PDA

View Full Version : Fulham - Boa Morte



realc
28th October 2003, 22:09
Mai exista fani ai lui Fulham si ai lui Boa Morte?
Astept raspunsurile voastre!

DRAGOS
29th October 2003, 16:50
Nu sunt fan Fulham dar imi place sa imi spun parerea despre o echipa de fotbal si de aceea voi posta pe acest subiect.
Am votat "da": cred ca Fulham va juca cel putin in Intertoto dar are sanse mari sa joace in Cupa UEFA. :thinkso:

realc
29th October 2003, 20:51
Ma bucur ca ti-ai dat cu parerea si sper sa nu te inseli!
As fi foarte bucuros daca ar prinde cupa uefa :D ptr. ca au un joc foarte spectaculos si au batut pe man utd fara drept de apel! sper ca si dumineca sa bata pe liverpool :yeah:

inter
29th October 2003, 21:03
si ca sa va reveniti :thinkso: Thaksin Shinawatra , un miliardar thailandez vrea sa va cumpere 8) , la fel cum seicii lui Ady azzuro (Mubarah Al -Khalifa) vor sa cumpere pe Leeds utd ( Ady stie de ce :D )

realc
29th October 2003, 22:27
Nu am auzit de intentia thailandezului de a cumpara Fc Fulham. Eu stiu ca au deja un patron multi-milionar $$$ :D .
Daca mai aduce si el ceva jucatori e shi mai bine! :yeah:
__________
Hala Madrid!

inter
30th October 2003, 20:52
Al Fayed propietarul lui Fulham nu vrea sa vanda inca echipa( :yeah: pt. voi), iar francezul Sylcian Legwinsky, pe cae ati dat in vara 5 mil.euro si-a reinoit contrctul pana in 2006 :thinkso:

Gabriel
3rd December 2003, 02:13
Eu zic ca au sanse sa prinda chiar si Champhions League. Pot termina pe locul 4 daca vor juca in continuare asa cum au facut-o in deplasarea de la Arsenal. Au scos o binemeritata remiza alba. Iar Van Der Sar a facut un meci cum rar se poate intalni. Vorba comentatorilor TV Sport.....Arsenal ar fi dat gol daca-i taiau o mana sau un picior lui Van Der Sar.

DRAGOS
4th December 2003, 22:53
Ce sa-i faci Gabriel daca apara bine!!!! Era favoritul meu dar a aparut Buffon si a cazut pe locul 2!!!!

Gabriel
4th December 2003, 23:14
A cazut pe locul 2 in topul preferintzelor tale ? sau te referi ca acum Buffon e portarul numarul 1 la Juve ? Iar pe olandez l-au trimis in Anglia la o echipa de mana a doua.

N0_NaM3
8th January 2004, 23:47
Oricum la greshelile pe care le facea Van der Saar la Juve nu se compara cu nimik...Buffon este mult mai bun ca el..

DRAGOS
21st January 2004, 15:45
Echipa engleza Fulham Londra l-a achizitionat pe atacantul american Brian McBride, de la formatia Columbus Crew.
Acesta va fi inlocuitorul francezului Louis SAHA, plecat la manchester United.

ady_azzuro
22nd February 2004, 22:40
Iata care este situatia transferurilor la Fulham :cool:

In (signed) : Brian McBride (Columbus Crew, USA - 811,000 euros) Bobby Petta (Celtic - loan), Carlos Bocanegra (Chicago Fire - undisclosed fee), Moritz Volz (Arsenal - undisclosed fee), Ian Pearce (West Ham - player exchange), Collins John (Twente Enschede, Netherlands - undisclosed)

Out (signed) : Jon Harley (West Ham - loan), Andy Mellville (West Ham - player exchange), Louis Saha (Man. United - 18m euros)

Swordlord
9th March 2004, 00:55
Imi pare rau ca nu s-a calificat Fulham in semifinalele cupei Angliei.
E si nedrept, pentru ca Manchester U. a jucat si cu City, si cu Fulham acasa...

ady_azzuro
20th April 2004, 20:30
Fulham mai are sanse sa se califice in CL! :cool:

MaPaX
15th June 2004, 01:36
Cei de la Fulham sunt interesati de atacantul echipei Everton, Tomasz Radzinski, care doreste sa plece de la echipa Everton.
Radzinski mai este dorit si de Blackburn.

Profetu
9th July 2004, 17:28
MI-a placut cum au evoluat in aceasta editie de campionat, in special in prima parte a acestuia. Plecarea lui Saha s-a facut simtita.

Denis
28th July 2004, 11:16
eu am votat nu pt.ca nu au jucatori de valoare, shi nu e o echipe de o finala de cupa europeana :evil: . Mai trebuie sa stea la coada :) lol.

Corrado*
30th March 2005, 04:59
Acuma e pe 16 mi se pare, si cred ca tot ce va "prinde" e ultimu` tren catre salvarea de la retrogradare :D
Si ce promitea Tigana acum vreo 2 ani...

Triphat
30th March 2005, 05:25
filham who ? hua fulham.. echipa cu cei mai najpa suporteri din toata anglia, n-au echipa de valoare in ciuda faptului ca patronul lor e Mohammed Al Fayed.

Kan
30th March 2005, 13:37
degeaba ai patron miliardar dc nu ii pasa de performanta....suporterii fulham sa stea linistiti ca al fayed nu o sa dea bani ca sa faca din fulham mare echipa...si in + nici macar n-au stadion ce sa faci p craven cottage??ala e stadion de 2-nd nu de premier....a adevarat ca au avut si probleme din cauza locuitorilor de langa stadion care nu si-au dat acordu pt modernizarea totala dar totusi...sa fim seriosi...e o echipa cam mica...dc nu era al fayed erau prin 3rd acu...singura ambitie a lu al fayed a fost premiere league.

Triphat
30th March 2005, 17:58
Kan ei sezonul trecut au jucat pe Loftus Road, stadionul lui QPR, acu s-au mutat inapoi la Craven Cottage.. oricum ei aveau planuit sa construiasca Craven cottage modern la 30.000 de locuri, dar nu stiu de ce nu au inceput inca. Credeam ca sau dus la QPR ca sa lucreze la Craven cottage dar nimic.. in 2002 se zicea ca vor avea un stadion nou de £70.. daca va jucati in google gasiti multe

http://news.bbc.co.uk/media/images/38145000/jpg/_38145245_cottage300.jpg

Kan
31st March 2005, 02:03
sa-ti zic c stiu io.....cand au promovat in premier nu aveau stadin pt divizie asa ca s-au mutat pe loftus road ca sa il modernizeze pe craven...scaune acoperis toate cele...da a cazut varianta din cauza locuitorilor zonei care nu si-au dat acordu si a ramas ca vor sa construiasca unu nou...da stii u cat de greu se gasesc locuri pt construit si in special cat de greu se obtin finantarile si aprobarile