PDA

View Full Version : Liniste?!?



confusion
20th October 2005, 08:14
Mai baieti, ce e cu linistea asta la voi pe forum?
Nu e Poli cea mai iubita echipa din vestul tarii? Nu e frumos sa va parasiti echipa, chiar daca trece printr-o perioada nefasta...
Sincer, si eu ma asteptam la mai mult de la Poli in sezonul acesta, pentru ca ma gandeam ca pana la revenirea noastra in A (Univ. Craiova) numai Poli ar putea sa-mi provoace satisfactie prin victoriile impotriva bucurestenilor!
Asa ca, fruntea sus si hai la lupta!

Forza Stiinta! si bafta Poli!

Bbi's rules
22nd October 2005, 23:37
BRAVO baietzi avetzi cea mai frumoasa galerie/OLE/!

Carlos Gambino
24th October 2005, 17:19
Mai baieti, ce e cu linistea asta la voi pe forum?
Nu e Poli cea mai iubita echipa din vestul tarii? Nu e frumos sa va parasiti echipa, chiar daca trece printr-o perioada nefasta...
Sincer, si eu ma asteptam la mai mult de la Poli in sezonul acesta, pentru ca ma gandeam ca pana la revenirea noastra in A (Univ. Craiova) numai Poli ar putea sa-mi provoace satisfactie prin victoriile impotriva bucurestenilor!
Asa ca, fruntea sus si hai la lupta!

Forza Stiinta! si bafta Poli!
Nu e liniste, e doar acalmie. :D

Vadim
24th October 2005, 17:27
V-ai descurajat cam repede. Totusi eu stiu ca in 2007 sau 2008 este obiectivul pentru titlu. Sau cel putin asa s-a spus la inceputul sezonului. Nu cred ca Poli are maturitatea sa se claseze pe podium in actuala editie de campionat. Ii e foarte greu. Pacat ca au fugit fanii de la stadion. Aveati cea mai frumoasa galerie.

Carlos Gambino
24th October 2005, 19:59
Pacat ca au fugit fanii de la stadion. Aveati cea mai frumoasa galerie.
Las' ca revin ei...tot timpul au facut-o. Si-n '84, si-n '88, si-n '94, si-n 2002. ;)

Sergio
26th February 2006, 11:26
Avem cea mai frumoasa galerie si cel mai numeros public Vadime... nu mai baga strambe ca nu rezolvi nimic. Sper ca te-ai convins pana la urma ca asa e si ca n-a fugit nimeni de la stadion.