PDA

View Full Version : comentarii despre...comentarii



tchibos
19th October 2005, 01:43
Frunzarind printre comentariile suporterilor adversi am gasit un comentariu cel putin hazliu, asa ca m-am gandit la un threand prin care sa comentam perlele altora (forumisti, suporteri, comentarori - si aici tin sa ii amintesc pe cei de la telesport, si a altora din fotbal)

cel ce e autorul comentariului mai sus amintit este tanar si confuz cum singur spune si are un rationament bazat pe o logica de fier. Iata comentariul: "Scorul va fi 4-2 pentru noi, FC National. Rationamentul e simplu, voi ati pierdut cu 4-1, noi cu 1-0, deci noi suntem in castig la...pierdere."

pai... si noi suntem in castig in ...clasament:happy

ady51a
21st October 2005, 14:31
Super faza, sa mai cautam si altele!

tchibos
23rd October 2005, 01:45
autorul este be "Eu le dau credit tusierilor, care au vazut mai bine ca noi" si se referea la golurile date de Farmache in meciul cu Nationalul

:o: :happy omul asta cred ca doar in meciul din cupa de anul trecut Dinamo-National nu a dat credit arbitrilor ca tine cu National dar daca nu ar fi tinut cu National sigur ar fi dat si atunci credit arbitrilor

eu inteleg ca suntem subiectivi cand tinem cu echipa favorita dar nici char asa... asta a fost jaf la drumul mare:rolleyes:

tchibos
29th October 2005, 01:13
unul din suporterii Rapidului are urmatoarea semnatura:

"Decat un gol urat mai bine o bara frumoasa !"

:happy la noi e invers in meciul cu ei, noi dam un gol urat, nu o bara frumoasa
:happy apropos la Constanta fiecare poarta are o bara frumoasa...

ady51a
29th October 2005, 09:33
Dupa ce a eliminat pe FC Vaslui (2-1 dupa prelungiri), la Bacau si s-a calificat in "sferturile" Cupei Romaniei, antrenorul Ionut Popa (foto) a spus: "Pentru mine a fost un meci amical. M-am zbatut pe margine pentru ca vreau sa castig fiecare partida. M-am bucurat si eu cu baietii pentru succes, insa doar doua minute, apoi m-am gandit la meciul din campionat cu Sportul". Tehnicianul iesenilor a precizat ca nici acum nu se gandeste la finala Cupei, dupa ce Steaua si Dinamo au parasit competitia: "Am spus de la inceput, nu ma intereseaza Cupa Romaniei. N-are rost. Eu si echipa ne zbatem sa o castigam si apoi vine domnul Bodu si ne pune sechestru pe trofeu. Daca ne-a luat mobila, e posibil sa ne ia si trofeul".

tchibos
29th October 2005, 15:12
Bodu asta o sa puna sechestru si pe tara :evil:

tchibos
23rd August 2006, 23:06
:rolleyes: "S-au răzbunat pe Unirea Slobozia:o:

Învinşi, acasă, de Urziceni, „rechinii“ au bătut Slobozia la scor de forfait, în meci de… Liga III"

Cuget Liber

eu ma intreb de ce nu s-au razbunat pe "seniorii" de la gradinita nr. 13 :rolleyes:.... bine ca macar Cugetul reuseste sa vada clar performantele jucatorilor Farului

b3bito
24th August 2006, 11:59
dar cu cat a batut?

tchibos
24th August 2006, 12:10
au bătut Slobozia la scor de forfait,


asta inseamna 3-0

b3bito
24th August 2006, 12:24
lol :)

Catalin 06
24th August 2006, 12:52
Cine stie , poate promoveaza Farul 2 in liga 2.

Kroenan
24th August 2006, 17:04
Sau liga I... Si le ia locul panaramelor in `cupele europene` :D

uLtRaS_GiGgS
10th September 2006, 01:05
toate k toate...cand ne intalnim la un fotbal ? :D:D

tchibos
10th September 2006, 09:19
uite acum fac un tread sa intreb