PDA

View Full Version : Super-incepator caut teren



Acotiga
28th October 2005, 13:43
As dori si eu sa aflu niste preturi la teren/ore incepatori pentru Bucuresti.
M-am dus sa ma uit doar in Antilopa (vis-aa-vis de Cora) si preturile erau 400.000/h terenul pt. joc si 700.000/h lectia. Nu mi se pare deocamdata nici mult nici putin dar as vrea sa mai stiu si alte preturi. Mentionez ca nu ma intereseaza sa fac performanta ci doar miscare.

Multumesc,
Andrei Cotiga

Ady
28th October 2005, 15:58
Tot pe langa cora sunt nishte terenuri destul de ieftine (cand am fost eu ultima data erau 120.000 / ora ) si in plus ne-am si inteles cu portarul de acolo si ne-a lasat mai mult . Nu e foarte buna zgura de acolo , dar pentru nivelul la care zici tu ca vrei sa joci sunt foarte bune .
Daca mai cauti pe forum o sa mai gasesti tread-uri de genul asta si o sa vezi acolo mai multe raspunsuri .

Acotiga
28th October 2005, 16:30
Ok, ok dar pe unde langa Cora Pantelimon si de asemenea am neaparata nevoie si de niste ore. Macar cat sa stiu sa tin in mana racheta si sa n-o zbor dupa ciori :D. Acum, eu gaseam pretul cat de cat acceptabil avand in vedere ca este sub balon, chiar azi il umflau si bagau luminile. Alte posturi pe aceasta tema am gasit dar din 2003, 2004, vara, samd....

Ady
29th October 2005, 10:45
E pe langa o fabrica de vopseluri daca nu ma insel , mi se pare ca au si teren de minifotbal . Poblema e ca nu stiu daca au balon . Terenuri in balon stiu sigur ca au la Politehnica unde anul trecut erau cam 10$/ora . In Herastrau cred ca sunt baloane , nu am fost niciodata dar trebuie sa fie , e destul de mare baza. Cat despre antrenor gasesti si pe forumul asta cateva numere de telefon daca esti interesat(a).
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=8412 - asta l-am gasit acum , dar daca ai putina vointa mai gasesti si altele :ok:

marius135
29th October 2005, 23:53
pe la leu sunt 2 cu 120 ziua si 150 seara si weekend
tineretului 200
drept 200 (cred)
nu stiu de unde 400
Tei 150 (100 studenti)

gavacaritei
31st October 2005, 09:57
In Militari, Valea Cascadelor, langa Fabrica de mobila MOBINS (tramvaiul 35) sunt mai multe terenuri de zgura, unul dintre ele acoperit. Cred ca in jur de 300.000 ora, la balon.

Administratorul ( sau paznicul) terenurilor stie cu siguranta cativa profesori de tenis.

Ady
2nd November 2005, 11:57
Tei 150 (100 studenti)
Asta e in balon ?