PDA

View Full Version : Reality Shows



SurvivorSoso
28th March 2007, 23:09
Au aparut si in Romania pe AXN si alte canale...dar vreau sa stiu daca este cineva care le urmareste in fiecare saptamana...ma refer la survivor,the amazing race,the apprentice etc ? Si ce parere aveti despre ele...

TenisFan
29th March 2007, 00:06
Eu am vazut toate sezoanele din Survivor si mi se pare o idee foarte buna...Cel mai mult mi-a placut editia din Amazon si editia All stars care a fost excelenta cu mentiunea ca nu mi-a placut cine a castigat... ;)

SurvivorSoso
29th March 2007, 00:31
Si mie imi place Survivor si le-am vazut pe toate dar din sezonul 10 incoace nu mai e la fel ca inainte...anul asta chiar au dato-n bara rau de tot...cel mai mult mi-a placut sezonul 7 iar sezonul viitor am auzit ca va fi all stars 2 :D

irinaidu
29th March 2007, 00:48
eu ma uit la amazing race. nu am vazut toate sezoanele dar am urmarit cam vre-o trei de la cap la coada. asta e un gen de reality show la care mi-ar place sa particip si fara sa-mi dea un mil de dolari la sf, doar sa ma lase sa alerg ca nebuna pe glob si sa fac lucruri traznite. offf, vreau si eu!!!

Sandilius
29th March 2007, 08:59
Am inteles ca va uitati la ele, dar de unde le luati? Astept un private, daca e ceva ilegal la faza asta. Multumesc.

irinaidu
29th March 2007, 12:11
pai sunt peste tot, axn, antena 3 si asa mai departe.

SurvivorSoso
29th March 2007, 14:00
eu le iau in fiecare saptamana de pe torrent sau de pe mIRC