PDA

View Full Version : Help !



Romeo
19th October 2005, 13:51
Cine poate sa ma ajute cu ziarul Pro Sport din 3 septembrie 2005 ? Il platesc triplu !
e-mail romeoio@yahoo.com

Paul
19th October 2005, 14:16
Ce e asa special in ziarul din 3 sept ...

Eu am toata colectia de Pro Sport si Gazeta (adik nu fac colectie , dupa ce le citesc ajung intr`o dulap , si apoi dupa 2-3 luni cand se aduna ... la reciclare , deci as putea sa ti`l trimit...

Problema nu e de pret , 5000 * 3 = 15.000 (nici de o cola) , problema e sa`mi dau un argument solid , fiindca pentru a ti`l trimite trebuie sa fac un drum pana la posta ,care nu e placut pe vremea asta

sun
19th October 2005, 17:28
cred ca e avanpremiera meciului Romania - Cehia.
Sau poate doar o gagica de la sectiunea SMS-uri :P

Paul
19th October 2005, 18:09
daca imi da un motiv pentru care vrea ziaru , sa`mi dea un mesaj si i`l trimit

Romeo
20th October 2005, 20:20
daca imi da un motiv pentru care vrea ziaru , sa`mi dea un mesaj si i`l trimit
Salut
motivul pentru care vreau acest ziar (Pro Sport din 3 sept 2005) este ca am intreaga colectie cu aceasta exceptie si cu una sau doua lipsuri la editiile de duminica. De altfel am toate ziarele Sportul Po****r/Sportul/Gazeta/Sport XXI/Sportul Romanesc/revista Stadion/Sport/Fotbal incepand cu 1952. Din toate acestea imi lipsesc vreo 5-6 exemplare.
Acesta este motivul, nu avancronica sau vreo gagica, de altfel Gazeta nu duce lipsa de asa ceva si cand vezi prea multe iti dai seama ca nu foloseste la nimic.
adresa mea:
Romeo Ionescu
str. Razboieni, nr.9
Ploiesti

Romeo
28th October 2005, 18:10
chiar nu ma ajuta nimeni cu ziarul Pro Sport din 3 septembrie 2005 ? Dau o Cola !

Romeo
4th November 2005, 20:19
am rezolvat ! aceste conversatii pot fi sterse.