PDA

View Full Version : Pentru Domnul Administrator



dankressman
30th October 2003, 12:28
Domnule de ce imi tot blochezi topicurile? Ai sters si multe postari care erau in spiritul regulilor acestui forum.... As putea sa inteleg de ce ai blocat topicul "Rapid ....desfiintarea" dar mai ales ce motive ati avut?

Tudose
30th October 2003, 12:33
Dankressman, topicurile pe care le initiezi sunt tendentioase si nu fac decat sa provoace certuri si sa strice atmosfera pe forum. Ai deja antecedente pe alte site-uri. Ai primit un avertisment (vezi subiectul "Avertismente, banari"), ceilalti se plang deja de tine, daca nu iti schimbi atitudinea vei fi eliminat imediat.
Eu nu imi pierd timpul sa iti fac tie educatie. Intelegi, bine, nu intelegi - OUT!

viole(n)t
30th October 2003, 12:37
Respecta deciziile arbitrului, dankressman!! Shi mie mi-a fost shters un mesaj mai belicos, dar nu comentez nimic.

Am totushi o plangere referitor la avalansha de topicuri noi. E unul pe aici, gabilove, care, pentru orice prostie, deschide un subiect nou. Nu am nimik impotriva lui, vreau doar sa i se atraga atentzia asupra acestui lucru. Sau, cu alte cuvinte, sa-si concentreze mesajele intr-un singur topic.

Timisoreanul
30th October 2003, 12:46
Corect Tudose, cine poate sa poarte o discutie normala, fara injuraturi si aberatii este bine venit, cine nu - la revedere, sint alte topicuri. :evil:
Adevarat si ce spune Violent, din pacate acest gabi love este doar un copil care se bucura de sansa utilizarii internetului, deci nu cred ca poti cere prea multe. :thinkso:

Tudose
30th October 2003, 12:48
Eu ii rog doar pe cei mai vechi si cu mai multa minte in cap sa nu raspunda unor aberatii. A te antrena in astfel de discutii e o greseala.
De restul ma ocup eu. Nu am timp de scris, dar de sters si de eliminat de pe forum ma pot ocupa.

ady_azzuro
31st October 2003, 17:01
D`acord Tudose :happy :happy :happy