PDA

View Full Version : Etapa 12: FC Arges - Pandurii Tg. Jiu



andreiush
31st October 2005, 00:25
Vineri, 04 noiembrie 2005: FC Arges - Pandurii Tg. Jiu, ora 14:00, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

codrind
31st October 2005, 00:33
La forma şi la echipa pe care o au argeşenii, NU CRED CĂ trebuia făcut poll!
Oricum meci de 1 solist

Rossi
31st October 2005, 01:35
nu cred ca Argesul poate avea probleme ... pronostic 1

UrsMeier
31st October 2005, 09:15
Victorie fara discutii..........diferenta mare de valoare in favoarea noastra.

maxultras
31st October 2005, 09:31
Campioana Provinciei ..vom fi anu asta ..cu Pandurii nici nu ar trebui sa avem probleme..deja ma gandesc la meciu cu Dinamo ...Victorie FC Arges

Asteptam din nou la Mioveni peste 7 mii de oameni la stadion...si cati mai multi suporteri de la Pitesti sa creem atmosfera din meciu cu Poli Tim...HAI FC ARGES .

ce_bine_e
31st October 2005, 11:13
sigur ca o sa castigati meciul acesta, dar..mai discutam despre campioana provinciei:cool:

be@
31st October 2005, 12:32
Bate Argesul la 2-3 goluri diferenta !
In B cu oltenii !! :yeah:

esku
31st October 2005, 12:37
ce pacat ca e vineri meciul..... :( multi sunt la scoala, servici etc. Oricum nu cred ca vom avea mari probleme. Vom castiga la 1 sau 2 goluri diferenta.... FORZA VIOLA!

cat despre campioana provinciei este devreme sa ne gandim la asta, dar orikum suntem in carti ... :ok:

Vulturul
31st October 2005, 12:43
Un meci ce trebuie castigat.Nu ar trebui sa ne impedicam de Pandurii sper ca rezultatul sa ne fie favorabil si sa mai urcam in clasamnt :D

esku
31st October 2005, 13:06
intradevar ...avem f mari sanse sa urcam in clasament, deoarece CFR-ul are un meci greu cu Steaua acasa si ii va fi greu sa ia toate cele 3 puncte. Rapidul are si el un meci greu cu Gloria, care are un moral bun dupa victoria din ghencea si cred ca oate scoate un punct. Asa ca am putea urca pe 3 dupa S & D. :D

Vi3rme_X
31st October 2005, 14:17
Probabil un 2-0 pt. alb-violeti...trebuie sa invingem k sa ne ducem cu un moral bun in "Groapa".

FORZA VIOLA!!! :yeah:

andrei_cj
31st October 2005, 16:13
Meci de 1 solist cred ca si aici dar nu o sa fie foarte usor!!!!

UrsMeier
31st October 2005, 17:21
O sa il faca echipa usor inscriind cateva goluri

Paul
31st October 2005, 17:22
ete fix;
Argesul sa dea mai mult de 2g / meci :P

esku
31st October 2005, 21:27
plecam favoriti, dar pandurii vor incerca sa dea tot ce au mai bun pe teren pentru ca au nevoie de puncte. Sper sa nu o comita iar vintila sau preda ca de obicei. Ca deja m`am invatat ca dupa un meci fara gafe ale portarului urmeaza unul in care te poti astepta la orice..... Sper sa incheiem seria egalurilor pe propiul teren si sa castigam toate cele 3 puncte.... FORZA VIOLA!

Floryn007
31st October 2005, 23:43
Dupa valoarea lotului si la ce forma suntem victorie clara pt F.C.Arges.
Un 3-1 si..sa speram ca in sfrasit v'om urca pe locul 3..pt ca meritam!
Forza Viola!

Benny
1st November 2005, 10:24
FC Arges - Pandurii 5-0

________________________________
ISTORIA VILOA SUNTEM NOI!

Cristi`
1st November 2005, 11:05
Pronostic: Victorie pt FC Arges cu 2-0 Oricum suntem pe 5, nu am mai fost pe 5 de mult si dak batem Pandurii... belea...:evil: /hello /hello /hello

Balaci
1st November 2005, 13:30
0-0.Pandurii o sa se bage cu toata echipa in poarta!Sa nu uitam ca atunci cand toate sansele sunt impotriva lor,Pandurii se mobilizeaza bine!

ValY^^^
1st November 2005, 18:29
FC Arges campioana provinciei.Am venit cu norocul pentru ei.S-a vazut ca 8 ani am fost caine si au luat o gramada de titluri si cupe.E randul lui FC Arges sa domine campionatul

Cat despre meciul cu pandurii.....nimic de zis.Victorie toata ziua a noastra.2-0.

andrei_cj
1st November 2005, 19:04
Victorie clara a Violetilor!!!

esku
1st November 2005, 20:04
daca dam un gol repede nu vom avea probleme.....

@benny .... da` esti optimist nu gluma! :D ... posibil (tinand cont de conditia mai sus mentionata) :P

andrei_cj
1st November 2005, 21:12
Si tu esku ce lucruri de la inceput stiute susti...orice echipa care da repede gol nu mai prea are probleme daca stie cat de cat sa gestioneze rezultatul!!!!

esku
1st November 2005, 21:20
prea putine echipe din romania stiu sa gestioneze rezultatul .... asa ca niciodata nu se stie.....

rhadoo
1st November 2005, 23:24
MECI de 1solist.la ce se chinuie hizo sa faca pe la tg jiu rezultatele se vor vedea probabil cand vor fi in b
HAI JIUL!

esku
1st November 2005, 23:51
eeee.....nici voi nu stati prea bine :D

rhadoo
1st November 2005, 23:53
Oricum mai bine decat altii.si jucam fotbal ceea ce ne da sperante
HAI JIUL!

esku
1st November 2005, 23:57
te bazezi pe meciul cu dinamo? :D .... nu cred ca ar fi bine.... important pt voi este sa scoateti cat mai multe puncte din meciurile cu vaslui, pandurii .... astea sunt mult mai importante decat un punct smuls in groapa..... sa nu ma intelegi gresit, f bine ca ati luat un punct de la dinamo pt ca se strang, dar stii u .... conteaza mult mai mult ce faci cu echipele cu care te bati direct pt un scop (ramanerea in A) :D

rhadoo
2nd November 2005, 00:02
E NORMAL ca asta conteaza,dar daca mai reusesti si rezultate bune cu echipele mari si celelalte echipe nu ai un avantaj fata de ele
in plus creste si moralul
HAI JIUL!

esku
2nd November 2005, 00:05
e adevarat....bafta in continuare .....referitor la meciul de vineri, stati linistiti ca nu ia nici un punct hizo de la PITESTI! Aveti sansa sa va mai departati de ei ;)

rhadoo
2nd November 2005, 00:21
bafta shi voua!
HAI JIUL!

Tristan
2nd November 2005, 00:22
Da nici nu se pune problema sa ne incurcam de Pandurii. Vom invinge cu siguranta, CFR nu bate pe Steaua, poate si Rapid se incurca la Bistrita si suntem pe 3

esku
2nd November 2005, 00:24
Asa e...avem culoar frumos etapa asta, dar sper sa si profitam de el.... Numai o gafa in aparare ar putea produce surpriza, dar sper sa nu se mai intample....

six
2nd November 2005, 10:26
La acest meci nu tin cu nimeni dar am un sentiment ca va fi o surpriza........:jerk:

UrsMeier
2nd November 2005, 10:59
Nu are Pandurii putearea sa ne incurce pe noi.Victorie Arges la 2 goluri diferenta si poate urcam si in clasament.......cate putin dar sigur

esku
2nd November 2005, 11:03
asa zic si eu .... :D

dede
2nd November 2005, 16:12
1-0 pt arges

Vi3rme_X
2nd November 2005, 16:51
eu zic un 2-0 sau 3-1...dar totusi si un 1-0 aduce 3 puncte
FORZA VIOLA

Balaci
2nd November 2005, 18:26
Eu zic totusi ca se termina egal,asa ca intre olteni!:drak:

Paul
2nd November 2005, 20:18
Da nici nu se pune problema sa ne incurcam de Pandurii. Vom invinge cu siguranta, CFR nu bate pe Steaua, poate si Rapid se incurca la Bistrita si suntem pe 3

Si ce daca sunteti pe 3 , ca oricum nu ramaneti acolo !

UrsMeier
2nd November 2005, 20:34
asta nu e problema ta daca nu ramanem noi pe 3.......doar pe noi ne priveste

Cra10veanu
2nd November 2005, 20:59
o sa bata argesu dar merge si un egal tras de par, hai pandurii ;)

esku
2nd November 2005, 21:00
Eu zic totusi ca se termina egal,asa ca intre olteni!:drak:

:scared: olteni sunteti voi bah :shock: ..... nu ne asocia pe noi cu ei! :hmm:

@Paul: poarta grija stelei crestine:D nu noua .....si vezi ca e slujba la stadion.... du`te repede ca o pierzi! poate te retinem! :evil: :D :evil:

ultravioletcanada
2nd November 2005, 23:47
Eu zic totusi ca se termina egal,asa ca intre olteni!:drak:
CORECT! la anul, cind veti juca cu Craiova in B, probabil se va termina 0-0 :ok:

GeKuRA
2nd November 2005, 23:57
merge bine Argesu... daca o tine asa termina sus...
3-0 !

Cra10veanu
3rd November 2005, 02:38
CORECT! la anul, cind veti juca cu Craiova in B, probabil se va termina 0-0 :ok:
nu la anu nu vei mai avea bucuria sa vezi pe Craiova in B, insa pe mioveni da :evil:

UrsMeier
3rd November 2005, 06:58
Chiar daca promoveaza Craiova......cu actualul lot nu ar putea face fata in div. A

old lord
3rd November 2005, 08:08
1-0

esku
4th November 2005, 00:54
off-topicu asta era chiar necesar Tudose pt. ca unii au inceput sa dea in nesimtire.....astia din civilizatia vestica.....

cat despre meci....2-0 :ok:

iaro
4th November 2005, 04:43
Desi Argesul e favorita, Pandurii joaca bine afara si au nevoie de puncte ca de aer! Merg totusi pe un 1-0

six
4th November 2005, 10:00
off-topicu asta era chiar necesar Tudose pt. ca unii au inceput sa dea in nesimtire.....astia din civilizatia vestica.....

cat despre meci....2-0 :ok:
Eu sustin incontinuare ca va fi o surpriza1-2....:headbang: -:D .....:yeah:

esku
4th November 2005, 12:19
nu o sa ai tu satisfactia asta zerosase ..... FORZA VIOLA!!!! ... 2-0

Balaci
4th November 2005, 15:33
Ole,ole 1-0 pentru Pandurii!Gol Disney minutul 61!Miroase a surpriza!:yeah:

Sinn Fein
4th November 2005, 15:34
Eu sustin incontinuare ca va fi o surpriza1-2....:headbang: -:D .....:yeah:


se pare ca adevaru' e pe aproape

codrind
4th November 2005, 15:37
Spunea cineva pe un alt forum că: "OLTEAN la OLTEAN nu-şi scoate ochii" !!
E ceva adevăr īn ...

remy
4th November 2005, 15:54
FC Argeş - Pandurii 0-1 FINAL ! O fi un mic aranjament intre ele ?
E clar, Porumboiu o ia in mana iar si retrogadeaza, chiar daca l-a mazilit pe Craciunescu !
DOAMNE AJUTA SA FIE ASA !

Balaci
4th November 2005, 16:00
Ba,eu v-am spus ca oltenii nostrii nu ne uita?:D

Benny
4th November 2005, 16:01
se pare, ca am fost cam optimist cu pronosticul.

codrind
4th November 2005, 16:03
Ruşine-Ruşine
Ruşine- Să vă fie! - fc argeş :rosu:


Torturi şi alte blaturi!
Asta e !
Am crezut că sunteţi o echipă care nu se bagă īn combinaţii, dar...

miril
4th November 2005, 16:05
Nu trebuie sa fii cand Vintila apara. Si noi am fost in 2002 si...

Benny
4th November 2005, 16:10
Torturi şi alte blaturi!
Asta e !
Am crezut că sunteţi o echipă care nu se bagă īn combinaţii, dar...
Suspectezi, ca Argesul de fapt nu vrea sa joace in UEFA?

codrind
4th November 2005, 16:19
Suspectezi, ca Argesul de fapt nu vrea sa joace in UEFA?

HA-HA-HA !!!
Cred că ai văzut aseară cum se joacă īn UEFA ! Nu are nici argeşul, nici altă echipă din provincie (la ora asta) faţă de UEFA !

ce_bine_e
4th November 2005, 16:19
mai vedem noi cine pica in B, mai vedem, dar tre sa recunosc ca voi si aia de la jiul ma calcati pe sarite!

U1
4th November 2005, 16:23
Dupa unii, orice surpriza in fotbalul romanesc este echivalenta cu un meci aranjat. Inseamna ca daca nu ar fii blaturile, fotbalul de aici ar fii plictisitor de mori. De ce va mai intereseaza acest fenomen atunci?
Ce mare echipa e Argesul? Cred ca are dreptul sa mai si ia bataie din cind in cind, chiar daca meciul l-a jucat acasa.
Oricum nici Argesul nici Pandurii nu vor retrograda anul asta. Sunt echipele moldovene care nu-i lasa.

Balaci
4th November 2005, 16:27
Imi pare bine ca va calcam pe nervi,mai ales ca sentimentul e reciproc!Iar pentru argeseni,bagati-o pe aia cu "M-a facut mama oltean"!Hai ca stiu c-o stiti!:D

ce_bine_e
4th November 2005, 16:30
bai pustiule, felicitari pt victorie, ati fost exceptionali:evil:
rad eu dar nu e rasul meu :P

Cristy
4th November 2005, 17:23
nimic special daia am votat 2 ...

bobycox
4th November 2005, 17:27
Bravo Vintila , ne-ai mai ucis o data. Felicitari tie si celor care te sustin.

PS. Sunt mut ,dupa meciul de azi. Nici vb de blat.

El Nińo
4th November 2005, 17:44
Bravo Pandurii!! http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/41.gif

Dark Horror
4th November 2005, 18:22
Felicitari Pandurii!!!
Se pare ca si Argesul a luat tzeapa exact cum am facut-o noi.

miril
4th November 2005, 18:48
Haideti sa vorbim de meci si sa lasam aspectele...cromatice de o parte. Rezultat surpriza. Felicitari pentru gorjeni!

Swisstec
4th November 2005, 18:53
Probabil ca Vintila nu va mai juca muuuuult timp in poarta Argesului. Probabil pana va face si Preda o gafa frumoasa. In ultimul timp FC Arges ia puncte numai in meciurile care nu trebuie!

ADelPiero
4th November 2005, 19:09
gol norocos.... victorie norocoasa.... bine ca mai e si asa ceva in fotbal .... ca de nu, :cya:pandurii

Cristy
4th November 2005, 19:10
am vazut la unele topicuri cu meciurile din divizia A indivizi care spuneau ca i-a bataie echipa cu care se lupta pentru un loc fruntas si uite ca li s-a intamplat lor.

maxultras
4th November 2005, 19:13
Cel mai potrivit cuvant pt jocul nostru e PENIBIL ..ce sa mai vb de Vintila ...care a fost dak pot spune Super Penibil....in rest ...penibil penibil si iarasi penibil ne-a batut o echipa de ..asta e

deep purple
4th November 2005, 19:17
....in rest ...penibil penibil si iarasi penibil ne-a batut o echipa de..asta e

Asta e un fel de respect fatza de adversarii care s-au dovedit mai buni. Nici macar stelistii nu i-au facut "tzarani" pe cei de la Bistritza ca nu s-au dat duminica la o parte.

bobycox
4th November 2005, 19:23
Nu i-ai vazut pe astia , pt ca nu mai comentai acuma. Nu se mai intalnesc ei ,cu altii, mai prosti ca noi.:D

ADelPiero
4th November 2005, 19:33
ce sa mai ... prin alte metode ... hizorel nu are cum sa castige un meci :D

rhadoo
4th November 2005, 20:31
CE SA spun?felicitari pandurii ,nu ma asteptam dar se pare ca v ati pus si voi pe treaba,oricum e placut ca se joaca altceva shi rezultatele sunt tot mai imprevizibile ceea ce face campionatul mai interesant si care arata ca nici un meci nu e dinainte jucat si ca valorile sunt apropiate si depinde mult de sclipirile personale ale jucatorilor

Cristi`
4th November 2005, 21:27
Nu pot sa cred a pierdut Argesul!!!:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :mda: :no: :ciocan:

''ce bine e'' ia mai taci


:headbang: :headbang: asta am facut eu dupa meci...

esku
4th November 2005, 21:45
a inceput sa circule deja zvonul ca ar fi fost blat ..... normal ca remy spune ca a fost blat pt. ca este obisnuit cu circul din groapa .... rusine :rosu: .... etapa viitoare cate ne dati??? 4,5 sau 6? depinde cat de bine dispus e borcea la "negocieri", nu?

Nu a fost nici un blat la meciul de azi..... ASTIA SUNTEM NOI!!!! PENIBILI!!!! Ce dreaq il mai tine mah pe vINTILA??? Am pierdut o groaza de puncte din cauza lui!!!! cu poli am pierdut puncte pe mana lui, cu pandurii...

@Cry: te refereai la mine.... asa este.... imi faceam calcule ca putem ajunge pe 3.....nici in cele mai negre vise nu imi puteam imagina ca putem pierde cu Pandurii..... :(

Cristy
4th November 2005, 21:50
asta am observat , oricum nu ma bucur ca doar se stie cum e RAPID azi face un meci mare maine pierde asta e ...:)

ultras_sportul
4th November 2005, 22:54
FC Arges nu este totusi o echipa de regularitate. E normal sa mai piarda din cand in cand puncte. Mai ales ca joaca acasa in deplasare, nu uitati asta!

andrei_cj
4th November 2005, 23:35
Surpriza etapei...cred ca sau una dintre ele hihihi.....om vedea....felicitari echipei din Tg. Jiu se pare ca-si revin!

Cra10veanu
4th November 2005, 23:42
si iata ca Panduriiiiiiiiiiiiiiiiii batura :D:D:D de ce am votat eu X trebuia 2 :D Esku vezi daca te iei de olteni :D altadata mai bine taci ;)

esku
5th November 2005, 01:18
eu nu am putut sa ajung la meci.....si nu am crezut in varianta blatului, dar multi prieteni care au fost la meci mi`au zis k dupa pauza s`a intamplat ceva suspect cu baietzii..... nu stiu ce sa zic.....pur si simplu imi este rusine sa mai postez.....nu se poate asa ceva......incep vremurile din trecut cand fc arges strangea puncte necesare pt. a nu retrograda si incepea sa faca blaturi pt. a plati datorii si pt. a-si mai face ilinca o casa doua......:rosu: .... si urmeaza un nou blat...in groapa.....!!! din pacate.....

@ultras sportul: asa este......ai dreptate, dar este inacceptabil ceea ce s-a intamplat!

miril
5th November 2005, 11:01
Acest topic a degenerat in discutii la limita regulamentului, de multe ori off topic. Sper ca discutia sa revina la normal, on topic, cu argumente civilizate.
Echipa din Targul Jiu a surprins echipa pitesteana, aflata pe val, in ultima vreme. Inconstanta numele tau este...Divizia lui Mitica.

bobycox
5th November 2005, 11:59
Cred ca marea majoritate de pe acest forum , nu a-ti vazut meciul, intru-cat toti spuneti :" Bravo Pandurii ; Au surprins Pandurii;" ceea ce nu este adevarat. De surprins ne-am surprins noi , prin jocul prost prestat, prin gafa lui Vintila de zile mari , nicidecum nu am fost surprinsi de Pandurii. In timpul meciului chiar vb cu cineva , ca demult nu mai vazusem o echipa atat de slaba ca Pandurii.

PS. Noi nu avem echipa ..................avem doar antrenor.

inter
5th November 2005, 12:25
:ok: boby ... antrenor aveti ... dar si niste conducatori :headbang: :headbang: , cum aveam si noi odinioara :rosu:

codrind
5th November 2005, 12:28
Am văzut şi eu golul !!
Vintilă e la furat! cel puţin 5 puncte a "māncat" vintilă" !!:ciocan:
Şi asta numai īn ultimile 2 meciuri acasă!
Lăsaţi-l să-şi continue meseria de manelist, că la asta de fotbalist a expirat!! :mda:

bobycox
5th November 2005, 12:29
La ora actuala , conducatorii sunt cea mai slaba veriga din angrenajul acestui club. Stai linistit ca noi suporterii , i-am contestat pe actualii conducatori de ne doare in gat, dar degeaba.

PS. Astia sunt ,cu astia defilam.

Marquise MGP
5th November 2005, 12:34
PS. Noi nu avem echipa ..................avem doar antrenor.

se aude ca ar vrea sa revina la galati ... doamne ajuta :D

be@
5th November 2005, 12:38
VBA si Preda ar trebui sa plece... si adus un portar k-lumea.

miril
5th November 2005, 12:39
Nu cred, o duce...bine la Pitesti. Poate la vara, daca Otelul...se caleste, pana atunci.

bobycox
5th November 2005, 12:44
se aude ca ar vrea sa revina la galati ... doamne ajuta :D
Asta visezi tu noaptea:rosu: . Pai ce face sare din lac ,in put? Uite-te cate echipe care au loturi si situatii financiare mai bune decat ,Fc Arges si Otelul ,sunt in cautare de antrenor.( Nationalul, Farul,in curand Dinamo).

PS. Atuul nostru fata de voi este distanta scurta fata de Craiova si implicarea lui Netoiu ,inclusiv mana libera pe care o are de la conducerea clubului..:D Un alt atuu ,pe care il avem fata de voi, este Pepiniera proprie de copii si juniori , cu care Sorin Cartu ,ii place sa conlucreze foarte mult ( este inebunit sa vada si sa se implice ,la grupele de copii si juniori ,care au potential ) .

six
5th November 2005, 12:45
Cel mai potrivit cuvant pt jocul nostru e PENIBIL ..ce sa mai vb de Vintila ...care a fost dak pot spune Super Penibil....in rest ...penibil penibil si iarasi penibil ne-a batut o echipa de ..asta e
Surprize surprize........Felicitari Pandurii:yeah:
PS Miril esti foarte rau!!!!

miril
5th November 2005, 12:48
Noi l-am gasit...luni...care vine...din... (tocmai isi incalta)...cizma, pentru la...iarna. Zeroase, de cand l-avem pe...Bad...

Paul
5th November 2005, 13:17
Campionatu surprizelor. ........... :P
Urmeaza Vaslui - Dinamo 1 :)

bobycox
5th November 2005, 20:36
Luni o parte din presa va face jocurile unora ,care au interesul de a denigra atat echipa FC ARGES cat si pe cu antrenorul sau.
PS.Sa le fie rusine, celor care "bat campii" si vorbesc numai , de prin auzite. Nici un ziarist nu stie nimic despre FC ARGES, deoarece nimeni nu vine la stadion cu lunile.

Paul
5th November 2005, 20:39
acu nici cand sunt pe 5 si nu le convine si schimba antrenorul;
PS . Presa nu are nimic cu Argusul ...e prea mic :P

bobycox
5th November 2005, 21:12
Asta sa o crezi tu. Peste tot sunt interese, la toate nivelurile.De la copii si juniori pana la toate diviziile D,C,B,A, loturi de juniori .......etc.:ciocan:

Paul
5th November 2005, 21:18
Poate la nivel local , iti spun eu ca pe aia din Bucuresti nu`i doare capu de Pitesti ...

bobycox
5th November 2005, 22:23
iti spun eu ca-i doare si mai ales pe astia Granzii la cat e de supt de aici. Pepiniera asta ii atrage ca mustele la kk-at.

PS. Dinamo umpla dupa Chita si Prepelita.
Steaua pe langa Prepelita il vor si pe Cristian Tanase.
Rapid ii vor pe toti ,fara discutie.

Cristy
5th November 2005, 22:28
looooooooooooooooooooooooooool asta e tare =)) :happy dupa toti ? sa nu-mi spui ca si dupa preda, vintila, rohat si mai stiu eu ce umpluturi :)))) :happy .

in afara de tanase care poate sa dovedeasca ca e bun restul umpluturi.

Paul
5th November 2005, 22:48
prepelita umplutura ?

Cristy
5th November 2005, 23:00
mare umplutura ! sezonu asta in afara de gafele celor 2 portari si tanase nu s-a remarcat nimeni ...

bobycox
5th November 2005, 23:52
Ba s-au remarcat. De Coman si Emil Dica ai auzit? De unde or fi venit astia? DE la Rapid 2 nu? Prepelita a fost ofertat de 2 ori pana acum dar nu-s-a cazut la pace , Chita avea precontract cu Dinamo inca din iarna ,dupa C.Tanase umbla MM Stoica inainte sa debuteze in Div A, asa ca nu mai vb daca nu ai habar. :ciocan: Vezi-ti de gainile tale , ca in curand o sa va scoata Copos si voua istoria la vanzare. Dar nu-i mare bai ,ca trei sferturi are radicini in B.:evil:

PS. Sper sa vina Netoiu sa va urcam pe carduri an de an./hello


prepelita umplutura ?

Umplutura ,umplutura dar suspina JIJI dupa el de vre-o 2 sezoane.:happy

Vulturul
5th November 2005, 23:54
umplutura sau nu l-ai vrea sa joace pentru rapid...e cu mult peste catica jucatori din giulesti.

Cristy
6th November 2005, 00:08
deci fara deci , eu am zis de jucatorii de la arges nu de la Rapid , dani coman e cel mai bun portar roman, dica trebuie sa confirme, bine nici nu a jucat prea mult.
suspina jiji dupa prepelita, cu asta ai zis totul si jiji stie fotbal, iar chita chiar nu ma intereseaza mi se pare mai bun rohat.
vulture zi-mi in locul cui ar juca la Rapid prepelita sau cum il cheama .

deci mai ramane tanase care e inca tanar si trebuie sa demonstreze si parca tanasa cel care a dat gol in Giulesti parca el a dat restul am mai zis ce sunt ....

degeaba sari asa bobycox pentru ca tu ai zis ca Rapid ii vrea pe toti hai fi se rios ca in afara de tanase care ar juca ceva vreme la Rapid 2 nu ar vrea pe nimeni , i-a vrut pe n dica coman si e dica dintre care a luat 2 .

bobycox
6th November 2005, 00:53
Daca tu il compari pe Rohat cu Chita m-am lamurit cat fotbal sti .

Cristy
6th November 2005, 01:13
:)))) am zis la misto ca pe nici unu nu i-am remarcat, acum fara suparare nu mai da jucatori care abia se aud de ei o data la nu stiu cate meciuri , acum daca il vrea dinamo gata e mare jucator ?

Ammadeus
6th November 2005, 10:35
blat ordinar, iarasi trage netoiu sforile...

esku
6th November 2005, 11:49
Cry, iar ai venit sa ne plictisesti cu aberatile tale de 2 bani? Daca prepelita este de umplutura atunci m`ai lamurit cat fotbal stii.....nu ca ma indoiam in privinta asta dar orikum .... :evil:

Tristan
6th November 2005, 11:51
mare umplutura ! sezonu asta in afara de gafele celor 2 portari si tanase nu s-a remarcat nimeni ...
Daca tu te-ai uitat la alte meciuri decat cele din campionatul acesta, e treaba ta. Sau poate ca nu stii sa observi valoarea. Pai in Giulesti Karamian nici nu a miscat in stanga, pentru ca Andrei a jucat retras. Unde ar putea juca Andrei la voi? Pai in locul lui Ilyes sau MAldarasanu (ca joaca si inchizator). Dar oricum mai bine sa nu ii dam idei lu Copos. La 20 de ani sa fii titular la tineret, crezi ca este o chestie pe care poate sa o faca o umplutura? Dar poate ca stau de vorba cu cineva care nu are ochi decat pentru cei din ograda lui. Daca tu nu ai auzit de Andrei inseamna ca nu ai o cultura fotbalistica nu ca e el umplutura.

panDUR
6th November 2005, 23:00
Si parca zicea-ti ceva mai sus....ca o sa bateti....ca nu mai stiu ce....ca plecati ca favoriti.....vultureilor....ciocu' mic si joc de glezme.....fuga-n subsol marsh.....catelushii lui Dinamo.

UrsMeier
6th November 2005, 23:14
cand o sa aveti si voi performante cat de cat atunci sa mai vorbesti...

Cristy
7th November 2005, 00:45
mai mai andrei asta , sezonu asta chiar nu s-a vazut pe teren , e parerea mea si trebuie respectata cum si eu o respect pe a voastra .
andrei in locul lu ilyes , fi serios te rog in locul lu maldarasanu poate ...

esku
7th November 2005, 01:16
Si parca zicea-ti ceva mai sus....ca o sa bateti....ca nu mai stiu ce....ca plecati ca favoriti.....vultureilor....ciocu' mic si joc de glezme.....fuga-n subsol marsh.....catelushii lui Dinamo.

io nu m`as bucura stiind ca echipa mea a luat 3 puncte furate in pauza meciului....rusine!!!! :rosu:

Pacala
7th November 2005, 01:55
3 puncte furate in pauza meciului
Nu suntem stelisti/ Nici dinamovisti/ Nu suntem olteni/ SUNTEM PITESTENI!!!
:lol: :D
strofa din imnul eskurilor pitesteni

fa-ma mama pitestean
si cu sange de oltean
jucator stelist doresc
la dinam-netoi trudesc

:D

P.S.: adica cum v-a fost furata victoria la pauza?
ati dat-o voi, v-au luat-o fara sa ceara voie ? :D da' de ce la pauza? sau poate a fost pe bune(vintila) victoria ?... :D
nimeni n-a stii....poate ...netzoii :D