PDA

View Full Version : 3 ani de forum



Vadim
3rd November 2005, 18:46
Dragi membri ai forumului,

Forumul Onlinesport implineste vineri, 4 noiembrie 2005, trei ani de existenta.

Nu stiu daca este mult sau putin, nu stiu daca s-au realizat multe sau putine, asta cel mai bine puteti spune voi.

Din moment ce in 2002 se scriau zilnic pe forum 3-5 mesaje, iar astazi se scriu in medie cate 1.000, eu cred ca este un succes si asa sper sa mearga si mai departe. Forumul Onlinesport este de trei ani de zile forumul numarul 1 de sport din Romania, cel mai vizitat, cel mai accesat, cu cele mai multe mesaje si membri.

Cred ca s-a creat aici o comunitate solida de fani ai sportului, s-au creat prietenii printre fanii tuturor echipelor, dar si rivalitati... Ca asa e in sport... :) Se inscriu zilnic oameni noi doritori de discutii de calitate. Cee ce se scrie este citit cu interes de mii de oameni zilnic.

Pe acest forum cred ca toti gasim ceea ce avem nevoie: spiritul sportiv, discutiile de calitate, intrecere si fair-play. Toate la un loc. Sportul traieste prin noi, si invers.

Bineinteles, nimic nu a fost si nu va fi posibil fara voi. Nimic nu este posibil fara actuala echipa de moderatori. Fara pasiunea, sugestiile si, bineinteles, criticile voastre, nu am fi ajuns niciodata aici. Suntem cel mai mare forum de sport din Romania, dintr-un singur motiv: voi si pasiunea voastra. Lucru pentru care va multumim si speram sa petrecem impreuna momente cat mai frumoase, alaturi de tot ceea ce inseamna sportul.

Tudose
3rd November 2005, 19:51
La aniversarea a 3 ani de existenta aducem si noi, administratorii, multumiri tuturor utilizatorilor ce ne viziteaza si scriu aici si in special moderatorilor care zilnic dedica timp pentru ca forumul sa fie curat si sa aiba un inalt nivel de discutii. Fara aportul lor ar fi imposibil de mentinut o atmosfera placuta.

Urez Onlinesport viata lunga, rezultate, sa urce neincetat in audienta si in calitate, sa devina o voce notabila in mass-media romaneasca, sa aiba capacitatea - utilizatori, moderatori, administratori, redactori, sponsori - de a demonstra ca poate exista o presa sportiva serioasa in Romania, sa aiba inteligenta de a valorifica cel mai pretios lucru pe care il are la dispozitie - capitalul uman.

La Multi Ani!

Paul
3rd November 2005, 20:20
3 ani ...
Imediat am si eu 2 ani pe forum ...

Primul site in topul siteurilor de sport ...
E ceva ...

La Multi Ani , si la mai mare :bere:

don_denver
3rd November 2005, 20:38
la multi ani si la mai mare....inseamna ca la fm...tre sa fie sarbatoare mare....sa vedem cine da de baut!...:D

Paul
3rd November 2005, 21:06
sefu ca intotdeauna !

MariusTR
7th November 2005, 14:19
Acum am vazut si eu acest topic. Stiu ca sunt nou pe aici , dar vreau sa urez si eu OLS Forum un cald LA MUTI ANI.
/OLE/

don_denver
7th November 2005, 14:23
sefu ca intotdeauna !
n-a dat...

fia
7th November 2005, 14:35
Sau poate inseamna ca sunt eu, dark aliss si tess sefii :)

aliss
7th November 2005, 14:48
ma abtin de la comentarii...

fia, uite mai...asta am sarbatorit noi vineri si nici nu stiam...(eu cel putin nu:D)...asa da aniversare:P

btw....daca tot a fost sarbatoare mare si fm-ul a coincis cu aceasta aniversare, si toata lumea iubeste forumul...de ce s-a inghesuit lumea la FM:D?

ntz...ntz....cata lipsa de organizare:D

oops, se pare ca nu am putut sa ma abtin de la comentarii:rolleyes:

MariusTR
7th November 2005, 15:08
LA MULTI ANI OLS!

fia
7th November 2005, 15:09
hai sa traiesti :)

MariusTR
7th November 2005, 15:14
Asa e , fia, eu unul sunt recunoscator ca pot sa postez pe aici gandurile si pasiunile mele indreptate catre fotbalul romanesc. Ar trebui sa fii si tu si aliss ...

@ Administratorii OLS Urmatoarea sarbatoare OLS se poate organiza in provincie, sunt multi provinciali care posteaza aici.

aliss
7th November 2005, 15:18
freezere, mama, iar te bagi?

da...uitasem...la multi ani OLS:D

don_denver
7th November 2005, 15:35
astia trei ani trebuiau intampinati altfel....dar..ma rog..

Gonzo
7th November 2005, 16:30
eu i-am sarbatorit cu un ban... a fost foarte dragut Vadim cu mine, mi l-a facut cadou :D

vad ca nu prea se inghesuie lumea cu felicitarile... de ce oare? :rolleyes:

Leo_
7th November 2005, 16:34
Pentru ca nu toata lumea a fost asa norocoasa ca tine :D:D

Gonzo
7th November 2005, 16:36
las ca alta data impart cadoul cu voi :P

ADelPiero
7th November 2005, 17:06
LA MULTI ANI OLS ! :bere:

inter
7th November 2005, 20:06
eu i-am sarbatorit cu un ban... a fost foarte dragut Vadim cu mine, mi l-a facut cadou :D

vad ca nu prea se inghesuie lumea cu felicitarile... de ce oare? :rolleyes:

pai nu vazusi ca avu probleme cu masina de nici la FM nu mai ajunse :drak: ... sa nu dea berea , nu de alta:evil:

Gonzo
7th November 2005, 20:10
pai nu vazusi ca avu probleme cu masina de nici la FM nu mai ajunse :drak:

are Dacia 1100? :happy

Vadim
7th November 2005, 22:33
Nu, am Lastun. Ai prins masina asta sau te-ai nascut dupa aceasta minunata inventie? A dat un prost cu un Passat in mine in parcare. Nici nu eram in masina. Avea numar de Dolj. M-am satuart de astia veniti in Bucuresti, sint efectiv pericol public. Noroc ca avem camere video in parcare si l-am prins ca baiatu' plecase, habar nu avea ca se inregistreaza tot.

inter
7th November 2005, 22:39
bine ca spusasi , data viitoare ... :D:D

fia
8th November 2005, 08:25
Nu, am Lastun.Eu stiu ce ai :P

MariusTR
8th November 2005, 08:38
are Dacia 1100? :happy
Bravo, Gonzo, esti informat despre piata auto ca si mine despre viata chinezului Chiu-Miu-Phoc-Poloc. Măi tatî , măi ...

Petonul care merge pe jos se numeste gonzonel

Gonzo
8th November 2005, 10:34
ia vezi-ti tu drum si nu te mai uita la altii ca te impiedici... simtisi nevoia sa te bagi in seama cu mine? :jerk:

Vadim
8th November 2005, 11:37
E nenorocire. Unul din DB a iesit de pe o strada fara sa se uite in draepta, unul din CJ a scihmbat banda fara sa se asigure si era sa imi fac aripa cu el, unul din DJ a trecut pe rosu la Spitalul militar si era sa ia un moticiclist exact in fata mea.... Iar lista e lunga. Vorbesc serios, nu stiu ce e cu atatea masini in Bucuresti cu numere de provincie, nu era asa. Sunt chiar pericole publice. Nu exagerez, nu e zi sa nu am emotii la volan din cauza unora care nu stiu sa conduca, iar cand ma uit la numar sunt cu 2 litere... E jale...

fia
8th November 2005, 11:40
Si eu o sa am numar cu 2 litere la urmatoarea masina... IF :D

MariusTR
8th November 2005, 11:44
Ei, nu avem ce sa facem, Vadim.... la mine de exemplu toate masinile sunt cu numere de inmatriculare formate numai din cifre, din pacate ale nostre s-au carat si prin Bucuresti ....cu sofer cu tot :D
Apropo, cu nr de MM nu ai vazut vreuna? :P

ADelPiero
8th November 2005, 11:54
AB sigur nu este :D .. ca acestia ocolesc bucurestiul ... sau circula prin el numa` dupa 3 AM :D

MariusTR
8th November 2005, 11:58
E de ajuns sa zica daca literele sunt gemene ... ca restul deduc eu :D
Desi nu cred... noi nu bem cand suntem la volan, decat inainte :drak:

Daca permiteti o mica gluma nevinovata... poate e vorba despre GZ de la Jud. Gonzonia, astia intra cu masina decat in copaci, nu au treaba cu alte masini :D

inter
8th November 2005, 12:30
Si eu o sa am numar cu 2 litere la urmatoarea masina... IF :D

deci si tu fia ti-ai facut ferma ... :drak: cica inca n-au terminat cu "varza" de pe camp ... si e vremea inca buna de recoltat :evil:

MariusTR
8th November 2005, 12:37
Apropo, de ce IF = sectorul agricol Ilfov? Exista si altfel de sector Ilfov, unul neagricol? ... parerea mea.

don_denver
8th November 2005, 12:38
da..se cheama ferentari...:D

fia
8th November 2005, 12:50
IF vine de la Judetul Ilfov. E judetz de vreo cativa ani, nu mai e sectorul agricol.
@inter: Nu nu mi-am facut ferma(inca) doar ca ce vrei aia de la porsche asa
dau numerele :D

Gonzo
8th November 2005, 13:29
poate e vorba despre GZ de la Jud. Gonzonia, astia intra cu masina decat in copaci, nu au treaba cu alte masini :D

faptul ca esti din Baia Mare spune tot... sunteti pt Ardeal precum botosenenii in Moldova :D

este a treia oara cand te iei de nick-ul meu, cred ca meritai un avertisment... :jerk:

MariusTR
8th November 2005, 13:41
faptul ca esti din Baia Mare spune tot... sunteti pt Ardeal precum botosenenii in Moldova :D

Adicatelea cum, bre tatae?

inter
8th November 2005, 14:09
freezer observ ca ai o inclinatie primejdioasa, aceea de a ataca olteni , ia vezi-ti frate de "drumul" tau si ignora-ne , ca esti cam "nedospit" pt. a te confrunta cu noi!
asa ca ignorane si vezi-ti de pasunile tale ... ca ne plictisesti!

MariusTR
8th November 2005, 14:13
Bravo, vreau o lista cu toti oltenii de pe forum, ca sa stiu pe care evit.
Doar vreau sa zica Goonzo cum e cu Moldova si botosenenii si-mi vad de pasiunile mele care este ele. Parerea mea.

Serios vorbind, nu am nimic cu oltenii, dambovitenii, moldovenii , ungurii, evreii, turcii sau martienii. TOTI sunt egali in ochii mei. Mai trebuie sa fie si oameni si Gonzo a facut misto de masina lui Vadim aiurea si astfel am reactionat ;) In plus Gonzo a mai facut referire si la Maramures, singura zona istorica sfanta a Romaniei.
Nu imi place ca va legati de Vadim ori pe unde trece cu mistouri ieftine. Unul singur impotriva "grupului". Nu e corect

inter
8th November 2005, 14:37
:rolleyes: mda ,ma retrag , ai avut un motiv BETON ... numai bine!:ok:

fia
8th November 2005, 14:40
Pai nu stiai mai freezer ca asa a fost mereu Vadim: Singur impotriva tuturor. Sigur vrei sa i te alaturi? Crede-ma e mai bine de partea asta a baricadei.

Leo_
8th November 2005, 14:42
Nu imi place ca va legati de Vadim ori pe unde trece cu mistouri ieftine. Unul singur impotriva "grupului". Nu e corect

:happy :happy :happy E norocos ca te are avocat Freezere :P
P.S. "Singur impotriva tuturor" Deci pana la urma Vadim tine cu Rapidul...banuiam eu :D:D

inter
8th November 2005, 14:44
Nu imi place ca va legati de Vadim ori pe unde trece cu mistouri ieftine. Unul singur impotriva "grupului". Nu e corect

daca-i capos ce sa-i facem ...e alegerea lui , asa ca :evil:

don_denver
8th November 2005, 14:44
freezer gandeste-te la bancul cu bill gate cand intra in iad..si e totul super misto timp de 30 de zile...gagici bune, bauturi scumpe, distractie la greu..totul pe gratis....dupa 30 de zile...se trezeste bill in cazanul cu smoala..ma rog asa cum isi inchipuia de la inceput iadul...intreband pe diavol...de ce e totul schimbat fata de acum 30 de zile i s-a raspuns: aia era varianta demo....:D
so...ideea fabulei..o las la latitudinea ta...;)

MariusTR
8th November 2005, 14:46
Prefer neutralitatea si prefer sa observ razboiul vostru si cand mi se pare ca se exagereaza cu adrenalina voi interveni , cu riscul de a primi si eu peste nas.
Fara injurii, fara ura ci doar sa pun un gram in plus pe talerul lui Vadim...

Dar , ca sa va fie clar, cu oltenii nu am nimic, si nici nu caut sa am... in schimb care se nimereste ;)

bogho
8th November 2005, 14:48
pai bafta atunci! :D

fia
8th November 2005, 14:48
freezer: Join Date: Oct 2005

vorbim peste 6 luni. Si hai gata cu offtopicul.

inter
8th November 2005, 14:50
Dar , ca sa va fie clar, cu oltenii nu am nimic, si nici nu caut sa am... in schimb care se nimereste ;)


ban din prima , ai? nebunaticule :drak:

ps. pardon ... canadianule :D:D , ca tot iti place cuvantul asta :P

Gonzo
8th November 2005, 19:07
freezer: Join Date: Oct 2005

vorbim peste 6 luni. Si hai gata cu offtopicul.

hai ma fia ca e clar ca lumina zilei ca ne cunoste, las-o balta... de cand a intrat a ars-o direct cu noi... sper sa nu fie frate cu mio :D

fia
8th November 2005, 19:35
Nu e. Sigur. Invatza repede.

Gonzo
8th November 2005, 19:38
freezer ia numara ma pana la 5 sa te verificam :happy

MariusTR
27th December 2005, 08:33
LA MULTI ANI, OLS de ziua ta ... si de sarbatori.
SA cresti mare si frumos!

/hello /hello /hello