PDA

View Full Version : Despre conducerea stelei



Acs_denyed
30th March 2007, 13:26
Cine, in opinia voastra, merita sa conduca steaua si cine nu merita?
Ce parere aveti de actuala conducere vreau argumente pro si contra nu comentarii aiurea. multumesc anticipat :)

Snake_21
30th March 2007, 21:33
Am votat MM si Valeriu Argaseala, dar daca imi demonstreaza Oli ca merita si el nu o sa am nimic impotriva lui si o sa fiu fericit sa ramana la Steaua, asa ca ii urez bafta in meciurile cu Rapid si Dinamo :D

dede
30th March 2007, 21:41
din aia 3 din poll sa ramana toti :D
da' daca vrea sa vina Zenga, Oli poate sa plece :rolleyes:

Snake_21
30th March 2007, 21:42
:lol: Ii dai si tu acolo niste sanse lui Oli nu? :P

dede
30th March 2007, 21:47
ceva ceva :D
pana se gandeste Zenga sa mai treaca pe la noi :rolleyes:

Snake_21
30th March 2007, 21:53
Ca dupa aia il arunci ca pe o masea cariata ? :lol:

Sevilla86
30th March 2007, 21:55
Argaseala valoreaza greutatea lui in aur. Daca nu-l aveam pe el nu stiu ce ne faceam. E cel mai diplomat si mai echilibrat om de la Steaua.

MM chiar daca a dat-o de cateva ori in bara, tot se pricepe la jucatori si el are un merit foarte mare la formarea echipei care pt prima oara in istoria fotbalului romanesc a ajuns de 3 ori consecutiv in Primavara Europeana.

Oli... ce-ar mai fi de spus? Prima calificare dupa 10 ani in Grupele Champions League; doua trofee intr-un an; al 50-ilea trofeu din istoria Stelei; al 23-ilea titlu din istoria Stelei; a treia Primavara Europeana consecutiva din istoria Stelei, lucru fara precedent in fotbalul romanesc; cea mai mare performanta in Cupa Uefa din istoria Stelei si totodata a 4-a semifinala de cupa Europeana din istoria Stelei; cel mai bun an al Stelei de dupa Revolutie.
Oli intr-un an la Steaua a reusit lucruri pe care nici o alta echipa romaneasca nu le-a mai reusit vreodata: o calificare in Grupele Champions League si o victorie intr-o semifinala de Cupa Europeana. Craiova a jucat o semifinala de Uefa reusind doua egaluri in dubla cu Benfica, iar Dinamo a jucat doua semifinale, adica doua duble insemnand 4 meciuri toate pierdute! Oli prin victoria de la Bucuresti cu Boro si prin calificarea in Grupele Champions League a reusit doua performante nemaiatinse de o alta echipa din Romania!!! (bineinteles cu exceptia Stelei)
Bravo Oli! Drumul spre performanta il vom strabate cu Oli pe banca... performante s-au facut, performante se vor mai face, iar "vinovatul" se va numi tot Oli!

dede
30th March 2007, 21:56
Ca dupa aia il arunci ca pe o masea cariata ?eh, ca sa nu ziceti ca sunt rea, il las sa mearga la o echipa din strainatate :rolleyes: