak: http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/45.gif

PS. aceste mesaje, cel mai probabil, vor fi sterse pentru ca sunt... stiti voi... off topic :P

On topic :D Sambata are loc derby-ul comunitatii Valenciene, Villareal - Valencia, un pronostic ceva (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2718&page=28) ? :) eu zic ca va fi egal, 2-2 :rolleyes:

Nixx
3rd November 2005, 23:12
Sa nu le stergi ca vreau sa incerc chestia cu Stream-ul

Catalanul
3rd November 2005, 23:25
De multe ori se intampla ca, din diverse motive, pe unele threaduri sa deviem de la subiect :) De aceea deschid acest thread, pentru a posta aici orice mesaj care nu are nici o legatura cu unul din threadurile care momentan alcatuiesc subforumul Spania. Un exemplu bun ar fi discutia de azi dintre Thanya si Nixx, pe care o puteti vedea aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=647&page=215) :)

Asa ca, aici putem afla mai multe despre noi :P De cand tinem cu echipa favorita, de ce tinem cu ea si multe alte lucruri de acest gen si nu numai. In orice caz, va rog sa nu depasiti masura, va reamintesc ca nu ne aflam pe subforumul dedicat Off-topicului ci pe Spania :)

Acestea fiind spuse, sa-i dam drumu' la treaba http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/4.gif. Pentru inceput voi muta cateva mesaje care nu au fost postate la locu' lor.

Thanya
3rd November 2005, 23:27
Mda..pt. inceput va anuntz ca Nixx tine cu Barcelona de 10 sezoane!!Mda...asha ziceam shi eu :P

Nixx
3rd November 2005, 23:35
Shi Thanya cu real doar din 2002... Rushinika :D

Catalanul
3rd November 2005, 23:36
Si care-i misteru'? Eu tin cu Barça de la 7-8 ani, nu mai stiu sigur. Mi-aduc aminte ca primele meciuri le-am vazut pe AcasaTV :D Era o mare placere pentru mine sa vad cum Rivaldo & Company faceau spectacol duminica de duminica :) Atunci aveam si nou un portar bun http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/10.gif, numele sau era Hesp si era olandez (de a lu' Rijkaard)

Nixx
3rd November 2005, 23:43
Ruud Hesp

Thanya
4th November 2005, 14:58
Shi Thanya cu real doar din 2002... Rushinika :D

Mda...shi vezi ce experimentata sunt?(cea mai modesta)peste vreo 2 sezoane n-o sa mai am ce face cu voi :D!!!Tu de 10 ani shi...cam slabutz :P

Hmm...eshti o exceptie Catalane...sunt copii la 8 ani pasionati de fotbal shi suporteri ai unor echipe...dar chiar asha?

Nixx
4th November 2005, 15:59
Da kiar nu vad ce experimentata esti... :D

Thanya
4th November 2005, 21:50
Ce dioptrii ai?
Acum inteleg de ce vezi tu atat de spectaculos jocul Barcelonei..pt. ca de fapt nu vezi!!

ADelPiero
4th November 2005, 22:27
thanya :D sau poate ti`ai vazut tu echipa :evil: si arunci cu caracterizarile pe alte echipe :rosu:

Thanya
4th November 2005, 22:38
Pai eu vad bine...el a zis ca nu vede!!Hmmm....te legi de mine tare de tot in seara asta!! :D

Nixx
5th November 2005, 09:42
De fapt eu nici pe departe nu sunt singurul care vede ceva spactaculos in jocul Barcei... A inebunit lumea asta, nu-i asa Thanya? real madrid face adevaratul spectacol!!! doar ca se mai joaca cu nervii suporterilor....:D Am vazut bine??? :thinkso:

Thanya
5th November 2005, 13:43
Deja incepem sa ne intelegem!!Asta inseamna sa fi` inzestrat cu ratiune!!Uff...mey Nixx greu iti dai seama de ce se intampla in jurul tau!!
Pe Catalanul il mai las sa creasca shi dupa aia ii explic shi lui :P

alejandro
8th November 2005, 10:32
Ete ce thread interesant,nici nu stiam de existenta lui:D

Catalanul
8th November 2005, 10:34
Uite ca l-ai gasit acum :D Poti sa faci caternica cu preferata ta Thanya aici :P

Eu tin sa va spun ca tocmai am ajuns de la scoala, am dat lucrare la Valenciana :no: dupa care am venit acasa deoarece elevii fac greva :D :cool:

alejandro
8th November 2005, 11:36
daca ma bat cu Thanya,iese fum:D
cum fui lucrarea?da' cum naiba dadusi lucrarea daca faceti greva?:thinkso:

Nixx
8th November 2005, 11:37
Fac greva din cauza lucararii :D :thinkso:

Catalanul
8th November 2005, 11:43
Hmm, cat de cat a iesit bine :D N-a vrut pfrofu' de valenciana sa ni-l schimbe http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/14.gif asa ca a trebuit sa ma trezesc cu noaptea-n cap ca sa merg la scoala pentru o ora :sleep: :(

fac greva elevii, deoarece nu sunt de acord ca religia sa fie o materie obligatorie... :rolleyes: doar azi insa, pacat ca maine se reiau cursurile.

alejandro
8th November 2005, 11:57
care religie?musulmana?:Dnici eu n-as vrea sa fie obligatorie:P

Catalanul
8th November 2005, 12:15
care religie
religia catalan... ăăăă pardon http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/108.gif, catolica :D

realmadrid.com
8th November 2005, 13:04
Catalane, da multe materii aveti :D...auzi, pt Religie :D....macar sa faceti si voi greva pt chimie sau fizica :D

alejandro
8th November 2005, 13:08
sau pentru educatia fizica...cand Valencia nu mai invinge pe nimeni de la real incoace:D

realmadrid.com
8th November 2005, 13:11
Pai ce sa faci, pe Valencia ii ajuta cei de la comisie doar impotriva celor puternici :D
Impotriva voastra, au fost ajutati de altcineva :happy

alejandro
8th November 2005, 13:12
nu-mi zi ca ai inclus realul in categoria celor puternici:D

Thanya
8th November 2005, 14:25
nu iti zice...da` asha e!! :D (biss)

alejandro
8th November 2005, 14:58
Ionutz,ezitase...bine ca venisi s-o spui tu in locul lui:D

Thanya
8th November 2005, 22:33
Pai eu sunt purtatoarea lui de cuvant....algun problema? :D (le am Catalane?)

alejandro
9th November 2005, 11:19
ningun problema:ok: da' tot ezitase:D

realmadrid.com
9th November 2005, 11:45
Lumea mai are si treaba ma :D
DA, am inclus Realu pe lista celor puternici :D...unde ii este locul :ok:

alejandro
9th November 2005, 13:59
mare greseala ai mai facut...:P

Thanya
9th November 2005, 23:49
Gresheala?Ce inseamna pt. tine o echipa puternica?

alejandro
10th November 2005, 10:44
o echipa care a participat la toate competitiile euorpene organizate:ok:
pentru tine shiefeld?sau cum naiba se mai scrie...:P

realmadrid.com
10th November 2005, 14:35
:happy
De ce ?, pt ca nu ati ratat o cupa europeana :D ?...cat de penal. Pacat ca din cupele alea, nu ati castigat aproape nimic...cu exceptia cupei cupelor...care, dupa cum zicea Catalanul...a fost pt echipele slabe :D
Cauta semnatura lui Maldini si uita-te ce are Real in palmares :)

Thanya
10th November 2005, 15:39
o echipa care a participat la toate competitiile euorpene organizate:ok:
pentru tine shiefeld?sau cum naiba se mai scrie...:P

Nu inteleg de ce te pasioneaza asha tare Sheffield!!Pt. mine o echipa puternica nu este aia care ma face sa ma dau cu capul de pereti...sau cum, Nixx?

alejandro
10th November 2005, 17:46
te face sa adormi,Thanya?
@Ionutz,astept sa vina maldini la mine:P

Nixx
10th November 2005, 18:16
Nu inteleg de ce te pasioneaza asha tare Sheffield!!Pt. mine o echipa puternica nu este aia care ma face sa ma dau cu capul de pereti...sau cum, Nixx?

Ma face sa :headbang: pt ca e echipea favorita... nu ma face sa :headbang:
pt ca pierde, ci pt ca astept maximum de la ei si cand dau un gol il astept pe urmatorul, iar cand intarzie.... :headbang: :headbang: :D .Intelesu-m-ai???

Thanya
10th November 2005, 20:34
Nu..da` nici nu vreau sa inteleg!!nici macar nu shtiu ce poti sa ashtepti de la ei!!
@alejandro
haules baules?pe ce limba vrei sa vb.?

alejandro
11th November 2005, 11:10
nu stiu Thanya...ai vreo idee?

Catalanul
11th November 2005, 14:57
CIpiRIpiPESpeTEpe :D

alejandro
11th November 2005, 16:24
Neah...mai intai tre sa iau niste lectii...

Thanya
11th November 2005, 17:43
Hai sa vorbim in limba looser`ilo,ca ai vazut doar ca mai nou intra shi marii fotbaliatori pe acest forum..shi daca vor intra shi cei de la Barcelona,eu cred ca ar trebui sa ne inteleaga shi ei!!Deci...limba looser`ilor!!Incepi tu....sau vrei incheierea?

alejandro
11th November 2005, 18:13
da' ce,o cunosti?:D

Thanya
11th November 2005, 22:21
Normal....l-am ascultat pe "nenea de pe forum" shi acum urmaresc toate meciurile Barcelonei!!Am invatat limbajul asta fara sa vreau!!

Nixx
12th November 2005, 09:55
Mai vezi si tu fotbal adevarat...:) Poate te mai idragostesti de cineva de la noi intre timp si devii fan infocat...:drak: Poate si pe Casillas il uiti, ca el e un invingator si nu cred ca ai sanse sa-l cuceresti:evil: , mai bine alege-ti un "LOOSER" (care, de fapt, castiga mai mereu) si cine stie...?;) Viata iti rezerva multe "Surprize, surprize"...:D

Thanya
12th November 2005, 22:05
Shtiu ca eshti indragostit de Andreea Marin,dar nu e nici momentul,nici locul unde sa te confesezi!!De looseri nu am cum sa ma indragostesc,pt. ca aia mai au o calitate(pe langa aia de a fi looseri): sunt urati de-ti cad plombele(daca ai) :D !!Iar de Casillas "sunt indragostita" tocmai pt. ca e un invingator,daca n-ar mai fi ar pieri shi vraja!!

alejandro
14th November 2005, 10:52
ce frumos vorbesti tu Thanya...

Thanya
14th November 2005, 12:28
Ce frumos vb. cu Nixx,nu?Tu eshti avocatul lui sau a tuturor catalanilor?

alejandro
14th November 2005, 12:35
n-am inteles nimik...de ce-mi zici ca-s avocatul lui Nixx?Crezi ca nu se poate descurca si singur?
eu ziceam ca-mi place cum le zici tu pe toate:P
p.s.:si daca as vrea sa-i fiu avocat,ai ceva impotriva?Tu cum ai sarit la faza respectiva sa-l sustii pe Ionutz?Mai tii minte?:P

Catalanul
14th November 2005, 16:13
Ce frumos vb. cu Nixx,nu?Tu eshti avocatul lui?
nu mey el este fratele lui, si al meu :D ca deh, provenim din familia catalana :P

Thanya
14th November 2005, 22:27
aham...atunci tu eshti avocatul lor!!Stai ascuns catalane,ha?Las` ca shtiu eu shiretlicurile voastre

madridista
14th November 2005, 22:42
hello people....i'm back!!!:)
mi-ati dus lipsa?:))

Catalanul
14th November 2005, 22:44
sincer ? :D NU :P

PS. just kiddin' :)

welcome back ;)

Thanya
14th November 2005, 22:52
Opaa...in sfarshit am revenit la normal....adik mai multi madridisti!!Mno..acum sa va vad :D

Catalanul
14th November 2005, 22:55
adik mai multi madridisti!

ia analizeaza mai bine situatia si vei vedea rezultatul ;)

si cred ca nu conteaza cantitatea... ci calitatea :)

madridista
14th November 2005, 22:58
oooooo....vai...vad ca ati ramas la fel!!:P

Catalanul
14th November 2005, 23:00
ce zici, si real madrid a ramas tot la fel, nu ? :D

madridista
14th November 2005, 23:02
:) real are momentele ei mai bune si momentele mai proaste......isi va reveni......:P

Thanya
15th November 2005, 01:11
Adik..ce vrei sa spui Catalane?Ca voi...suporterii ashtia ai Varzelonei,sunteti mai buni ca noi?Shtii ca unde-s multi e shi....daca nu shtii da-mi un beep :P

alejandro
15th November 2005, 10:25
Bine ai revenit Madridista:happy
sigur ca ti-am dus lipsa,Thanya si Ionutz nu mai puteau face fatza suporterilor catalani,suntem mult peste ei:P ce interesant...real in criza de suporteri...am ajuns s-o vad si pe asta...marele inceput al sfarsitului marei echipe...hai,sariti-mi in cap cat mai repede:D
p.s.:Madridista,tu ce crezi ca ne-am schimbat?de ce am fi facut-o cand jocul vostru a ramas acelasi?:P
p.s.s:Thanya,iti dau eu beep...da' care e numarul?:P

realmadrid.com
15th November 2005, 13:03
Alejandro...dar ce ai dreaq sunteti :D
Numarul Thanyei nu exista pt kklani :D

alejandro
15th November 2005, 13:27
Tu ce crezui Ionutz?:D
las' atunci sa -mi dea Thanya beep:D
p.s.:imi place de voi!!!:happy te intreb pe tine ceva,imi raspunde Thanya,o intreb pe Thanya imi raspunzi tu!!!:happy
cum vine asta?:P
p.s.s:astept ca Thanya sa-mi raspunda la intrebarea adresata tie:D

Catalanul
15th November 2005, 15:35
Numarul Thanyei nu exista pt kklani :D
asta s-o crezi tu :D:drak: ce zici alejandro, facem schimb de numere ? :D eu ti-l dau pe-al Thanye si tu imi dai unul de-al unei fete dragute de acolo de la tine :D:happy

PS. madridistilor, sper sa nu va inchideti mobilele dupa meciul de sambata ;)

alejandro
15th November 2005, 15:40
facem,catalane:happy oricum tre' sa vii la chisinau sa-mi aduci tricoul:D
p.s.:eu cred ca-si vor arunca telefoanele dupa meci:P

realmadrid.com
15th November 2005, 15:58
Pai normal ca le vom arunca :D...crezi ca un telefon mai conteaza, dupa ce va rupem gura :D

@Catalane....a fost o coincidenta ca ai primit nr blondei :D...oricum, am inteles ca o sa-l schimbe :D

alejandro
15th November 2005, 16:39
cum le stii tu pe toate mai Ionutze mai....m-as fi mirat sa raspunda Thanya singura si tu sa n-o faci pentru ea:D
later edit:era o traditie pana acum intre madridisti si catalani..sa se faca pariuri legate de meciul direct,adica de El clasico...ce ziceti mai facem si acum?Thanya,Ionutz,se baga cineva?hai ca aveti avantaj ca jucati pe teren propriu:D

Thanya
16th November 2005, 01:24
Pai a raspuns pt. ca trebuia sa-ti raspunda tie...ca sa-ti aduci aminte de mine,ca nu cumva sa ma uiti!!Nu ai observat ca ma simt urmarita de tine?Vreau sa simti shi tu acelashi lucru!!Numarul meu de telefon nu poate fi dat decat cu plata!!Adik....cum sa-ti dau nr. meu de telefon?Daca ti-l dau tie,eu cu ce mai raman!!
Imi aduc aminte ca i-am trimis odata unui catalan din Valencia un mesaj..la meciul Barcelonei cu Atletico de Madrid :D..da` nu mi-a raspuns,probabil nu era pe fir...sau poate s-a rupt firul :P !!
Pariu zici?Hai.....propune,sa te vad!!

desdemona
16th November 2005, 01:36
Imi aduc aminte ca i-am trimis odata unui catalan din Valencia un mesaj..la meciul Barcelonei cu Atletico de Madrid :D..da` nu mi-a raspuns,probabil nu era pe fir...sau poate s-a rupt firul :P !!
Foarte urat din partea lui :o: :rosu: probabil sms-urile costa mai mult de acolo incoa, decat de aici incolo :evil: :mda:

Thanya
16th November 2005, 01:53
Da...sau poate avea mainile ocupate,facandu-mi mie boscoane...vrajitorii,shtii tu!!...Shtii? :P

desdemona
16th November 2005, 01:54
Nu, nu stiu cu ce se ocupa el cand are ambele maini ocupate :evil: :rolleyes:

Thanya
16th November 2005, 02:00
=))..ai grija ca nu are decat 15 ani!!Sa presupunem ca atunci cand are ambele maini ocupate,este pe malul lacului cu ace,machete...etc!! :D

desdemona
16th November 2005, 02:03
Oho... e maricel la 15 ani :P Dar sa presupunem ca in timpul liber se uita doar la televizor..... si evident .. doar la meciuri ! :) Hai ca ma duc si eu la culcare, ca vorbesc prostii si se supara lumea pe mine :D Noapte buna, Thanya! :)

Thanya
16th November 2005, 02:07
Dehh...ce bine e sa vb. despre cineva in lipsa lui :evil: !!Eu ash presupune ca in timpul liber se uita la televizor...shi evident....adoarme pt. ca se uita doar la meciurile Barcelonei :D....Noapte buna(in seara asta nu ai voie sa visezi..ok? :D )

desdemona
16th November 2005, 02:10
Imi place cum gandesti, Thanya :D Ahhh, nu m-am putut abtine sa nu o zic, pt. ca mi-ai luat vorba din gura... O remarca dintr-aia am vrut sa fac si eu, dar deja postasem si mi-a fost lene sa editez... :) :rolleyes: Gata, fug :D

Thanya
16th November 2005, 02:19
Pai normal ca iti place cum gandesc :P ...noi madridishtii suntem mereu pe aceeashi unda :D

alejandro
16th November 2005, 10:56
pe aceeasi unda visatoare:P
Thanya cum asa cu plata?tre' sa platesc?:D
uite ce zic eu in legaura cu pariul...asta e tare de tot nu ca ala pe care l-am facut data trecuta:D
mai inati te intreb daca esti de acord cu unul tare,daca esti il facem ,daca nu...nu:D

Thanya
16th November 2005, 15:57
ok..intreaba-ma!!:D

Catalanul
16th November 2005, 16:06
probabil sms-urile costa mai mult de acolo incoa, decat de aici incolo :evil: :mda:uite cine stie :D intr-adevar, este destul de scump daca e sa comparam costul unui sms din Romania in strainatate :rolleyes:


Eu ash presupune ca in timpul liber se uita la televizor...shi evident....adoarme pt. ca se uita doar la meciurile Barcelonei
mey, sigur nu ai gresit echipa ? :D nu cumva te refereai la cea de a 2-a favorita a ta (realul)... ca primul (favorit), stim cu totii, e Casillas :D :evil:

PS. ce 15 ani ? :P 16 peste o saptamana si 2 zile :yeah: sper ca Barça sa imi faca un cadou anticipat sambata :cool:

alejandro
16th November 2005, 16:07
bine Thanya,deci esti de acord,da?
sa zicem ceva legat de un nr. de telefon ceva....mai esti?:P
p.s.Catalane,vorbesc eu cu baietii:D

Thanya
16th November 2005, 23:04
Catalane...de cand e Casillas o echipa ?Shtiu ca face cat toata echipa ta,dar nu trebuie sa mi-o aminteshti!!
Ok alejandro..facem cum vrei tu :D

Catalanul
16th November 2005, 23:07
Shtiu ca face cat toata echipa ta,dar nu trebuie sa mi-o aminteshti!!
singura echipa pe care o am eu este cea de la FIFA 2006 :D Intr-adevar este destul de slaba... nici nu se compara cu Casillas :happy si nu, nu e vorba de Barça :)

desdemona
16th November 2005, 23:13
uite cine stie :D intr-adevar, este destul de scump daca e sa comparam costul unui sms din Romania in strainatate :rolleyes:
Hai mey, adica blondina nu merita nici macar un SMS? :o:

@Thanya, presimt ca o sa-ti trimita unul sambata, sa se revanseze... dar inainte de meci :D ca dupa... o sa fie prea suparat, te rog eu sa-l intelegi :D ..... si sa nu te superi sambata pe Catalan, ca mie mi-e simpatic :P si sunt ingaduitoare cu oamenii ... cand sunt tristi.... le iert multe... :P

Catalanul
16th November 2005, 23:14
Hai mey, adica blondina nu merita nici macar un SMS? :o:
ii mai trimit din cand in cand unul... dar de pe contul meu de myx :D

Thanya
16th November 2005, 23:18
Ok..m-am exprimat greshit!!Reformulez.......este adevarat ca Iker face cat toata echipa de pe Camp Nou..dar mai lasa-l sa respire!!E bine asha?

alejandro
17th November 2005, 10:14
bine Thanya,facem public pariul!!!!
Bey,toata lumea atentie aici!!!!:happy
daca barca le arata celora de la real cum se joaca fotbal (adica daca castiga meciul!!!) Thanya imi da nr ei de tel.,daca e invers atunci ii dau eu numarul meu:D daca nu te intereseaza nr.meu,Thanya,poti sa formulezi alta cerere pentru mine:P
daca e meci egal....sa-mi bag picioarele...si mi-e teama sa nu fie asa:headbang:
Thanya,astept acordul tau facut public:happy

Thanya
17th November 2005, 11:48
Nu prea are logica....pt. ca fie ca pierde,fie ca nu,tot schimb de numere facem!!Adik daca tu imi dai numarul tau de telefon eu ce sa fac?Trebuie sa ti-l dau shi eu,nu?Oricum nu am nik impotriva :))) .....asha ramane!!
Dragi concetateni :d...imi dau acordul pt. acest pariu :D

alejandro
17th November 2005, 11:52
asa-s eu...logica mea e de fier:happy
gata s-a facut:happy
numai sa nu fie egal:evil:

Thanya
17th November 2005, 11:56
:))..ar fi ceva!!Ceva foarce najpa :D

Nixx
17th November 2005, 12:06
Alejandro, vreau s-o vad pe Thanya in tricoul Barcelonei... :D Schimba pariul...

Thanya
17th November 2005, 12:35
Ehe...las` ca am avut avatar cu Barcelona o luna,ai ratat :D.Cu tricou n-o sa ma vezi..nunca :P!!

Nixx
17th November 2005, 12:54
Devine interesant... :D Alejandro, provoaco... ;)

Thanya
17th November 2005, 13:04
:))) da` tie iti e frica?

Nixx
17th November 2005, 13:11
Voi ati fost cu ideea si eu am venit cu o propunere...

Thanya
17th November 2005, 13:16
Pai e ushor sa propui..:D Oricum o sa te prind shi pe tine..:P

alejandro
17th November 2005, 13:20
Nixx,uite cum facem!!!
eu obtin numarul,tu-i dai tricoul:happy
baga-te frate,sigur nu pierzi...ca suntem cei mai buni ce naiba:happy

Thanya
17th November 2005, 14:43
Nu frate...nu tre` sa te lashi influentzat!!Adica sunt sigura ca tu eshti conshtient ca nu sunteti cei mai buni!!Asculta`ti inima :P

realmadrid.com
17th November 2005, 14:49
Thanya...nu accepta :D....alejandro ii numarul tau si il da la toata lumea :D

Nixx
17th November 2005, 15:32
Mie nu-mi convine nici sa pierd nici sa castig...:D In nici un caz n-as imbraca tricoul realului si nici tricoul meu nu vreau sa-l dau unei realiste :D

alejandro
17th November 2005, 15:39
@Nixx:imi placi,foarte multa personalitate,bravo frate:happy
@.com:gata,pariul a fost facut,si sa nu crezi ca voi face ce ai zis tu ca am sa fac...nici nu ma gandii la asta...cred ca doar tu vreai sa ai numarul ei,da?las' ca stiu eu:P
@Thanya:vedem dupa meci care pe care:D

madridista
17th November 2005, 23:04
:)ce pariu.....interesant!!!de ce ii vrei nr?sa o enervezi si mai tare si sa o bati la cap cu barca?:P...am glumit:D.....

desdemona
18th November 2005, 02:40
Poate vedem si un pariu Catalanul-madridista :P Haaaai, ca nu mai aveti mult timp la dispozitie, hotarati-va... si poate faceti voi schimbul de tricouri ... :rolleyes:

Thanya
18th November 2005, 02:44
Pai dupa ce ii dau lui numarul,sau invers,eu il schimb!!...ma gandesc la toate sa shtiti :D

alejandro
18th November 2005, 10:37
@da,madridista:am sa-i fac zile fripte:D
@desde:poate trebuia sa le zici ca asa e regulamentul,tre' sa faca neaparat pariu,altfel sunt banati....asa ar fi pariat si ei:P
:o: @thanya:mai ziceai ca n-ai bani...de unde ai tu bani sa-ti schimbi numarul?:D

Thanya
19th November 2005, 00:53
Pai ai zis tu ca-mi trimiti :D

desdemona
19th November 2005, 01:15
@alejandro, pai le zic acum... dar nu ca vor fi banati, ci ca este o regula nescrisa :happy Mi-aduc aminte ca primul meu pariu (eu nu prea fac pariuri, dar atunci nu puteam rata ocazia.... in fine, poveste lunga :rolleyes: ) a fost pe o infrangere a Barcei ... si am castigat o sticla de Martini :D pe care astept si azi sa o primesc :mda: :D Cine are urechi de auzit sa auda... ;)

realmadrid.com
19th November 2005, 01:42
Asa sunt kklanii :D...nu respecta pariurile niciodata :D

Catalanul
19th November 2005, 02:01
da de unde stii tu mah ca a facut pariu cu un catalan ? :thinkso:

realmadrid.com
19th November 2005, 02:09
Pt. ca altfel nu avea rost pariul :D

desdemona
19th November 2005, 02:27
Da mey, era un tip care tinea (tine inca) cu Barcelona... Si zice ca nu si-a onorat inca pariul pentru ca nu a avut ocazia.... :mda: deeeeeeeesi ne-am mai vazut de 2 ori de atunci (pe fuga, e adevarat) si ar fi putut sa aduca sticla la pachet :D Eu inca astept.... ca am incredere ca isi va onora datoriile :P mi-e prieten bun si nu pot gandi altfel despre el :D

Catalanul
19th November 2005, 02:30
lasa ca poate iti face maine o surpriza si o aduce ca sa cinstiti pentru victoria Barçei depe Bernabeu :drak: :D

@.com, daca un catalan nu se tine de promisiune inseamna ca toti sunt la fel :mda: ? :nah:

desdemona
19th November 2005, 02:34
...ca sa cinstiti pentru victoria Barçei depe Bernabeu :drak: :D

Catalane, ai adormit deja in fata calculatorului si ai inceput sa visezi? :D

Catalanul
19th November 2005, 02:40
nu nu, incerc sa ma pregatesc moral pentru infrangerea de azi :D

Thanya
19th November 2005, 02:43
=)) ....sau acum te minti pe tine?

realmadrid.com
19th November 2005, 02:44
nu nu, incerc sa ma pregatesc moral pentru infrangerea de azi :D

De ce, crezi ca mancati bataie :D ?

desdemona
19th November 2005, 02:44
sa te pregatesti moral? ce zici? :D Catalaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D ti-am zis ca ai adormit :P

Catalanul
19th November 2005, 02:50
:happy, am scris in graba si am formulat gresit fraza :P deh, oboseala acumulata azi isi pune cuvantu' :P deci, are dreptate Thanya, m-am mintit pe mine singur... fara sa vreau :D

Thanya
19th November 2005, 02:51
Nu mai...e siner cand ii este somn :)))..eu m-am referit la altceva!!Am crezut ca vrei sa faci o gluma..sa glumeshti cu tine,nedorindu`ti sa se intample asha!!

desdemona
19th November 2005, 02:53
@Catalane, as vrea sa te aud vorbind in somn... la noapte.... :happy vad ca numai lucruri frumoase spui :D


:happy, am scris in graba si am formulat gresit fraza :P deh, oboseala acumulata azi isi pune cuvantu' :P deci, are dreptate Thanya, m-am mintit pe mine singur... fara sa vreau :D

:happy nu mai, de fapt te-a ajutat Zana Maselutza sa o formulezi corect :happy tu nu ai vrut, dar daca ea a vrut... :D Cred ca Zana Maselutza tine cu Real Madrid :happy

Nixx
19th November 2005, 10:02
N-are incotro, ca nu i-ar sta bine in tricoul Barcelonei :D

realmadrid.com
19th November 2005, 13:19
Normal ca nu i-ar sta bine, ar arata ca un agent de circulatie :D

Catalanul
20th November 2005, 01:38
ce faceti mey galacticelor ? :D v-a adormit jocul Barcelonei ? :evil:

Thanya
20th November 2005, 02:32
Nu..ai treaba cu noi ?:D

Catalanul
20th November 2005, 04:13
Una peste alta, cred ca odata cu El Clasico am batut recordul de asistenta pe subofrumul Spania :D :)

realmadrid.com
20th November 2005, 04:17
La ce ora a fost facut :D ?...eu cred ca au fost mai multi...14-15..:D

Catalanul
20th November 2005, 04:19
In jur de ora 23, prima data cand am accesat subforumul dupa ce am ajuns acasa :D

realmadrid.com
20th November 2005, 04:21
Au fost mai multi...sunt sigur :D...dar las, poate ne furnizeaza cineva info. in legatura cu asta :D

Nixx
20th November 2005, 09:51
.com te tii de glume?:D (n.r. Discutia dintre 2 galactici)

realmadrid.com
20th November 2005, 12:48
Ce sa facem :D...mai glumim si noi :D

alejandro
20th November 2005, 14:17
:happy :happy :happy
Thanya,pierdusi pariul:happy
eu inca nu aflai nimik....sper ca nu prea ai pus la sufletul rezultatul...in fond era si de asteptat...nu-mi zi ca te-ai mintit singurica si ai crezut altfel...nu tre' sa te iai dupa Ionutz:D
Nixx,mey frate...de ce nu te bagasi..ti-am zis ca suntem mult prea puternici pentru ei:D

Catalanul
20th November 2005, 20:55
va place noul meu avatar ? :D :evil:

Sasuke Uchiha
20th November 2005, 21:35
nu :D

Thanya
20th November 2005, 23:14
Shi se intampla ceva daca nu vei afla nik,alejandro?Tu nu shtiai ca suporterii Realului sunt cei mai nesimtiti(unii dintre ei),mai ales aia indragostiti de Casillas? :D Poate am spart aseara telefonul...nu ca mi-ar fi fost ciuda...nuuuu...am fost cea mai bucuroasa,cum sa pun eu la suflet!?! :D

Nixx
21st November 2005, 00:53
Rushinika... Nu-i frumos din partea ta sa nu respecti pariul... :D

Thanya
21st November 2005, 02:52
Da...shtiu!!Da asha imi place mie,sa fiu rushinika!! :D

Nixx
21st November 2005, 03:00
Si deci Alejandro nu mai afla nr tau, nu?

Thanya
21st November 2005, 03:13
Asta va ramane un adevarat mister.....:D

Nixx
21st November 2005, 03:18
Numarul sau daca il primeste?

alejandro
21st November 2005, 10:32
Ambele mey Nixx:D
@Catalane:e super tare,sa-l tii cat mai mult:P
@Thanya:din cate stiam eu fanii lui Casillas intotdeauna vor sa fie cei mai cinstiti,sau e altfel:P

Thanya
21st November 2005, 10:56
Hai mai...serios?Cati fani de-ai lui Casillas shtii tu? :D
@Nixx.....daca il va primi...asta e un mister :D!!Dar vad ca el vrea sa ramana un mister shi numarul :D...treaba lui :P

alejandro
21st November 2005, 11:26
@Thanya:sa-i enumar?:D uite aici:
pe tine (si cred ca esti destul de serioasa,ce naiba:D ),madridista si treze...poate si Ionutz,daca ma gandesc bine:P ce parere ai despre ei toti?:D
p.s.:fiecare cu treaba lui:P

Thanya
21st November 2005, 12:02
Ce parere buna ai despre mine..hmmm!!Da mey..chiar...nu m-am gandit la ei!!Sorry,va rog important sa ma scuzati!!

alejandro
21st November 2005, 12:28
tu cum credeai?eu intotdeauna imi respect adversarii!!o sa te scuze,te cred,cum sa nu te creada cand sufera si ei alaturi de tine?...

Thanya
21st November 2005, 13:28
Eu nu sufar mei...am mai spus ca nu sufar,imi este ciuda!!!Este o mare diferentza!!

alejandro
21st November 2005, 13:33
pe mine faza asta ma depaseste....nu cunosc senzatia:P

Thanya
22nd November 2005, 00:36
Ai uitat de unde au/ai plecat? :D

alejandro
22nd November 2005, 10:10
Noi/eu cand plec de undeva nu mai privesc inapoi,imi vad de drumul meu...voi de ce v-ati dus acolo?V-a zis cineva ca e bine acolo?:D

Thanya
25th November 2005, 01:59
La noi s-a luat curentul :)))

alejandro
25th November 2005, 10:56
nasol de tot...si toata lumea zice ca sunteti cea mai bogata echipa...;)

Madrid4EVER
25th November 2005, 20:05
Dar bineinteles k suntem.:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :

Thanya
27th November 2005, 22:49
nasol de tot...si toata lumea zice ca sunteti cea mai bogata echipa...;)

Bogata sufleteshte.............mey nu ne-o ieshi noua treburile la capitolul fotbal dar cu bugetul stam bine :D

alejandro
28th November 2005, 11:14
pai si de ce v-au taiat curentu'?:D cred ca Perez face economii ca sa aiba de unde-i mari salariul lui iker:D
spor la antrenamente...pe intuneric:P

Thanya
28th November 2005, 23:19
Pai tu nu ai vazut ca marii luptatori se antrenau legati la ochi(adik pe intuneric)? :P

Nixx
28th November 2005, 23:26
Adik voi vreti sa castigati cu ochii inchisi? :D

alejandro
29th November 2005, 10:42
thanya,mersi, acuma m-am lamurit si eu de ce wodoo suteaza de atatea ori la poarta lui iker:D
nixx,cam asa ceva:P

Thanya
30th November 2005, 01:13
Tre` sa intelegeti ca putem cashtiga shi cu ochii inchisi!!

alejandro
30th November 2005, 09:40
si noi putem....dar nici noi n-o facem:P

Nixx
30th November 2005, 11:06
Pai, atunci, eu cred ca ar trebui sa inchida ochii Zidanes & Pavones ai vostri pt ca cu ochii deschisi nu prea castiga...:D

Catalanul
30th November 2005, 16:21
Tre` sa intelegeti ca putem cashtiga shi cu ochii inchisi!!
la baba oarba ? :D

Thanya
30th November 2005, 21:53
@alejandro
Shtiu ca voi puteti orice..nu te mai chinui sa-mi explici :P
@Nixx
Pavon mai bine nu joaca deloc...ca tot aia e...sau daca joaca s-ar putea sa fie mai rau :P pt. noi :))
@Catalanul
Nu i-am vazut jucand baba oarba...le au? :D

Catalanul
30th November 2005, 21:55
nu stiu... nu cred, dar cu ochii inchisi doar la baba oarba se poate castiga ;)

Thanya
30th November 2005, 22:11
Aici gresesti...poti cashtiga in multe domenii,cu ochii inchishi :D

alejandro
1st December 2005, 10:25
sau poti s-o dai in bara...sau cu capul de perete....uite asa::headbang:

Thanya
4th December 2005, 01:18
Este necesar din cand in cand si cate un cap in bara!!Ne-a aratat Eto`o cum se face :D

Catalanul
4th December 2005, 02:58
lol Thanya http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif, la ce cap te referi ? http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif :D

Sasuke Uchiha
4th December 2005, 15:26
atletico de madrid una din cele mai ghinioniste echipe,cu real s conducea la pauza cu 2-0 si a pierdut meciul cu 3-2, cu villareal a fost egalata in minutul 93 de forlan si aseara cu bilbao a fost egalata in minutul 95 dupa cea a condus cu 1-0 din minutul 11(kezman) , asta da echipa :D

Thanya
4th December 2005, 21:24
lol Thanya http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif, la ce cap te referi ? http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif :D

Ha ha ha...pai daca shtii faza,de ce ma mai intrebi?Tu cu ce cap crezi ca a dat?

N0_NaM3
4th December 2005, 23:01
Nu shtiu ce mai cauta ala pe aici (ValiEnte)..de fiecare data cand posteaza, ma enerveaza...toti necunoscatorii posteaza pe aici..

alejandro
5th December 2005, 10:22
Este necesar din cand in cand si cate un cap in bara!!Ne-a aratat Eto`o cum se face :D
Eto'o a dat un cap si i-a venit mintea la cap:D
la voi e mai greu...mai tre' sa dati multe capuri (capete:D) in bara...eu zic la inaintare sa mearga Perez:P

realmadrid.com
5th December 2005, 11:21
Perez sa mearga la gazare :D

alejandro
5th December 2005, 11:34
nu exista alat solutie?:P

Catalanul
5th December 2005, 15:47
Eto'o a dat un cap si i-a venit mintea la cap:Dda' ce... vrei sa spui ca i-a plecat mintea vreodata ? :thinkso:

alejandro
5th December 2005, 15:56
Catalane,ai pus-o...acush vine Thanya si face misto de el...:D
vrusem sa zic ca din cand in cand mai simti nevoia sa mai dai un cap de bara...galacticii traiesc cu nevoia asta zilnic...:P

Sasuke Uchiha
5th December 2005, 18:30
Nu shtiu ce mai cauta ala pe aici (ValiEnte)..de fiecare data cand posteaza, ma enerveaza...toti necunoscatorii posteaza pe aici..
ala fara nume, vedete ca tine sunt in plus pe aici

realmadrid.com
5th December 2005, 22:21
da' ce... vrei sa spui ca i-a plecat mintea vreodata ? :thinkso:

Da ma, cand a venit la voi :D

Catalanul
5th December 2005, 22:23
atunci i-a plecat mintea lui Perez :D (si nu a fost prima data cand i s-a intamplat acest lucru) :rolleyes: Vara trecuta a facaut-o lata (din nou) vanzandu-l pe Owen... nu-i asa ca-i simtiti lipsa :drak: :)?

Thanya
6th December 2005, 12:52
Nu..eu nu-i simt lipsa lu` Owen :D!!
Eu sper ca Eto`o sa mai repete figura aia cu bara ca pe la noi e celebra...maine-poimaine o sa vezi cum dau plozii cu ei in bara!!Tu ai exersat faza,alejandro?

alejandro
6th December 2005, 13:30
am exersat-o...simti nevoia sa iai niste lectii practice?

Thanya
6th December 2005, 14:49
Nop...astept sa fi` tu mai experimentat!!Exerseaza tu in fiecare seara...shi dupa aia mai discutam :D

alejandro
6th December 2005, 17:52
ok,vezi sa nu fie prea tarziu...cateodata nici asta nu te poate ajuta:D

Eilotan
6th December 2005, 18:36
Churchill(alejandro) te descurci cu tema care tsi-am dat-o? :ok:

Thanya
6th December 2005, 19:01
El se descurca numa` cu peretzii...ntz ntz!!

Catalanul
6th December 2005, 20:29
@Eilotan, ce tema ? :thinkso: daca putem sti si noi :P

Madrid4EVER
6th December 2005, 20:36
O tema la matematika

Catalanul
6th December 2005, 20:51
Da' de unde stii tu mah ? Te-a sunat cumva Eilotan si ti-a spus sa postezi tu raspunsul ?

Si am o rugaminte la tine, te rog ca atunci cand postezi pe thredurile de elita de pe acest subforum sa incerci sa spui parerea ta personala despre ceea ce se vorbeste, nu sa dai dreptate unora sau altora ori sa scrii mesaje scurte (ca cel de mai sus) :) ok ? :)

alejandro
7th December 2005, 10:25
@Eilotan,ma descurc mey,ca doar sunt baiat de treaba si ma valoare:D
@Thanya,mai rau de aia pe care nici peretii nu-i ajuta:P
@Catalanul,ti-as raspunde eu,da vad ca nu permiti altora sa raspunda in locul celora interogati:D

Thanya
7th December 2005, 21:09
Ce-mi place cand se incing spiritele!!
@alejandro..crezi ca nu a functionat in cazul lui Eto`o? :D

realmadrid.com
7th December 2005, 22:42
Shorty, eu zic sa o lasi mai moale, pana nu primesti un ban...pt limbajul tau :ok:

alejandro
8th December 2005, 10:59
Ce-mi place cand se incing spiritele!!
@alejandro..crezi ca nu a functionat in cazul lui Eto`o? :D
uzurpatoare mica ce esti:D
da,a functionat la Eto'o...va propun acelasi tratament si in cazul lui Raul:D

Madrid4EVER
8th December 2005, 14:19
Shorty, eu zic sa o lasi mai moale, pana nu primesti un ban...pt limbajul tau :ok:
Ce limbaj?Eu n-am jignit pe nimeni.:mda:

alejandro
8th December 2005, 14:21
poate ar fi bine s-o lasi balta?

Thanya
8th December 2005, 17:45
Decat sa-l vad pe Raul aplicandu`shi acest tratament,mai bine nu-l mai vad deloc :D

alejandro
8th December 2005, 17:52
atunci n-ai sa-l mai vezi...marcand goluri:D

Madrid4EVER
12th December 2005, 21:18
Marcheaza altii si pentru el.

realmadrid.com
12th December 2005, 23:06
Cum adica marcheaza altii pentru el ?, de ce sa nu marcheze si el, sau sa joace altcineva in locul lui...
Nu am nimic cu el, este preferatul meu de la Real, dar cand nu mai poate....trebuie sa plece, nu sa faca prezenta pe teren..
Si cat despre jigniri, uita-te mai sus, ai fost iertat....

Madrid4EVER
13th December 2005, 14:43
Am o intrebare pentru catalani:Pe care dintre galactici var placea sa il aveti la Barca`?/

Nixx
14th December 2005, 21:33
Mai bine ai intreba daca vrem vre-un galactic la Barca :D Eu nu vreau pe nimeni.

N0_NaM3
14th December 2005, 22:10
Sincer...in momentul de fata..poate pe Casillas...:)

Thanya
14th December 2005, 23:18
Vai Nixx..nush` de ce dar iar nu te cred!! "poate pe Casillas"...de ce nu spui : cu toata ardoarea pe Casillas? :D

Madrid4EVER
15th December 2005, 09:21
II e rusine sa zika k Casillas,ca sa nu zica k Valdes apara ca un cartof !

Thanya
15th December 2005, 23:31
Da..sigur ii este rushine!!Dar oricum el este cel care spune mereu ca trebuie sa recunoastem cand suntem vinovati sau cand dorim cu ardoare sa jucam ca ei...shi vezi...el acum o da la ocolite!!Nu-i frumos Nixx...recunoashte ca-l vrei :P

alejandro
16th December 2005, 11:12
Recunosc eu...il vreau pe Buffon:happy

Thanya
16th December 2005, 14:15
Pai sa shtii ca sunt sanse mai mari ca Buffon sa ajunga pe Camp nou,decat Casillas :D

Madrid4EVER
16th December 2005, 14:26
Recunosc eu...il vreau pe Buffon:happy
:rosu:
Juve cu ce ramane,daca tu il vrei pe Buffon?K doar tii shi cu Juve shi cu Barca`/:ciocan:

Thanya
16th December 2005, 14:28
Exact...are nishte gusturi de-ti vine sa plangi :D

Madrid4EVER
16th December 2005, 15:03
Toti care tin cu Juve, tin si cu Barca.Am observat la f. multi de pe forum asta.

Sasuke Uchiha
16th December 2005, 15:36
nu toti, eu tin cu juve dar nu suport barça :D si sunt destui...

Catalanul
16th December 2005, 15:39
Iar eu tin cu Barça si nu o suport pe Juve. Adik o suport doar un pic, atunci cand ii elmina pe "galactici" din CL :D

alejandro
16th December 2005, 15:43
Toti care tin cu Juve, tin si cu Barca.Am observat la f. multi de pe forum asta.
si care-i treaba ta?daca tin cu juve tre' sa tin cu real? vezi-ti de favoritii tai:ciocan:

@thanya,ai nevoie de o batista?

Thanya
16th December 2005, 17:35
Daca ti` cu Juve este imposibil sa ai printre preferati,echipa din Madrid...:D!!
Am nevoie de un servetel ca batista ma irita!!

alejandro
16th December 2005, 17:45
Daca ti` cu Juve este imposibil sa ai printre preferati,echipa din Madrid...:D!!

pot sa te intreb de ce?:rolleyes:

sorry,pt batista,iti trimit un servetel prin PM:kiss:

Thanya
16th December 2005, 17:47
Da..poti!! :D

ps_sa nu fie foarte parfumat ca am alergie :D

alejandro
16th December 2005, 17:53
bine,am sa te intreb mai incolo de ce:D
da' ce mofturoasa esti mey thanya...ai alergie la care parfum?ca doar n-oi avea la toate tipurile:rolleyes:

Thanya
16th December 2005, 22:27
Pai eu iti raspund inainte sa ma intrebi....pt. ca Real shi Juventus s-au intalnit in CL de-a lungul istoriei de multe ori ceea ce ne face pe noi sa vedem echipa torineza ca pe un dushman shi invers....pt. ca sunt doua nume cu prestigiu in Europa shi nu ai cum sa ti` cu amandoua(concurentza)...etc. :D
Sunt cea mai sensibila...la pargum de Rex :D..cu 20% mai ieftin (de obicei servetelele miros a dero :D)

alejandro
17th December 2005, 11:34
ai dreptate, Thanya...acuma mi-am dat si eu seama...uitasem de cate ori v-am scos din Europa...chiar e imposibil sa tii cu real daca esti fan juve...da' sa stii ca eu nu m-am bazat pe o logica cand am inceput sa tin cu juve si sa urasc real...e o chestie care mi-a venit de la sine,adica fara sa constientizez ca juve e mai tare:D

ce chestie complicata si cu parfumurile astea..cred ca am sa revina la batista totusi...pare mai simplu,alea sigur nu-s parfumate...si ca sa nu-ti irite ochisorii, iti dau una de matase..matase alba,ce zici?;)

Madrid4EVER
17th December 2005, 11:40
Kred k uni sunt fani Juve doar pentru k e Mutu acolo(nu ma refer la tine alejandro);sa vezi daca Chivu ar veni la Real ce de fani o sa fie....

alejandro
17th December 2005, 11:56
shorty,gresesti,intra pe juve si ai sa vezi cati fani are juve si de cat timp...mutu n-are nici o treaba,de fapt nici nu prea joaca mai mult sta pe bara,nimeni nu zice ca el are ceva de spus in acest moment la echipa,sunt piese mult mai importante acolo,decat mutu...
uite chivu joaca la roma,si n-as zice ca are prea multi fani...
eu sunt fan juve de prin '94,deci mutu n-are nici o treaba...

Madrid4EVER
17th December 2005, 22:44
Ok,n-am zis de tine dar au venit o gramada de fani noi odata cu Mutu la JUve,shi hai sa inkeiem subiectu asta k suntem pe Spania nu pe Italia/ok?

alejandro
19th December 2005, 11:09
esti incredibil bai frate...plus ca tu incepi vorba de juve...plus ca chiar daca suntem pe Spania aici se numeste off topic si pot sa vorbesc despre orice vor muschii mei (bine, aproape despre orice:D)....plus ca tu ai 1 luna pe forum si deja stii cati fani noi are juve...mai exact,despre cati fani juve stii tu ca au venit in ultima luna...adica de cand ai inceput sa fii pe OLS?
daca ma gandec mai bine,nu-mi raspunde n-ai de unde sa stii si chiar nu vreau sa discut despre echipa mea favorita cu cineva care se da cu presupusul...sanatate:)

Madrid4EVER
19th December 2005, 14:19
Am mentionat undeva k au venit noi fani la Juve pe forum?
Suze k te-am jignit,nu stiu unde_-daca vrei te jignesc acum.!

alejandro
19th December 2005, 14:23
ai chef de caterinca?da-i bataie:happy

Catalanul
19th December 2005, 15:52
Cádiz - Barcelona 1-3
R. Madrid - Osasuna 1-1

aveti de a face cu mama omida in persoana http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/15.gif :D

alejandro
19th December 2005, 16:06
Catalane,baga d-le un pronostic la Barca Chelsea,ce naiba?:happy

Catalanul
19th December 2005, 16:17
Neah, e prea devreme acum... imi pastrez inspiratia pentru ora meciului :D :P

PS. Racing - Malaga 1-1, de abia acum mi-am dat seama ca l-am prins si p-asta :D

SixeR
19th December 2005, 16:22
Acu descoperi si eu ca exista threadu asta :D
O intrebare pt Catalanul: cum e in Valencia? ai fost la vreun meci de'al Barcei?(bine, sunt 2 intrebari dar nu conteaza :))

alejandro
19th December 2005, 16:25
@Catalane,presupun ca esti lider autoritar etapa asta:evil:
normal daca tu faci concursul:D

Catalanul
19th December 2005, 16:38
@ SixeR

1. Bine, cum sa fie :D Trebuie sa vii aicica sa iti dai seama cat de bine :P
2. Da, am fost la un singur meci al Barçei, vara trecuta, chiar atunci cand a castigat Campionatul :) AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=988&page=162) am facut rezumatul acelei partide (Levante - FC Barcelona 1-1.

@alejandro

nu stiu, inca nu am facut clasamentul... mai pe seara il voi actualiza :)

Sasuke Uchiha
19th December 2005, 21:06
comentatorii spanioli de fotbal sunt cu diferenta cei mai prosti :yeah:

Catalanul
19th December 2005, 22:38
De ce crezi asta ? :D

Oricum, eu cand ma uit la un meci la TV, dau sonorul la minim si ascult comentariul la radio :D (cadena ser)

SixeR
19th December 2005, 23:16
Catalane, tu prinzi Barca TV?:D

Thanya
21st December 2005, 19:18
@ValiEnte
Daca si comentatorii spanioli sunt prosti..inseamna ca cei romani sunt balerine!!Comentatorii spanioli sunt recunoscuti pt. rabufnirile lor de bucurie si pt. libarnitza pe care o au(ca mai toti spaniolii),dar prosti in orice caz nu sunt!!
Nu am dreptate Catalane? :D

Sasuke Uchiha
21st December 2005, 20:55
nu cred ca ai dreptate, mie mi se par prosti.
catalane, tu cadena ser eu onda cero :D

Thanya
21st December 2005, 20:59
Pai trebuie sa argumentezi mey...nu poti sa faci pe cineva prost doar de dragul de a-l face!!

Sasuke Uchiha
22nd December 2005, 14:03
deci clar sunt prosti :D
o alta faza, inainte il criticau pe luxe ca nu baga jucatori de la a 2-a echipa, aseara caro la bagat pe bolbua si saldado si dupa meci a fost criticat pentru acest lucru, si dupa ce ronaldo a facut declaratiile de asera unii l-au acusat de mincinos, ca el pleca in italia...

Thanya
22nd December 2005, 15:38
Si asta inseamna ca sunt prosti?Poate ca se refereau la alti jucatori de la echipa a2-a :D!!
Cat despre Ronaldo....mincinos sau nu sper sa plece :D!!Nu-l mai vreau in viatza mea :D

alejandro
22nd December 2005, 16:14
Gata copii,nu va mai certati,vine Craciunul,trebuie sa fiti mai buni si sa nu ziceti la nimeni ca-i prost!!!!Toti oamenii sunt mai mult sau mai putin inteligenti:D
Vreau sa urez tuturor userilor de pe Spania Feliz Navidad,asta e sectiunea cea mai tare de pe forum!!!
si am sa incerc sa va-i nominalizez pe toti (daca imi scapa careva,sorry:) )
am sa incep cu ai mei (ca-s mai multi:D)
La Multi Ani pt Catalanul,Nixx,SixeR, No NaM3,mircea4u2,Lucky, Dragos (pe unde umbla si el?)
si acum urmeaza adversarii:P
Thanya,Madridista (pe unde oare o fi si ea?), Realmadrid.com,Valiente, Depor4ever...bine,fie de la mine si pt R9 si Shorty:D
La multi ani tuturor!!!!

ps.cu aceasta ocazie am vazut ca real are tocmai 2 fete,noi nici una:headbang:
deh,beckham si casillas astia:ciocan: :headbang: :mda: :D

Catalanul
25th December 2005, 00:31
Urez si eu tuturor "spaniolilor" de pe acest forum un Craciun Fericit plin de bucurii http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/6.gif. Fie ca mosul sa aduca inca un titlu (cel putin) Barçei (de preferat CL-ul :D) iar pe Real s-o ajute sa iasa din mediocritate :D (hai c-am zis-o http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif )

Feliz Navidad! :)

inter
28th December 2005, 07:10
http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2005/12/27/0IS67ALA--400x280.jpg

nici la conferintele de presa , Ronnie nu scapa de Ronaldinho :drak: :drak:

Sergio
28th December 2005, 09:42
hehe tare poza. :D Oare cum s-o fi strecurat pustiu? :P

Catalane, tu erai? :D:D

Thanya
28th December 2005, 22:31
Thanya,Madridista (pe unde oare o fi si ea?), Realmadrid.com,Valiente, Depor4ever...bine,fie de la mine si pt R9 si Shorty:D
La multi ani tuturor!!!!

ps.cu aceasta ocazie am vazut ca real are tocmai 2 fete,noi nici una:headbang:
deh,beckham si casillas astia:ciocan: :headbang: :mda: :D

Madridista e in Spania draga..hehe...ce shtii tu!!
Si crezi ca daca pleaca Beckham si Casillas..gata,se duc si fetele? :D

alejandro
29th December 2005, 11:41
Si ce,in Spania,n-au net?:o:
Sigur ca nu dispar fetele,au grija aia de la real sa aduca alti baietasi aratosi:P