PDA

View Full Version : Ce post va arata meciul Steaua-Liverpol



marin
5th November 2003, 15:39
Stie cineva ce post de televiziune va arata meciul Steaua-Liverpol?

methos
5th November 2003, 16:23
din cate stiu eu e pe PrimaTV!!!
spune-mi multumesc...dac am dreptate! :)

marin
5th November 2003, 16:38
m-am uitat la ei pe site si nu scrie nimic

inter
5th November 2003, 18:05
pe Prima si e comentata de carcotasi :drak: :drak: :drak:

klm
5th November 2003, 18:18
Sa sperem ca se rezolva calificare de maine , altfel iar amana steloaia meciurile din campionat .

Vreau ca Liverpool sa bata la cel putin 2 goluri diferenta , nu de alta da sa aiba motive sa faca Huidu emisiunea buna :D :D :D :drak: (se stie ca Huidu e suporter declarat al Craiovei :D :D :D

"Universitatea Craiova este iubita cu patima si de oameni binecunoscuti in domeniile in care activeaza. Iata cativa dintre acestia:

Amza Pellea (actor)
Tudor Gheorghe (cantaret)
Cristi Minculescu (cantaret)
Adrian Paunescu (poet)
Mugur Mihaescu (grupul "Vacanta Mare") (umorist)
Ovidiu Ioanitoaia (ziarist)
Marius Tuca (ziarist)
Serban Huidu (carcotas :-) ).
"

oaspetele
5th November 2003, 23:27
1.Amza Pellea (actor)
2.Tudor Gheorghe (cantaret)
3.Cristi Minculescu (cantaret)
4.Adrian Paunescu (poet)
5.Mugur Mihaescu (grupul "Vacanta Mare") (umorist)
6.Ovidiu Ioanitoaia (ziarist)
7.Marius Tuca (ziarist)
8.Serban Huidu (carcotas :-) ).
"

numerele 4, 7 nu-mi spun minic.
iar 2, 5 si 8 m-au dezamagit.

cel mai important suporter al Stiintei sint chiar eu.

Sergio
6th November 2003, 00:13
Mai da modest mai esti. Cu ce te-or fi dezamagit saracii pe tine? :thinking:
Iar daca cei doi nu-ti spun nimic, ma pui pe ganduri; dar imi trece repede. :thinkso:

Kidu
6th November 2003, 01:47
Sper sa se califice amandoua. Bafta !!!

ieppy
6th November 2003, 09:49
Aveti vreo idee ce post rusesc de meciul lui Dinamo? Am nevoie neaparat de post.

Cat despre celbrul Huidu suporter declarat si lider de galerie la Craiova, ce sa spun. Ar trebuii sa fii mandru klm, e acum in galerie la Steaua si canta Forza Steaua. El e baiat destept, tu de ce nu esti?

oaspetele
6th November 2003, 10:05
Mai da modest mai esti. Cu ce te-or fi dezamagit saracii pe tine? :thinking:
Iar daca cei doi nu-ti spun nimic, ma pui pe ganduri; dar imi trece repede. :thinkso:

de ce , ma ?
tu tii cu echipa preferata ca tine si nu stiu cine ??
nu datorita sentimentelor proprii ??


cat despre suporterii respectivi, e plin de comunisti, ********i si promotori ai prostului gust.
daca pe tine te-ar incanta compania unor astfel de oameni, treaba ta.

Sergio
6th November 2003, 10:43
Nu stiu de unde-ti veni chestia cu comunistii, ca multi din lista aia nici nu stiau sa umble pe vremea aceea. Iar despre promotori ai prostului gust, imi rezerv opinia, fiecare are gusteri diferite, deci nu poti judeca dupa asta. 8)
Avand in vedere ca toti de pe lista sunt olteni (cu cateva exceptii) si tin cu Craiova, ar trebui sa fi mai ingaduitor cu ei daca tot zici ca esti mare fan Stiintza. :oops: Dar de aici si pana a te declara cel mai mare suporter al lor, e cale lunga, taica. /nope/

Edgar
6th November 2003, 14:11
Da... cand infiintam un fan club Adrian Paunescu? :D

Roby
6th November 2003, 16:54
Salutare....am si io o intrebare : la ce ora ii meciul ??

Edgar
6th November 2003, 17:28
21.

Roby
6th November 2003, 17:56
10x :yeah:

Sergio
6th November 2003, 20:15
Da... cand infiintam un fan club Adrian Paunescu? :D

Crezi ca nu sunt destule? Numai ca aia se numesc lingusitori, nu fan cluburi. :x

oaspetele
6th November 2003, 22:01
e simplu : comunist e clar adrian, foarte probabil ca si gheorghe.
mugur face umor de prost gust, iar tuca nu mi se pare un etalon al bunului gust.

de fapt, eu am dorit sa subliniez faptul ca nici unul dintre cei de mai sus nu au jucat un rol in optiunea mea de a sustine Stiinta. acest imbold a venit din suflet, si de aia cred ca e mai important decat exemplul unor oameni, care la acea data nu imi spuneau mai nimic. doar amza si sorici paunescu, si poate balalaica lu gheorghe.




Avand in vedere ca toti de pe lista sunt olteni (cu cateva exceptii) si tin cu Craiova, ar trebui sa fi mai ingaduitor cu ei daca tot zici ca esti mare fan Stiintz

si ce-i daca sunt olteni ??
si ce-i daca tin cu Stiinta ??

io judec oamenii dupa faptele si vorbele lor, nu dupa apartenenta la o regiune istorica. cum e si normal.


pentru mine, io is suporteru numaru unu.
io tin cu ei, ce daca tine si paunescu ???

cat despre huidu, care e casatorit cu fiica unui parlamentar psd, vad ca a inceput sa-l atace dezlantuit pe marinar, acuma cand s-a dat startul "neoficial" in campania electorala. iar pe pesedei de-abia daca ii mai atinge cu o floare.
iar colegul sau, gainusa, nu este altul decat fiul primarulu pesedist al unui orasel de pe langa Bran, parca.

Sergio
7th November 2003, 10:03
io judec oamenii dupa faptele si vorbele lor, nu dupa apartenenta la o regiune istorica. cum e si normal.




Aha, deci poti fi si obiectiv cand vrei. Credeam ca doar te faci ca nu intelegi... :thinkso: