PDA

View Full Version : Ce jucator credeti ca va pleca ?



Bbi's rules
23rd October 2005, 16:38
Eu cred ca vor pleca jucatorii mai in varsta(nu MUNTI),Oncica,Toma....:hmm:

Pretender
23rd October 2005, 16:45
cu sigurantza va pleca Vasie..nu mash suapara dak ar pleca shi Florin Dan...shi vor mai fi catziva..un lucru shtiu ..DORINEL NU VA PLECA!!!

Dark Horror
23rd October 2005, 22:41
Cred ca va pleca Vasiie,Toma,Dan Florin,Oncica(imi pare rau),Zveto,Bruno shi Shtef.

Rila
23rd October 2005, 23:18
Ma gandesc ce au in cap jucatori ca Oncica, Dan Florin, Turcu sau altii care au intr-adevar potential si nu fac nimic cu el. Imi pare rau pentru ei dar nu cred ca ii mai prinde vara.

Dark Horror
23rd October 2005, 23:21
Bine zici.De Oncica shi Turcu am uitat.Dar in iarna nu cred ca vor pleca shi ei doi.

Angelina Jolie
24th October 2005, 01:26
Sa vina Vasile Iepure. El e salvarea.
HAI CFR!

andrei_cj
24th October 2005, 19:37
Oncica Turcu Bruncevici Vasie Toma ceva de genu'

byby_ecomax_boy
24th October 2005, 21:08
Va pleca Oncica,Turcu,Mijin,Vasaie,Bruno,Dan Flo,Toma si Stef...jucatorii vechi de la CFR...

andrei_cj
25th October 2005, 10:12
Se poate byby sa fie asa om' vedea!

roxana_cj
25th October 2005, 20:06
Sa revina Margi ca fara el e DEZASTRU!
Acum se vede lipsa lui, mai mult decat oricand!

Dark Horror
25th October 2005, 20:09
Va reveni in retur,dar problema e sa revina la forma la care a fost.Cand am vorbit ultima data cu el era cu moralul la pamant si nu mai parea foarte increzator.Va fi interesant ce post va juca,deoarece el joaca mijlocas central defensiv,ca si Munti.

byby_ecomax_boy
25th October 2005, 20:13
Eu cred ca MUNTI trebuie sa bage pe teren jucatorii tineri, pentru ca aia alearga nu ca ceilalti (unii)...
P.S. Intrebarea era dak pleaca MUNTI (nu despre mine)...

andrei_cj
25th October 2005, 21:38
Nu pleca! Trebuie sa stea la echipa dar ce are Marginean? Ce se intampla cu el Dark Horror?

Dark Horror
25th October 2005, 22:43
Marginean este la recuperare in Germania dupa ruptura de ligamente incrucisate.Cand am vorbit cu el nu mai parea foarte increzator in sansele de a reveni mai ales la nivelul la care a fost.

Rila
25th October 2005, 23:52
Asta e intr-adevar o veste proasta. E tanar si ar putea face multe. Sa speram ca va reusi sa-si revina pentru ca daca nu inseamna ca am pierdut un jucator de perspectiva.

roxana_cj
26th October 2005, 18:23
Eu stiam ca are ruptura de menisc, dar... daca voi ziceti ca are altceva...
Poate sa revina la forma initiala! E un baiat foarte ambitios si va trage tare sa revina la forma care l-a consacrat!
HAI MARGI! :D

Dark Horror
26th October 2005, 18:27
Parca are ruptura de ligamente si ciupitura de menisc,poate ma insel.
Sper sa isi revina deoarece el este urmatorul Dorinel la echipa.

andrei_cj
26th October 2005, 19:20
Da ar fi pacat sa nu-si mai revina la forma la care a fost pt ca e un baiat talentat si bun si e pacat sa-l pierdem!

Bbi's rules
29th October 2005, 11:34
...poate revin peste 2-3 saptamani in tara...-spune MARGINEAN

Rila
29th October 2005, 13:44
Am avea nevoie de el.

Bbi's rules
29th October 2005, 14:12
Apropo...Ce e cu ROSZEL ? De ce nu joaca?Nu e nici macar rezerva...

andrei_cj
29th October 2005, 14:14
Nu se stie sa revina si marginean si poate isi revine si echipa!!!!!

Rila
29th October 2005, 16:56
Roszel era pe banca de rezerve la meciul cu Bacaul.

andrei_cj
30th October 2005, 00:12
Da era dar se pare ca nu a intrat in teren oricum echipa isi revine!!!!! FORZA CFR si FELICITARI!

Bbi's rules
30th October 2005, 10:28
CFR PE LOCUL 3 !!! DACA PIERDE FARUL(de la rapid) SI NATIONAL(cu poli)CFR RAMANE PE LOCUL 3! HAI CFR!/OLE//OLE//OLE/
P.S. Cand era 2-0 pentru CFR ma intreb, de ce MUNTI, nu a bagat nici un jucator tanar(ROSZEL,BOROSTEAN...)???

andrei_cj
30th October 2005, 13:49
Nu se stie ciudat...poate nu a vrut sa riste in sensul o eventuala accidentare a lu' Roszel!

P.S. Daca echipoa de acum incolo isi revine nu mai cred ca o sa plece prea multi ma refer la o eventuala victorie cu steaua egal cu rapidu batem pe bistrita......poate un egal cu Farul.....la asa ceva ma refer....nu cred ca vor mai fi probleme!

Pretender
30th October 2005, 20:32
Nu se stie ciudat...poate nu a vrut sa riste in sensul o eventuala accidentare a lu' Roszel!


Roszel a jucat pana acum ami multe meciuri la Unirea Dej deci nu e vorba de rsicul unei accidentari...

andrei_cj
30th October 2005, 23:02
Nu stim despre ce e vorba dar e ceva ciudat in cazul lui!

Angelina Jolie
31st October 2005, 03:41
Sa ramana ONCICA la echipa. Sa plece ramasitele de sarbi din era sunda.

incanada2005
31st October 2005, 03:45
Milosevic, Vasiie, Mijin, Bruno, Oncica

andrei_cj
31st October 2005, 15:50
Milosevici sa nu plece neaparat...nu e rau!

roxana_cj
31st October 2005, 19:16
De data asta sunt de acord cu Andrei! Milo nu e de lasat!
HAI CFR!

Virus
31st October 2005, 19:31
Ne trebuie atacanti seriosi. Daca stam sa ne gandim de la meciul cu Timisoara atacantii nostri nu au mai marcat avand nenumarate ratari. Noroc cu acest Coroian care le mai nimereste din cand in cand.... daca, nu da de la 11 metri...

andrei_cj
1st November 2005, 18:48
Da asta da ne-a salvat coroian pana acum in 2 meciuri cu bacaul si otelu....2 deplasari!!!!

Angelina Jolie
1st November 2005, 20:06
Intr-adevar ne-a adus 6 puncte clare Coroian. Poate da unul si cu steaua crestina sau musulmana, sau cum dracu' s-o fi numind zilele astea.

andrei_cj
1st November 2005, 20:21
Ar fi de vis sa reuseasca Coroian un gol si cu steaua si sa mia dea 1 tili gol! ar fi de vis de abea astept meciul sper sa avem suficiente motive de bucurie duminica!!! FORZA CFR!

Bbi's rules
2nd November 2005, 19:04
:degete:jiji:degete:steaua:HAI CFR!---VA FI ATMOSFERA NEMAIPOMENITA IN GRUIA!FORTZA CFR SI SA SPERAM CA VOM CASTIGA!NU E NIMIC IMPOSIBIL!
goluri:Tiligol si MUNTI! CFR 2-0 sTEAUA

andrei_cj
3rd November 2005, 17:18
Atmosfera o sa fie cu siguranta superba avand in vedere ca s-au vandut toate biletele!!!!

Bbi's rules
3rd November 2005, 18:27
ANDREI esti sigur ca sau vandut toate biletele? AOLEU!

Dark Horror
3rd November 2005, 19:00
Sigur s-au vandut.In 7 ore nu mai erau.Noroc ca am legitimatie:D

andrei_cj
3rd November 2005, 22:46
100% ce nu ai apucat sa-ti iei? O sa mai fie in ziua meciului pe la peluza cu 200 mii lei de la ceva bisnitari!!! Dar la vanzatorii oficiali nu mai sunt...dupa 2 ore s-a vandut toata tribuna!!!!

Angelina Jolie
4th November 2005, 04:59
Cre ca-s foarte nerabdatori oamenii sa-i dea stim noi ce la jiji!:happy :happy

andrei_cj
4th November 2005, 11:53
te referi la :degete:? /OLE/

King of Hell
4th November 2005, 13:53
pleaca toti ma. in maxim 4 ani cFR o sa fie in C unde ii e locul. o sa vedeti.

Virus
4th November 2005, 14:31
300.000 la bisnitari biletul la peluza. Daca as fi eu bisnitar as baga si 1 milion. Am o scarba pt clujenii stelisti si dinamovisti de numa...
Sa bage Munti un gol cu steaua. Si sa apere Martin Tudor un penalty inexistent. Mai apoi sa dea si Tili sa fie 2-0, oricum nu a dat demult.

don_denver
4th November 2005, 14:37
"Ce jucator credetzi ca vor pleca ?":o: fiti atenti la titlu threadului....si mai daugati un "i"

andrei_cj
4th November 2005, 23:30
Asta e o greseala de tastare nu te lega tu de asta.....ca si tu esti cam pe langa "viata e pustiu" ha rade ciob de oala sparta!!!

P.S. Eu cred ca soarta multor jucatori care sunt acum la CFR se va decide in acest final de tur...dar sant cativa care pleaca sigur (Bruncevici Turcu Toma) ceva de genu'....om' vedea!

Angelina Jolie
5th November 2005, 03:09
Am o scarba pt clujenii stelisti si dinamovisti de numa...

Si io ma. Parca mi-s mai antipatici decat uistii. Nici nu pot sa ii numesc clujeni. Ne fac orasul de rusine.
FORZA CFR!

andrei_cj
5th November 2005, 10:44
Stai linistiti ca se confunda stelistii clujeni cu uistii....sunt aceeasi.....ca sa vedeti si voi un exemplu: Eram langa un vanzator de bilete joi si vin 4 baieti de vreo 16-18 ani si cer bilete la peluza..si intreab daca se poate sta si in peluza stelei...cu biletele de 100 mii lei.....la care vanzatorul ii intreaba ma voi sunteti uisti....iar atunci..unul dintre ei i-a arat fularul cu u ...... deci? :rosu: sunt penibili!!!

ioana20
8th November 2005, 16:38
Fiecare e liber sa tina cu cine vrea! Nu cred ca toti stelistii din Cluj se confunda cu uistii; si apoi sunt putini stelisti in Cluj, mai multi sunt dinamovisti si rapidisti, dintre cei care nu tin cu "U" sau Cfr, cei mai multi stelisti "din Cluj" sunt de fapt studentii de prin alte parti. Cel putin eu nu tin cu nici una din echipele din Cluj, simpatizez putin cu Cfr pentru ca aici sunt 2 oameni care in sezonul trecut au jucat la Steaua si au fost decisivi in castigarea titlului. Imi doresc ca ambele echipe sa joace in A pentru ca desi Clujul nu are un stadion k lumea merita sa aiba echipe in A si bineinteles sa se lupte cu granzii:D.
Felicit echipa Cfr, ii felicit pe Munti si pe Tudor in special, au meritat victoria. sper ca la anul sa se lupte si ei pentru titlu si sa castige cel mai bun (eu sper sa fie Steaua) ca din pacate anul asta cred ca va castiga dinamo titlul si nu cred ca sutn cei mai buni, cel putin s-a vazut asta si in Europa. Bravo suporterilor Cfr, spre deosebire de altii chiar sunt mai civilizati!

apropo, cand au antrenament cu publicul Cfr?

t.b.
8th November 2005, 18:00
Stai linistiti ca se confunda stelistii clujeni cu uistii....sunt aceeasi.....ca sa vedeti si voi un exemplu: Eram langa un vanzator de bilete joi si vin 4 baieti de vreo 16-18 ani si cer bilete la peluza..si intreab daca se poate sta si in peluza stelei...cu biletele de 100 mii lei.....la care vanzatorul ii intreaba ma voi sunteti uisti....iar atunci..unul dintre ei i-a arat fularul cu u ...... deci? :rosu: sunt penibili!!!

Credeam ca prin faptul ca ai fost iertat si scutit de binemeritata pauza ai invatat ceva, dar vad ca esti acelasi trubadur pe care-l stiam....

Nu cred ca-i cazul sa generalizezi daca erau asa mari "U"-isti nu puneau piciorul pe stadionul regionalei de trenuri...
Si eu am vazut pe un bloc din Manastur (cartier de "U"-isti de-aia mi-a sarit in ochi) desenat cu creta (deh cu atata o ramas copchii ceferisto-stelisti dupa o zi de scoala) triunghiul vostru cu ecomax nustiuce, si langa "forza steaua", era evident scris de aceeasi persoana. Asa ca nu-i cazul de exagerari. Faptul ca au un fular cu "U" nu inseamna ca sunt din galerie, fular poate sa-si ia oricine.
Si printre "U"-isti mai sunt (din pacate) indivizi care simpatizeaza cu vreo echipa din bukale si printre ceferisti la fel, in general aia-s copchii de pana in 16 ani si o sa le treaca simpatia pentru bucuresteni dupa ce o sa se maturizeze....

Dark Horror
8th November 2005, 18:00
Mai tot timpul se poate sa asisti la antrenamentele baietilor.Ora nu se prea stie,decat de cei de la club.

Virus
8th November 2005, 23:39
Mda... si din pacate nici locul nu prea il poti stii. Dar daca ai noroc si nimeresti bine, atunci poti sa il urmaresti :)
t.b. credeam ca ai murit?!

Angelina Jolie
9th November 2005, 04:32
Nu ma, era sa moara de ciuda sambata pe la orele 13.00 da si-o revenit miraculos baiatul. Insa duminica pe la orele 16 a avut din nou o criza foarte grava, pe care doctorii nu au putut-o inca explica dar din fericire n-a patit nimic pana la urma.
FORZA CFR!

andrei_cj
9th November 2005, 11:51
www.cfr-ecomax.ro este noul stie al echipei si e facut super fain actualizat! Sunt mandru de aceasta realizare + ca se deschide si magazin al echipei cu produse originale!!! SUPER!

roxana_cj
9th November 2005, 20:03
Sa vedem sa vedem!!! :D /hello

andrei_cj
10th November 2005, 10:54
Saptamana viitoare in Familly Shoping Center pe Eroilor deci echipa asta incepe sa aiba tot ce trebuie pt ca sa ajunga la performanta!

Dark Horror
15th November 2005, 23:25
Se pare ca va fi si o intalnire echipa-suporteri cat de curand la magazin.

Angelina Jolie
16th November 2005, 02:24
Oare nu se vor pune pe net articolele de vanzare? Sau sa se poata face online purchase si sa ti le trimita oriunde in lume? Pfoai ce idei am.

Cra10veanu
16th November 2005, 03:21
va pleca anca ca e cat decat tinerel, restu se pensioneaza

Angelina Jolie
16th November 2005, 06:38
Pai si Anca are 29 de ani. Nu-i chiar asa tinerel.

Dark Horror
16th November 2005, 10:36
Avem echipa batrana.Trebuie sa o intinerim.Am auzit ca este unul tanar si bunicel Ionescu parca la Craiova.Il luam ca sa le stricam echipa la olteni.

roxana_cj
16th November 2005, 21:21
Sa plece Anca ca mie nu-mi place! :P E cam lenes baiatu'. Alearga numai cand are el chef si nu cand trebuie!

Angelina Jolie
17th November 2005, 04:09
Cu toate astea nu se compara cu Tilinca sau Bruncevici. De Surdu nu ma pronunt ca nu l-am vazut jucand, dar la aialalti 2 le da clasa Anca oricand.

Cra10veanu
17th November 2005, 07:15
Avem echipa batrana.Trebuie sa o intinerim.Am auzit ca este unul tanar si bunicel Ionescu parca la Craiova.Il luam ca sa le stricam echipa la olteni.
si marmota..... ? :D
daca inca nu ai inteles, talentele raman in Craiova, nu mai pleaca carghezoane spre Dinamo si nicaieri.

Dark Horror
17th November 2005, 10:00
Sigur raman talentele in Craiova.Asa ziceati si inainte sa plece doua echipe la Dinamo.

Ammadeus
17th November 2005, 10:23
...ala daca era talent, ramanea la eindhoven...asha insa...

andrei_cj
17th November 2005, 21:16
Bruno pleaca sigru! Sper ca Anca sa raman! Cu toate ca rateaza mult si de multe ori e lenes sa stiti ca pune serios umarul la victoriile CFR-ului! Daca stiti umpik de fotbal si va uitati la el cum joaca o sa vedeti!

roxana_cj
18th November 2005, 19:56
Anca joaca numai cand are chef! :D

Dark Horror
18th November 2005, 22:00
Si maine va avea chef si va marca doua goluri.

delboca
18th November 2005, 23:52
sa dea domnu sa deie cinci nu doua si sa batem pa rapid sa le aratam ca si noi putem sa batem pa oricine!!!!!!!!!
sincer cred ca vor pleca cei mai in varsta {exceptie dorinel}
insa nu as vrea sa plece oncica. un jucator ca asta dak s-ar tine de treaba ar fi paste cei mai talentati din divizia A
ce face oncica cu mingea nu face nime din divizia A
prostia lui is barurile si cu asta am zis totul!!!
/OLE/ /OLE/ /OLE/

Dark Horror
19th November 2005, 00:17
Aici ai dreptate.Mai e unul,Turcu,care daca nu ar avea pasiunea asta ar fi genial.

andrei_cj
27th November 2005, 14:23
Turcu si Roszel si-au dat drumul parera mea este ca trebuie tinuti cine trebuie sa plece NEAPARAT sunt BRUNCEVICI si MIJIN nu au ce cauta in acest sport!

delboca
17th February 2006, 23:09
andrei bruno o plecat la bistrita si din pacate si soso da mijin are ceeva treaba cu fotbalu' nu cred ca tre sa plece mai ales ca e pa postu lu dorinel
P.S. oricum pacat de soso ca era baiat bun.............................

Angelina Jolie
18th February 2006, 04:06
Si CFR-ist vechi spre deosebire de altii.

delboca
18th February 2006, 08:02
ai dreptate marilyn pacat ca o plecat da oricum vad ca ne descurcam asa fara el...............5 din 5 stiti la ce ma refer......

andrei_cj
21st February 2006, 02:11
Oncica, Bruncevici, Vasie!!!

Parang_CLAN
26th February 2006, 10:20
Totzi care nu sunt de talia lui CFR exceptziile se cunsoc

andrei_cj
27th February 2006, 09:15
Sunt curios sa vad ce o sa faca asta Tarlea...ca nu cred ca e prea talentat baiatu'!!!