PDA

View Full Version : Din Bulgaria: Haide Uni va se revine din devizia A



milan_bulgar
30th October 2005, 14:03
Salut, tot Craioveni, :)
Eu bulgar, stiu tot pe fotbal romun. Vedea tot mecul TVR cu antena satelita. Uni este tradicionala buna ecipa si eu dorez va revine in devizia A. Din romania eu mare suporter Steaua, din BG forza CSKA.
Interesiaza mare din fotbal romun si dorez tot suporteri vorbeshte cu mele pe YM (milan_nikolov)
Supcesc Universitatea. Cand Uni este din primul esalon avea mai mult derbi.
Forza Steaua, Forza CSKA, aide Uni. :):mda:

HIV
30th October 2005, 14:35
ioi mai :):) , mai invatza putin limba romana !

AxinTe
30th October 2005, 14:46
e bulgar ma :) tu stii limba bulgareasca ?:D

Che Guevara
30th October 2005, 18:10
Cum sa nu: narushenie, joli karton, mnoguderece....

Vad ca tine cu Steaua si cu Craiova. Cred ca veti avea probleme serioase cand va juca Dinamo cu Levski. O sa va injure in limba romana. :degete:

AxinTe
31st October 2005, 20:01
nu prea .. a intrat si pe forum la dinamomania si a zis ca ne incurajeaza deoarece ei uraste levski :evil:

Che Guevara
1st November 2005, 19:01
@Axinte: Stai linistit ca se vor gasi destui bulgari care stiu cuvinte romanesti.

Apropo de semnatura ta, uite aici data de referinta: 15 martie 1997. Poate afli ce e cu ea... /hello /hello /hello

Che Guevara
3rd November 2005, 21:05
1. Bataia care v-ati luat-o m-a uns pe suflet.
2. Fani lui Levski nu au avut de ce sa va injure pe romaneste. De ras v-ati facut singuri.
3. Golul din minutul '93 ma face sa iubesc Levski Sofia. /hello

stefanm14
3rd December 2005, 17:37
Thread inchis, pt ca nu a mai fost intretinut de o luna, daca suporterul bulgar doreste incurajarea echipei, o poate face in threadurile meciurilor sau oriunde altundeva. :ok: