PDA

View Full Version : cand expira?



Ammadeus
3rd November 2005, 20:14
domnilor, cand imi expira si mie suspendarea? :mda: Nu cred ca am fost mai nasol decat altzii pe forum; a modifica ushor numele echipelor criminale din prima divizie nu ar trebui sa fie asa drastic penalizata...mocirla fotbalului romanesc se datoreaza si status quo-ului impus de sistem si care ne serveste an de an aceleasi echipe din bucale care taie si spanzura in campionatul romanesc; sunt curios daca cineva a monitorizat greselile de arbitru facute impotriva echipelor cfr, poli tim si farul in cele 11 etape comparat cu echipele steaua, dinamo si chiar rapid.

Paul
3rd November 2005, 20:24
1) Banul e de 3 zile , din secunda in care a fost postat pe Lista Neagra
2) E un regulament si trebuie respectat , in rest crezi ce vrei !

Ammadeus
3rd November 2005, 20:33
am fost suspendat pe 31 oct, azi e 3 nov, unde-s cele 3 zile? care lista neagra?

Ammadeus
3rd November 2005, 21:42
haaaaaaaaaalo, nene? cand exxxxxxxxxxxpiraaaaaaaaaaaaaaaaaaa bre?"e" evenimente importante si nu pot sa ma exprim! suntetzi mai rai ca homeland security-ul. vreau si eu sa-mi exprim satisfactzia vis-a-vis de rezultatul excelent al lu' dinamo

ADelPiero
4th November 2005, 00:14
mai ai : 2 zile, 9 ore...

s`a constatat ca aveai 3 avertismente... si cu banul direct ... s`au facut 6 zile...

fia
30th May 2006, 14:36
Si mie cand?

Bai mancatzas.... de cand mi-am schimbat numele am si inceput sa vorbesc conform etniei.... Haualeu mancatzas se ia.... sau se da?

Paul
30th May 2006, 14:45
@fia , banul e de 7 zile

fia
30th May 2006, 14:58
Multumesc, scrie si pe Lista Neagra, eu voiam sa-mi zica DelPiero. Si nu ma cheama fia, ma cheama banel16.

Paul
30th May 2006, 15:04
io propun ca si frati`to sa`si schimbe numele in vasilica14 sau petrica18 :D , ca altfel nu te cred :D

fia
30th May 2006, 15:24
Cine e fratimiu? Eu am doar o sora: Farmacia! mai am si doo vershoare, Luminatia si Mercedesa.

Paul
30th May 2006, 15:33
inseamna ca taticu` vost a fost cam slabutz daca are numa 2 urmasi ... :rosu:
in loc de 20

fia
30th May 2006, 15:55
Taticu nu a fost slabutz, sa moara mama, da a fost fidea si mama nu a mai putut ca deh....

Paul
30th May 2006, 16:10
noul slogan de pe OLS : Ariel pentru ...fia :D

fia
30th May 2006, 16:26
Nu-ntelegi ma ca nu sunt fia, sunt banel16.
M**e la rasisti!

Lidia
8th June 2006, 23:32
You have been banned for the following reason:
preventiv , problam de pe Diverse

Date the ban will be lifted: 9th June 2006, 23:00

ioi... numai de atat sunt in stare!!! :headbang:
bai paulus... ce inseamna "problam"? :D

Mihai
8th June 2006, 23:34
Paul! Vezi ca a venit VADIM! Astept ce mi-ai promis;)

Vadim
8th June 2006, 23:39
Tu ce vrei exact Mihai? Tu, frac-tu, aj, ursu, Lidia etc veti lua ban permanent. Nu e nimic deosebit.

Paul
8th June 2006, 23:41
Paul! Vezi ca a venit VADIM! Astept ce mi-ai promis;)


Am promis ca dupa ce verificam IP`urile si daca se dovedeste ca esti nevinovat o sa`mi cer scuze. Daca ...

Lidia
8th June 2006, 23:43
ioi ioi ioi... ban permanet si acu 2 zile ma intreba daca nu vreau sa fiu moderator :happy :happy

Mihai
8th June 2006, 23:44
Tu ce vrei exact Mihai? Tu, frac-tu, aj, ursu, Lidia etc veti lua ban permanent. Nu e nimic deosebit.

Pai ma baitule ma uite-te dracu la ip-uri sa vezi ca de pe contu meu nu a intrat nimeni. si nici io pe restu. Adik stai. Ca a intrat frati-miu de pe altele. da oricum se poate vedea ca pe contu meu am intrat doar eu. I-am zis lui paul de la inceput ca io nu am facut nimic!
NU am postat nimic neregulamentar. uite-te de vezi;)

Paul
8th June 2006, 23:45
Mihai , ai rabdare ... 24 de ore arest preventiv , ca daca e asa cum zici tu , o sa fi debanat si ti se vor prezenta si scuze :D

Mihai
8th June 2006, 23:48
Pai va zic eu de acum:) de pe contu meu nici dracu nu s-a atins. Si nici nu am scris de pe alte id-uri;) ce tot vreti de la mine?:D bine astept 24 de ore.
Insa daca se dovedeste ca sunt nevinovat:) si clar sunt:) vreau sa mi se plateasca daune morale;) sau ajungem la haga;)

Vadim
8th June 2006, 23:51
Pana la Haga stai sa treci de sectorul 6. :)

Paul
8th June 2006, 23:51
daune morale , o sticla de Jack , da daca esti vinovat si mai si minti , o sa aiba ban pe OLS si tu , si familia ta , si copii tai si nepotii :D

Clanu Fru... aaaaa Faurei va da socoteala :D

Mihai
8th June 2006, 23:54
Paul sa mor de nu te injur ce esti asa tzoparlan si vb asa!
Vadim de la tine am pretentii sterge-l pe asta micu cand iese din matca.

Vadim
8th June 2006, 23:56
Ce a zis Mihai? Nu vad nimic in afara de glume de la tine si de la el...

Legat de tine, o sa verific. Nu te cred in stare sa te cobori la mintea unora fara minte si frustrati, de aia cred ca nu o sa fie probleme.

Mihai
8th June 2006, 23:59
Vadim nu te face ca nu vezi! Clanu faurei adik mai pe fatza ne face tzigani si nu imi pasa ce zice de mine ca sa zicem ca avem noi glumele noastre insa sa nu se ia de familie si de neamuri ca nu e frumos;) Atat zic. Glume glume da sa ramana intre noi:) nu extindem in afara forumului si al userilor.

Lidia
9th June 2006, 00:01
si io? tot nu vad nimic pe lista neagra... hai scrieti ceva ca sa ma duc la somn :D

Vadim
9th June 2006, 00:09
Vadim nu te face ca nu vezi! Clanu faurei adik mai pe fatza ne face tzigani si nu imi pasa ce zice de mine ca sa zicem ca avem noi glumele noastre insa sa nu se ia de familie si de neamuri ca nu e frumos;) Atat zic. Glume glume da sa ramana intre noi:) nu extindem in afara forumului si al userilor.
S-a referit la forum, atat. Si a spus ceva ce ar putea fi adevarat. ;) Nu exagera ca nu iti face bine la pateu.

jorgensen
9th June 2006, 00:10
Aşa! M-am plictisit de voi, mă retardaţilor!
Pulică, în încheiere, pentru că ştiu că iar o să fii zmeu după ce ies, îţi mai trag nişte utilaje ţie, familiei şi prietenilor tăi, prin toate găurile! Fără alifie!
De asemenea, de ajungi prin Cluj, rezolv să te ia la pulă tot Clujul, aşa, de fentă! De ajung în Bistriţa iau eu la pulă tot oraşul, să fiu sigur că n-ai scăpat!
Multă **** în continuare!
Vadime, vina-i a ta! Te-ai lăsat copleşit de nişte genii!

Mihai
9th June 2006, 00:14
Vadime nu face si tu acu kkt praf nu-mi vine sa cred ca ai scris ce ai scris mai sus. Personal nu ti-am facut nimic niciodata. In veci nu am scris nimic care sa te ia la misto in halu ala nesimtit sau sa ma iau de familia ta. Insa tu acu vrei sa dai cu batzu in balta.

Lidia
9th June 2006, 00:40
You have been banned for the following reason:
None

Date the ban will be lifted: Never

cica la mine e ban permanent... da m-o lasat sa scriu aici... asa ca profit si intreb care e reason-ul? :D

Vadim
9th June 2006, 00:46
Vadime nu face si tu acu kkt praf nu-mi vine sa cred ca ai scris ce ai scris mai sus. Personal nu ti-am facut nimic niciodata. In veci nu am scris nimic care sa te ia la misto in halu ala nesimtit sau sa ma iau de familia ta. Insa tu acu vrei sa dai cu batzu in balta.
Mihaie, ai dreptate, dar exista o vorba: spune-mi ce prieteni ani, ca sa iti spun ce fe de om esti. Nu o aplicam. Pana acum. Nu mai intru in polemica, nu merita. Pierd vremea.

Paul
10th June 2006, 17:51
Vadim nu te face ca nu vezi! Clanu faurei adik mai pe fatza ne face tzigani si nu imi pasa ce zice de mine ca sa zicem ca avem noi glumele noastre insa sa nu se ia de familie si de neamuri ca nu e frumos;) Atat zic. Glume glume da sa ramana intre noi:) nu extindem in afara forumului si al userilor.

Ti se pare. Clanu Faurei era de la frate`tu aka Banel16 :drak: :drak:
Pan la urma esti nevinovat , banul preventiv ti se va scadea din prima banare pe care o sa o primesti :evil: :ok:

jorgensen
18th June 2006, 22:28
am si eu o nelamurire... Sunt in continuare moderator la div B si FC Bihor, dar nu pot sa scriu nimic nicaieri. Daca tot nu pot scrie, macar nu ma lasati moderator. Daca sunt moderator, lasati-ma sa-mi mai dau si cu parerea din cand in cand. Oricum acum sunt destul de suparat, asa ca nu va voi retine atentia cu cuvintele mele.

Vadim
19th June 2006, 13:41
Ok, poti sa scrii dar nu mai esti moderator.

the lion king
31st August 2006, 12:25
vraei sa spun ca ma simt bine ca-s banat si le multumesc stelisto-moldovenilor pt asta.char ca aveam nevoie de o pauza sa ma mai cultiv cu niste expresii la adresa dusmanilor sa fiu pregatit pt cand revin pe forum.UN LEU NU MOARE NICIODATA.....pt stelist-o moldoveani :tot de kkt sunteti.

Jerry20cm
31st August 2006, 12:31
pai dak mai vb asa s-ar putea sa nu se mai termine:drak:
si ca sa-ti raspund la intrebare: se termina pe 2 septembrie ban-ul.

the lion king
31st August 2006, 15:14
stiam si eu ...si vezi ca n-am pus nici o intrebare,am intrat doar sa va spun o parere....are grija inter de spurkati ca tine si curva aia de galatzean stelist starsteel.....s-o s....eti bine.

Jerry20cm
31st August 2006, 15:21
eee may leule uite ca se pare ca ti-am dat cam putine zile de odihna, cred ca ar trebuii sa-ti prelungesc concediul :evil:

the lion king
31st August 2006, 16:14
pai da,da-ni nie ..puncte...ca lu galatzeanu ala de jar mancati nu....cica vei fi mai indulgent cu el.asta e dreptate? ma pish.....

Jerry20cm
31st August 2006, 16:20
pai tu compari ce a zis el cu ce ai zis tu???:o:
nu'ti face griji ca si el va fi penalizat dak va continua...

the lion king
31st August 2006, 16:30
si vezi inca o dovada...il facu pe 4ndr31 la mishto praznicu luminii si il jignii zicandu-i marsh de aici......concluzia?? nu primeste nimic.o zi buna,domnilor cu dreptatea-n mana.e vorba de gakatzeanu jar mancatzi.

Jerry20cm
31st August 2006, 16:32
a luat 3 pct. penalizare.

the lion king
31st August 2006, 16:49
ma mir...la cate zic galatzenii....si lolo ala....

Jerry20cm
31st August 2006, 16:52
n-ai de ce sa te miri
pe mine nu ma intereseaza ca tu esti oltean sau ca altu e galetean etc.

the lion king
31st August 2006, 18:00
pe mine nu ma intereseaza de tine ,de bucurestiul tau,de stelutza ta si de voi in general ca prea sunteti inapoiati.de aia vb asa urat cu voi,ca nici medicamentele nu va mai fac bine .