PDA

View Full Version : idei de nume pt noua brigada care se va face la peluza I



b3bito
3rd November 2005, 14:04
aceasta brigada va fi ultras in sensul adevarat al cuvantului va face deplasarile pe bani lor(nostri) isi vor plati biletul meci de meci etc.

tchibos
3rd November 2005, 15:16
uite o idee buna "SOLO FARUL":ok: , in felul asta sunteti independenti iar prietenia dintre voi si alte galerii dispare ca prea am devenit noi suporterii farului sclavii tuturor. Mie imi place!... in felul asta spuneti "noi vrem sa fim doar suporteri" nu sa pupam in fund galerii, pe patron sau pe oricine altcineva.

b3bito
4th November 2005, 12:55
yo m-am gandit la LEGALIZE-ULTRAS dar mai sper sa mai vina lumea cu idei.cati ani ai tchibos u ?poate te bagi shi u in brigada dak vrei defapt oricine doreste este bine primit... asa k asteptam "recruti"

tchibos
4th November 2005, 13:22
sunt prea batran pentru asa ceva dar va sustin cu spiritul

ady51a
4th November 2005, 22:27
Sa se numeasca "Brigada tchibos", poate asa se baga si el, batran fiind.:D :happy

Seahawk
4th November 2005, 22:44
sloganul galeriei: "Veniti la meci toti... cu mic cu mare, nu conteaza :D Numa' ca ... farul echipa n'are si nici Grig numai antreneaza"

Quartz@nu
5th November 2005, 00:09
"SAND STORM"- ultras Farul daca tot suntem rechini sa avem si nisip!

Napoletan
5th November 2005, 10:50
Tin sa mentionez ca aceasta brigada care se va forma, nu are nici o legatura cu defunctul Blue Boys, sau cu desfiintarea acestuia (adica nu are in componenta membrii Blue Boys).
Personal cred ca ar trebui gasita o denumire 100% originala.

Seahawk
5th November 2005, 11:09
Personal cred ca ar trebui gasita o denumire 100% originala.

Si oare cum ar arata o denumire 75% originala? :drak:

Si SandStorm?! nu cred ca merge pt. ca din cate stiu eu rechinii nu prea se impaca bine cu nisipul :drak:. De obicei cand vezi un rechin pe nisip nu prea e de bine pt. saracutu' :))

Uite o propunere: Blue Sharks :D (btw, sa stiti ca exista o specie de rechini care exact asa sunt numiti)

Napoletan
5th November 2005, 11:15
Blue Sharks e penibil!
1.A existat BLUE boys
2.Exista (din pacate) gruppo SHARKS
E cam aiurea sa iti faci Blue Sharks! Gasiti o denumire mai scurta, freaks,G.A.B.(group anti bucuresti).

Seahawk
5th November 2005, 11:50
G.A.B e de'a dreptul penibil :D Freaks la fel... ai sa auzi toata lumea zicand "suntem The "Frics""sau mai stiu eu ce.

b3bito
5th November 2005, 13:05
Am Mai Vb Cu Cativa Baieti Care O Sa Faca Si Ei Parte Din Brigada Si Cred K Ramane "legalize-ultra" Ce Parere Veti ?(parerea Voastra Conteaza) CINE ESTI NAPOLETAN? ESTI DIN ex.bb?cum te cheama?

Napoletan
5th November 2005, 16:11
Man nu pot sa dau nume pe forum (nu e bine deloc). Sunt ultras_bb. Stii cum ma cheama! Oricum noi mai vb pe blue-boys.