PDA

View Full Version : PENTRU OLTENI: UN NOU FINANTATOR LA ORIZONT - GIGI BECALI!



Subiectiv
3rd November 2003, 02:50
La "Procesul etapei" Jiji (in dialog cu la fel de "dotatul" Mititelu) a "scapat" o soparla: "vedetzi ca s-ar putea sa-i iau locul lui Dinel la SIF Oltenia!" la care interlocutorul sau a raspuns cu un zambet (ce-i drept cam crispat) :shock:

In caz ca zvonul se confirma n-ar fi exclus ca machedonul sa se implice si la echipa de fotbal din Banie.

Voi ce parere avetzi?

deep purple
3rd November 2003, 03:06
A vrut si Becali sa faca ce stie el mai bine. Adica sa se dea balena in lighean!

Sorin
3rd November 2003, 06:31
:D :D :D :D :D poanta zilei

inter
3rd November 2003, 09:11
penibila discutia intre cei 2 :x

IlMILAN
3rd November 2003, 11:36
Vai Inter de unde dracu au aparut oamenii astia in fotbalul autohton.
JiJI e prost el dar macar face ceva ...si daca nu e provocat e chiar ok....

Dar discutia lui Mititelu cu Borcea a fost chiar penibila :x . Pentru prima data i-am dat dreptate lui Borcea. Il certa Mititelu ca Dinamo le-a furat titlu in 73 ...pai ce vina avea Borcea ?el era de 3 ani saracu pe lumea asta.Si culmea Mititelu e in aceeasi oala.... Doamne eu unul nu o vad bine pe Craiova cu asemenea conducator.....

In fine nu e treaba mea....nici la Timisoara nu e mai grozav dar parca ai nostri is oleaca mai cu capul pe umeri , cel putin prin prisma declaratiilor.

the lion king
4th November 2003, 15:47
INTREBARE AIUREA,NE FACEM SI NOI DE TREABA :evil:

MATRIX98
6th November 2003, 19:45
ce draq ma , cand o sa ajunga jiji finantator la craiova io ma apuc serios de bowling sau.... de calarit . :D

gigel_bucur
12th February 2004, 00:44
imi place sondajul tau, era mai interesant daca aveam doua optiuni, as fi bifat NU si a doua oara puneam un NU, cool, marfa "poolul", cei doi de "o" se iau ca atare...