PDA

View Full Version : Metode de agatat



Pages : 1 [2]

ieppy
28th October 2005, 10:57
suntem poame interzise. :D cred ca la asta se referea. dar stii cum e. e greu sa rezisti la ceva interzis. :D

aliss, vb lu denver, daca te luai dupa noi erai deja departe. :D

don_denver
28th October 2005, 10:59
dezvolta ce inseamna la tine imaginatie bogata..aliss..:drak:

aliss
28th October 2005, 11:01
ce poate fi o imaginatie bogata ....mai mult decat o imaginatie bogata:D?

ieppy
28th October 2005, 11:02
elaboreaza insa. :D foloseste exemple, detalii, u know, the usual. :D

aliss
28th October 2005, 11:03
the usual?:D..stii doar ca eu nu dau detalii :D:P

ieppy
28th October 2005, 11:04
ba le mai dai. :D in any case o imaginatie bogata e ceva cu care te mandresti asa ca nu e nimic rau daca ne dai niste exemple. :D

aliss
28th October 2005, 11:07
ba le mai dai. :D
Damn!..Inseamna ca mi-a scapat ceva...:D
Cat despre imaginatie....sa iti dau exemplu...la ora asta ma imaginez in plapuma cu o cana fierbinte de ceai langa mine:happy :P

don_denver
28th October 2005, 11:07
da aliss..vrem exemple...ca asa...doar gura de tine..:P

ieppy
28th October 2005, 11:08
si asta e la tine bogata? :D

macar cu o cana de aur tot puteai sa spui. :happy

aliss
28th October 2005, 11:11
am zis ca iti dau un exemplu de imaginatie:D
denver...logic...:D:P

ieppy
28th October 2005, 11:13
ai zis un exemplu de imaginatie bogata. :P

aliss, gresit, se spune lojic. :D

don_denver
28th October 2005, 11:13
@aliss uuu...sounds interesting...:P

aliss
28th October 2005, 11:14
mai....eu eram aia cu imaginatia bogata:D

ieppy
28th October 2005, 11:14
ce suna bre interesantß :D

aliss, m-ai pierdut. :D

aliss
28th October 2005, 11:16
Mai bine:happy :P

ieppy
28th October 2005, 11:17
lasa ca te prind eu la cotitura. :D

fia
28th October 2005, 12:01
Buey, voi lucrati pe 2 fronturi?

ieppy
28th October 2005, 12:02
fia, jelos? :D

fia
28th October 2005, 12:04
Dar tu stii cum.. mor de ciuda.... =))

ieppy
28th October 2005, 12:05
:happy stiam eu ca esti plin de invidie. :happy oare sa ma feresc cand mai vin prin tara? :happy

fia
28th October 2005, 12:06
Hm, cum adica, "cand vii in tara", tu esti din alta tara ;)?

ieppy
28th October 2005, 12:06
pai cared ca am fost destul de clar cand am spus asta. din nefericire drumul meu nu e prin tara decat cand am concediu sau vacante. :D

Grinco
16th August 2009, 17:21
Am vrut sa deschid un thread asemanator, dar vad ca exista deja. Ideea mi-a venit dupa ce am fost martor la o faza criminala:D Eram intr-un bar, iar la alta masa era plin de dudui. Dupa cateva beri, unul dintre noi a inceput sa se creada macho si s-a dus sa le combine. S-a dus frumos catre masa alora si le-a bagat cea mai "tare" duma de agatat, care "ar merge" garantat la toate femeile: "Ciao, fetele...nu veniti la noi la masa ,sa beti un suc, ba p.lă?" :D

Catalin
16th August 2009, 18:37
"Buna, papushe...te fac un cearsaf?":cool: It always works:D

karynna24
17th August 2009, 18:35
"Buna, papushe...te fac un cearsaf?":cool: It always works:D

??? Nu fi asa de sigur! Sa-mi zica un tip o asemenea placa....nici nu-si imagineaza saracul ce va urma!:happy:happy

Radu
17th August 2009, 18:40
Am vrut sa deschid un thread asemanator, dar vad ca exista deja. Ideea mi-a venit dupa ce am fost martor la o faza criminala:D Eram intr-un bar, iar la alta masa era plin de dudui. Dupa cateva beri, unul dintre noi a inceput sa se creada macho si s-a dus sa le combine. S-a dus frumos catre masa alora si le-a bagat cea mai "tare" duma de agatat, care "ar merge" garantat la toate femeile: "Ciao, fetele...nu veniti la noi la masa ,sa beti un suc, ba p.lă?" :D

Veche domne veche...dincolo era mai noua...:happy:happy:happy

jesus supremu
17th August 2009, 19:09
??? Nu fi asa de sigur! Sa-mi zica un tip o asemenea placa....nici nu-si imagineaza saracul ce va urma!:happy:happy

probabil ca manuela nu s-a plans niciodata de o asa abordare macho:D:happy

Catalin
17th August 2009, 21:27
??? Nu fi asa de sigur! Sa-mi zica un tip o asemenea placa....nici nu-si imagineaza saracul ce va urma!:happy:happy

Karynna, in caz ca nu ti-ai dat seama era o gluma ce-am scris mai sus. Da' ma rog, fiecare intelege ce vrea si cat poate.:rolleyes:

@su: Frumos nume are mama ta.:)

Tyler Durden
17th August 2009, 21:32
Metoda harpon.
Se ia un harpon, te plasezi intr-un loc intunecos, urmaresti o duduie cat mai vulnerabila (daca se poate blonda pentru ca vulnerabilitatea e dublata de prostie, ceea ce face ca reusita sa fie cvasi-sigura), se arunca un harpon in spinarea victimei. Victima se taraste in cel mai apropiat gang si de aici va descurcati si singuri.

jesus supremu
17th August 2009, 21:35
aha metoda ahab nu?:D veche si asta
eu agatz cu spinii de la trandafiri.extrem de utili in desirarea lenjeriei

Tyler Durden
17th August 2009, 21:37
Cam da, insa eu nu o aplic asupra vreunei Moby Dick cu vagin, ca eu nu ma omor dupa duduile mai rubensiene. :D

Q-Djyni
17th August 2009, 23:37
"Buna, papushe...te fac un cearsaf?":cool: It always works:D

:))

Un simplu `` hei,salut :) vrei sa bem ceva? :) `` este destul.Daca ii place cum o abordezi,nu va spune nu.

Hopshio
17th August 2009, 23:41
sunt curios lordul cum agata:D

jesus supremu
17th August 2009, 23:50
lordul nu agata lordul alege:ok:

Radu
17th August 2009, 23:56
lordu nu agata fete...el agata baieti...:)

Adi Da Samraj
18th August 2009, 00:59
lordul nu agata lordul alege:ok:

lordul nu agata , lordul este agatat de femei :ok::yeah:

Grinco
18th August 2009, 01:15
Lordul are femei cacalau chiar daca si-a agatat ghetele-n cui dupa clasa a VII-a

newcool
18th August 2009, 18:28
lordu' nu agata,lordu' triaza.:D

Celso
18th August 2009, 19:17
Da, nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Lordul.

Catalin
21st August 2009, 22:02
Vezi o gagica, te duci la ea si ii spui: "Buna! Te-am iubit inca dinainte sa te cunosc, esti raza mea de lumina si vreau sa ma casatoresc cu tine.:floricica: Visez sa fii mama copiilor mei. Ce zici, facem o simulare?"

Q-Djyni
21st August 2009, 22:15
Vezi o gagica, te duci la ea si ii spui: "Buna! Te-am iubit inca dinainte sa te cunosc, esti raza mea de lumina si vreau sa ma casatoresc cu tine.:floricica: Visez sa fii mama copiilor mei. Ce zici, facem o simulare?"

:)) Ia o chitara si fa un cantec din asta.

Catalin
21st August 2009, 22:20
Merge mai bine pe ritmuri de acordeon.:D

Grinco
22nd August 2009, 05:12
Replici de agatat la sat:
“Pisi, prășim și noi ceva în seara asta?”
“Știu că suntem verișori de gradu’ unu, da’ nu-i nimica. Nici părinții tăi n-au avut vreo problemă!”
“Te duc la oraș, fă!”

by piticigratis (http://www.piticigratis.com/2009/08/ghid-de-agatat-circumstantial-ep-1-la-tara/)

TeBat
22nd August 2009, 08:09
Replici de agatat la sat:
“Pisi, prășim și noi ceva în seara asta?”
“Știu că suntem verișori de gradu’ unu, da’ nu-i nimica. Nici părinții tăi n-au avut vreo problemă!”
“Te duc la oraș, fă!”

by piticigratis (http://www.piticigratis.com/2009/08/ghid-de-agatat-circumstantial-ep-1-la-tara/)

slab...:P

Q-Djyni
22nd August 2009, 18:49
Replici de agatat la sat:
“Pisi, prășim și noi ceva în seara asta?”
“Știu că suntem verișori de gradu’ unu, da’ nu-i nimica. Nici părinții tăi n-au avut vreo problemă!”
“Te duc la oraș, fă!”

by piticigratis (http://www.piticigratis.com/2009/08/ghid-de-agatat-circumstantial-ep-1-la-tara/)

:)) Foarte ``natural`` n-am ce zice :))

Lordul
24th August 2009, 09:53
"Buna, papushe...te fac un cearsaf?":cool: It always works:D

asta e demodata acum se zice :

Ce faci papusa ? Facem o tura ?

Andrei_23
24th August 2009, 10:05
asta e demodata acum se zice :

Ce faci papusa ? Facem o tura ?

Si iti iese smecheria vreodata Lordule ?

Grinco
24th August 2009, 14:01
Toate cumetrele sunt fleasca cand aud replica asta de la Lordu' ;)

Tyler Durden
24th August 2009, 14:05
Se uda si dupa urechi...:D

Radu
24th August 2009, 14:34
Toate cumetrele sunt fleasca cand aud replica asta de la Lordu' ;)

Ce cumetre doctore...crezi ca asta a avut vreo femeie la viata lui in afara de staga si dreapta?:D

TenisFan
25th August 2009, 13:01
Depinde... Daca esti tuns scurt sau la chelie poti sa optezi pentru: imi tii si mie berea asta pana-mi leg parul?
Daca ai plete nu-ti trebuie replica de agatat doar aspect mega gotic. :(

TeBat
2nd November 2009, 17:55
mai asteptam maestrii in acest domeniu sa ne mai divulge din tainele acestei nobile meserii de Don Juan :D

YoYoyOi
2nd November 2009, 18:27
voi chiar credeti ca functioneaza vrajelile astea de doi bani?

eventual la nivel de gluma zilei

Charon
2nd November 2009, 18:43
orice curvar stie ca bancnota de 100 de lei reprezinta cea mai buna replica de agatat!:D

Vladek
2nd November 2009, 19:07
100 de lei ? Pe ce lume traiesti mai :D ? Poate voiai sa spui 100 de euro :D

Charon
2nd November 2009, 19:13
100 de lei ? Pe ce lume traiesti mai :D ? Poate voiai sa spui 100 de euro :D

o gonflabila nu are cum sa coste mai mult de .......2 bancnote!:happy
e ieftin si permanent,daca se sparge te costa vulcanizarea!

Cipri
2nd November 2009, 20:01
O intrebi daca stie sa joace sah ... si daca zice da , o rogi frumos in felul urmator : poti sa imi muti si mie calul ?:D

Lordul
2nd November 2009, 21:09
ultima e geniala

irinaidu
2nd November 2009, 22:14
O intrebi daca stie sa joace sah ... si daca zice da , o rogi frumos in felul urmator : poti sa imi muti si mie calul ?:D

dar de ce, ai o malformatie congenitala sau ai avut un accident mai tarziu in viata???

pe mine cel mai tare ma distreaza barbatii care sunt convinsi ca daca o femeie nu e interesanta de persoana lor este pt ca e interesanta de bani si foarte probabil proasta.

Tyler Durden
2nd November 2009, 22:24
O intrebi daca stie sa joace sah ... si daca zice da , o rogi frumos in felul urmator : poti sa imi muti si mie calul ?:D

In cel mai bun caz iti muta o falca!:D

YoYoyOi
2nd November 2009, 22:35
giiiz ce idei aveti si voi :groggy:

Cipri
2nd November 2009, 22:47
dar de ce, ai o malformatie congenitala sau ai avut un accident mai tarziu in viata???

pe mine cel mai tare ma distreaza barbatii care sunt convinsi ca daca o femeie nu e interesanta de persoana lor este pt ca e interesanta de bani si foarte probabil proasta.
In primul rand de unde aceste jigniri ? am incercat sa mai destind putin atmosfera ... fiecare intelege ce vrea ...
Acum as putea si eu sa va/te jignesc , dar nu imi sta in fire .

Cea mai buna metoda de agatat dupa parerea mea : fi tu insuti si succesul este asigurat :P ! ! !

@Tyler - :D

Gontel
3rd November 2009, 00:01
O intrebi daca stie sa joace sah ... si daca zice da , o rogi frumos in felul urmator : poti sa imi muti si mie calul ?:D

Tare asta. :happy

Mai bagati, sa am material pentru balul bobocilor ca sa agat boboace. :)

irinaidu
3rd November 2009, 00:22
cipri dar tu de ce te-ai aprins asa??? clar nu vorbeam serios ca doar nu te cunosc. jessus people!!! si oricum nu vad cu ce te-am jicnit :groggy:

TeBat
3rd November 2009, 13:42
Tare asta. :happy

Mai bagati, sa am material pentru balul bobocilor ca sa agat boboace. :)

scoti cheia de la masina si o arunci pe masa:D

White Shadow
5th November 2009, 21:25
pe mine cel mai tare ma distreaza barbatii care sunt convinsi ca daca o femeie nu e interesanta de persoana lor este pt ca e interesanta de bani si foarte probabil proasta.

adica pe tine te distreaza faptul ca cineva te crede proasta ?

nu am inteles ce ai vrut sa zici acolo....

un barbat nu face presupuneri ca si majoritatea femeilor, barbatii analizeaza mai mult si se i-au dupa fapte pe cand femeile sunt cele care viseaza mai mult cu ochii deschisi...

un barbat daca vede ca tipa nu e interesata de el si nu e unul care sa abandoneze rapid dupa un esec....va cauta un motiv pentru care a fost refuzat , dar nu unul oarecare...si unul rezultat din dovezile oferite chiar de acea femeie.......

actiunile femeii sunt analizate pas cu pas si in anumite situatii...sunt raspunsuri si gesturi care o dau de gol ....

de aici rezulta catalogarea ei ca materialista sau PROASTA sau si mai rau.....amandoua....

zebe
5th November 2009, 21:39
un barbat nu face presupuneri ca si majoritatea femeilor, barbatii analizeaza mai mult si se i-au dupa fapte pe cand femeile sunt cele care viseaza mai mult cu ochii deschisi...

Da nu...
Ne place noua sa credem asta. :D

Lordul
5th November 2009, 21:56
scoti cheia de la masina si o arunci pe masa:D

si asta e tare....:))))

White Shadow
5th November 2009, 22:01
Da nu...
Ne place noua sa credem asta. :D

iti place tie sa crezi asta....

Tyler Durden
6th November 2009, 01:10
Daca as fi fost femeie v-as fi dat cate o poseta (plina cu rulmenti) in cap, unora de pe aici.:D

Radu
6th November 2009, 08:29
Daca as fi fost femeie v-as fi dat cate o poseta (plina cu rulmenti) in cap, unora de pe aici.:D

Buna tylere asta...buna...:D

Marius
6th November 2009, 08:44
Buna tylere

vrei sa-l agati? :D

TeBat
6th November 2009, 11:18
mie mi-ar placea sa fie iar ca pe vremuri: o duci la un film,un teatru ceva ii cumperi o floare si...gata :D

Marius
6th November 2009, 11:20
acum e mai bine... te duci la tara si ii promiti ca ii arati mecul :D

Radu
6th November 2009, 12:53
vrei sa-l agati? :D

In cui?:D

Marius
6th November 2009, 13:04
uite o idee buna :D

Tyler Durden
6th November 2009, 14:39
Sa revenim on-topic...:D
Cine crede ca exista Femeie si nu femei da dovada ca nu a inteles nimic din ''subiect'', la unele merge o metoda, la altele alta metoda...iar la unele nicio metoda. Ce merge cu una din satul Poplaca, nu merge cu o haladita de Dorobanti, sau ce merge cu o nimfomana, nu merge cu o frigida.:D Sunt femei si femei, si ''culmea'' exista si unele care nu pun botul doar la bani. ;)

Celso
6th November 2009, 14:58
degeaba ne cramponam noi atata, tot femeia alege:D ...prima privire e importanta, daca vrea ea si te considera bun va lasa de inteles ...daca nu nu:D

Radu
6th November 2009, 15:45
In momentul de fata in bucuresti daca ai o masina smechera si cativa banuti in cont...nu ai probleme cu tarfele...pentru mine pitipoancele astea sunt niste tarfe...

Tyler Durden
6th November 2009, 15:49
Pai na, dar nu poti sa pui semn de egalitate intre pitipoancele si femei, pitipoancele fiind doar un segement din categoria femei. Tarfele si pitipoancele se deosebesc un pic, pentru mine tarfele sunt mai cinstite, pentru ca macar tarfele isi recunosc statutul, adica dai banu' si le-o tragi, pitipoancele pozeaza in femei respectabile si nu iau banii inainte, ci de obicei dupa...

TeBat
6th November 2009, 17:04
exista si fete serioase in ziua de azi,numai ca sunt o specie rara protejata de lege :D

zebe
6th November 2009, 20:00
Ba nu-s protejate de lege. Se promozeaza foarte mult prostia/pitziponcia. Is din ce in ce mai putine... :D

TeBat
6th November 2009, 22:15
pai stii cum e,cateodata dumber is better :D

zebe
7th November 2009, 12:08
Depinde ce cauti... :D

Q-Djyni
7th November 2009, 18:36
Cu cat vorbesti mai putin cu ea cu atat mai bine,in opinia mea :D

vorba aceea :

Renuntand fortat, la ultimul sarut...
Unii pleaca dintre noi cu piftia-n gat...(SALUT!!!)

florinake2012
25th December 2012, 16:27
Interesant acest topic :)) nu stiu daca exista neaparat metode de agatat dar se pot impune unele reguli pentru a face o impresie buna :-d in primul rand pentru a agata din prima trebuie sa fii tu insuti si sa nu pari o persoana falsa..

ProtectedPR
24th January 2013, 18:05
mie mi-ar placea sa fie iar ca pe vremuri: o duci la un film,un teatru ceva ii cumperi o floare si...gata :D

S-au dus de mult vremurile astea cu.. "Vrei sa fii prietena mea?"
Si cel mai rau este ca toate "crengile" se cred Dive.

Lordul
18th February 2013, 15:46
am citit , metode de alaptat :)))))))))))))))))))

Uncle Ben
19th February 2013, 18:23
am citit , metode de alaptat :)))))))))))))))))))
Bre, da' n-ai fost intzarcat?!

Doctor_Satan
20th February 2013, 11:01
L-au intarcat pe la 4 ani, dar s-a reapucat la 14.