PDA

View Full Version : Forum meeting



Tudose
1st November 2003, 00:42
Din intiativa lui Vadim, la implinirea unui an de existenta a forumului Onlinesport:
Vineri, 7 noiembrie, ora 21 - intalnire , in Bucuresti, Irish Pub "Unirii" - Str. Bibescu Voda nr. 1, mergand dinspre Piata Unirii spre Tineretului sau spre Restaurantul Budapesta, imediat ce se trece podul in cladirea din dreapta, pe colt.

phil
1st November 2003, 03:55
si noi, hastialalti, de-"afara" cum ciocnim o bere :bere: ? poate faceti o transmisie live pe net... :happy :happy :happy .

oricum, "La Multi Ani, Onlinesport!" o meriti cu prisosinta...

EDMOND_
1st November 2003, 16:49
Sa incercam!

ady_azzuro
1st November 2003, 17:27
La Multi Ani, Onlinesport!
Si la mai mare :happy :happy :happy

ricky
1st November 2003, 20:53
Aceleasi urari de bine !

LA MULTI ANI ! ONLINESPORT ! :bere: :bere: :bere:

sorinl
2nd November 2003, 12:14
"la multi ani" onelinesport,voi bea un guiness pentru a fi "in atmosfera"

Sergio
2nd November 2003, 18:30
Sau de ce nu un johnnie walker? :happy

La multi ani si de la mine. :yeah:

nick
2nd November 2003, 22:00
Daca nu are nimeni ceva impotriva(au mai fost cazuri),urez si eu LA MULTI ANI!!! celor de la Onlinesport si tuturor vizitatorilor,constanti sau ocazionali. Mult succes in continuare!
P.S. Distractie placuta celor ce vor putea fi prezenti la intilnire! :yeah: :bere: :ok:

sergiuvoicu
3rd November 2003, 00:18
La multi ani, poate trec si eu pe acolo

Ferko
3rd November 2003, 07:30
LA MULTI ANI !!! pentru Onlinesport.

viole(n)t
3rd November 2003, 09:18
La multzi ani!!!

Utilizator
3rd November 2003, 10:10
La multi ani on-line celui mai bun site de sport de la noi.
Incerc sa trec si eu pe la pub sa sarbatorim.

ss_L'p
3rd November 2003, 15:41
da...LA MULTI ANI ONLINESPORT!

Cipangoo
3rd November 2003, 16:22
La multi ani! Si ciocnesc si eu o bere :bere: chiar daca doar ... remote

inter
3rd November 2003, 18:50
La Multi Ani! Online :)

Vadim
3rd November 2003, 23:13
Pana la urma cine vine? Sa stiu pentru cate persoane sa rezerv masa.

Ayrton
4th November 2003, 08:50
Eu vin!

oaspetele
4th November 2003, 10:34
din pacate, nu am cum sa fiu prezent, dar sper ca cineva se va ocupa cu ........cronica "meciului".
hai noroc si la mai mare !
:bere:

madridIZA
4th November 2003, 16:17
sa va fie de bine, bucurestenilor! si cei din 'provincie'?

Dorin
4th November 2003, 20:35
Cei din provincie iau trenul ...spre Bucuresti . Eu am venit din Suedia si l-am gasit pe Tudose
:yeah: Dorin

Ayrton
5th November 2003, 08:40
Deci cati suntem? Tudose, Vadim, eu, Edmond, Sergiuvoicu, Utilizator si probabil si Inter. Mai vine cineva?

inter
5th November 2003, 08:42
:ok: intrunirea va fi sponsorizata de Raiffensen ? :D :D :D

Ayrton
5th November 2003, 08:44
Nuuuuuuuuuuu, de Onlinesport si ProSport!!! Cica bem la greu pe banii lui Vadim! :D :D :D

ieppy
5th November 2003, 10:29
Din pacate nu se poate conta pe prezenta mea. Insa la anul poate o organizati in deplasare.

Edgar
5th November 2003, 12:46
De exemplu la Viena. Nu, ieppy? :P

ieppy
5th November 2003, 12:48
Ba ce chestie, si tu te-ai gandit tot la viena :) :) . Oricmu cand vin in vara poate ne vedem prin Bucuresti“, oricum mai e pana atunci si sunt o multime de examene de dat pana in vara.

mory
7th November 2003, 09:26
Primiti si "īncepatori" ?

Ayrton
7th November 2003, 09:35
Cu scuzele de rigoare pentru Vadim si Tudose (caruia i-am promis chiar si telefonic ca vin...) nu mai ajung la intalnire, si cum nu stiu daca s-a facut inca rezervarea, mai bine anunt ca sa stiti si sa nu va incurc aiurea...
Poate daca nu eram atat de suparat faceam pe dracu-n patru sa ajung, si daca facea si Dinamo un rezultat bun dadeam si o bere... Dar acum sunt foarte suparat pe prostii aia ce au facut de ras tricoul alb-rosu...

the lion king
7th November 2003, 09:36
AS PUTEA SA VIN SI Eu CA STAu APROAPE DE RESTAURANTUL BUDAPESTA CA SA-L SALUT Pe AYRTON,INTER....MA PRIMITI?
ORICUM VA PRIVESC DIN DEPARTARE CA NU MA CUNOASTETI!
MA UIT LA VOI DE PE BALCON!

Tudose
7th November 2003, 11:37
Cu scuzele de rigoare pentru Vadim si Tudose (caruia i-am promis chiar si telefonic ca vin...) nu mai ajung la intalnire, si cum nu stiu daca s-a facut inca rezervarea, mai bine anunt ca sa stiti si sa nu va incurc aiurea...
Poate daca nu eram atat de suparat faceam pe dracu-n patru sa ajung, si daca facea si Dinamo un rezultat bun dadeam si o bere... Dar acum sunt foarte suparat pe prostii aia ce au facut de ras tricoul alb-rosu...
Hai ca iti trece pana diseara! Inteleg ca esti suparat pe meciul de ieri, dar nu e un motiv sa nu mai vii. De-abia mai uiti de necaz daca te intalnesti cu noi... Ce zici?

inter
7th November 2003, 11:39
:( hai ca eu promit ca nu ma iau de rezultatul de aseara :)

Sergio
8th November 2003, 09:22
Ati putea organiza intalniri din astea prin toate marile orase, pentru a putea veni cat mai multi oameni de prin toate partile, multi nefiind din Bucuresti. Doar o idee. 8)

Ieseanul
8th November 2003, 23:59
Prin Iasi nu se fac intalniri de astea ?...:)
Va urez sa betzi si pentru mine!

Vadim
9th November 2003, 15:22
Pana la urma au venit trei oameni la Irish Pub: Tudose, Inter si cu mine. Am stat pana la ora 1 de vorba. Cei care nu au venit, poate cu alte ocazii... Pentru cei din alte orase, cred ca e mai bine sa va vedeti la voi, iar pentru cei din alte tari, probabil vor ramane cunoscuti numai la nivel de scris.

PS: Un sfat pentru Ayrton: nu te mai lua de Inter, ca te agata in cuier cu o singura mana :D

Cipangoo
9th November 2003, 15:43
acuma frumos ar fi sa ne trimita ayrton poza in care "umple" cadrul usi :D

Tudose
9th November 2003, 19:06
Intalnirea a fost in Bucuresti pentru ca aici e site-ul si aici locuieste si Vadim. E greu sa aduni oameni din toata tara, fara a mai vorbi de cei din strainatate. Noi ne-am facut datoria de a anunta si a invita pe oricine poate veni.
Daca vreunul din prietenii mei de pe forum are drum prin Bucuresti sau prin Pitesti, e rugat sa ma anunte. Promit si eu ca, daca trec printr-un alt oras unde locuieste vreunul din voi o sa dau de veste.



PS: Un sfat pentru Ayrton: nu te mai lua de Inter, ca te agata in cuier cu o singura mana :D
Nu te grabi, Vadim, inca nu il cunoastem pe Ayrton! :D

ady_azzuro
9th November 2003, 21:17
Si aveti de gand sa ne spuneti ce ati vb?
:) :) :)
Daca eram si yo prin bucuresti veneam sigur :happy :happy :happy

Sa vezi Vadime ce navalesc gagicile pe forum dupa ce il descripsasi pe inter :D :D :D

Vadim
9th November 2003, 21:35
Pai am vorbit despre forum, despre cei de pe forum, despre site, despre sport. Eu cel putin m-am simtit foarte bine, pentru ca veneam dupa doua saptamani in care statusem cam mult pe la servici si nu mai fusesem nicaieri.

Sergio
9th November 2003, 22:45
Pentru cei din alte orase, cred ca e mai bine sa va vedeti la voi

Cu alte cuvinte, daca voi ne vreti, noi nu va vrem. Era doar o sugestie cu organizarea si in alte orase pentru a putea veni mai multa lume, dar cum resursele sunt limitate, va inteleg pe cei de acolo. Poate cu timpul se va rezolva si asta. Sper sa ajung si eu prin Bucuresti macar la una din viitoarele manifestari. 8)

Vadim
9th November 2003, 23:39
Pai sa facem un fel de "Fight Club"... In toata. Oricum, este interesant si benefic sa ii cunosti pe cei pe care ii citesti sau cu care vorbesti zilnic.

Sergio
10th November 2003, 00:49
Tocmai asta e ideea. :deal:

Utilizator
10th November 2003, 10:08
Imi pare rau ca n-am reusit sa vin, dar m-a “retinut” al meu copil la domiciliu. Pentru cei din Bucuresti sau care trec prin Bucuresti ar fi util de organizat intalniri mai des, nu neaparat cu ocazia aniversarii siteului. Mi-ar face placere sa ne cunoastem.

redmaniac
10th November 2003, 10:52
Ar fi interesant sa faceti asemenea intalniri intre suporteri de echipe rivale(cei mai radicali daca se poate), dar sa-i puneti si la ceva munca dar care sa o poata face doar cu ajutorul rivalului.

rasheedkpenny
10th November 2003, 12:07
Si mie mi pare rau ca nu am ajuns... am plecat spre Brasov vineri seara, asa ca nu am anut cum sa ajung! Eu de obicei plec in week-end la Brasov... daca intalnirea ar fi fost in timpul saptamanii alta ar fi fost discutia!

Uite ce propun eu: un bar cu TV, unde sa ne putem uita la un meci UCL... ce ziceti??? Hmm?

inter
10th November 2003, 12:10
eventual Inter -Arsenal :thinkso:

ady_azzuro
10th November 2003, 12:43
Sau finala Chelsea - Real Madrid
:) 8) :yeah:

mory
10th November 2003, 14:47
Eu as fi venit sigur.. Ador īntālnirile cu oameni cu care se poate vorbi inteligent (si se pare ca asta e forum cu astfel de oameni, cu exceptiile de rigoare 8) )... din pacate ma despart de capitala vre-o 700 km :(

Ar fi interesant de stiut ce subiecte au fost abordate..

calin19
11th November 2003, 21:27
FINALA LIGI CAMPIONIILOR AS MONACO -REAL MADRID :evil: :evil:

Edgar
12th November 2003, 18:40
Ar fi interesant de stiut ce subiecte au fost abordate..


Pai am vorbit despre forum, despre cei de pe forum, despre site, despre sport.

EDMOND_
14th November 2003, 12:37
Adica au barfit , Edgar!! Frumos , nu am ce zice....

Tudose
14th November 2003, 18:10
Adica au barfit , Edgar!! Frumos , nu am ce zice....
Nici vorba, EDMOND_! A vorbi despre cineva nu inseamna in mod necesar a-l barfi! :D Daca spun ceva de bine (sau neutru) despre cineva, inseamna ca il barfesc?

Edgar
14th November 2003, 20:46
Cred ca pe tine, EDMOND_, te-au barfit cu siguranta! :D

EDMOND_
15th November 2003, 08:15
Edgar ,pe tine de ce nu ?! Ai scutire de la doctor?.... ))

Edgar
15th November 2003, 09:23
Da, mi-a promis inter ca n-o sa ma barfeasca. :P
Las'ca tot prind eu o reuniune de asta - mai devreme sau mai tarziu. :happy

Pacala
16th November 2003, 19:25
Da, mi-a promis inter ca n-o sa ma barfeasca. :P
Las'ca tot prind eu o reuniune de asta - mai devreme sau mai tarziu. :happy
adica si tie iti place barfa :evil: