PDA

View Full Version : Metode de agatat



Pages : [1] 2

MariusTR
24th October 2005, 11:59
Ideea threadului a venit de la patania unei colege de forum care a fost agata intr-un mod inadecvat de un tip intr-un bar.

Care sunt, dupa voi metode reusite de a agata, cum v-ar placea sa fiti agatate sau agatati ( baietii de catre ele )... Bagati arta, domnilor, doamnelor :D

ieppy
24th October 2005, 12:01
ceea ce functioneste cel mai des e eye-contact. odata realizat totul vine de la sine. trebuie sa ai grija sa nu te arunci la pick-up lines penibile, atata tot. :D

GoPens
24th October 2005, 12:04
etalarea ostentativa o bunastarii personale cred ca-i printre cele mai eficiente metode. daca-ti convine "target audience"...

hello vornicum :D

ieppy
24th October 2005, 12:06
asta dupa celebra deja discutie: apetitul sexual al femei creste odata cu portofelul barbatului. :happy mde. :D

aliss
24th October 2005, 12:08
Vaii...ce parere proasta aveti despre noi....:D Mai sunt si exceptii sa stiti :rolleyes:

GoPens
24th October 2005, 12:13
pai d-aia am zis "target audience" :D

ieppy
24th October 2005, 12:13
nu, nu, nu noi. :D des a ascultat la radio o astfel de declaratie care a nascut un subiect foarte interesant pe forum. stai ca incerc sa gasesc linkul. :D

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7801

read'em and laugh. :D

don_denver
24th October 2005, 12:43
eh...eram bogat acum...nu trebuia sa mai agat...daca faceam ce-mi propusesem pe thread-ul ala...:D

ieppy
24th October 2005, 12:44
ba trebuia sa mai agatzi, dar era mai simplu si mai placut restul. :D

moneyfucker. :happy

don_denver
24th October 2005, 12:47
nu mai agatam bey....n-avea rost...eram deja magnat..:D

ieppy
24th October 2005, 12:47
pai si magnatii astia nu agatza? :D

don_denver
24th October 2005, 12:48
au pr..pt asta...:D..:drak:..se lasa agatati..asa...la misto..:D

ieppy
24th October 2005, 12:49
marfa viatza de magnat. :D vreau si eu. :D

don_denver
24th October 2005, 12:55
te cred...deh..tre sa te bagi in afacere...:D

ieppy
24th October 2005, 12:56
pai stai sa ne mai gandim la o afacere si ne bagam. :D

MariusTR
24th October 2005, 12:57
dante+denver , deschideti un bar si faceti pe dj entertaining people...
Ziceti-i Funbox, or smth. :D

don_denver
24th October 2005, 12:58
da mey...da n-avem horinca de baia - mare..:D...

MariusTR
24th October 2005, 13:00
Lasa ca o sa aveti. Doar ca furnizorul trebe agatat :P
Trimiteti o blonda voluptoasa la inaintare ;)

ieppy
24th October 2005, 13:01
avem mah si din aia. asta sa ne fie problema denvere. :D

don_denver
24th October 2005, 13:05
pai asta nu problema...vrei pachet promotional freezer..sau iti dam si cu minute gratuite?:D

Vietnam
24th October 2005, 13:06
hmmm depinde ce vrei, dupa ce iti cad in ...poala citeva zeci de femei vrajite de mirajul banilor ajungi la plictiseala. Sau mai rau, devii misogin si treci de partea ailalta a baricadei:o: .
Vreti sa vorbiti de metode de agatat ? Dar cine are nevoie de asa ceva? In sfarsit daca cine simte nevoia .... Eu de exemplu mi-am agatat actuala nevasta in Vama Veche si eram si nitel afumat. ( ce nu face omul la betie :headbang: ). Nici macar nu-mi amintesc ce i-am spus dar se pare ca am fost al dracului de convingator daca am reusit sa o fac sa ma accepte de sot ....saraca de ea:hmm:. Uite o metoda parsiva de agatat sau mai bine spus de atras fetele, este joaca cu un catelandru sau un pisicut. Va spun eu ca este magnet pentru fete. Si dupa ce apar " curioasele" ai de ales : ori o iei pe prima venita ori astepti marfa de calitate superioara.:evil: Eu am aplicat-o cu succes de citeva ori. pima data neintentionat urmatoarele cu ganduri perverse in minte. Daca sunteti si un pic afumat totul este Ok. Mai greu este cu gasirea "momelii" si pastrarea ei in preajma voastra. Daca va plac animalele nu aveti probleme, daca nu va plac ....:nah: Oricum metoda este buna pentru ambele sexe. Succes :great:

ieppy
24th October 2005, 13:08
animale ca animale, dar folosirea copiilor e si mai si. :D sa ne traiasca verisoarele de 7 ani. :D

don_denver
24th October 2005, 13:09
da...copiii...sunt ca marul lui adam....:D....

MariusTR
24th October 2005, 13:20
Iesi cu cainele la plimbare si cand trece miss big breasts pe langa tine il pui sa arunce priviri inocente.

- Vai , ce catel frumos!
- Asa-i? E al meu!

aliss
24th October 2005, 13:26
freezer....pe caine il pui sa arunce priviri inocente? :o: :P

ieppy
24th October 2005, 13:26
mai degraba ii spui: nu vrei sa il suni? sau nu vrei sa iesi cu el la o cafea. :happy


cainele face asta din instinct. :D e mai inteligent cainele decta credem, sau nu e asa prost pe cat pare, whicever you prefer. :D

don_denver
24th October 2005, 13:28
freezer....pe caine il pui sa arunce priviri inocente? :o: :Plogic..pt ca freezer..cu ochii in big tits..tu crezi ca va avea o astfel de privire???:o: ..si chiar daca ar reusi sa o aiaba asa de inocenta..:D...balele de la coltul gurii il vor da de gol..:D

MariusTR
24th October 2005, 13:32
freezer....pe caine il pui sa arunce priviri inocente? :o: :P
Pai daca arunca cel care vrea sa agate, o sa creada dom'soara ca a iesit la cersit or smth...

aliss
24th October 2005, 13:42
Pai ..bine...asta am inteles...dar cum faci tu cainele sa arunce priviri inocente...? Ii zici: "Mai catel...acum te rog frumos uita-te la domn'soara...dar asa frumos cum stii tu"...?:D
SI daca se apuca sa latre...? N-o s-o sperie pe domn'soara ?:evil:

don_denver
24th October 2005, 13:44
ia un pui..aia se uita inocent tot timpul...iar puii de animale sunt ..magnet total...:D..

ieppy
24th October 2005, 13:46
principiul copilului, numai ca in cazul copilului are mai mult efect. :P

don_denver
24th October 2005, 13:48
cu ambele varinate merge.....:P..prietenii stiu de ce..vb unei reclame..:p

aliss
24th October 2005, 13:48
Acum...si copiii astia....daca este vreunul din ala obraznic :D?

MariusTR
24th October 2005, 13:48
crede-ma ca putin vor sa se incurce cu o duduie ( fie ea atragatoare ) care trage dupa ea un copil.

don_denver
24th October 2005, 13:49
mey..freezer..acum depinde cum il trage?..'ntelegi?

ieppy
24th October 2005, 13:50
in primul rand metoda asta merge la barbati. de fapt ambele sunt pentru barbati. :D

aliss, pai nah, trebuie sa ai si materialul necesar acestei actiuni, nu? :D

don_denver
24th October 2005, 13:51
Acum...si copiii astia....daca este vreunul din ala obraznic :D?
depinde ce intelegi tu obraznic...ca poate ceea ce face copilul femeii sa nu ii placa acesteia..dar...barbatului..da...si..binenteles..s i copilului..ca acela oricum face ce-i place..:D

Tess
24th October 2005, 13:53
bai, ce`i si cu ego`ul asta al vostru...trageti dupa voi un caine sau un copilas si aveti impresia ca voi ati facut toata treaba, nu? :evil:

don_denver
24th October 2005, 13:54
cine a spus asa ceva, tess?...

ieppy
24th October 2005, 13:55
neah. :D dar daca trebuie sa plimb cainele sau sa iesi in parc cu verisoara, de ce sa nu profiti de fapta buna pe care o faci si sa primesti rasplata. :D

Tess
24th October 2005, 14:03
@don: toti barbatii care cred ca astea sunt retetele lor de agatat...dar ma`ntrebam, in cazul plimbatului catelului si a versoarei...cine pe cine agata? :D

aliss
24th October 2005, 14:09
Acum ...sincer....depinde de ce vrei sa agati....daca vrei sa agati o blonda din aia fitzoasa s-ar putea sa iti dea in cap si cu un copil si cu un catel....:D:evil:

ieppy
24th October 2005, 14:15
cine naiba vrea o blonda fitzoasa? :D plus ca pe alea le agatzi mult mai usor dupa metoda portofelu'. :D si normal ca se arunca blonda dupa prima sesiune ca nimeni nu e tampit sa tina portofelu' deschis tot timpul. :D

tess, pana la urma tot eu agatz numai ca un caine scump sau un copil de un aer din ala mai aparte. :D vai ce dragutz eeeeeeeeeeeee. :D

Tess
24th October 2005, 14:25
nu... nu asta`i the point...daca agatati tu sau catelul/copilul...cum sa `ti explic...in toate cazurile tipa este cea care se opreste si `admira` si apoi continua discutia...got it? :D

ieppy
24th October 2005, 14:26
pai, dar ea poate admira si trece mai departe. e de datoria mea istorica sa o fac sa mai ramana in admiratie. :D

MariusTR
24th October 2005, 14:27
dante, nu prea intelegi ce zice tess, asa-i?
Mai bine cheam-o pe aliss, iti explica ea pe indelete ;)

Tess
24th October 2005, 14:28
mai, intrebarea era: oare pe caine/copil a pus ea ochii? :D

ieppy
24th October 2005, 14:28
sunt factori ajutatori. :D un barbat singur e ok, dar daca arata din prima si partea lui sensibila, se tavaleste prin iarba cu puiul de caine sau se joaca cu verisoara lui, asta totdeauna e un bonus. :D

freezere, diiiiiiiiiiiii, calutzule, diiiiiiiiiiiiiiiiii!

MariusTR
24th October 2005, 14:30
pai, de unde sunt eu, vad ca nu ai inteles nimic, mai dante. De ce ii ceri lui tess sa iti explice ce nu ai inteles, daca tot nu intelegi?

Tess
24th October 2005, 14:30
pai vad ca freezer stie mai bine ce`ai inteles :D si se pare ca a si inteles...poate se si pronunta...

freezer, tu ce`ai inteles?

ieppy
24th October 2005, 14:31
am corectat dupa ce ai pus intrebarea ajutatoare. :P

aliss
24th October 2005, 14:32
Mai bine cheam-o pe aliss, iti explica ea pe indelete ;)
Parca ziceai ca am incheiat? Sau asta era valabil pe un singur thread?

Tess...asta a fost tare....:happy
Adevarul e ca daca e vreun catel prea frumos sau vreun copil la fel de frumos...s-ar putea ca domn'soara sa nu se mai uite la altceva:D sau mai rau sa vrea si ea :D

MariusTR
24th October 2005, 14:32
freezere, diiiiiiiiiiiii, calutzule, diiiiiiiiiiiiiiiiii!
Pai vezi ca nu ai inteles nimic :evil:

ieppy
24th October 2005, 14:33
la copil e simplu, e gena buna, daca e din familie, faci publicitate. :D

freezere, ca sa o pun pe intelesul tau: inteleg exact ce trebuie, pe cand tu inca nu ai inteles cel mai important lucru. :P

MariusTR
24th October 2005, 14:36
si care e acela, dante?

ieppy
24th October 2005, 14:36
ca devii plictisitor. dar e de ajuns, mai ar fi cateva dar alea chiar ca nu ai cum sa le dai de cap. :D


Tess, acum am explicat cum trebuie metodele folosite in parcuri? :P pentru ca bineinteles ele nu functioneaza cand vine vorba de night-life. :D

desdemona
24th October 2005, 14:37
Iesi cu cainele la plimbare si cand trece miss big breasts pe langa tine il pui sa arunce priviri inocente.

- Vai , ce catel frumos!
- Asa-i? E al meu!

Asta cu cainele e ca in Toujour L'Amour... daca ati vazut... cu Dan Puric si Carmen Ungureanu... superba faza, ca si intreaga piesa, de fapt :ok: :ok:

MariusTR
24th October 2005, 14:39
dante ,postezi intr-o veselie pe toate threadurile deschise de mine si tot eu devin plictisitor? Sau te incurc la agatat pe aici? Lasa mai, sa aiba ograda mai multi cocosi ;)

In plus, e un forum, nu Jukebox unde faci ce-ti trece prin scafarlie ;)
Aici discutam toti, nu doar grupul tau de prieteni ( aliss, denver, simaistiucine )

ieppy
24th October 2005, 14:40
nu, chiar nu. :D

MariusTR
24th October 2005, 14:42
Asta cu cainele e ca in Toujour L'Amour... daca ati vazut... cu Dan Puric si Carmen Ungureanu... superba faza, ca si intreaga piesa, de fapt :ok: :ok:
Pe mine ma duce cu gandul la " Din dragoste" cu Mircea, bre Radu. :)

Tess
24th October 2005, 14:52
@dante: am inteles pefect cum sta treaba cu metodele folosite prin parcuri :D

ceea ce vroiam sa spun e ca in momentul in care un tip se plimba cu catelul sau cu un copil si o tipa se opreste pt a admira si a intra in vorba cu stapanul, in 90% din cazuri, acesta reprezinta primul pas pe care`l face tipa pt a agata...ea este cea care a pus ochii pe un tip good-looking si decide sa vbesca cu `el` :)) deci metodele astea sunt ale noastre, nu ale voastre :D

ieppy
24th October 2005, 14:54
dar daca nu avea copilul ar mai intra cu el in vorba? :D

Tess
24th October 2005, 14:55
daca n`ar avea copilul, pacat de el....pierde o recompensa pe cinste :P
oricum degeaba ar avea copilul daca nu s`ar opri tipa :D

ieppy
24th October 2005, 14:57
pai vezi, sa zicem ca e 50-50. :D ca si ea pierde una bucata mascul. :D

aliss
24th October 2005, 14:59
Sa se mentioneze va rog....copilul = verisoara, da? :P
Ca daca este al masculului nu am facut nimic :D

Tess
24th October 2005, 15:01
@dante:nope...ea se poate opri la alta bucata aratoasa de mascul care a avut inspiratiunea sa care un caine sau un copil dupa el, prin parc :D...dupa cum spuneam, in ciuda a tot ceea ce credeti voi, in cazul asta, ea este cea care agata :P

@aliss: nu neaparat :evil:

aliss
24th October 2005, 15:03
Tess de acord cu tine intru totul...dar prefer copilul sa fie verisoara :D

Tess
24th October 2005, 15:04
si eu, dar mai exista si exceptii :D

ieppy
24th October 2005, 15:05
tess, gata, nu ma mai joc cu tine. :P

aliss, este verisoara, fii fara grija. :D

desdemona
24th October 2005, 15:08
@freezer, lasa-l pe Radu, Mircea Radu... :D daca ai ocazia, sa vezi spectacolul de care-ti spuneam. Nu o sa regreti, ai cuvantul meu! :)

MariusTR
24th October 2005, 15:10
desdemona, banuiesc ca spectacolul se joaca in Bucuresti... nu cred ca o sa am ocazia :(

desdemona
24th October 2005, 15:23
@freezer... nu numai in Bucuresti... eu l-am vazut in Bucuresti de muuuuuuuuuulte ori (mi-a placut in mod deosebit), acum ani de zile, cand eram studenta... dar sa stii ca spectacolul a fost jucat si peste hotare, dar si prin tara, in diverse orase. Eu personal l-am prins (intamplator) la Festivalul de la Sighisoara in vara lui 2000 sau a lui 2001, nu mai stiu exact (mai degraba 2000)... si l-am revazut ultima data in toamna lui 2003, cred... la Histria (in Dobrogea, deci :P )... in aer liber, ca si la Sighisoara. Tin sa-ti spun ca a avut un succes deosebit peste tot (unde l-am prins), si la Nationalul din Bucuresti, si in aer liber :ok: /hello

MariusTR
24th October 2005, 15:25
Imi propun ca , daca o sa vina si pe la noi, o sa merg .
Am incredere in gusturile tale :P

aliss
25th October 2005, 11:04
Mai...toate ca toate...dar pana acum ati vorbit numai despre cum se agata fetele :P
Ia spuneti si cum sunt agatati masculii....:evil: ...Astept raspunsuri si de la baieti...cum ar vrea ei sa fie pescuiti:D

fia
25th October 2005, 11:05
Tras de guler si tarat in dormitor sau pe masa... sau ... hm... sa nu intram in detalii

ieppy
25th October 2005, 11:05
sunt singura acasa si preietena mea cea mai buna care e superba si cu mine ne cam plictisim si am vrea sa vii sa ne tii la amandoua de urat. :D


asa ceva. :P

aliss
25th October 2005, 11:08
:happy :happy ..Aha...am inteles...cu cat mai multe cu atat mai bine, nu:D...si mai bine agata una singura pentru toate, right?:P

fia
25th October 2005, 11:10
Pot veni si toate odata ca nu-i bai :)

ieppy
25th October 2005, 11:11
corect, in cel mai rau caz chemi intariri, desi... :D

fia
25th October 2005, 11:15
Ce ma nu te descruri singur.... rusinica! Ne faci specia de ras :D
intariri se cheama de la 4 in sus

ieppy
25th October 2005, 11:16
bey fia, tu spusei ca sa vina toate odata. toate sunt de la 4 sau ma insel? ca de 2 nu poate fi vorba. :D

aliss
25th October 2005, 11:20
@ fia sa inteleg ca esti de acord cu dante in ceea ce priveste agatatul:D
Sau preferi sa fii agatat altfel :D?

fia
25th October 2005, 11:21
"singura acasa si preietena mea cea mai buna care e superba si cu mine ne cam plictisim"

de aici am zis eu ca-s 2 :D

pai eu am zis o varianta.
Dar ma gandisem strict la o singura agatzatoare.... Cei drept daca-s mai multe cu atat mai bine. Si daca nu le iei pe toate, macar sa ai de unde alege :D

ieppy
25th October 2005, 11:22
pai atunci ce dracu sunt prost sa chem intariri. nici chiar asa. :D ce parere ai mah despre mine? :D

don_denver
25th October 2005, 11:23
NU la fel de buna ca a mea...dante..:D

ieppy
25th October 2005, 11:24
asta cu siguranta. ;) pe tine nici macar nu intreb cum te agatza femeile. :happy

aliss
25th October 2005, 11:25
Lasa ca intreb eu:evil:
Denver cum te agata femeile?:D

ieppy
25th October 2005, 11:27
use your imagination. :P

copii, daddy is going now. :D ne vedem care cum putem la dieferite ore. :D

nancy_callahan
25th October 2005, 11:28
aliss, din cate a ajuns pe la urechile mele, denver nu tre sa fie agatat :P vine de la sine :D

aliss
25th October 2005, 11:29
Am inteles....el s-a nascut pentru a fi agatat :happy :D
Este o lege a naturii:P

nancy_callahan
25th October 2005, 11:33
nici macar asa nu putem pune problema. apare, si deja e cu 3 in brate :lol:
acu, daca nu e asa, numai el poate sa spuna... :evil:

fia
25th October 2005, 11:35
Ma, sambata m-am intalnit cu el vreo ora juma si n-a agatzat pe nimeni :D
Si a venit la o bere (nu singur, cu un baiat) si a baut Sprite :D

nancy_callahan
25th October 2005, 11:36
pey, tocmai, mai deruteaza, reruteaza... ce ai vrea, sa va vanda tuturor secretul lui? :evil:
my friend, asta e buff pe fatza :P

MariusTR
25th October 2005, 11:45
Cum stau eu asa la un bar sau ceva de genul (bomba, bufet...), ea sa vina langa mine si sa imi bage direct mana acolo unde nici boxerii nu lovesc si dupa aceea sa zica suav : " Daca vii cu mine , o sa ai parte de cea mai tare partida de sex, de cand te-ai nascut"

nancy_callahan
25th October 2005, 11:55
Cum stau eu asa la un bar ceva sa vina langa mine si sa imi bage direct mana acolo unde nici boxerii nu lovesc si dupa aceea sa zica suav : " Daca vii cu mine , o sa ai parte de cea mai tare partida de sex, de cand te-ai nascut"

asta ti s-a intamplat? :D

MariusTR
25th October 2005, 11:57
Am editat ca sa fie mai explicit. ;)

nancy_callahan
25th October 2005, 11:59
asa parca mai imi vii de acasa.
dar de ce nu ai schimbat simplu cu "cineva"? :rolleyes:
si cum ai reactiona daca ti s-ar spune asta?

aliss
25th October 2005, 12:05
Din cate vad va zboara gandul numai la "one night stand"..:D
Dar daca vrei freezer sa te agate o tipa..care chiar iti place...presupun ca metoda asta ar fi total nepotrivita...:D ce parere ti-ai face atunci despre ea...:D

MariusTR
25th October 2005, 12:06
dar de ce nu ai schimbat simplu cu "cineva"?
fiindca sensul era " cum stau intr-un bar ceva (sau bomba sau bufet) ..."
si cum ai reactiona daca ti s-ar spune asta?
Pai la un tupeu ca ala , crezi ca as refuza?

ce parere ti-ai face atunci despre ea...
Parerea pe care vreau sa si-o faca ea despre mine, ca sunt mereu dispus la aventuri extreme :D

desdemona
25th October 2005, 12:38
Ma, sambata m-am intalnit cu el vreo ora juma si n-a agatzat pe nimeni :D
Si a venit la o bere (nu singur, cu un baiat) si a baut Sprite :D
Nici in prezenta mea nu a agatat pe nimeni, de cate ori l-am vazut :cool: Denver, cand imi faci o demonstratie? :D:D

fia
25th October 2005, 12:38
Sigur vrei ;; ) ?

aliss
25th October 2005, 12:41
Parerea pe care vreau sa si-o faca ea despre mine, ca sunt mereu dispus la aventuri extreme :D
Pai da mai freezer...dar inseamna ca si ea va fi dispusa mereu la aventuri extreme...si nu neaparat cu tine :evil:...Ce te faci atunci:P?

desdemona
25th October 2005, 12:43
@fia, pai noi privim de la departare, dar macar sa ma convinga si pe mine, nu? :P

don_denver
25th October 2005, 12:46
ia uite cem-au barfit copii..in lipsa...:P..
@fia ...tre sa faci cinste sa vezi smecheriile
@des :P....stii la ce ma refer..

fia
25th October 2005, 12:47
N-am nevoie sa le vad, pot sa le fac si singur :D

MariusTR
25th October 2005, 12:51
Pai da mai freezer...dar inseamna ca si ea va fi dispusa mereu la aventuri extreme...si nu neaparat cu tine :evil:...Ce te faci atunci:P?

Din cate vad va zboara gandul numai la "one night stand"..
:ok:

don_denver
25th October 2005, 12:52
singurul care a vazut..o parte..e dante....:D..ask him..daca vrea..sa zica..bine..daca nu..iarasi..bine

MariusTR
25th October 2005, 12:53
Buey, noi vorbim aici incrucisat...

aliss
25th October 2005, 12:54
ehe freezer....si cand o sa iti puna capac vreuna.....te vad eu atunci.....:happy

desdemona
25th October 2005, 12:55
@denver, numai lui i-ai aratat o parte? :D

MariusTR
25th October 2005, 12:56
ehe freezer....si cand o sa iti puna capac vreuna.....te vad eu atunci.....:happy
Ehhh.. pentru relatii serioase nu e indicat tupeista. Pe cea cu care vrei relatii serioase o ageti tu singurel dupa alt algoritm

desdemona
25th October 2005, 12:59
@freezer, nu e tot timpul asa... Multe tipe care isi agata partenerul se intampla sa ramana cu el si pe viitor mult timp :D sau el cu ele.... :D

aliss
25th October 2005, 13:06
Aici..ar trebui sa raspunda Dante....probabil el ar ramane cu toate...:D (cu sau fara voia lor :evil::P)

desdemona
25th October 2005, 13:13
Sper sa nu ramana cu el... in sensul acela... sau cel putin nu toate, eventual doar una ... :D Sa vedem ce zice si taticul fericit.... :D

aliss
25th October 2005, 13:21
Cred a plecat la agatat....de azi-dimineata =)) :happy

don_denver
25th October 2005, 13:33
@DES E SINGURUL care a vazut ca atunci..cand am chef..se poate orice...:D....si ca nici nu tre sa ma chinuie talentul...oricum..am mai pus...de obicei las lucruile la voia intamplarii..sa vina de la sine....asta ar fi marele...secret..:D

nancy_callahan
25th October 2005, 13:47
@freezer: nothing personal, dar as vrea sincer sa te vad ce ai face in situatia expusa de tine. my guess, si nu ma refer doar la tine aici, ci la majoritatea barbatilor, ai intepeni... va sperie la culme tupeul femeilor si nu prea stiti cum sa reactionati. like i said, absolutely nothing personal.
@don: da, da, da, tu si voia intamplarii. siiigur ca da. razzle-dazzle, my friend

MariusTR
25th October 2005, 13:59
Pai clar ca nu e personal, ca nu ma cunosti.

Cand am fost la faculta, anul 2 am patit ceva asemanator. Am cazut un examen si eram foarte abatut. Am tras la o tiribişcă din apropierea corpului in care am dat examenul si , normal am baut , ca deh , eram suparat ( suparat, suparat sunt Doamne , suparat.. ). 4,5 beri cred ca am luat.
Nu vreau sa ma laud, dar am fost agatat atunci de o vampa... m-a vazut inmuiat bine in bautura si a fost sigura ca nu o sa o resping. Arata si bine, sau asa am vazut-o prin aburii alcoolului. Oricum am ajuns cu ea la camin... colegii terminasera examenele... singur in camera...

aliss
25th October 2005, 14:03
Pai....ai avut curaj pentru ca erai "ametit" :D..vezi? tot ca ca nancy e:P..Si yo-s de acord cu ea:D

MariusTR
25th October 2005, 14:05
aliss, tu te-ai combina cu un tip beat , ametit bine?
Nu cred... de aceea situatia respectiva nu schimba prea mult problema...

Tess
25th October 2005, 14:07
Oricum am ajuns cu ea la camin... colegii terminasera examenele... singur in camera...

nu inteleg...pan` la urma a urmat ceva actiune in 2...sau in..unu? :evil:
sau nu`ti mai amintesti? :D

aliss
25th October 2005, 14:11
freezer... tipa voia doar sa ajunga in camin cu tine...crezi ca o interesa cum era tipul:D..Cu cat mai ametit cu atat mai bine...ca era dispus sa faca ce zicea ea:P

P.S: Eu nu am tupeul sa agat un tip in stilul asta :D ...cu atat mai putin daca e si ametit:P

MariusTR
25th October 2005, 14:13
Odata e un tip sincer cu voi, fetelor :P si atunci il si luati in carutza...
da tess, imi amintesc si cum am dezbracat-o si care din noi a fost primul care a muscat si unde... mai zic detalii?

aliss
25th October 2005, 14:33
da tess, imi amintesc si cum am dezbracat-o si care din noi a fost primul care a muscat si unde... mai zic detalii?

Ei...e bine ca iti amintesti detalii....ca altfel degeaba te mai agatase tipa :evil:

MariusTR
25th October 2005, 14:40
adica, cum degeaba?

Tess
25th October 2005, 14:40
... mai zic detalii?

daca`ti face tie placere...te pot opri eu?

aliss
25th October 2005, 14:42
adica, cum degeaba?
Pai daca tu nu ti-ai mai aminti nimic....atunci degeaba ai mai fi facut ceva cu ea:D got it?:P

MariusTR
25th October 2005, 14:44
@ aliss am priceput acum.

@ tess ok, detaliile le trimit prin pm. Stay tunned! (IR)

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 14:44
Cea mai sigur cale de a agatza o fata:sa ai un bmw z3,slk + 3-5 carduri cu cel putin 15.000 euroi/card.Succesul este garantat!

desdemona
25th October 2005, 14:47
@Steaua-mania - la un bmw parca n-as zice nu :) , dar nu conteaza numai asta, nu? Depinde de fapt de intentiile fetei si de cat timp are de gand sa piarda in BMW-ul ala.... :D dar deja revenim la probleme care s-au mai discutat :P

aliss
25th October 2005, 14:51
Eu m-as multumi si cu un mertzan sau un hammer:D

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 14:52
desdemona,sa fii plimbata cu un bmw,implica si obligatii...stii,e ca un contract care stipuleaza:privilegii + obligatii:)Prin CJ sunt destule bmw-uri:) ce zici,eu si andreiush iti deschidem usa?:P La Cta pe timpu verii...e inflatie de aspiratoare de fete aka bmw,audi,opel,samd.
Care-i modelul de masina in care ai urcat ultima oara?:)Exceptie mijloace de transport in comun..alea nu-s masini...orice,dar nu masini..

fia
25th October 2005, 14:55
Cu ce te ajuta Bmw-ul ca sa fi agatzata? Adica te incalzeste cu ceva ca e un bmw, si ca sunt miile de euro de pe card? asta nu e intr-un fel cam acelasi lucru la a iesi la trotuar?
Poate nu pricep eu... lamuriti-ma

MariusTR
25th October 2005, 14:56
STEAUA-MANIA, desdemona nu discuta de la avion in jos.
Ori vii cu superjetu' la intalnire ori stai acasa... :D
CP.

fia , hai ca te lamuresc eu : FEMEILE SOFISTICATE UMBLA DOAR CU BARBATII CU MASINA

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 14:59
fia,masinile,banii,cadourile sunt cele mai usoare metode de a ajunge la telul tau...crezi ca pe fete le intereseaza,caracterul,gradul de educatie,civilizatie,inteligenta al unui baiat?lol...cate nu se lasa batute de "machos" cu portofelul plin de valuta...foame de bani...

aliss
25th October 2005, 15:00
aici incepi deja sa jignesti :rolleyes:

nancy_callahan
25th October 2005, 15:01
femeile CUM?!?!?!? :lol:
tre sa fii tare sofisticata sa te iei dupa aparente. e o porcarie, dragilor...
vorba lui fia: ori cu private jet, ori deloc...
steaua: nici sa nu te gandesti sa generalizezi..

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 15:03
aici incepi deja sa jignesti :rolleyes:
Cine jigneste?:confused:

aliss
25th October 2005, 15:06
crezi ca pe fete le intereseaza,caracterul,gradul de educatie,civilizatie,inteligenta al unui baiat?...foame de bani...
Asta nu inseamna jignire?:rolleyes: Tu crezi ca toate femeile sunt asa?...Pai ce naiba sa fac eu cu un tip idiot...ce daca are bani?..Ii spun doua cuvinte si nu intelege nimic...

MariusTR
25th October 2005, 15:07
vorba lui fia: ori cu private jet, ori deloc...
..
Ok, unde a zis fia de private jet? Mai, dar azi stiu ca le incurcati..:)
CP.

?..Ii spun doua cuvinte si nu intelege nimic...
Pai nu exista baiat istetz care sa inteleaga doar din 2 cuvinte.. zi macar o propozitie acolo...
CP.

aliss
25th October 2005, 15:09
It's in the air...freezer:D...astazi toata lumea a fost ametita:P

desdemona
25th October 2005, 15:13
@Steaua-mania - la un bmw parca n-as zice nu :) , dar nu conteaza numai asta, nu? Depinde de fapt de intentiile fetei si de cat timp are de gand sa piarda in BMW-ul ala.... :D dar deja revenim la probleme care s-au mai discutat :P
si

crezi ca pe fete le intereseaza,caracterul,gradul de educatie,civilizatie,inteligenta al unui baiat?lol...cate nu se lasa batute de "machos" cu portofelul plin de valuta...foame de bani...

tocmai ce spuneam.... sa stii ca nu e bine sa generalizezi :) Tocmai ce am spus chiar eu mai sus ca nu conteaza doar masina si banii... ci si altele (le-ai spus tu: caracterul, educatia, inteligenta etc.). Si daca o spune deja o fata, nu crezi ca or mai fi si altele care sa gandeasca la fel? :) De fapt am vazut - asa cum ma asteptam - ca fetele de pe forum au zis si ele acelasi lucru :P
Treaba cu BMW-ul era o gluma. Sunt masinile mele preferate. Daca vii la mine cu Mertzan nu ma intereseaza, nu lesin cand vad masini "bengoase", pt. bmw am insa o slabiciune... din anumite motive :)

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 15:15
aliss,astea-s texte...oricum,nu toate!exista cel putin 1 persoana care se difera de o alta persoana!Insa majoritatea fetelor cauta baiat bine "aranjat" economic...aici e si vina parintilor.Asta e...keep walking..
ps sa zici un lucru care e ffffffffffffffffffffff evident,nu e jignire...e relatarea unui adevar.

nancy_callahan
25th October 2005, 15:15
jigneste cine pune in aceeasi oala toate femeile.
eu nu vreau sa ma intreb ce draq sa mai vorbesc cu idiotu ala de langa mine care nu e in stare sa lege doua cuvinte fara sa caute in dictionar...
prefer omul inteligent, amuzant, sincer si respectuos...
dar nah, desigur ca nu pot generaliza...
edit: ei, e vina parintilor....

fia
25th October 2005, 15:19
fetelor, ati vazut da ca ma duc sa ma dau cu mig-ul asta inseamna ca intr-un fel iau lectii de pilotaj... care inseamna ca o sa-mi iau si jet :D

Deci astept ;; )

desdemona
25th October 2005, 15:21
@fia, o sa astepti mult si bine... pt. ca mai intai trebuie sa vii tu sa ne iei :) chiar si din zbor :D

De la avatarul ala al tau mi s-a facut dor de al meu :P Ia sa mi-l pun :D

aliss
25th October 2005, 15:23
@fia daca imi dai migul sa il pilotez eu...:D
tu poti sa ramai cu jet-ul :P

don_denver
25th October 2005, 15:28
prefer omul inteligent, amuzant, sincer si respectuos...

bey..v-am zis sa nu mai ma barfiti..:D

aliss
25th October 2005, 15:29
=)) =)) =))
de unde le scoti, mai :happy ?

don_denver
25th October 2005, 15:31
ma chinuie talentul mey ...scumpi

aliss
25th October 2005, 15:34
wrong:D
tu ai talentul in sange ..n-are cum sa te chinuie:P

don_denver
25th October 2005, 15:35
bey...parca mi-ai fi fina..si m-ai stii..:D

fia
25th October 2005, 15:40
@fia daca imi dai migul sa il pilotez eu...:D
tu poti sa ramai cu jet-ul :P
Nu-ti dau mig-ul ca-mi dai eject :D

aliss
25th October 2005, 15:47
Nu imi trecuse asta prin cap...dar daca tot ai zis...:evil: :happy
In plus...tu ramai jet-ul...nu iti trebuie migul:P

ieppy
25th October 2005, 15:58
wow, children, cate nu sau spus. :D

denver: e adevarat ca l-am vazut pe el in actiune de a agatzta. e o forta a natrii baiatul asta, mai am multe de invatzat ca sa ajung la stadiul ala, dar fara sa ma laud prea mult, joc totusi in acelasi campionat cu el. :D

nancy: mi-a placut faza cu barbatii intimidati de femeile puternice. :D tu numai cu din aia umbli? :D

des: ceva ceva tot ai vazut la denver, insa nu ai stat sa vezi restul. aglomeratia asta. :D

fia: sunt de acord cu tine cand spui ca femeile care se uita numai dupa masini si bani mai bine ar face trotuaru. in curand o sa fie si legal asa ca o sa poata spune ca si muncesc. :D

aliss: vad ca ai inceput sa vezi talentul. invetzi repede. i like that. :D

desdemona
25th October 2005, 16:00
Bai ranjitule :D Tu vorbesti vreodata serios? :D

ieppy
25th October 2005, 16:01
mai am momentele mele. :D sunt rare si pretioase, nu le pot avae in fiecare zi ca isi pierd din valoare. :D

don_denver
25th October 2005, 16:05
@dante nu mai face mey reclama mascata la kodak..:D

desdemona
25th October 2005, 16:07
@denver... eu as fi zis ca la cafeaua aia buna care face cat 1000 de momente pretioase :D Dar fiecare cu ce-l doare, cred ca de fapt imi mai trebuie o cana de cafea :D

ieppy
25th October 2005, 16:07
m-ai prins. :P adevarul e ca am avut parte de niste momente kodak vara asta. :D

unul care imi sta pe creier e cel de pe plaja. :D

desdemona
25th October 2005, 16:13
@dante, dar ce ai facut pe plaja de ti-a ramas asa de intiparit ... :D Menage.... :o: :evil: :P

ieppy
25th October 2005, 16:15
am baut. :D si am urmarit apusul, cat de cat. :D

desdemona
25th October 2005, 16:17
Cat de cat? Cam cat? :evil:

ieppy
25th October 2005, 16:17
pai nu am apucat sa il vad pe tot ca ne grabeam. :D

don_denver
25th October 2005, 16:18
pai la un timp se uita in alta parte...:D...si nu era apusul..:drak:...

ieppy
25th October 2005, 16:20
era rasaritul. :D

don_denver
25th October 2005, 16:21
asa ziceam si...eu...si rasarea misto...as putea spune....chiar sexos...:D

ieppy
25th October 2005, 16:22
it was to much to take in. :D dar am reusit. the force is strong with us. :D

don_denver
25th October 2005, 16:26
te cred....ca era strong..:D...forta..binenteles...:D

ieppy
25th October 2005, 16:27
strong, strong. :D ca de altfel... :happy

don_denver
25th October 2005, 16:29
atunci..forta fie cu noi cum a fost si-atunci...si-n veciiiii....vecillorrrrrrrrrrrrrrrr....aminnn...

ieppy
25th October 2005, 16:31
bun, daca mai exista vreo intrebare despre cum e cu agatzatul stam la dispozitia dumneavoastra, stimati cititori. :D

denvere, ne facem thread cu intrebari? un FAQ al vietzii? :D

don_denver
25th October 2005, 16:33
okapa...mai ales faq al vietii..:D

desdemona
25th October 2005, 16:34
:happy ati dat-o in balarii :P Ca sa lamurim...:

pai la un timp se uita in alta parte...:D...si nu era apusul..:drak:...
Este vorba despre sticla de Martini care se tot golea? :) sau gheata care se topea.... ma rog, variante sunt :)

don_denver
25th October 2005, 16:36
@des...rece mami..mai incearca...:P

desdemona
25th October 2005, 16:38
Eu cred ca e mai buna varianta mea :) Cred cu tarie in ea :D

ieppy
25th October 2005, 16:39
ca sa vezi ce gresite poate fi credinta asta. :D

don_denver
25th October 2005, 16:40
si noi...tot cu tarie..spunem....ca nu crezi...bine..:D

nancy_callahan
25th October 2005, 17:44
mama, mama, ce de activitate... si acu vin si reiau firul de acu trei pagini...
@dante: :lol: cum naiba sa vreau numai de aia??? pana la un punct sunt ok, digerabili, dar de la un moment dat incolo, sa ai doar o momaie langa tine poate fi al naibii de plictisitor... :D
@don: ne ierti ca te-am barfit? :evil:
@des: tot la tarii ramai? :D

desdemona
25th October 2005, 17:52
@nancy, pai tie-ti plac alte variante? :evil: Eu merg pe tarii... si pe chestii rafinate :D

ieppy
25th October 2005, 19:46
pai ai zis ca cei mai multi si ca probabil si cei de pe forum ar fi intimdati. :D eu zic sa mai recalculezi. :D

nancy_callahan
25th October 2005, 20:26
te-oi fi rusinat :lol: that would be a first :lol:
am zis "cei mai multi" referindu-ma la barbati in general. implicit cei de pe forum. tot cei mai multi.
therefore, no need to redo the math :D

ieppy
25th October 2005, 23:52
am rosit cum nu am ami rosit in viatza mea. :D like I said, ai avut ghinion sa dai nas in nas cu aia din marea masa. :D

nancy_callahan
26th October 2005, 10:08
:lol:
stai sa nu ma intimidez eu... :lol:

don_denver
26th October 2005, 10:45
si cum arati intimidata, nancy?

nancy_callahan
26th October 2005, 11:24
pfoai...
rosesc, ma balbai, imi rasucesc inelele pe degete, fumez mult, scutur tigara des, ma joc cu degetele prin par, sunt un adevarat show :lol:
ascund bine.... n-am ce zice....

aliss
26th October 2005, 11:29
E doar o tactica nancy (asa se zice :D)...ca daca el o sa creada ca esti intimidata il iei prin suprindere....
Asta voiai sa zici...da?:D (ca noi nu ne lasam intimidate :P)

ieppy
26th October 2005, 11:57
mde, oare? :D

am mai auzit noi de femeile care nu sunt asaa, si nu fac aia. :D basme. :D

nancy_callahan
26th October 2005, 17:47
aliss, nu ziceam doar asa... chiar asa mi se intampla :P
numai ca teribil de rar :D
e un fel de once in a lifetime :D priceless :lol:

don_denver
26th October 2005, 18:09
once in a lifetime...hm..daca intimidarea e odata in viata..de restul ce sa mai zic..:D

nancy_callahan
26th October 2005, 18:30
nu mai zi D: las-o asa, e destul de alambicata toata treaba si fara completari. sunt sigura ca orice adaugire nu ar face decat sa incurce mai rau itzele.

raspunsul la lintrebarea ta este "depinde de circumstante" :P

ieppy
26th October 2005, 19:29
raspunsul asta e al meu, asa ca te rog sa iti gasesti altul. :D

don_denver
26th October 2005, 23:35
vbiti de cele atenuate? :D

nancy_callahan
27th October 2005, 08:30
nu, mai degraba de cele atenuaNte :P
@dante: cum adik asta e raspunsul tau? :mda:

ieppy
27th October 2005, 08:53
uite asa. :P cred ca il patentez. :D asa ca te rog sa platesti tributul pana nu ma supar. :D si se spune DANTEnuante. :D

nancy_callahan
27th October 2005, 08:59
:lol:
desigur ca asa se spune. ce draq ai de esti asa de in forma? incepi sa ma enervezi. uite, aliss, cine imi omoara mie ziua buna :lol:

ieppy
27th October 2005, 09:01
sunt in forma? eu nu credeam, dar imagineazati cand sunt in forma cum sunt. :D

nancy_callahan
27th October 2005, 09:04
cred ca am o vaga idee.
iesi la agatat, azi s-ar putea sa ai succes :lol:

ieppy
27th October 2005, 09:06
nancy, in primul eu am totdeauna succes. :D si in al doilea rand sunt pe un teren care numai fertil nu e. asta e. talentul meu este irosit. :D

nancy_callahan
27th October 2005, 09:08
adica esti acasa in varful patului :lol: pai si ala nu e fertil???? n-ai sa vezi mai fertil de atata :D
a, si sa nu cumva sa imi scape, siiigur ca da, intotdeauna. ma ierti ca m-am indoit vreo secunda :lol:

ieppy
27th October 2005, 09:10
numai tu poti scrie din varful patului.:D eu sunt la birou mancand si citind. :D

pai nu cred ca te iert. :D ce repede se indoieste omul. :D

nancy_callahan
27th October 2005, 09:14
ce am retinut eu din toata istorisirea asta:
tu la ora 8 mananci?!?!

aliss
27th October 2005, 09:25
nancy...numai cand se trezeste la ora aia...de obicei el trece direct la masa de pranz:D

ieppy
27th October 2005, 09:25
asa ceva. :D

aliss, de ce esti rautacioasa? vrei sa luam micul dejun impreuna? :D

aliss
27th October 2005, 09:27
asta ar inseamna sa te trezesi la 7 dimineata...te incumeti?:D

ieppy
27th October 2005, 09:27
sigur ca da. :D la mine sau la tine? :D

aliss
27th October 2005, 09:29
Depinde unde ma trezesc ...acu' eu de unde sa stiu ?:P:D

nancy_callahan
27th October 2005, 10:15
asta micu agata :lol:
buey, it is illegal. inducere in eroare cu buna-stiinta. fals si uz de fals, trafic de influenta, huoo!!!! :lol:
dark, unde esti sa faci lumina???

ieppy
27th October 2005, 10:19
aliss, om trai si om vedea. :P

nancy, asta micu? :P agatza? :D sound all to familiar? :D Do you want to play a game? :D

si lasa ca e bine in penumbra cum e acum. :D

aliss
27th October 2005, 10:33
Dante....zi repede cine-i Tiffany...:happy )))):P

P.S nu puteam sa fac acest comentariu pe dedicatii..:P

ieppy
27th October 2005, 10:34
nu e pretena ta cea mai buna? :P eu asa stiam. :D

puteai, dar las ca e bine si aici. :D

nancy_callahan
27th October 2005, 10:37
tiffany's este acolo unde tre sa il pui sa te duca :D OBLIGATORIU!!!!
si apoi o vizita pe la harry winston :D

ieppy
27th October 2005, 10:44
nu e obligatoriu sa vrea si ea. :D daca tu nu ai vrut. :happy

aliss
27th October 2005, 10:53
Am nevoie de detalii ca sa ma pot pronunta:D
Nu pot merge pe mana oricui:D:P

don_denver
27th October 2005, 10:54
ai grija sa nu-l calci pe degete....:P

ieppy
27th October 2005, 10:55
ce detalii draga? :P

nancy_callahan
27th October 2005, 11:21
Am nevoie de detalii ca sa ma pot pronunta:D
Nu pot merge pe mana oricui:D:P
aliss, crede-ma pe cuvant, la harry winston cel putin IN MOD SIGUR vrei sa mergi.
tiffany's e pepsi dupa winston :D
ca sa fiu mai explicita, du-te la "reclame" si vezi cele cu diamantele :D

ieppy
27th October 2005, 11:23
mai degraba ii dadeai detalii despre mana mea. :D

aliss
27th October 2005, 11:26
mersi nancy pt lamurire...acum inteleg si de ce nu primeam detalii :D

ieppy
27th October 2005, 11:28
dupa principiul some like it hot? :D

nancy_callahan
27th October 2005, 11:30
dupa principiul diamonds CAN buy love :lol:

ieppy
27th October 2005, 11:31
or so thay say... :P

don_denver
27th October 2005, 11:34
dupa principiul diamonds CAN buy love :lol:
se cheama sex ..nu love....

ieppy
27th October 2005, 11:35
sexual loving. :D something like that. :happy

don_denver
27th October 2005, 11:47
deci..oricum ai da-o...nu e love...it's just sex...oricum ai privi ...diamantul..ca tot e vb si de el..pe-acolo.,..

ieppy
27th October 2005, 11:49
lojic mah. :D acum probabil nancy are o fantezie de genul celei din james Bond cu hale Berry si cu patul plin cu diamante. :D

dar asta ne aduce din nou la discutia noastra cu apetitul sexual. :D

don_denver
27th October 2005, 11:50
si cu fabrica cu prezervative..lojic..:D...si cand te gandesti ca noua nu ne trebuie astfel de stimulente..daca le pot spune asa...:D....uite...aici se vede cine este sincer..:D..iubim neconditionat...:)

ieppy
27th October 2005, 11:52
asa e. :D se vede ca suntem mai sinceri cu noi insine si cu restul lumii. :D ar putea sa invetze femeiel cate ceva de la noi. :D

aliss
27th October 2005, 11:53
adica ce vrei sa spui ...ca noi nu suntem sincere?:D

don_denver
27th October 2005, 11:54
pai daca voi confundati marimea portofolelui cu marimea.....dragostei...:D..ce sa va fac...- nu toate..dar deh.._

ieppy
27th October 2005, 11:54
pai daca "iubirea" voastra sta in balanta, iar in partea cealalta e o cantitate in kilograme de diamante. :D asa ceva. :D

aliss
27th October 2005, 12:17
La mine nu e valabil:D

ieppy
27th October 2005, 12:30
atunci e bine. :D sa nu te lasi corupta de nancy. :D

aliss
27th October 2005, 12:32
In general nu sunt influentabila...dar nu se stie niciodata:D

ieppy
27th October 2005, 12:33
trebuie sa stii si pe mana cui te lasi. :D ca nu te poti lasa corupta de oricine acum. :D

don_denver
27th October 2005, 12:43
cu ce te-ai lasa corupta aliss?

aliss
27th October 2005, 12:49
Asta nu am de unde sa stiu...in momentul de fata cica nu m-as lasa corupta..:D dar stiu eu ce tentatii se ivesc?:D

don_denver
27th October 2005, 12:52
si cum trebuie sa fie tentatia?:D

aliss
27th October 2005, 12:56
Voi v-ati nascut cu intrebarile in minte?:D
de ce? cum? in ce fel? etc......

ieppy
27th October 2005, 12:57
daca nu pui intrebari nu ai cum sa afli, daca nu afli nu ai cum sa stii, si daca nu stii, atunci... :D

don_denver
27th October 2005, 13:00
@ dante lojic
@aliss defect ex-profesional

ieppy
27th October 2005, 13:01
la mine nici macar nu are un background. :D

aliss
27th October 2005, 13:04
In cazul asta ar trebui sa va schimbati meseriile...cred ca research worker...ar fi mai potrivit pentru amandoi:D:P

don_denver
27th October 2005, 13:06
facem si asta..dar voluntariat..sau interes personal.:D

ieppy
27th October 2005, 13:10
avem mai multe domenii de actiune. :D

nancy_callahan
28th October 2005, 08:48
mah copii, eu tre sa vin de fiecare data sa adun dupa voi?!?!?
aliss, dragutza, te rog eu mult de tot sa nu te iei dupa acesti doi domni vizibil preocupati de soarta femeilor. desigur ca nu sunt cea care sa se dea in vant dupa "materie" dupa cum precizam mai acu ceva vreme. cayenne-ul sau X5-ul nu au nici un fel de efect.
insa cadourile nu se refuza :D dupa cum bine stim toate :P

dante, don, get the fk off my back :lol: nu ma mai bagati la inaintare numai ca sa va scoateti. si nu luati apararea rasei masculine doar de amorul artei, cand stiti si voi foarte bine ce poame puteti fii (la general, nu obligatoriu voi doi) :P

don_denver
28th October 2005, 10:08
uuuu...nancy...ce poame suntem?:D...
asta 1..doi..nu ne bagam doar dse amorul artei....la figurat vorbind...ci chiar din amor purtat artei. :draK:

aliss
28th October 2005, 10:35
@nancy...don't worry....ii las sa vorbeasca.....ca daca ma luam dupa ei pana acum....... :D:P

don_denver
28th October 2005, 10:48
eram departe mey aliss....si-o duceai bine..dar deh.....las c-o sa-ti dai seama....ca noi am avut dreptate..:P...

aliss
28th October 2005, 10:57
departe?:D..vezi ca am o imaginatie foarte bogata..:D:P