PDA

View Full Version : Optimi: Pandurii - Otelul



Vadim
20th October 2005, 21:00
Comentarii despre meciul din optimi, Pandurii - Otelul, inainte si dupa.

GruppoApparte
22nd October 2005, 23:42
rezultat greu de spus , inclin pe mana panduriilor /hello

phlo
23rd October 2005, 00:39
ar fi bine sa mai castige si pandurii daca vor sa nu se intoarca iar in B

old lord
23rd October 2005, 07:59
pandurii creca se vor califica, acum ca si hizo a reusit sa adune cat de cat o echipa

stefanm14
23rd October 2005, 10:40
meci echilibrat, totusi cred ca pandurii au prima sansa

makawelly
23rd October 2005, 12:22
nu e deloc un meci greu..daca otelul isi revine din pasa asta proasta,nu le va fi deloc greu sa bata o echipa ca pandurii...forza Otelu!

Cra10veanu
25th October 2005, 02:54
nu-si revine inca din sezonul trecut si sa-si revina chiar acuma, merg pe mana Pandurilor, nu dezamagiti tg-jiu , vreau finala intre olteni :D

be@
25th October 2005, 11:37
loooool, pandurii-OTELUL 0-2.
Se pare ca din optimi scapam de echipele oltenesti. :yeah: :evil:

miril
25th October 2005, 13:24
Parca vad ca Otelul va juca cu...Dinamo, daca ultimii nu-si dau foc la...gaz.

GruppoApparte
25th October 2005, 17:31
Otelul Galati s-a calificat īn sferturile de finala ale Cupei Romāniei la fotbal, dupa ce a īnvins marti, la Mogosoaia, formatia Pandurii Tg Jiu, cu scorul de 2-0 (2-0).
D. Munteanu (17 pen., 20)
victorie normala si meritata pana la urma , cred ca pandurii au de gand sa se concentreze doar pe campionat

ce_bine_e
25th October 2005, 17:55
va fi un meci greu, intre 2 echipe condamnate la lupta pt evitarea retrogradari
1x2

GruppoApparte
25th October 2005, 17:57
va fi un meci greu, intre 2 echipe condamnate la lupta pt evitarea retrogradari
1x2
lol ai vrut sa zici ca a fost un meci greu , probabil numai acuma te-ai trezit si nai aflat ca otelu e calificata mai departe :D
-----------
Antrenorul Oţelului, Aurel Şunda, a declarat despre meciul Pandurii - Oţelul (0-2): "A fost un joc specific de Cupă, atît pot cele două echipe. Am avut noroc că am deschis scorul repede. Mă aşteptam să jucăm mai matur, dar sînt mulţumit de rezultat şi de calificare. Ce ne propunem? Anul ăsta nu ne propunem să cîştigăm campionatul, în mod sigur. Se poate ajunge în finala Cupei României, Oţelul a mai fost acolo. Din patru meciuri eşti în finală". Antrenorul secund al Pandurlori, Florin Motroc, a spus: "Am crezut că jucătorii care nu prea au fost folosiţi în ultimele partide îşi doresc foarte mult să arate pe gazon că merită să evolueze, însă nu au lăsat o impresie deosebită. Nu ştiu dacă a fost sau nu penalti, dar dacă arbitrul a dat, ce să mai comentăm".

ce_bine_e
25th October 2005, 18:06
da nu eram prea informat:P
deci am avut dreptate ca bate otzelu :D

Dark Horror
25th October 2005, 19:34
Felicitari Otzelu!Felicitari Sunda!

Cra10veanu
26th October 2005, 00:46
eh se pare ca pandurii n-au luat in serios cupa, sa speram macar ca sint mai concentrati pe campionat si au de gand sa evite retrogradarea.

codrind
26th October 2005, 00:51
CORECT ! :ok:
A dispărut,din cupă, o echipă oltenească, azi va dispărea şi ultima ! /hello

Cra10veanu
26th October 2005, 00:56
si marmota ? :D

codrind
26th October 2005, 16:43
si marmota ? :D

Marmota!!
A stat şi a cugetat, şi apoi a spus: AI DREPTATE codrind!! :evil:

ADICĂ FC Naţional - ştiinţa craiova 4-3 d.p. :ok:

rhadoo
26th October 2005, 23:00
eh se pare ca pandurii n-au luat in serios cupa, sa speram macar ca sint mai concentrati pe campionat si au de gand sa evite retrogradarea.



MAI TERMINATI DRACU,CU CHESTII DIN ASTEA CA NU NE INTERESEAZA CUPA E.T.C. nu am luat-o in serios
la ce naiba va mai inscrieti sa jucati?
nu cred ca este echipa care nu vrea sa se califice mai departe,hai sa fim seriosi.trebuia sa ii lase pe cei cu care au jucat inainte shi gata.au de gand sa evite retrogradarea?asa?in nici un caz.ar trebui sa joace si noaptea pana invata sportul asta.da nu sa se zica , ca nu ii intereseaza:rosu:

Cra10veanu
26th October 2005, 23:50
rhadoo cand te uiti pe lista prioritatilor parca campionatu e mai important, si din B la anu puteti sa jucati in Cupa stai linistit ;)

rhadoo
27th October 2005, 00:06
CARE E PROBLEMA?ce daca jucati in B?ideia e sa joci afara in cupe ,nu conteaza cat dar sa te vada aia si pote vinzi ceva pe bani,nu pe degeaba la steaua si la dinamo.intelegi?de aia zic eu sa traga in cupa.ce voi daca sunteti in b si acum ajungeati in finala si mergeati in uefa era vreo problema?eu nu cred

Cristy
27th October 2005, 00:07
doamne fereste sa castige jiu cupa si sa fie in uefa , pfuiiii :D:D

rhadoo
27th October 2005, 00:11
lasa ca ne-ati reprezentat voi acuma cativa ani cu brio de a ras europa de noi.sau lituanienii?sau din insulele fidji?las o ushor ca rapidu e la gara anu asta
a avut doar o sclipire cu olandezii shi atat
HAI JIUL!!

Cristy
27th October 2005, 00:12
hauleu , dar acu stii unde joaca RAPID ?

rhadoo
27th October 2005, 00:15
INTRADEVAR SCRIETI ISTORIA FOTBALULUI ROMANESC DA CE SA ZIC
sunteti o forta in europa!
HAI JIUL!

Cristy
27th October 2005, 00:16
suntem clar, joia viitoare sa ne priviti din mina la teve cum jucam ok ?

rhadoo
27th October 2005, 00:22
sa aveti succes in europa.dar eu nu as merge pe mana voastra sunteti victime clare

Otzelaru'
28th October 2005, 09:50
otzelul va castiga cupa....sunt sigur fortza otzelu/hello

ADelPiero
4th November 2005, 20:11
s-a vazut ca hizorel nu a avut norc si a pierdut ... /OLE/ ....
Dulaule! tine`o tot asa :ok: