PDA

View Full Version : Record de mesaje in martie



Vadim
4th April 2007, 00:23
Martie 2007 a insemnat cea mai buna luna si in istoria forumului Onlinesport, ca numar de mesaje scrise. S-au scris nu mai putin de 68.429 de mesaje, doborandu-se recordul anterior stabilit in februarie cu 67.969 de mesaje.

YoYoyOi
4th April 2007, 00:24
pai 5 205 au fost doar pe Steaua /hello

delaparis
4th April 2007, 00:25
luna si recordul ...:D

YoYoyOi
4th April 2007, 00:28
pe Steaua tot in recorduri o tinem de vreo 3-4 luni :rolleyes:

La general avantajul a venit si pe baza meciurilor din Liga I, si pe baza threadurilor de istorie mai mult sau mai putin fotbalistica :)

Vadim
4th April 2007, 00:28
Daca o tinem asa anul asta ajungem la 2 milioane. Cred ca se vor face 2 milioane cand se va ajunge si la 40 de mii de membri.

Apropo, am trecut de 30.000 de membri inregistrati. :)

Bumbescu
4th April 2007, 00:34
Si uite asa, pe spinarile noastre te apropii tu de milionul mult visat:D

Kainsashiki
4th April 2007, 00:37
noroc cu "misterul pierdut in negura vremii" :ras-plans:

Bumbescu
4th April 2007, 00:37
asta a fost de senzatie sa stii, 600 de posturi in doua zile:D

delaparis
4th April 2007, 00:38
pe Steaua tot in recorduri o tinem de vreo 3-4 luni :rolleyes:



..pe forum :D ... ca altfel vorbind :rolleyes:
:lol:

Bumbescu ... esti mandru de imaginea pe care o castigi pe masura ce forumul creste ? :rolleyes:

Inca nu esti constient de fenomen ... :D

Bumbescu
4th April 2007, 00:39
..pe forum :D ... ca altfel vorbind :rolleyes:
:lol:

Bumbescu ... esti mandru de imaginea pe care o castigi pe masura ce forumul creste ? :rolleyes:

Inca nu esti constient de fenomen ... :D

Imagine?:rolleyes: zau?:D

ce fel de imagine?:D

YoYoyOi
4th April 2007, 00:40
ca altfel vorbind ce? fanaticul tau a avut un start fulminant si apoi i s-au infundat bujiile si i-a murit motorul :rolleyes:

Vadim
4th April 2007, 00:41
Si uite asa, pe spinarile noastre te apropii tu de milionul mult visat:D
Daca tie ti se pare ca eu visez milioane... Am mult mai multe alte valori in top, nu milioane. Daca te referi la succesul de audienta al unor proiecte, atunci da. :)

Bumbescu
4th April 2007, 00:43
Esti un idealist...esti rapidist parca, nu?:D

delaparis
4th April 2007, 00:45
Imagine?:rolleyes: zau?:D

ce fel de imagine?:D

Magiun ... deh .. si asta merita ceva totusi :D


ca altfel vorbind ce? fanaticul tau a avut un start fulminant si apoi i s-au infundat bujiile si i-a murit motorul :rolleyes:
curba performanei este in vigoare ... :D

start=energie=consum=recuperare=performanta :drak:

Vadim
4th April 2007, 00:49
Esti un idealist...esti rapidist parca, nu?:DNu, nu sunt idealist, pentru ca nu ma duc la piata cu idealuri. E ok sa ai o oarecare situatie si sa nu mori de foame pe lumea asta, insa banii nu sunt pentru mine nici un scop in viata si nici idealul suprem. Am cel putin 10 lucruri mai puternice la care tin si la care as vrea sa ajung. Banii nu, pentru ca azi ii ai si maine nu, banii aduc invidie, banii nu valoreaza nimic cand oamenii sunt dezbracati si la fel sunt zero cand ajungi in 'costumul de lemn'. Si iti mai dau 10 motive. Eu cand am spus cu milionul am dat o valoare unui proiect. Daca ar veni Google sa cumpere onlinesport l-as da si gratis stiind unde poate ajunge dupa aia.

Da, rapidist, singur impotriva tututuror. :)

Bumbescu
4th April 2007, 01:04
Auzi, ca tot esti la clipa destainuirilor, spune-ne si noua cate clone ai ...eu cam banuiesc una din ele:D

Ia sa-i anuntam pe cei de la google, daca-i gratis...:D

Vadim
4th April 2007, 01:05
Nu am nici o clona. Nu era nici o destainuire mai sus, am vrut sa iti explic exact ce am vrut sa zic mai demult cand am facut referire la "milion".

YoYoyOi
4th April 2007, 01:07
ia spune pe cine banuiesti Bumb, ca m-ai facut curioasa :groggy:

delaparis
4th April 2007, 01:08
Auzi, ca tot esti la clipa destainuirilor, spune-ne si noua cate clone ai ...eu cam banuiesc una din ele:D

Ia sa-i anuntam pe cei de la google, daca-i gratis...:D

ti-am mai zis ...

Mai Bodu ... :D

numai deformari profesionale :D

Vadim
4th April 2007, 01:18
Bumb, :) anunta-i. E gratis ca sa il facem apoi cel mai tare. :)

Bumbescu
4th April 2007, 01:20
Adica esti sugur ca o sa te puna pe tine director?:D

Emilio..iti spune ceva? aveti cam acelasi stil:D

Vadim
4th April 2007, 01:23
Adica esti sugur ca o sa te puna pe tine director?:D
Numai asa... :D Pai ce sens ar avea sa se dispenseze de talentele care au dus siteul? Ma refer inclusiv la forum. :)

Bumbescu
4th April 2007, 01:31
Pai daca punem si forumul ar tebui sa o puna pe yoyo director general:D

Nu mi-ai raspuns cu emilio:D

Tacerea ta imi spune multe...:D

Vadim
4th April 2007, 01:53
Emilio? Nu vazusem. Nope. Ti-am zis ca nu am nici o clona pe forum. Aveam ElGreco pe care il foloseam din alte motive, acum ce scriu scriu in totalitate cu numele meu. Am mai avut clone la inceputul forumului ca sa creez nitica activitate. Acum 100% nu am nici una. Respect cu strictete litera regulamentului.

Bumbescu
4th April 2007, 01:55
Ciudat...eram sigur ca emilio esti tu..:D

Sevilla86
4th April 2007, 09:50
Da, rapidist, singur impotriva tututuror. :)

Offtopic: puteam sa jur ca esti stelist, mai ales ca la "Echipa favorita 2006/2007" ai votat Steaua :confused:

Ontopic: vad ca Suporter Steaua duce forumul in spate :D 7,6% din posturile lunii martie au fost postate pe Suporter Steaua si asta e incredibil!!! :ok:
Daca inainte aveam 3, 4 useri care postau constant, acum numarul lor s-a triplat si pe langa ei mai sunt multi useri care posteaza din cand in cand :yeah: pe aceasta cale tin sa-i felicit pe yoyo si Liviu care au schimbat total fata subforumului :ok:

Vadim
4th April 2007, 11:06
Sevilla86, fac si eu jocul celor care ma fac ba stelist, ba dinamovist, ba rapidist etc, cred ca stii ca nu tin cu nici una... Dar, asta e, lumea se simte bine daca te face fanul uneia sau alteia... e peste puterea unora de intelegere ca nu tin cu nici o echipa...

Hard
4th April 2007, 11:25
esti arbitru :happy

Aurel.D
4th April 2007, 12:00
Ieri am depasit 2800 de posturi.....:ok: Inseamna ca am contribuit si eu cu 0.001 % la aceasta crestere.....:D

dani3lll
6th April 2007, 21:23
se pare ca este cautat forumul acesta :D

Vadim
6th April 2007, 21:56
Eu a zice ca nu "se pare", ci sigur. ;)

Lauryca
7th April 2007, 06:43
Apropo, am trecut de 30.000 de membri inregistrati. :)

Daca i-ai curata pe cei cu 0 (zero) posturi ar fi mai putini, si nu ai mai atinge 40 000 asa curand.

Vadim
7th April 2007, 08:13
Nu se "curata" niciodata, pe nici un forum mare din lume, cei cu 0 posturi. "Curata"-i tu pe forumul tau.

sebi_farul
7th April 2007, 10:01
Mai, Vadime, scuza-ma ca iti spun, dar te lauzi prea mult cu munca ta,... nu e bine. Iti spun eu, "lauda de sine nu miroase a bine", trebuie sa faci in asa fel incat lumea sa te laude, sa iti laude meritele, virtutile, daca le ai bineinteles... ;)